Ла Ліга - Іспанія
пʼятниця, 30.09.2022
20:00
20:00

Атлетік Б.

Альмерія
4 - 0
(2 - 0, 2 - 0)
| Інформація | |
|---|---|
| Місто | |
| Вдома: | Більбао |
| В гостях: | Альмерія |
| Відстань: | 715.5 км |
| Стадіон | |
| Стадіон: | Сан-Мамес |
| Вміщує: | 53 332 |
| Розміри: | 105 x 68 м |
| Фотографії: | Google maps (карта) |
| Головний тренер | |
| Вдома: | Edin Terzic (Нмч) |
| Час початку | |
| Година: | 20:00 (21:00 місцевий час) |
Коефіцієнти
| 1 | X | 2 | П/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.33 | 5.00 | 9.50 | 1 | 1.07 | 3.25 | |||
| 45% | 35% | 20% | 1.33 | 86% | 14% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.25 | 4.00 | 1.72 | 2.10 | 2.75 | 1.44 | ||||||
| 57% | 43% | 46% | 54% | 25% | 75% |
Останні 12 прямі зустрічі
| 2015-03-21 | Атлетік Б. | 2 - 1 | Альмерія |
| 2014-10-25 | Альмерія | 0 - 1 | Атлетік Б. |
| 2014-05-18 | Альмерія | 0 - 0 | Атлетік Б. |
| 2014-01-11 | Атлетік Б. | 6 - 1 | Альмерія |
| 2011-04-04 | Альмерія | 1 - 3 | Атлетік Б. |
| 2010-11-13 | Атлетік Б. | 1 - 0 | Альмерія |
| 2010-04-11 | Атлетік Б. | 4 - 1 | Альмерія |
| 2009-11-29 | Альмерія | 1 - 4 | Атлетік Б. |
| 2009-01-25 | Альмерія | 2 - 1 | Атлетік Б. |
| 2008-08-31 | Атлетік Б. | 1 - 3 | Альмерія |
| 2008-03-02 | Альмерія | 1 - 1 | Атлетік Б. |
| 2007-10-07 | Атлетік Б. | 1 - 1 | Альмерія |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 7 | 3 | 2 | 9 | 7 | 5 | |
| 58% | 25% | 17% | 75% | 58% | 42% |
Атлетік Б. останні 12 матчі
| 2022-09-17 | Атлетік Б. | 3 - 2 | Райо Вальєкано |
| 2022-09-11 | Ельче | 1 - 4 | Атлетік Б. |
| 2022-09-04 | Атлетік Б. | 0 - 1 | Еспаньйол |
| 2022-08-29 | Кадіс | 0 - 4 | Атлетік Б. |
| 2022-08-21 | Атлетік Б. | 1 - 0 | Валенсія |
| 2022-08-15 | Атлетік Б. | 0 - 0 | Мальорка |
| 2022-08-06 | Атлетік Б. | 1 - 1 | Алавес |
| 2022-08-05 | Атлетік Б. | 1 - 0 | Реал Сосьєдад |
| 2022-07-31 | Мірандес | 0 - 3 | Атлетік Б. |
| 2022-07-30 | Ньюкасл Юнайтед | 2 - 1 | Атлетік Б. |
| 2022-07-23 | Майнц | 1 - 1 | Атлетік Б. |
| 2022-07-21 | Атлетік Б. | 4 - 1 | Бохум |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 7 | 3 | 2 | 8 | 6 | 4 | |
| 58% | 25% | 17% | 67% | 50% | 33% |
Альмерія останні 12 матчі
| 2022-09-17 | Мальорка | 1 - 0 | Альмерія |
| 2022-09-12 | Альмерія | 0 - 1 | Осасуна |
| 2022-09-05 | Вальядолід | 1 - 0 | Альмерія |
| 2022-08-27 | Альмерія | 2 - 1 | Севілья |
| 2022-08-22 | Ельче | 1 - 1 | Альмерія |
| 2022-08-14 | Альмерія | 1 - 2 | Реал Мадрид |
| 2022-08-07 | Альмерія | 1 - 2 | Аль-Хіляль |
| 2022-07-30 | Гранада | 3 - 2 | Альмерія |
| 2022-07-23 | Альмерія | 1 - 2 | Кордоба |
| 2022-05-29 | Леганес | 2 - 2 | Альмерія |
| 2022-05-21 | Альмерія | 1 - 1 | Алькоркон |
| 2022-05-13 | Реал Сосьєдад B | 0 - 2 | Альмерія |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 3 | 7 | 9 | 6 | 2 | |
| 17% | 25% | 58% | 75% | 50% | 17% |
Таблиця Ла Ліга
| М | Команда | І | РМ | О |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Реал Мадрид | 6 | +11 | 18 |
| 2 | Барселона | 6 | +17 | 16 |
| 3 | Бетіс | 6 | +6 | 15 |
| 4 | Атлетік Б. | 6 | +8 | 13 |
| 5 | Осасуна | 6 | +2 | 12 |
| 6 | Вільярреал | 6 | +8 | 11 |
| 7 | Атлетіко М, | 6 | +4 | 10 |
| 8 | Реал Сосьєдад | 6 | -1 | 10 |
| 9 | Валенсія | 6 | +5 | 9 |
| 10 | Мальорка | 6 | -1 | 8 |
| 11 | Жирона | 6 | 0 | 7 |
| 12 | Райо Вальєкано | 6 | -1 | 7 |
| 13 | Сельта Віго | 6 | -5 | 7 |
| 14 | Хетафе | 6 | -6 | 7 |
| 15 | Севілья | 6 | -4 | 5 |
| 16 | Альмерія | 6 | -3 | 4 |
| 17 | Еспаньйол | 6 | -5 | 4 |
| 18 | Вальядолід | 6 | -8 | 4 |
| 19 | Кадіс | 6 | -13 | 3 |
| 20 | Ельче | 6 | -14 | 1 |
Хронологія матчів у лізі
| Атлетік Б. | |
| Альмерія | |
| Вдома | |
| В гостях |
Матчі вдома/в гостях
| М | Команда | Атлетік Б. | Альмерія |
|---|---|---|---|
| 1 | Реал Мадрид | ||
| 2 | Барселона | ||
| 3 | Бетіс | ||
| 4 | Атлетік Б. | - | |
| 5 | Осасуна | ||
| 6 | Вільярреал | ||
| 7 | Атлетіко М, | ||
| 8 | Реал Сосьєдад | ||
| 9 | Валенсія | 1 - 0 | |
| 10 | Мальорка | 0 - 0 | 1 - 0 |
| 11 | Жирона | ||
| 12 | Райо Вальєкано | 3 - 2 | |
| 13 | Сельта Віго | ||
| 14 | Хетафе | ||
| 15 | Севілья | ||
| 16 | Альмерія | - | |
| 17 | Еспаньйол | 0 - 1 | |
| 18 | Вальядолід | 1 - 0 | |
| 19 | Кадіс | ||
| 20 | Ельче | 1 - 1 |
Позиція в лізі
| Атлетік Б. | Альмерія | |
| Позиція | 4 | 16 |
| Очки | 13 | 4 |
| Вдома | В гостях | |
| Позиція | 5 | 17 |
| Очки | 7 | 1 |
Форма в лізі
| Атлетік Б. | Альмерія | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
4
1 1 |
1
1 4 |
| Вдома | В гостях | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
2
1 1 |
0
1 2 |
Голи в лізі
| Атлетік Б. | Альмерія | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
12
4 |
4
7 |
| Вдома | В гостях | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
4
3 |
1
3 |
Загальна статистика для Ла Ліга
| Матчі (60) | |
| Перемоги вдома | 45% |
| Нічиї | 15% |
| Перемоги в гостях | 40% |
| Зіграні матчі | 100% |
| Голи (159) | |
| Голи за матч | 2.65 |
| Голи вдома за матч | 1.35 |
| Голи в гостях за матч | 1.30 |
| Домашня команда забила в | 68% |
| Команда гостей забила в | 73% |
| Обидві Команди Заб'ють | 47% |
| Більше 1.5 | 73% |
| Більше 2.5 | 57% |
| Більше 3.5 | 25% |
Атлетік Б. наступні 6 матчі
| 2022-10-08 | Севілья | - | Атлетік Б. |
| 2022-10-15 | Атлетік Б. | - | Атлетіко М, |
| 2022-10-18 | Хетафе | - | Атлетік Б. |
| 2022-10-23 | Барселона | - | Атлетік Б. |
| 2022-10-30 | Атлетік Б. | - | Вільярреал |
| 2022-11-04 | Жирона | - | Атлетік Б. |
Альмерія наступні 6 матчі
| 2022-10-08 | Альмерія | - | Райо Вальєкано |
| 2022-10-16 | Бетіс | - | Альмерія |
| 2022-10-20 | Альмерія | - | Жирона |
| 2022-10-23 | Вільярреал | - | Альмерія |
| 2022-10-29 | Альмерія | - | Сельта Віго |
| 2022-11-05 | Барселона | - | Альмерія |
Коефіцієнти та Ймовірності
| Стандарт 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.33 | 5.00 | 9.50 |
| Ймовірність | 45% | 35% | 20% |
| 1 @ 1.33 | |||
| Подвійний шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.07 | 3.25 |
| Ймовірність | 86% | 14% |
| 1X @ 1.07 | ||
| Більше/Менше 1.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.25 | 4.00 | |
| Ймовірність | 57% | 43% | |
| Більше 1.5 @ 1.25 | |||
| Більше/Менше 2.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.72 | 2.10 | |
| Ймовірність | 46% | 54% | |
| Менше 2.5 @ 2.10 | |||
| Більше/Менше 3.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.75 | 1.44 | |
| Ймовірність | 25% | 75% | |
| Менше 3.5 @ 1.44 | |||
| Обидві Команди Заб'ють | Так | Ні | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.00 | 1.75 | |
| Ймовірність | 43% | 57% | |
| Ні @ 1.75 | |||
*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2022-09-30 16:04. На даний момент можливі зміни!