Кубок Бразилії - Бразилія

середа, 25.08.2021
23:00
Атлетіку ПР

Атлетіку ПР

Сантос

Сантос

1 - 0
(1 - 0,  0 - 0)
Інформація
Місто
Вдома: Курітіба
В гостях: Сантос
Відстань: 338.8 км
Стадіон
Стадіон: Arena da Baixada
Вміщує: 43 900 (28 413)
Розміри: 105 x 68 м
Фотографії: Google maps (карта)
Час початку
Година: 23:00 (19:00 місцевий час)
Реклама

Коефіцієнти

1 X 2 П/K 1X X2
1.90 3.40 4.00 1 1.22 1.80
39% 33% 28% 1.90 66% 34%
+1.5 -1.5 +2.5 -2.5 +3.5 -3.5
1.44 2.62 2.40 1.53 4.50 1.18
63% 37% 38% 62% 20% 80%

Останні 12 прямі зустрічі

2021-07-06 Сантос 2 - 1 Атлетіку ПР
2020-11-21 Атлетіку ПР 1 - 0 Сантос
2020-08-16 Сантос 3 - 1 Атлетіку ПР
2019-12-04 Атлетіку ПР 1 - 0 Сантос
2019-09-08 Сантос 1 - 1 Атлетіку ПР
2018-09-30 Сантос 1 - 0 Атлетіку ПР
2018-06-01 Атлетіку ПР 2 - 0 Сантос
2017-09-24 Сантос 1 - 0 Атлетіку ПР
2017-08-11 Сантос 1 - 0 Атлетіку ПР
2017-07-05 Атлетіку ПР 2 - 3 Сантос
2017-06-11 Атлетіку ПР 0 - 2 Сантос
2016-10-01 Сантос 2 - 0 Атлетіку ПР
В Н П +1.5 +2.5 +3.5
3 1 8 7 3 2
25% 8% 67% 58% 25% 17%

Атлетіку ПР останні 12 матчі

2021-08-22 Атлетіку ПР 0 - 1 Корінтіанс
2021-08-19 Атлетіку ПР 4 - 2 ЛДУ Кіто
2021-08-15 Куяба Еспорте 1 - 0 Атлетіку ПР
2021-08-12 ЛДУ Кіто 1 - 0 Атлетіку ПР
2021-08-07 Атлетіку ПР 1 - 2 Сан-Паулу
2021-08-04 Атлетіку ГО 2 - 2 Атлетіку ПР
2021-08-01 Атлетіку Мінейру 2 - 0 Атлетіку ПР
2021-07-28 Атлетіку ПР 2 - 1 Атлетіку ГО
2021-07-25 Атлетіку ПР 2 - 1 Інтернасьйонал
2021-07-21 Атлетіку ПР 4 - 1 Америка де Калі
2021-07-17 Сеара 1 - 0 Атлетіку ПР
2021-07-14 Америка де Калі 0 - 1 Атлетіку ПР
В Н П +1.5 +2.5 +3.5
5 1 6 7 6 3
42% 8% 50% 58% 50% 25%

Сантос останні 12 матчі

2021-08-22 Сантос 2 - 2 Інтернасьйонал
2021-08-20 Лібертад Ас. 1 - 0 Сантос
2021-08-15 Форталеза 1 - 1 Сантос
2021-08-13 Сантос 2 - 1 Лібертад Ас.
2021-08-08 Сантос 0 - 0 Корінтіанс
2021-08-05 Жуазейренсе 2 - 0 Сантос
2021-08-01 Шапекоенсе СК 0 - 1 Сантос
2021-07-28 Сантос 4 - 0 Жуазейренсе
2021-07-25 Сантос 0 - 1 Атлетіку ГО
2021-07-22 Індепендьєнте 1 - 1 Сантос
2021-07-19 Брагантіно 2 - 2 Сантос
2021-07-15 Сантос 1 - 0 Індепендьєнте
В Н П +1.5 +2.5 +3.5
4 5 3 7 4 3
33% 42% 25% 58% 33% 25%
Реклама

Таблиця Серія A

М Команда І В Н П МЗ МП РМ О
1 Атлетіку Мінейру 17 12 2 3 26 12 +14 38
2 Форталеза 17 9 5 3 27 16 +11 32
3 Палмейрас 17 10 2 5 27 19 +8 32
4 Брагантіно 17 8 7 2 28 18 +10 31
5 Фламенгу 15 9 1 5 28 16 +12 28
6 Сеара 17 5 9 3 19 17 +2 24
7 Корінтіанс 17 6 6 5 16 15 +1 24
8 Атлетіку ГО 17 6 6 5 15 17 -2 24
9 Атлетіку ПР 16 7 2 7 22 19 +3 23
10 Інтернасьйонал 17 5 7 5 22 22 0 22
11 Сантос 17 5 7 5 19 19 0 22
12 Сан-Паулу 17 5 6 6 14 19 -5 21
13 Куяба Еспорте 17 4 8 5 17 18 -1 20
14 Жувентуде 16 5 5 6 13 18 -5 20
15 Флуміненсе 16 4 6 6 13 18 -5 18
16 Баїя 17 5 3 9 20 28 -8 18
17 Греміу 16 4 4 8 12 17 -5 16
18 Спорт Ресіфі 17 3 6 8 8 14 -6 15
19 Америка МЖ 17 3 6 8 13 22 -9 15
20 Шапекоенсе СК 17 0 6 11 14 29 -15 6

Атлетіку ПР наступні 6 матчі

2021-08-29 Палмейрас - Атлетіку ПР
2021-09-01 Атлетіку ПР - Cascavel PR
2021-09-05 Атлетіку ПР - Спорт Ресіфі
2021-09-08 Cascavel PR - Атлетіку ПР
2021-09-11 Америка МЖ - Атлетіку ПР
2021-09-15 Сантос - Атлетіку ПР

Сантос наступні 6 матчі

2021-08-28 Сантос - Фламенгу
2021-09-05 Куяба Еспорте - Сантос
2021-09-12 Сантос - Баїя
2021-09-15 Сантос - Атлетіку ПР
2021-09-19 Сеара - Сантос
2021-09-26 Жувентуде - Сантос

Коефіцієнти та Ймовірності

Стандарт 1X2 1 X 2
Коефіцієнт 1.90 3.40 4.00
Ймовірність 39% 33% 28%
1 @ 1.90
Подвійний шанс 1X X2
Коефіцієнт 1.22 1.80
Ймовірність 66% 34%
1X @ 1.22
Більше/Менше 1.5 Блш Мнш
Коефіцієнт   1.44 2.62
Ймовірність   63% 37%
Більше 1.5 @ 1.44
Більше/Менше 2.5 Блш Мнш
Коефіцієнт   2.40 1.53
Ймовірність   38% 62%
Менше 2.5 @ 1.53
Більше/Менше 3.5 Блш Мнш
Коефіцієнт   4.50 1.18
Ймовірність   20% 80%
Менше 3.5 @ 1.18
Обидві Команди Заб'ють Так Ні
Коефіцієнт   2.10 1.66
Ймовірність   43% 57%
Ні @ 1.66

*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2021-08-25 20:05. На даний момент можливі зміни!