Професійна ліга - Аргентина

неділя, 23.07.2023
20:30
Атлетіко Тукуман

Атлетіко Тукуман

Індепендьєнте

Індепендьєнте

1 - 0
(1 - 0,  0 - 0)
Інформація
Місто
Вдома: Сан-Мігель-де-Тукуман
В гостях: Авелланеда
Відстань: 1 089.9 км
Стадіон
Стадіон: Jose Fierro
Вміщує: 32 700
Фотографії: Google maps (карта)
Час початку
Година: 20:30 (16:30 місцевий час)

Коефіцієнти

1 X 2 П/K 1X X2
2.50 3.00 3.10 1X 1.36 1.50
34% 40% 26% 1.36 56% 44%
+1.5 -1.5 +2.5 -2.5 +3.5 -3.5
1.57 2.25 2.88 1.40 6.00 1.13
64% 36% 33% 67% 14% 86%

Останні 12 прямі зустрічі

2022-07-24 Індепендьєнте 0 - 1 Атлетіко Тукуман
2022-06-24 Атлетіко Тукуман 0 - 1 Індепендьєнте
2021-08-24 Атлетіко Тукуман 2 - 0 Індепендьєнте
2021-05-02 Індепендьєнте 0 - 1 Атлетіко Тукуман
2020-11-06 Атлетіко Тукуман 1 - 1 Індепендьєнте
2020-10-30 Індепендьєнте 1 - 0 Атлетіко Тукуман
2019-09-22 Атлетіко Тукуман 0 - 1 Індепендьєнте
2018-10-28 Атлетіко Тукуман 4 - 2 Індепендьєнте
2018-04-01 Індепендьєнте 0 - 2 Атлетіко Тукуман
2017-09-20 Індепендьєнте 1 - 2 Атлетіко Тукуман
2017-09-13 Індепендьєнте 2 - 0 Атлетіко Тукуман
2017-08-23 Атлетіко Тукуман 1 - 0 Індепендьєнте
В Н П +1.5 +2.5 +3.5
7 1 4 6 2 1
58% 8% 33% 50% 17% 8%

Атлетіко Тукуман останні 12 матчі

2023-07-18 Ньюелз Олд Бойз 0 - 0 Атлетіко Тукуман
2023-07-12 Атлетіко Тукуман 2 - 0 Хімнасія Л.-П.
2023-07-07 Уракан 0 - 1 Атлетіко Тукуман
2023-07-01 Атлетіко Тукуман 1 - 0 Уніон Санта-Фе
2023-06-26 Сармьєнто Хунін 4 - 1 Атлетіко Тукуман
2023-06-14 Атлетіко Тукуман 2 - 1 Годой Крус
2023-06-05 Ланус 2 - 1 Атлетіко Тукуман
2023-05-27 Атлетіко Тукуман 1 - 0 Арсенал Саранді
2023-05-21 Тігре 0 - 0 Атлетіко Тукуман
2023-05-17 Атлетіко Тукуман 1 - 3 Ест. Ріо-Куарто
2023-05-13 Атлетіко Тукуман 1 - 2 Архентинос Хун.
2023-05-06 Бельграно 1 - 0 Атлетіко Тукуман
В Н П +1.5 +2.5 +3.5
5 2 5 6 5 2
42% 17% 42% 50% 42% 17%

Індепендьєнте останні 12 матчі

2023-07-17 Сентраль Кордоба 0 - 1 Індепендьєнте
2023-07-12 Індепендьєнте 0 - 2 Ньюелз Олд Бойз
2023-07-07 Хімнасія Л.-П. 1 - 1 Індепендьєнте
2023-07-02 Індепендьєнте 1 - 0 Уракан
2023-06-24 Уніон Санта-Фе 3 - 0 Індепендьєнте
2023-06-10 Індепендьєнте 2 - 0 Сармьєнто Хунін
2023-06-04 Годой Крус 2 - 1 Індепендьєнте
2023-05-28 Індепендьєнте 1 - 1 Ланус
2023-05-19 Арсенал Саранді 2 - 1 Індепендьєнте
2023-05-13 Індепендьєнте 2 - 1 Тігре
2023-05-07 Архентинос Хун. 2 - 2 Індепендьєнте
2023-04-30 Індепендьєнте 2 - 0 Бельграно
В Н П +1.5 +2.5 +3.5
5 3 4 10 5 1
42% 25% 33% 83% 42% 8%

Таблиця Професійна ліга

М Команда І В Н П МЗ МП РМ О
1 Рівер Плейт 25 18 3 4 45 16 +29 57
2 Тальєрес Кордоба 25 14 6 5 39 20 +19 48
3 Сан-Лоренсо 26 12 10 4 23 11 +12 46
4 Ланус 25 11 9 5 35 25 +10 42
5 Дефенса і Хуст. 25 11 8 6 33 21 +12 41
6 Архентинос Хун. 26 11 7 8 29 19 +10 40
7 Росаріо Сентраль 25 10 10 5 33 26 +7 40
8 Естудіантес ЛП 25 10 9 6 28 22 +6 39
9 Бока Хуніорс 25 11 5 9 29 23 +6 38
10 Годой Крус 25 10 8 7 33 28 +5 38
11 Бельграно 25 10 5 10 20 22 -2 35
12 Ньюелз Олд Бойз 25 8 10 7 22 21 +1 34
13 Барракас Сентраль 25 8 10 7 25 28 -3 34
14 Расінг Клуб 25 8 9 8 32 32 0 33
15 Платенсе 25 9 6 10 25 27 -2 33
16 Атлетіко Тукуман 25 7 10 8 22 27 -5 31
17 Сармьєнто Хунін 25 7 8 10 23 23 0 29
18 Сентраль Кордоба 25 7 8 10 19 25 -6 29
19 Інстітуто 25 7 8 10 20 30 -10 29
20 Індепендьєнте 25 6 10 9 23 29 -6 28
21 Тігре 25 7 7 11 22 28 -6 28
22 Хімнасія Л.-П. 25 7 7 11 21 35 -14 28
23 Велес Сарсфілд 25 5 11 9 24 26 -2 26
24 Уніон Санта-Фе 25 5 11 9 17 25 -8 26
25 Банфілд 25 6 8 11 19 32 -13 26
26 Колон Санта-Фе 25 4 13 8 19 28 -9 25
27 Уракан 25 4 7 14 16 29 -13 19
28 Арсенал Саранді 25 5 3 17 16 34 -18 18

Хронологія матчів у лізі

Атлетіко Тукуман                          
Індепендьєнте                          
Вдома                          
В гостях                          

Матчі вдома/в гостях

М Команда Атлетіко Тукуман Індепендьєнте
1 Рівер Плейт 1 - 1 2 - 0
2 Тальєрес Кордоба 0 - 2 0 - 1
3 Сан-Лоренсо 1 - 3 0 - 0
4 Ланус    
5 Дефенса і Хуст.    
6 Архентинос Хун. 1 - 2 2 - 2
7 Росаріо Сентраль 2 - 2 1 - 0
8 Естудіантес ЛП    
9 Бока Хуніорс    
10 Годой Крус 2 - 1 2 - 1
11 Бельграно    
12 Ньюелз Олд Бойз    
13 Барракас Сентраль 1 - 1 1 - 1
14 Расінг Клуб    
15 Платенсе    
16 Атлетіко Тукуман -  
17 Сармьєнто Хунін    
18 Сентраль Кордоба   0 - 1
19 Інстітуто    
20 Індепендьєнте   -
21 Тігре    
22 Хімнасія Л.-П. 2 - 0 1 - 1
23 Велес Сарсфілд 1 - 1 0 - 0
24 Уніон Санта-Фе 1 - 0 3 - 0
25 Банфілд 1 - 0 0 - 0
26 Колон Санта-Фе    
27 Уракан    
28 Арсенал Саранді 1 - 0 2 - 1

Позиція в лізі

  Атлетіко Тукуман Індепендьєнте
Позиція 16 20
Очки 31 28
  Вдома В гостях
Позиція 23 10
Очки 19 12

Форма в лізі

  Атлетіко Тукуман Індепендьєнте
Перемоги
Нічиї
Поразки
7        
10           
8         
6       
10           
9          
  Вдома В гостях
Перемоги
Нічиї
Поразки
5      
4     
3    
2   
6       
5      

Голи в лізі

  Атлетіко Тукуман Індепендьєнте
Забиті голи
Пропущені голи
22                       
27                            
23                        
29                              
  Вдома В гостях
Забиті голи
Пропущені голи
14               
13              
8         
14               

Загальна статистика для Професійна ліга

Матчі   (351)
Перемоги вдома 44%
Нічиї 32%
Перемоги в гостях 24%
Зіграні матчі 100%
Голи   (712)
Голи за матч 2.03
Голи вдома за матч 1.18
Голи в гостях за матч 0.85
Домашня команда забила в 70%
Команда гостей забила в 54%
Обидві Команди Заб'ють 38%
Більше 1.5 60%
Більше 2.5 32%
Більше 3.5 16%

Атлетіко Тукуман наступні 6 матчі

2023-07-29 Сентраль Кордоба - Атлетіко Тукуман
2023-08-20 Росаріо Сентраль - Атлетіко Тукуман
2023-08-29 Атлетіко Тукуман - Інстітуто
2023-09-03 Архентинос Хун. - Атлетіко Тукуман
2023-09-16 Атлетіко Тукуман - Барракас Сентраль
2023-09-22 Рівер Плейт - Атлетіко Тукуман

Індепендьєнте наступні 6 матчі

2023-07-29 Індепендьєнте - Бока Хуніорс
2023-08-16 Індепендьєнте - Сентраль Кордоба
2023-08-19 Індепендьєнте - Колон Санта-Фе
2023-08-27 Індепендьєнте - Велес Сарсфілд
2023-09-02 Хімнасія Л.-П. - Індепендьєнте
2023-09-09 Індепендьєнте - Естудіантес ЛП

Коефіцієнти та Ймовірності

Стандарт 1X2 1 X 2
Коефіцієнт 2.50 3.00 3.10
Ймовірність 34% 40% 26%
1X @ 1.36
Подвійний шанс 1X X2
Коефіцієнт 1.36 1.50
Ймовірність 56% 44%
1X @ 1.36
Більше/Менше 1.5 Блш Мнш
Коефіцієнт   1.57 2.25
Ймовірність   64% 36%
Більше 1.5 @ 1.57
Більше/Менше 2.5 Блш Мнш
Коефіцієнт   2.88 1.40
Ймовірність   33% 67%
Менше 2.5 @ 1.40
Більше/Менше 3.5 Блш Мнш
Коефіцієнт   6.00 1.13
Ймовірність   14% 86%
Менше 3.5 @ 1.13
Обидві Команди Заб'ють Так Ні
Коефіцієнт   2.25 1.57
Ймовірність   44% 56%
Ні @ 1.57

*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2023-07-23 16:04. На даний момент можливі зміни!