Професійна ліга - Аргентина
субота, 05.10.2019
17:15
17:15

Архентинос Хун.

Арсенал Саранді
2 - 1
(1 - 1, 1 - 0)
| Інформація | |
|---|---|
| Місто | |
| Вдома: | Буенос-Айрес |
| В гостях: | Буенос-Айрес |
| Стадіон | |
| Стадіон: | Diego Armando Maradona |
| Вміщує: | 25 000 |
| Розміри: | 100 x 67 м |
| Фотографії: | Google maps (карта) |
| Час початку | |
| Година: | 17:15 (13:15 місцевий час) |
Коефіцієнти
| 1 | X | 2 | П/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.05 | 3.10 | 4.00 | 1X | 1.22 | 1.72 | |||
| 38% | 34% | 28% | 1.22 | 65% | 35% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.50 | 2.50 | 2.40 | 1.53 | 5.00 | 1.16 | ||||||
| 57% | 43% | 37% | 63% | 17% | 83% |
Останні 12 прямі зустрічі
| 2017-10-28 | Архентинос Хун. | 3 - 2 | Арсенал Саранді |
| 2015-07-27 | Арсенал Саранді | 3 - 2 | Архентинос Хун. |
| 2014-03-01 | Архентинос Хун. | 2 - 0 | Арсенал Саранді |
| 2013-09-02 | Арсенал Саранді | 0 - 0 | Архентинос Хун. |
| 2013-02-22 | Архентинос Хун. | 1 - 2 | Арсенал Саранді |
| 2012-08-20 | Арсенал Саранді | 2 - 2 | Архентинос Хун. |
| 2012-06-08 | Арсенал Саранді | 3 - 1 | Архентинос Хун. |
| 2011-12-03 | Архентинос Хун. | 2 - 1 | Арсенал Саранді |
| 2011-03-12 | Архентинос Хун. | 1 - 0 | Арсенал Саранді |
| 2010-09-04 | Арсенал Саранді | 1 - 0 | Архентинос Хун. |
| 2010-04-19 | Арсенал Саранді | 2 - 2 | Архентинос Хун. |
| 2009-11-23 | Архентинос Хун. | 1 - 1 | Арсенал Саранді |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 4 | 4 | 9 | 7 | 5 | |
| 33% | 33% | 33% | 75% | 58% | 42% |
Архентинос Хун. останні 12 матчі
| 2019-10-01 | Колон Санта-Фе | 1 - 0 | Архентинос Хун. |
| 2019-09-21 | Архентинос Хун. | 3 - 1 | Сентраль Кордоба |
| 2019-09-14 | Годой Крус | 0 - 1 | Архентинос Хун. |
| 2019-09-07 | Ланус | 4 - 1 | Архентинос Хун. |
| 2019-08-31 | Архентинос Хун. | 1 - 0 | Хімнасія Л.-П. |
| 2019-08-27 | Уракан | 0 - 0 | Архентинос Хун. |
| 2019-08-21 | Сан-Мартін Т. | 0 - 0 | Архентинос Хун. |
| 2019-08-16 | Архентинос Хун. | 3 - 2 | Банфілд |
| 2019-08-03 | Альдосіві | 0 - 0 | Архентинос Хун. |
| 2019-07-28 | Архентинос Хун. | 1 - 1 | Рівер Плейт |
| 2019-07-19 | Архентинос Хун. | 0 - 1 | Колон Санта-Фе |
| 2019-07-12 | Колон Санта-Фе | 0 - 1 | Архентинос Хун. |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 4 | 3 | 4 | 3 | 3 | |
| 42% | 33% | 25% | 33% | 25% | 25% |
Арсенал Саранді останні 12 матчі
| 2019-09-28 | Арсенал Саранді | 3 - 0 | Естудіантес ЛП |
| 2019-09-22 | Расінг Клуб | 2 - 1 | Арсенал Саранді |
| 2019-09-14 | Арсенал Саранді | 4 - 1 | Уніон Санта-Фе |
| 2019-09-01 | Атлетіко Тукуман | 1 - 0 | Арсенал Саранді |
| 2019-08-28 | Арсенал Саранді | 2 - 3 | КА Естудіантес |
| 2019-08-24 | Арсенал Саранді | 0 - 2 | Сан-Лоренсо |
| 2019-08-18 | Дефенса і Хуст. | 0 - 3 | Арсенал Саранді |
| 2019-08-06 | Годой Крус | 0 - 2 | Арсенал Саранді |
| 2019-07-29 | Арсенал Саранді | 1 - 0 | Банфілд |
| 2019-04-28 | Сармьєнто Хунін | 0 - 1 | Арсенал Саранді |
| 2019-04-21 | Деф. де Бельграно | 0 - 1 | Арсенал Саранді |
| 2019-04-10 | Арсенал Саранді | 2 - 0 | Атлетіко Атланта |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 8 | 0 | 4 | 8 | 5 | 2 | |
| 67% | 0% | 33% | 67% | 42% | 17% |
Таблиця Професійна ліга
| М | Команда | І | РМ | О |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Бока Хуніорс | 8 | +8 | 18 |
| 2 | Сан-Лоренсо | 8 | +3 | 16 |
| 3 | Тальєрес Кордоба | 8 | +3 | 16 |
| 4 | Арсенал Саранді | 8 | +8 | 15 |
| 5 | Архентинос Хун. | 8 | +4 | 15 |
| 6 | Ланус | 8 | +2 | 15 |
| 7 | Рівер Плейт | 8 | +12 | 14 |
| 8 | Ньюелз Олд Бойз | 7 | +7 | 14 |
| 9 | Велес Сарсфілд | 8 | +1 | 13 |
| 10 | Індепендьєнте | 7 | +1 | 13 |
| 11 | Расінг Клуб | 8 | -1 | 13 |
| 12 | Росаріо Сентраль | 8 | +2 | 12 |
| 13 | Патронато | 8 | 0 | 12 |
| 14 | Колон Санта-Фе | 8 | -3 | 10 |
| 15 | Дефенса і Хуст. | 8 | -3 | 10 |
| 16 | Естудіантес ЛП | 8 | -2 | 9 |
| 17 | Уракан | 8 | -5 | 9 |
| 18 | Сентраль Кордоба | 8 | -4 | 8 |
| 19 | Уніон Санта-Фе | 8 | -5 | 8 |
| 20 | Банфілд | 8 | -2 | 7 |
| 21 | Атлетіко Тукуман | 8 | -5 | 7 |
| 22 | Альдосіві | 8 | -4 | 5 |
| 23 | Годой Крус | 8 | -9 | 3 |
| 24 | Хімнасія Л.-П. | 8 | -8 | 1 |
Хронологія матчів у лізі
| Архентинос Хун. | |
| Арсенал Саранді | |
| Вдома | |
| В гостях |
Матчі вдома/в гостях
| М | Команда | Архентинос Хун. | Арсенал Саранді |
|---|---|---|---|
| 1 | Бока Хуніорс | ||
| 2 | Сан-Лоренсо | ||
| 3 | Тальєрес Кордоба | ||
| 4 | Арсенал Саранді | - | |
| 5 | Архентинос Хун. | - | |
| 6 | Ланус | ||
| 7 | Рівер Плейт | 1 - 1 | |
| 8 | Ньюелз Олд Бойз | ||
| 9 | Велес Сарсфілд | ||
| 10 | Індепендьєнте | ||
| 11 | Расінг Клуб | 2 - 1 | |
| 12 | Росаріо Сентраль | ||
| 13 | Патронато | ||
| 14 | Колон Санта-Фе | ||
| 15 | Дефенса і Хуст. | 0 - 3 | |
| 16 | Естудіантес ЛП | ||
| 17 | Уракан | ||
| 18 | Сентраль Кордоба | 3 - 1 | |
| 19 | Уніон Санта-Фе | ||
| 20 | Банфілд | 3 - 2 | |
| 21 | Атлетіко Тукуман | 1 - 0 | |
| 22 | Альдосіві | ||
| 23 | Годой Крус | 0 - 2 | |
| 24 | Хімнасія Л.-П. | 1 - 0 |
Позиція в лізі
| Архентинос Хун. | Арсенал Саранді | |
| Позиція | 5 | 4 |
| Очки | 15 | 15 |
| Вдома | В гостях | |
| Позиція | 15 | 1 |
| Очки | 10 | 6 |
Форма в лізі
| Архентинос Хун. | Арсенал Саранді | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
4
3 1 |
5
0 3 |
| Вдома | В гостях | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
3
1 0 |
2
0 2 |
Голи в лізі
| Архентинос Хун. | Арсенал Саранді | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
9
5 |
14
6 |
| Вдома | В гостях | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
8
4 |
6
3 |
Загальна статистика для Професійна ліга
| Матчі (95) | |
| Перемоги вдома | 47% |
| Нічиї | 23% |
| Перемоги в гостях | 29% |
| Зіграні матчі | 100% |
| Голи (202) | |
| Голи за матч | 2.13 |
| Голи вдома за матч | 1.19 |
| Голи в гостях за матч | 0.94 |
| Домашня команда забила в | 68% |
| Команда гостей забила в | 63% |
| Обидві Команди Заб'ють | 41% |
| Більше 1.5 | 60% |
| Більше 2.5 | 37% |
| Більше 3.5 | 16% |
Архентинос Хун. наступні 6 матчі
| 2019-10-19 | Індепендьєнте | - | Архентинос Хун. |
| 2019-10-30 | Архентинос Хун. | - | Тальєрес Кордоба |
| 2019-11-04 | Дефенса і Хуст. | - | Архентинос Хун. |
| 2019-11-09 | Сан-Лоренсо | - | Архентинос Хун. |
| 2019-11-26 | Архентинос Хун. | - | Ньюелз Олд Бойз |
| 2019-11-30 | Бока Хуніорс | - | Архентинос Хун. |
Арсенал Саранді наступні 6 матчі
| 2019-10-18 | Арсенал Саранді | - | Рівер Плейт |
| 2019-10-31 | Арсенал Саранді | - | Сентраль Кордоба |
| 2019-11-03 | Бока Хуніорс | - | Арсенал Саранді |
| 2019-11-24 | Хімнасія Л.-П. | - | Арсенал Саранді |
| 2019-12-02 | Арсенал Саранді | - | Ланус |
| 2019-12-07 | Уракан | - | Арсенал Саранді |
Коефіцієнти та Ймовірності
| Стандарт 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.05 | 3.10 | 4.00 |
| Ймовірність | 38% | 34% | 28% |
| 1X @ 1.22 | |||
| Подвійний шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.22 | 1.72 |
| Ймовірність | 65% | 35% |
| 1X @ 1.22 | ||
| Більше/Менше 1.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.50 | 2.50 | |
| Ймовірність | 57% | 43% | |
| Більше 1.5 @ 1.50 | |||
| Більше/Менше 2.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.40 | 1.53 | |
| Ймовірність | 37% | 63% | |
| Менше 2.5 @ 1.53 | |||
| Більше/Менше 3.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 5.00 | 1.16 | |
| Ймовірність | 17% | 83% | |
| Менше 3.5 @ 1.16 | |||
| Обидві Команди Заб'ють | Так | Ні | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.10 | 1.66 | |
| Ймовірність | 34% | 66% | |
| Ні @ 1.66 | |||
*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2019-10-05 16:06. На даний момент можливі зміни!