Бундесліга - Німеччина
субота, 17.03.2018
14:30
14:30

Аугсбург

Вердер Бремен
1 - 3
(0 - 2, 1 - 1)
| Інформація | |
|---|---|
| Місто | |
| Вдома: | Аугсбург |
| В гостях: | Бремен |
| Відстань: | 543.5 км |
| Стадіон | |
| Стадіон: | Аугсбург Арена |
| Вміщує: | 30 660 (28 367) |
| Розміри: | 105 x 68 м |
| Фотографії: | Google maps (карта) |
| Головний тренер | |
| Вдома: | Мануель Баум (Нмч) |
| В гостях: | Daniel Thioune (Нмч) |
| Час початку | |
| Година: | 14:30 (15:30 місцевий час) |
Коефіцієнти
| 1 | X | 2 | П/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.20 | 3.39 | 3.29 | 1X | 1.34 | 1.70 | |||
| 42% | 34% | 24% | 1.34 | 63% | 37% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.28 | 3.50 | 1.95 | 1.85 | 3.25 | 1.33 | ||||||
| 74% | 26% | 48% | 52% | 24% | 76% |
Останні 12 прямі зустрічі
| 2017-10-29 | Вердер Бремен | 0 - 3 | Аугсбург |
| 2017-02-05 | Аугсбург | 3 - 2 | Вердер Бремен |
| 2016-09-11 | Вердер Бремен | 1 - 2 | Аугсбург |
| 2016-04-09 | Вердер Бремен | 1 - 2 | Аугсбург |
| 2015-11-08 | Аугсбург | 1 - 2 | Вердер Бремен |
| 2015-02-14 | Вердер Бремен | 3 - 2 | Аугсбург |
| 2014-09-20 | Аугсбург | 4 - 2 | Вердер Бремен |
| 2014-02-01 | Аугсбург | 3 - 1 | Вердер Бремен |
| 2013-08-17 | Вердер Бремен | 1 - 0 | Аугсбург |
| 2013-03-02 | Вердер Бремен | 0 - 1 | Аугсбург |
| 2012-10-05 | Аугсбург | 3 - 1 | Вердер Бремен |
| 2012-03-24 | Вердер Бремен | 1 - 1 | Аугсбург |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 8 | 1 | 3 | 10 | 9 | 5 | |
| 67% | 8% | 25% | 83% | 75% | 42% |
Аугсбург останні 12 матчі
| 2018-03-10 | Ганновер | 1 - 3 | Аугсбург |
| 2018-03-03 | Аугсбург | 0 - 2 | Гоффенгайм |
| 2018-02-26 | Боруссія Д. | 1 - 1 | Аугсбург |
| 2018-02-18 | Аугсбург | 0 - 1 | Штутгарт |
| 2018-02-09 | РБ Лейпциг | 2 - 0 | Аугсбург |
| 2018-02-04 | Аугсбург | 3 - 0 | Айнтрахт Фр. |
| 2018-01-27 | Кельн | 1 - 1 | Аугсбург |
| 2018-01-20 | Боруссія М. | 2 - 0 | Аугсбург |
| 2018-01-13 | Аугсбург | 1 - 0 | Гамбург |
| 2017-12-16 | Аугсбург | 3 - 3 | Фрайбург |
| 2017-12-13 | Шальке | 3 - 2 | Аугсбург |
| 2017-12-10 | Аугсбург | 1 - 1 | Герта Берлін |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 4 | 5 | 10 | 4 | 3 | |
| 25% | 33% | 42% | 83% | 33% | 25% |
Вердер Бремен останні 12 матчі
| 2018-03-12 | Вердер Бремен | 3 - 1 | Кельн |
| 2018-03-02 | Боруссія М. | 2 - 2 | Вердер Бремен |
| 2018-02-24 | Вердер Бремен | 1 - 0 | Гамбург |
| 2018-02-17 | Фрайбург | 1 - 0 | Вердер Бремен |
| 2018-02-11 | Вердер Бремен | 3 - 1 | Вольфсбург |
| 2018-02-06 | Баєр Леверкузен | 2 - 2 | Вердер Бремен |
| 2018-02-03 | Шальке | 1 - 2 | Вердер Бремен |
| 2018-01-27 | Вердер Бремен | 0 - 0 | Герта Берлін |
| 2018-01-21 | Баварія Мюнхен | 4 - 2 | Вердер Бремен |
| 2018-01-13 | Вердер Бремен | 1 - 1 | Гоффенгайм |
| 2018-01-07 | Вердер Бремен | 4 - 0 | Твенте |
| 2017-12-20 | Вердер Бремен | 3 - 2 | Фрайбург |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 4 | 2 | 9 | 8 | 7 | |
| 50% | 33% | 17% | 75% | 67% | 58% |
Таблиця Бундесліга
| М | Команда | І | РМ | О |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Баварія Мюнхен | 26 | +47 | 66 |
| 2 | Шальке | 26 | +10 | 46 |
| 3 | Боруссія Д. | 26 | +20 | 45 |
| 4 | Баєр Леверкузен | 26 | +14 | 44 |
| 5 | Айнтрахт Фр. | 26 | +5 | 42 |
| 6 | РБ Лейпциг | 26 | +4 | 40 |
| 7 | Гоффенгайм | 26 | +5 | 38 |
| 8 | Штутгарт | 27 | -5 | 37 |
| 9 | Аугсбург | 26 | +3 | 35 |
| 10 | Боруссія М. | 26 | -6 | 35 |
| 11 | Герта Берлін | 26 | -1 | 32 |
| 12 | Ганновер | 26 | -5 | 32 |
| 13 | Вердер Бремен | 26 | -4 | 30 |
| 14 | Фрайбург | 27 | -18 | 30 |
| 15 | Вольфсбург | 26 | -8 | 25 |
| 16 | Майнц | 26 | -14 | 25 |
| 17 | Гамбург | 26 | -23 | 18 |
| 18 | Кельн | 26 | -24 | 17 |
Хронологія матчів у лізі
| Аугсбург | |
| Вердер Бремен | |
| Вдома | |
| В гостях |
Матчі вдома/в гостях
| М | Команда | Аугсбург | Вердер Бремен |
|---|---|---|---|
| 1 | Баварія Мюнхен | 4 - 2 | |
| 2 | Шальке | 1 - 2 | |
| 3 | Боруссія Д. | 1 - 2 | 1 - 2 |
| 4 | Баєр Леверкузен | 1 - 1 | 1 - 0 |
| 5 | Айнтрахт Фр. | 3 - 0 | 2 - 1 |
| 6 | РБ Лейпциг | 1 - 0 | 2 - 0 |
| 7 | Гоффенгайм | 0 - 2 | 1 - 0 |
| 8 | Штутгарт | 0 - 1 | |
| 9 | Аугсбург | - | |
| 10 | Боруссія М. | 2 - 2 | 2 - 2 |
| 11 | Герта Берлін | 1 - 1 | 1 - 1 |
| 12 | Ганновер | 1 - 2 | |
| 13 | Вердер Бремен | - | |
| 14 | Фрайбург | 3 - 3 | 1 - 0 |
| 15 | Вольфсбург | 2 - 1 | 1 - 1 |
| 16 | Майнц | ||
| 17 | Гамбург | 1 - 0 | 0 - 0 |
| 18 | Кельн | 3 - 0 | 0 - 0 |
Позиція в лізі
| Аугсбург | Вердер Бремен | |
| Позиція | 9 | 13 |
| Очки | 35 | 30 |
| Вдома | В гостях | |
| Позиція | 12 | 12 |
| Очки | 19 | 11 |
Форма в лізі
| Аугсбург | Вердер Бремен | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
9
8 9 |
7
9 10 |
| Вдома | В гостях | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
5
4 4 |
2
5 6 |
Голи в лізі
| Аугсбург | Вердер Бремен | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
36
33 |
27
31 |
| Вдома | В гостях | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
19
15 |
11
17 |
Загальна статистика для Бундесліга
| Матчі (235) | |
| Перемоги вдома | 43% |
| Нічиї | 29% |
| Перемоги в гостях | 28% |
| Зіграні матчі | 100% |
| Голи (631) | |
| Голи за матч | 2.69 |
| Голи вдома за матч | 1.51 |
| Голи в гостях за матч | 1.18 |
| Домашня команда забила в | 78% |
| Команда гостей забила в | 69% |
| Обидві Команди Заб'ють | 54% |
| Більше 1.5 | 77% |
| Більше 2.5 | 49% |
| Більше 3.5 | 29% |
Аугсбург наступні 6 матчі
| 2018-03-31 | Баєр Леверкузен | - | Аугсбург |
| 2018-04-07 | Аугсбург | - | Баварія Мюнхен |
| 2018-04-13 | Вольфсбург | - | Аугсбург |
| 2018-04-22 | Аугсбург | - | Майнц |
| 2018-04-28 | Герта Берлін | - | Аугсбург |
| 2018-05-05 | Аугсбург | - | Шальке |
Вердер Бремен наступні 6 матчі
| 2018-04-01 | Вердер Бремен | - | Айнтрахт Фр. |
| 2018-04-06 | Ганновер | - | Вердер Бремен |
| 2018-04-15 | Вердер Бремен | - | РБ Лейпциг |
| 2018-04-21 | Штутгарт | - | Вердер Бремен |
| 2018-04-29 | Вердер Бремен | - | Боруссія Д. |
| 2018-05-05 | Вердер Бремен | - | Баєр Леверкузен |
Коефіцієнти та Ймовірності
| Стандарт 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.20 | 3.39 | 3.29 |
| Ймовірність | 42% | 34% | 24% |
| 1X @ 1.34 | |||
| Подвійний шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.34 | 1.70 |
| Ймовірність | 63% | 37% |
| 1X @ 1.34 | ||
| Більше/Менше 1.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.28 | 3.50 | |
| Ймовірність | 74% | 26% | |
| Більше 1.5 @ 1.28 | |||
| Більше/Менше 2.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.95 | 1.85 | |
| Ймовірність | 48% | 52% | |
| Менше 2.5 @ 1.85 | |||
| Більше/Менше 3.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 3.25 | 1.33 | |
| Ймовірність | 24% | 76% | |
| Менше 3.5 @ 1.33 | |||
| Обидві Команди Заб'ють | Так | Ні | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.75 | 2.00 | |
| Ймовірність | 51% | 49% | |
| Так @ 1.75 | |||
*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2018-03-17 12:06. На даний момент можливі зміни!