Серія A - Італія
субота, 28.01.2023
19:45
19:45

Аталанта

Сампдорія
2 - 0
(1 - 0, 1 - 0)
| Інформація | |
|---|---|
| Місто | |
| Вдома: | Бергамо |
| В гостях: | Генуя |
| Відстань: | 154.8 км |
| Стадіон | |
| Стадіон: | Стадіо Атлеті Адзуррі д'Італія |
| Вміщує: | 26 542 |
| Розміри: | 105 x 68 м |
| Фотографії: | Google maps (карта) |
| Головний тренер | |
| Вдома: | Мауріціо Саррі (Іта) |
| Час початку | |
| Година: | 19:45 (20:45 місцевий час) |
Коефіцієнти
| 1 | X | 2 | П/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.33 | 5.25 | 9.00 | 1 | 1.07 | 3.25 | |||
| 69% | 20% | 11% | 1.33 | 85% | 15% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.20 | 4.50 | 1.62 | 2.30 | 2.50 | 1.53 | ||||||
| 77% | 23% | 46% | 54% | 20% | 80% |
Останні 12 прямі зустрічі
| 2022-08-13 | Сампдорія | 0 - 2 | Аталанта |
| 2022-02-28 | Аталанта | 4 - 0 | Сампдорія |
| 2021-10-27 | Сампдорія | 1 - 3 | Аталанта |
| 2021-02-28 | Сампдорія | 0 - 2 | Аталанта |
| 2020-10-24 | Аталанта | 1 - 3 | Сампдорія |
| 2020-07-08 | Аталанта | 2 - 0 | Сампдорія |
| 2019-11-10 | Сампдорія | 0 - 0 | Аталанта |
| 2019-03-10 | Сампдорія | 1 - 2 | Аталанта |
| 2018-10-07 | Аталанта | 0 - 1 | Сампдорія |
| 2018-04-03 | Аталанта | 1 - 2 | Сампдорія |
| 2017-10-15 | Сампдорія | 3 - 1 | Аталанта |
| 2017-01-22 | Аталанта | 1 - 0 | Сампдорія |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 7 | 1 | 4 | 9 | 6 | 4 | |
| 58% | 8% | 33% | 75% | 50% | 33% |
Аталанта останні 12 матчі
| 2023-01-22 | Ювентус | 3 - 3 | Аталанта |
| 2023-01-19 | Аталанта | 5 - 2 | Спеція |
| 2023-01-15 | Аталанта | 8 - 2 | Салернітана |
| 2023-01-09 | Болонья | 1 - 2 | Аталанта |
| 2023-01-04 | Спеція | 2 - 2 | Аталанта |
| 2022-12-29 | Аталанта | 0 - 1 | АЗ Алкмар |
| 2022-12-23 | Бетіс | 0 - 3 | Аталанта |
| 2022-12-16 | Ніцца | 0 - 3 | Аталанта |
| 2022-12-09 | Аталанта | 2 - 2 | Айнтрахт Фр. |
| 2022-11-13 | Аталанта | 2 - 3 | Інтер |
| 2022-11-09 | Лечче | 2 - 1 | Аталанта |
| 2022-11-05 | Аталанта | 1 - 2 | Наполі |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 3 | 4 | 11 | 11 | 6 | |
| 42% | 25% | 33% | 92% | 92% | 50% |
Сампдорія останні 12 матчі
| 2023-01-22 | Сампдорія | 0 - 1 | Удінезе |
| 2023-01-16 | Емполі | 1 - 0 | Сампдорія |
| 2023-01-12 | Фіорентина | 1 - 0 | Сампдорія |
| 2023-01-08 | Сампдорія | 0 - 2 | Наполі |
| 2023-01-04 | Сассуоло | 1 - 2 | Сампдорія |
| 2022-12-23 | Сампдорія | 3 - 0 | Кайсар Кизилорда |
| 2022-12-20 | Сампдорія | 2 - 2 | Динамо Дрезден |
| 2022-12-15 | Аданадемірспор | 2 - 2 | Сампдорія |
| 2022-12-11 | Сампдорія | 5 - 1 | ТС Гелаксі |
| 2022-11-12 | Сампдорія | 0 - 2 | Лечче |
| 2022-11-09 | Торіно | 2 - 0 | Сампдорія |
| 2022-11-06 | Сампдорія | 0 - 2 | Фіорентина |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 2 | 7 | 9 | 5 | 3 | |
| 25% | 17% | 58% | 75% | 42% | 25% |
Таблиця Серія A
| М | Команда | І | РМ | О |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Наполі | 19 | +32 | 50 |
| 2 | Мілан | 19 | +11 | 38 |
| 3 | Лаціо | 19 | +20 | 37 |
| 4 | Інтер | 19 | +13 | 37 |
| 5 | Рома | 19 | +9 | 37 |
| 6 | Аталанта | 19 | +14 | 35 |
| 7 | Ювентус | 19 | +15 | 28 |
| 8 | Удінезе | 19 | +6 | 28 |
| 9 | Торіно | 19 | -1 | 26 |
| 10 | Болонья | 20 | -4 | 26 |
| 11 | Емполі | 19 | -5 | 25 |
| 12 | Фіорентина | 19 | -4 | 23 |
| 13 | Монца | 19 | -5 | 22 |
| 14 | Салернітана | 20 | -13 | 21 |
| 15 | Лечче | 20 | -5 | 20 |
| 16 | Спеція | 20 | -15 | 18 |
| 17 | Сассуоло | 19 | -11 | 17 |
| 18 | Верона | 19 | -14 | 12 |
| 19 | Сампдорія | 19 | -24 | 9 |
| 20 | Кремонезе | 19 | -19 | 8 |
Хронологія матчів у лізі
| Аталанта | |
| Сампдорія | |
| Вдома | |
| В гостях |
Матчі вдома/в гостях
| М | Команда | Аталанта | Сампдорія |
|---|---|---|---|
| 1 | Наполі | 1 - 2 | |
| 2 | Мілан | 1 - 1 | |
| 3 | Лаціо | 0 - 2 | |
| 4 | Інтер | 2 - 3 | 3 - 0 |
| 5 | Рома | ||
| 6 | Аталанта | - | |
| 7 | Ювентус | ||
| 8 | Удінезе | ||
| 9 | Торіно | 3 - 1 | 2 - 0 |
| 10 | Болонья | 1 - 1 | |
| 11 | Емполі | 1 - 0 | |
| 12 | Фіорентина | 1 - 0 | |
| 13 | Монца | ||
| 14 | Салернітана | 8 - 2 | 4 - 0 |
| 15 | Лечче | ||
| 16 | Спеція | 2 - 1 | |
| 17 | Сассуоло | 2 - 1 | 1 - 2 |
| 18 | Верона | 2 - 1 | |
| 19 | Сампдорія | - | |
| 20 | Кремонезе | 1 - 1 | 0 - 1 |
Позиція в лізі
| Аталанта | Сампдорія | |
| Позиція | 6 | 19 |
| Очки | 35 | 9 |
| Вдома | В гостях | |
| Позиція | 9 | 15 |
| Очки | 14 | 7 |
Форма в лізі
| Аталанта | Сампдорія | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
10
5 4 |
2
3 14 |
| Вдома | В гостях | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
4
2 3 |
2
1 6 |
Голи в лізі
| Аталанта | Сампдорія | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
37
23 |
8
32 |
| Вдома | В гостях | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
19
13 |
6
16 |
Загальна статистика для Серія A
| Матчі (192) | |
| Перемоги вдома | 42% |
| Нічиї | 26% |
| Перемоги в гостях | 32% |
| Зіграні матчі | 100% |
| Голи (497) | |
| Голи за матч | 2.59 |
| Голи вдома за матч | 1.48 |
| Голи в гостях за матч | 1.11 |
| Домашня команда забила в | 79% |
| Команда гостей забила в | 68% |
| Обидві Команди Заб'ють | 52% |
| Більше 1.5 | 76% |
| Більше 2.5 | 49% |
| Більше 3.5 | 24% |
Аталанта наступні 6 матчі
| 2023-01-31 | Інтер | - | Аталанта |
| 2023-02-04 | Сассуоло | - | Аталанта |
| 2023-02-11 | Лаціо | - | Аталанта |
| 2023-02-19 | Аталанта | - | Лечче |
| 2023-02-26 | Мілан | - | Аталанта |
| 2023-03-04 | Аталанта | - | Удінезе |
Сампдорія наступні 6 матчі
| 2023-02-06 | Монца | - | Сампдорія |
| 2023-02-13 | Сампдорія | - | Інтер |
| 2023-02-18 | Сампдорія | - | Болонья |
| 2023-02-27 | Лаціо | - | Сампдорія |
| 2023-03-05 | Сампдорія | - | Салернітана |
| 2023-03-12 | Ювентус | - | Сампдорія |
Коефіцієнти та Ймовірності
| Стандарт 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.33 | 5.25 | 9.00 |
| Ймовірність | 69% | 20% | 11% |
| 1 @ 1.33 | |||
| Подвійний шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.07 | 3.25 |
| Ймовірність | 85% | 15% |
| 1X @ 1.07 | ||
| Більше/Менше 1.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.20 | 4.50 | |
| Ймовірність | 77% | 23% | |
| Більше 1.5 @ 1.20 | |||
| Більше/Менше 2.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.62 | 2.30 | |
| Ймовірність | 46% | 54% | |
| Менше 2.5 @ 2.30 | |||
| Більше/Менше 3.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.50 | 1.53 | |
| Ймовірність | 20% | 80% | |
| Менше 3.5 @ 1.53 | |||
| Обидві Команди Заб'ють | Так | Ні | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.95 | 1.80 | |
| Ймовірність | 48% | 52% | |
| Ні @ 1.80 | |||
*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2023-01-28 16:05. На даний момент можливі зміни!