Професійна ліга - Аргентина

вівторок, 03.08.2021
01:15
Атлетіко Тукуман

Атлетіко Тукуман

Велес Сарсфілд

Велес Сарсфілд

0 - 0
(0 - 0,  0 - 0)
Інформація
Місто
Вдома: Сан-Мігель-де-Тукуман
В гостях: Буенос-Айрес
Відстань: 1 084.8 км
Стадіон
Стадіон: Jose Fierro
Вміщує: 32 700
Фотографії: Google maps (карта)
Час початку
Година: 01:15 (21:15 місцевий час)
Реклама

Коефіцієнти

1 X 2 П/K 1X X2
2.90 3.10 2.50 X2 1.50 1.40
32% 33% 35% 1.40 46% 54%
+1.5 -1.5 +2.5 -2.5 +3.5 -3.5
1.40 2.75 2.30 1.60 4.33 1.20
42% 58% 32% 68% 16% 84%

Останні 8 прямі зустрічі

2021-04-13 Атлетіко Тукуман 2 - 0 Велес Сарсфілд
2019-09-17 Велес Сарсфілд 1 - 0 Атлетіко Тукуман
2019-03-16 Велес Сарсфілд 2 - 0 Атлетіко Тукуман
2017-10-25 Атлетіко Тукуман 1 - 0 Велес Сарсфілд
2017-09-08 Велес Сарсфілд 2 - 0 Атлетіко Тукуман
2017-06-23 Атлетіко Тукуман 1 - 1 Велес Сарсфілд
2010-03-28 Велес Сарсфілд 1 - 0 Атлетіко Тукуман
2009-10-27 Атлетіко Тукуман 1 - 2 Велес Сарсфілд
В Н П +1.5 +2.5 +3.5
2 1 5 5 1 0
25% 12% 62% 62% 12% 0%

Атлетіко Тукуман останні 12 матчі

2021-07-28 Годой Крус 1 - 2 Атлетіко Тукуман
2021-07-23 Атлетіко Тукуман 1 - 0 Уракан
2021-07-17 Ланус 4 - 2 Атлетіко Тукуман
2021-05-08 Атлетіко Тукуман 5 - 0 Дефенса і Хуст.
2021-05-02 Індепендьєнте 0 - 1 Атлетіко Тукуман
2021-04-26 Атлетіко Тукуман 2 - 3 Тальєрес Кордоба
2021-04-17 Бока Хуніорс 3 - 1 Атлетіко Тукуман
2021-04-13 Атлетіко Тукуман 2 - 0 Велес Сарсфілд
2021-04-08 Атлетіко Тукуман 1 - 2 Рівер Плейт
2021-04-03 Сармьєнто Хунін 1 - 2 Атлетіко Тукуман
2021-03-30 Атлетіко Тукуман 2 - 2 Ньюелз Олд Бойз
2021-03-20 Хімнасія Л.-П. 2 - 0 Атлетіко Тукуман
В Н П +1.5 +2.5 +3.5
6 1 5 10 8 5
50% 8% 42% 83% 67% 42%

Велес Сарсфілд останні 12 матчі

2021-07-28 Велес Сарсфілд 0 - 0 Дефенса і Хуст.
2021-07-25 Росаріо Сентраль 1 - 0 Велес Сарсфілд
2021-07-21 СК Барселона 3 - 1 Велес Сарсфілд
2021-07-18 Велес Сарсфілд 0 - 0 Расінг Клуб
2021-07-14 Велес Сарсфілд 1 - 0 СК Барселона
2021-05-28 Фламенгу 0 - 0 Велес Сарсфілд
2021-05-19 Велес Сарсфілд 2 - 1 Уніон Ла Калера
2021-05-16 Велес Сарсфілд 0 - 0 Расінг Клуб
2021-05-13 Велес Сарсфілд 3 - 1 ЛДУ Кіто
2021-05-08 Хімнасія Л.-П. 0 - 5 Велес Сарсфілд
2021-05-04 Уніон Ла Калера 0 - 2 Велес Сарсфілд
2021-04-30 Велес Сарсфілд 1 - 0 Патронато
В Н П +1.5 +2.5 +3.5
6 4 2 5 4 3
50% 33% 17% 42% 33% 25%
Реклама

Таблиця Професійна ліга

М Команда І В Н П МЗ МП РМ О
1 Сан-Лоренсо 4 2 2 0 5 2 +3 8
2 Індепендьєнте 4 2 2 0 4 1 +3 8
3 Расінг Клуб 4 2 2 0 3 0 +3 8
4 Рівер Плейт 4 2 1 1 9 3 +6 7
5 Ланус 4 2 1 1 9 7 +2 7
6 Ньюелз Олд Бойз 4 2 1 1 7 5 +2 7
7 Патронато 4 2 1 1 4 2 +2 7
8 Колон Санта-Фе 4 2 1 1 5 6 -1 7
9 Банфілд 4 1 3 0 3 2 +1 6
10 Атлетіко Тукуман 3 2 0 1 5 5 0 6
10 Годой Крус 4 2 0 2 5 5 0 6
12 Хімнасія Л.-П. 4 1 2 1 5 5 0 5
13 Сентраль Кордоба 4 1 2 1 4 4 0 5
13 Уракан 4 1 2 1 4 4 0 5
15 Архентинос Хун. 4 1 2 1 2 2 0 5
16 Тальєрес Кордоба 4 1 1 2 5 5 0 4
17 Дефенса і Хуст. 4 1 1 2 5 6 -1 4
18 Арсенал Саранді 3 1 1 1 2 3 -1 4
19 Естудіантес ЛП 3 1 0 2 5 5 0 3
20 Росаріо Сентраль 3 1 0 2 2 3 -1 3
21 Бока Хуніорс 4 0 3 1 1 3 -2 3
22 Альдосіві 3 1 0 2 1 4 -3 3
23 Сармьєнто Хунін 4 1 0 3 1 6 -5 3
24 Велес Сарсфілд 3 0 2 1 0 1 -1 2
25 Платенсе 4 0 2 2 3 5 -2 2
26 Уніон Санта-Фе 4 0 2 2 2 7 -5 2

Хронологія матчів у лізі

Атлетіко Тукуман    
Велес Сарсфілд    
Вдома    
В гостях    

Матчі вдома/в гостях

М Команда Атлетіко Тукуман Велес Сарсфілд
1 Сан-Лоренсо    
2 Індепендьєнте    
3 Расінг Клуб    
4 Рівер Плейт    
5 Ланус    
6 Ньюелз Олд Бойз    
7 Патронато    
8 Колон Санта-Фе    
9 Банфілд    
10 Атлетіко Тукуман -  
10 Годой Крус    
12 Хімнасія Л.-П.    
13 Сентраль Кордоба    
13 Уракан 1 - 0  
15 Архентинос Хун.    
16 Тальєрес Кордоба    
17 Дефенса і Хуст.    
18 Арсенал Саранді    
19 Естудіантес ЛП    
20 Росаріо Сентраль   1 - 0
21 Бока Хуніорс    
22 Альдосіві    
23 Сармьєнто Хунін    
24 Велес Сарсфілд   -
25 Платенсе    
26 Уніон Санта-Фе    

Позиція в лізі

  Атлетіко Тукуман Велес Сарсфілд
Позиція 10 24
Очки 6 2
  Вдома В гостях
Позиція 22 14
Очки 3 0

Форма в лізі

  Атлетіко Тукуман Велес Сарсфілд
Перемоги
Нічиї
Поразки
2   
0  
1  
0  
2   
1  
  Вдома В гостях
Перемоги
Нічиї
Поразки
1  
0  
0  
0  
0  
1  

Голи в лізі

  Атлетіко Тукуман Велес Сарсфілд
Забиті голи
Пропущені голи
5      
5      
0   
1   
  Вдома В гостях
Забиті голи
Пропущені голи
1   
0   
0   
1   

Загальна статистика для Професійна ліга

Матчі   (49)
Перемоги вдома 41%
Нічиї 35%
Перемоги в гостях 24%
Зіграні матчі 100%
Голи   (101)
Голи за матч 2.06
Голи вдома за матч 1.10
Голи в гостях за матч 0.96
Домашня команда забила в 69%
Команда гостей забила в 59%
Обидві Команди Заб'ють 43%
Більше 1.5 61%
Більше 2.5 31%
Більше 3.5 14%

Атлетіко Тукуман наступні 6 матчі

2021-08-08 Хімнасія Л.-П. - Атлетіко Тукуман
2021-08-14 Атлетіко Тукуман - Альдосіві
2021-08-20 Сармьєнто Хунін - Атлетіко Тукуман
2021-08-24 Атлетіко Тукуман - Індепендьєнте
2021-08-30 Ньюелз Олд Бойз - Атлетіко Тукуман
2021-09-04 Атлетіко Тукуман - Арсенал Саранді

Велес Сарсфілд наступні 6 матчі

2021-08-08 Велес Сарсфілд - Колон Санта-Фе
2021-08-14 Рівер Плейт - Велес Сарсфілд
2021-08-21 Велес Сарсфілд - Ланус
2021-08-25 Уракан - Велес Сарсфілд
2021-08-29 Велес Сарсфілд - Годой Крус
2021-09-07 Велес Сарсфілд - Уніон Санта-Фе

Коефіцієнти та Ймовірності

Стандарт 1X2 1 X 2
Коефіцієнт 2.90 3.10 2.50
Ймовірність 32% 33% 35%
X2 @ 1.40
Подвійний шанс 1X X2
Коефіцієнт 1.50 1.40
Ймовірність 46% 54%
X2 @ 1.40
Більше/Менше 1.5 Блш Мнш
Коефіцієнт   1.40 2.75
Ймовірність   42% 58%
Менше 1.5 @ 2.75
Більше/Менше 2.5 Блш Мнш
Коефіцієнт   2.30 1.60
Ймовірність   32% 68%
Менше 2.5 @ 1.60
Більше/Менше 3.5 Блш Мнш
Коефіцієнт   4.33 1.20
Ймовірність   16% 84%
Менше 3.5 @ 1.20
Обидві Команди Заб'ють Так Ні
Коефіцієнт   1.95 1.80
Ймовірність   36% 64%
Ні @ 1.80

*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2021-08-03 00:04. На даний момент можливі зміни!