Серія B - Італія
субота, 28.04.2018
14:00
14:00

Асколі

Перуджа
2 - 2
(1 - 1, 1 - 1)
| Інформація | |
|---|---|
| Місто | |
| Вдома: | Асколі Пікено |
| В гостях: | Перуджія |
| Відстань: | 100.6 км |
| Стадіон | |
| Стадіон: | Чіно е Лілло Дель Дука |
| Вміщує: | 20 550 |
| Розміри: | 105 x 68 м |
| Фотографії: | Google maps (карта) |
| Час початку | |
| Година: | 14:00 (15:00 місцевий час) |
Коефіцієнти
| 1 | X | 2 | П/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 3.20 | 3.10 | 2.35 | X2 | 1.61 | 1.36 | |||
| 25% | 32% | 43% | 1.36 | 37% | 63% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.36 | 3.00 | 2.20 | 1.64 | 4.00 | 1.22 | ||||||
| 76% | 24% | 46% | 54% | 25% | 75% |
Останні 7 прямі зустрічі
| 2017-12-04 | Перуджа | 1 - 0 | Асколі |
| 2017-04-17 | Перуджа | 0 - 0 | Асколі |
| 2016-11-20 | Асколі | 2 - 2 | Перуджа |
| 2016-04-02 | Перуджа | 0 - 2 | Асколі |
| 2015-11-15 | Асколі | 1 - 0 | Перуджа |
| 2014-03-30 | Асколі | 0 - 1 | Перуджа |
| 2013-11-24 | Перуджа | 3 - 2 | Асколі |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 2 | 3 | 3 | 2 | 2 | |
| 29% | 29% | 43% | 43% | 29% | 29% |
Асколі останні 12 матчі
| 2018-04-21 | Кремонезе | 1 - 2 | Асколі |
| 2018-04-16 | Асколі | 0 - 1 | Парма |
| 2018-04-13 | Фоджа | 3 - 0 | Асколі |
| 2018-04-07 | Асколі | 2 - 0 | Карпі |
| 2018-03-28 | Асколі | 1 - 0 | Барі |
| 2018-03-24 | Спеція | 1 - 1 | Асколі |
| 2018-03-17 | Асколі | 2 - 1 | Тернана |
| 2018-03-10 | Венеція | 1 - 0 | Асколі |
| 2018-03-03 | Асколі | 1 - 3 | Салернітана |
| 2018-02-27 | Палермо | 4 - 1 | Асколі |
| 2018-02-24 | Асколі | 2 - 1 | Чезена |
| 2018-02-18 | Фрозіноне | 2 - 0 | Асколі |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 1 | 6 | 9 | 6 | 2 | |
| 42% | 8% | 50% | 75% | 50% | 17% |
Перуджа останні 12 матчі
| 2018-04-22 | Перуджа | 2 - 3 | Тернана |
| 2018-04-17 | Карпі | 1 - 2 | Перуджа |
| 2018-04-14 | Перуджа | 1 - 1 | Венеція |
| 2018-04-09 | Авелліно | 2 - 0 | Перуджа |
| 2018-04-03 | Про Верчеллі | 0 - 2 | Перуджа |
| 2018-03-30 | Перуджа | 1 - 0 | Кремонезе |
| 2018-03-25 | Чезена | 1 - 1 | Перуджа |
| 2018-03-17 | Перуджа | 3 - 0 | Спеція |
| 2018-03-10 | Перуджа | 2 - 0 | Фоджа |
| 2018-03-06 | Перуджа | 2 - 0 | Брешія |
| 2018-02-24 | Фрозіноне | 1 - 3 | Перуджа |
| 2018-02-17 | Перуджа | 1 - 0 | Палермо |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 8 | 2 | 2 | 10 | 4 | 2 | |
| 67% | 17% | 17% | 83% | 33% | 17% |
Таблиця Серія B
| М | Команда | І | РМ | О |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Емполі | 37 | +36 | 76 |
| 2 | Парма | 37 | +17 | 63 |
| 3 | Палермо | 38 | +17 | 63 |
| 4 | Фрозіноне | 37 | +16 | 62 |
| 5 | Венеція | 38 | +15 | 60 |
| 6 | Барі | 38 | +8 | 58 |
| 7 | Перуджа | 37 | +12 | 57 |
| 8 | Чіттаделла | 37 | +7 | 55 |
| 9 | Фоджа | 37 | -1 | 51 |
| 10 | Карпі | 37 | -11 | 49 |
| 11 | Спеція | 37 | 0 | 47 |
| 12 | Брешія | 37 | -6 | 46 |
| 13 | Салернітана | 37 | -7 | 44 |
| 14 | Кремонезе | 37 | -1 | 43 |
| 15 | Пескара | 37 | -16 | 42 |
| 16 | Авелліно | 37 | -11 | 40 |
| 17 | Новара | 37 | -9 | 40 |
| 18 | Ентелла | 38 | -12 | 40 |
| 19 | Асколі | 37 | -21 | 39 |
| 20 | Чезена | 37 | -9 | 39 |
| 21 | Тернана | 37 | -7 | 37 |
| 22 | Про Верчеллі | 37 | -17 | 34 |
Хронологія матчів у лізі
| Асколі | |
| Перуджа | |
| Вдома | |
| В гостях |
Матчі вдома/в гостях
| М | Команда | Асколі | Перуджа |
|---|---|---|---|
| 1 | Емполі | 1 - 2 | |
| 2 | Парма | 0 - 1 | 1 - 1 |
| 3 | Палермо | 0 - 0 | 1 - 0 |
| 4 | Фрозіноне | 0 - 1 | 1 - 3 |
| 5 | Венеція | 3 - 3 | 1 - 0 |
| 6 | Барі | 1 - 0 | |
| 7 | Перуджа | - | |
| 8 | Чіттаделла | 1 - 2 | 1 - 1 |
| 9 | Фоджа | 0 - 2 | 2 - 1 |
| 10 | Карпі | 2 - 0 | 1 - 2 |
| 11 | Спеція | 3 - 1 | 4 - 2 |
| 12 | Брешія | 2 - 1 | |
| 13 | Салернітана | 1 - 3 | 1 - 1 |
| 14 | Кремонезе | 0 - 0 | 3 - 3 |
| 15 | Пескара | 1 - 1 | 0 - 2 |
| 16 | Авелліно | 2 - 0 | |
| 17 | Новара | 1 - 2 | 1 - 1 |
| 18 | Ентелла | 1 - 1 | 1 - 5 |
| 19 | Асколі | - | |
| 20 | Чезена | 2 - 1 | 1 - 1 |
| 21 | Тернана | 2 - 1 | 1 - 1 |
| 22 | Про Верчеллі | 1 - 0 | 0 - 2 |
Позиція в лізі
| Асколі | Перуджа | |
| Позиція | 19 | 7 |
| Очки | 39 | 57 |
| Вдома | В гостях | |
| Позиція | 18 | 7 |
| Очки | 23 | 22 |
Форма в лізі
| Асколі | Перуджа | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
10
9 18 |
16
9 12 |
| Вдома | В гостях | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
6
5 7 |
5
7 6 |
Голи в лізі
| Асколі | Перуджа | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
35
56 |
61
49 |
| Вдома | В гостях | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
20
21 |
27
24 |
Загальна статистика для Серія B
| Матчі (409) | |
| Перемоги вдома | 41% |
| Нічиї | 34% |
| Перемоги в гостях | 25% |
| Зіграні матчі | 100% |
| Голи (1067) | |
| Голи за матч | 2.61 |
| Голи вдома за матч | 1.46 |
| Голи в гостях за матч | 1.15 |
| Домашня команда забила в | 79% |
| Команда гостей забила в | 68% |
| Обидві Команди Заб'ють | 56% |
| Більше 1.5 | 74% |
| Більше 2.5 | 49% |
| Більше 3.5 | 27% |
Асколі наступні 6 матчі
| 2018-05-01 | Ентелла | - | Асколі |
| 2018-05-05 | Асколі | - | Авелліно |
| 2018-05-12 | Пескара | - | Асколі |
| 2018-05-18 | Асколі | - | Брешія |
| 2018-05-24 | Ентелла | - | Асколі |
| 2018-05-31 | Асколі | - | Ентелла |
Перуджа наступні 6 матчі
| 2018-05-01 | Перуджа | - | Салернітана |
| 2018-05-05 | Барі | - | Перуджа |
| 2018-05-12 | Перуджа | - | Новара |
| 2018-05-18 | Емполі | - | Перуджа |
| 2018-06-03 | Венеція | - | Перуджа |
| 2018-08-05 | Перуджа | - | Новара |
Коефіцієнти та Ймовірності
| Стандарт 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 3.20 | 3.10 | 2.35 |
| Ймовірність | 25% | 32% | 43% |
| X2 @ 1.36 | |||
| Подвійний шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.61 | 1.36 |
| Ймовірність | 37% | 63% |
| X2 @ 1.36 | ||
| Більше/Менше 1.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.36 | 3.00 | |
| Ймовірність | 76% | 24% | |
| Більше 1.5 @ 1.36 | |||
| Більше/Менше 2.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.20 | 1.64 | |
| Ймовірність | 46% | 54% | |
| Менше 2.5 @ 1.64 | |||
| Більше/Менше 3.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 4.00 | 1.22 | |
| Ймовірність | 25% | 75% | |
| Менше 3.5 @ 1.22 | |||
| Обидві Команди Заб'ють | Так | Ні | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.90 | 1.90 | |
| Ймовірність | 53% | 47% | |
| Так @ 1.90 | |||
*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2018-04-28 12:00. На даний момент можливі зміни!