Категорія Прімера A - Колумбія
понеділок, 20.03.2023
23:10
23:10

Букараманга

Депортес Толіма
1 - 1
(1 - 0, 0 - 1)
| Інформація | |
|---|---|
| Місто | |
| Вдома: | Букараманга |
| В гостях: | Ібаге |
| Відстань: | 378.4 км |
| Стадіон | |
| Стадіон: | Alfonso Lopez |
| Вміщує: | 29 000 |
| Розміри: | 105 x 75 м |
| Фотографії: | Google maps (карта) |
| Час початку | |
| Година: | 23:10 (18:10 місцевий час) |
Коефіцієнти
| 1 | X | 2 | П/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.80 | 3.00 | 2.75 | 1X | 1.40 | 1.40 | |||
| 25% | 57% | 18% | 1.40 | 57% | 43% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.44 | 2.63 | 2.40 | 1.53 | 4.50 | 1.18 | ||||||
| 62% | 38% | 29% | 71% | 15% | 85% |
Останні 12 прямі зустрічі
| 2022-08-02 | Букараманга | 2 - 1 | Депортес Толіма |
| 2022-02-06 | Депортес Толіма | 2 - 1 | Букараманга |
| 2021-11-15 | Букараманга | 1 - 1 | Депортес Толіма |
| 2021-04-13 | Депортес Толіма | 0 - 0 | Букараманга |
| 2020-02-01 | Букараманга | 0 - 0 | Депортес Толіма |
| 2019-08-21 | Букараманга | 1 - 1 | Депортес Толіма |
| 2019-02-27 | Депортес Толіма | 0 - 0 | Букараманга |
| 2018-08-19 | Букараманга | 0 - 2 | Депортес Толіма |
| 2018-02-25 | Депортес Толіма | 0 - 1 | Букараманга |
| 2017-10-21 | Депортес Толіма | 1 - 0 | Букараманга |
| 2017-05-07 | Букараманга | 2 - 1 | Депортес Толіма |
| 2016-12-11 | Депортес Толіма | 2 - 1 | Букараманга |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 5 | 4 | 7 | 4 | 0 | |
| 25% | 42% | 33% | 58% | 33% | 0% |
Букараманга останні 12 матчі
| 2023-03-11 | Деп. Калі | 1 - 1 | Букараманга |
| 2023-03-04 | Букараманга | 0 - 1 | Онсе Кальдас |
| 2023-02-25 | Агілас | 1 - 0 | Букараманга |
| 2023-02-20 | Букараманга | 1 - 1 | Атл. Насьйональ |
| 2023-02-11 | Ягуарес Кордоба | 1 - 1 | Букараманга |
| 2023-02-05 | Букараманга | 1 - 0 | Хуніор |
| 2023-01-28 | Ind. Yumbo | 1 - 2 | Букараманга |
| 2023-01-25 | Букараманга | 0 - 0 | Енвігадо |
| 2022-10-30 | Букараманга | 1 - 3 | Деп. Перейра |
| 2022-10-23 | Патріотас | 3 - 4 | Букараманга |
| 2022-10-20 | Інд. Медельїн | 1 - 2 | Букараманга |
| 2022-10-16 | Букараманга | 3 - 1 | Inter Bogota |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 4 | 3 | 8 | 5 | 3 | |
| 42% | 33% | 25% | 67% | 42% | 25% |
Депортес Толіма останні 12 матчі
| 2023-03-14 | Депортес Толіма | 1 - 0 | Inter Bogota |
| 2023-03-10 | Депортес Толіма | 1 - 0 | Хуніор |
| 2023-03-06 | Деп. Перейра | 1 - 1 | Депортес Толіма |
| 2023-02-26 | Депортес Толіма | 1 - 2 | Деп. Калі |
| 2023-02-18 | Ind. Yumbo | 0 - 0 | Депортес Толіма |
| 2023-02-06 | Агілас | 4 - 2 | Депортес Толіма |
| 2023-01-31 | Онсе Кальдас | 1 - 1 | Депортес Толіма |
| 2023-01-26 | Депортес Толіма | 2 - 1 | Америка де Калі |
| 2023-01-15 | Спортінг Кристал | 2 - 1 | Депортес Толіма |
| 2022-10-29 | Енвігадо | 1 - 1 | Депортес Толіма |
| 2022-10-23 | Депортес Толіма | 1 - 0 | Мільйонаріос |
| 2022-10-16 | Кортулуа | 0 - 1 | Депортес Толіма |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 4 | 3 | 7 | 4 | 1 | |
| 42% | 33% | 25% | 58% | 33% | 8% |
Таблиця Категорія Прімера A
| М | Команда | І | РМ | О |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Бояка Чіко | 7 | +7 | 16 |
| 2 | Америка де Калі | 8 | +6 | 16 |
| 3 | Атл. Насьйональ | 9 | +5 | 16 |
| 4 | Агілас | 8 | +2 | 15 |
| 5 | Енвігадо | 9 | +1 | 13 |
| 6 | Деп. Пасто | 8 | 0 | 13 |
| 7 | Альянса Вальєдупар | 8 | +1 | 11 |
| 8 | Мільйонаріос | 5 | +3 | 10 |
| 9 | Санта-Фе | 8 | 0 | 10 |
| 10 | Букараманга | 8 | 0 | 10 |
| 11 | Деп. Перейра | 9 | -4 | 10 |
| 12 | Ягуарес Кордоба | 8 | 0 | 9 |
| 13 | Депортес Толіма | 7 | -1 | 9 |
| 14 | Інд. Медельїн | 8 | -1 | 8 |
| 15 | Онсе Кальдас | 8 | -3 | 8 |
| 16 | У. Магдалена | 8 | -4 | 8 |
| 17 | Inter Bogota | 8 | -2 | 7 |
| 17 | Хуніор | 8 | -2 | 7 |
| 19 | Деп. Калі | 8 | -3 | 7 |
| 20 | Ind. Yumbo | 8 | -5 | 7 |
Хронологія матчів у лізі
| Букараманга | |
| Депортес Толіма | |
| Вдома | |
| В гостях |
Матчі вдома/в гостях
| М | Команда | Букараманга | Депортес Толіма |
|---|---|---|---|
| 1 | Бояка Чіко | ||
| 2 | Америка де Калі | ||
| 3 | Атл. Насьйональ | 1 - 1 | |
| 4 | Агілас | 4 - 2 | |
| 5 | Енвігадо | 0 - 0 | |
| 6 | Деп. Пасто | ||
| 7 | Альянса Вальєдупар | ||
| 8 | Мільйонаріос | ||
| 9 | Санта-Фе | ||
| 10 | Букараманга | - | |
| 11 | Деп. Перейра | 1 - 1 | |
| 12 | Ягуарес Кордоба | ||
| 13 | Депортес Толіма | - | |
| 14 | Інд. Медельїн | ||
| 15 | Онсе Кальдас | 0 - 1 | 1 - 1 |
| 16 | У. Магдалена | ||
| 17 | Inter Bogota | ||
| 17 | Хуніор | 1 - 0 | |
| 19 | Деп. Калі | ||
| 20 | Ind. Yumbo | 0 - 0 |
Позиція в лізі
| Букараманга | Депортес Толіма | |
| Позиція | 10 | 13 |
| Очки | 10 | 9 |
| Вдома | В гостях | |
| Позиція | 15 | 13 |
| Очки | 5 | 3 |
Форма в лізі
| Букараманга | Депортес Толіма | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
2
4 2 |
2
3 2 |
| Вдома | В гостях | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
1
2 1 |
0
3 1 |
Голи в лізі
| Букараманга | Депортес Толіма | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
6
6 |
8
9 |
| Вдома | В гостях | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
2
2 |
4
6 |
Загальна статистика для Категорія Прімера A
| Матчі (79) | |
| Перемоги вдома | 44% |
| Нічиї | 34% |
| Перемоги в гостях | 22% |
| Зіграні матчі | 100% |
| Голи (167) | |
| Голи за матч | 2.11 |
| Голи вдома за матч | 1.25 |
| Голи в гостях за матч | 0.86 |
| Домашня команда забила в | 76% |
| Команда гостей забила в | 66% |
| Обидві Команди Заб'ють | 53% |
| Більше 1.5 | 66% |
| Більше 2.5 | 34% |
| Більше 3.5 | 14% |
Букараманга наступні 6 матчі
| 2023-03-25 | Альянса Вальєдупар | - | Букараманга |
| 2023-04-02 | Букараманга | - | Мільйонаріос |
| 2023-04-09 | Деп. Перейра | - | Букараманга |
| 2023-04-14 | Деп. Пасто | - | Букараманга |
| 2023-04-16 | Букараманга | - | Інд. Медельїн |
| 2023-04-23 | Санта-Фе | - | Букараманга |
Депортес Толіма наступні 6 матчі
| 2023-03-26 | Депортес Толіма | - | Ind. Yumbo |
| 2023-03-30 | Депортес Толіма | - | Мільйонаріос |
| 2023-04-01 | Інд. Медельїн | - | Депортес Толіма |
| 2023-04-07 | Пуерто Кабельйо | - | Депортес Толіма |
| 2023-04-11 | Депортес Толіма | - | Деп. Пасто |
| 2023-04-13 | Енвігадо | - | Депортес Толіма |
Коефіцієнти та Ймовірності
| Стандарт 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.80 | 3.00 | 2.75 |
| Ймовірність | 25% | 57% | 18% |
| 1X @ 1.40 | |||
| Подвійний шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.40 | 1.40 |
| Ймовірність | 57% | 43% |
| 1X @ 1.40 | ||
| Більше/Менше 1.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.44 | 2.63 | |
| Ймовірність | 62% | 38% | |
| Більше 1.5 @ 1.44 | |||
| Більше/Менше 2.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.40 | 1.53 | |
| Ймовірність | 29% | 71% | |
| Менше 2.5 @ 1.53 | |||
| Більше/Менше 3.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 4.50 | 1.18 | |
| Ймовірність | 15% | 85% | |
| Менше 3.5 @ 1.18 | |||
| Обидві Команди Заб'ють | Так | Ні | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.00 | 1.73 | |
| Ймовірність | 58% | 42% | |
| Так @ 2.00 | |||
*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2023-03-20 20:00. На даний момент можливі зміни!