Прімера Дивізіон - Болівія
четвер, 06.10.2022
00:30
00:30

Аврора

Стронгест
0 - 0
(0 - 0, 0 - 0)
| Інформація | |
|---|---|
| Місто | |
| Вдома: | Кочабамба |
| В гостях: | Ла-Пас |
| Відстань: | 233.9 км |
| Стадіон | |
| Стадіон: | Felix Capriles |
| Вміщує: | 27 588 |
| Розміри: | 105 x 68 м |
| Фотографії: | Google maps (карта) |
| Час початку | |
| Година: | 00:30 (19:30 місцевий час) |
Коефіцієнти
| 1 | X | 2 | П/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.87 | 3.20 | 2.50 | 2 | 1.50 | 1.40 | |||
| 26% | 23% | 51% | 2.50 | 33% | 67% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.36 | 3.00 | 2.20 | 1.65 | 4.00 | 1.22 | ||||||
| 80% | 20% | 55% | 45% | 28% | 72% |
Останні 12 прямі зустрічі
| 2022-07-24 | Стронгест | 4 - 0 | Аврора |
| 2022-05-21 | Стронгест | 1 - 0 | Аврора |
| 2022-04-11 | Аврора | 1 - 0 | Стронгест |
| 2021-11-26 | Стронгест | 3 - 0 | Аврора |
| 2021-07-31 | Аврора | 0 - 1 | Стронгест |
| 2020-12-29 | Стронгест | 2 - 0 | Аврора |
| 2020-03-13 | Аврора | 1 - 2 | Стронгест |
| 2019-10-19 | Стронгест | 2 - 2 | Аврора |
| 2019-08-01 | Аврора | 2 - 2 | Стронгест |
| 2019-03-31 | Аврора | 2 - 1 | Стронгест |
| 2019-01-19 | Стронгест | 2 - 1 | Аврора |
| 2018-12-02 | Стронгест | 0 - 1 | Аврора |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 2 | 7 | 8 | 7 | 3 | |
| 25% | 17% | 58% | 67% | 58% | 25% |
Аврора останні 12 матчі
| 2022-10-01 | Аврора | 0 - 0 | Палмафлор |
| 2022-09-17 | Олвейс Реді | 0 - 1 | Аврора |
| 2022-09-12 | Гуабіра | 1 - 1 | Аврора |
| 2022-09-10 | Аврора | 1 - 5 | Насьональ Потосі |
| 2022-09-06 | Орієнте Петролеро | 2 - 1 | Аврора |
| 2022-09-01 | Аврора | 1 - 0 | Блумінг |
| 2022-08-28 | Х. Вільстерманн | 2 - 0 | Аврора |
| 2022-08-24 | Аврора | 1 - 4 | Болівар |
| 2022-08-19 | Реал Томаяпо | 3 - 0 | Аврора |
| 2022-08-16 | Аврора | 2 - 1 | Рояль Парі |
| 2022-08-11 | Унів. де Вінто | 0 - 3 | Аврора |
| 2022-08-08 | Аврора | 1 - 1 | Унів. Сукре |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 3 | 5 | 9 | 6 | 2 | |
| 33% | 25% | 42% | 75% | 50% | 17% |
Стронгест останні 12 матчі
| 2022-10-02 | Стронгест | 1 - 0 | Унів. Сукре |
| 2022-09-17 | Стронгест | 1 - 1 | Насьональ Потосі |
| 2022-09-11 | Х. Вільстерманн | 0 - 3 | Стронгест |
| 2022-09-09 | Стронгест | 2 - 1 | Орієнте Петролеро |
| 2022-09-03 | Інд. Петролеро | 1 - 1 | Стронгест |
| 2022-08-30 | Стронгест | 2 - 3 | Гуабіра |
| 2022-08-27 | Реал Томаяпо | 0 - 1 | Стронгест |
| 2022-08-25 | Стронгест | 3 - 1 | Блумінг |
| 2022-08-20 | Рояль Парі | 0 - 2 | Стронгест |
| 2022-08-13 | Стронгест | 1 - 1 | Палмафлор |
| 2022-08-10 | Реал Санта-Крус | 0 - 3 | Стронгест |
| 2022-08-07 | Стронгест | 3 - 2 | Унів. де Вінто |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 8 | 3 | 1 | 10 | 6 | 3 | |
| 67% | 25% | 8% | 83% | 50% | 25% |
Таблиця Прімера Дивізіон
| М | Команда | І | РМ | О |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Стронгест | 19 | +29 | 45 |
| 2 | Болівар | 20 | +26 | 45 |
| 3 | Олвейс Реді | 19 | +27 | 42 |
| 4 | Насьональ Потосі | 20 | +1 | 36 |
| 5 | Орієнте Петролеро | 19 | +8 | 30 |
| 6 | Гуабіра | 20 | 0 | 29 |
| 7 | Аврора | 19 | -10 | 26 |
| 8 | Палмафлор | 20 | +3 | 25 |
| 9 | Х. Вільстерманн | 20 | -5 | 24 |
| 10 | Реал Томаяпо | 19 | -7 | 21 |
| 11 | Блумінг | 19 | -8 | 21 |
| 12 | Інд. Петролеро | 19 | -1 | 20 |
| 13 | Унів. Сукре | 19 | -18 | 19 |
| 14 | Рояль Парі | 20 | -12 | 18 |
| 15 | Реал Санта-Крус | 19 | -20 | 16 |
| 16 | Унів. де Вінто | 19 | -13 | 14 |
Хронологія матчів у лізі
| Аврора | |
| Стронгест | |
| Вдома | |
| В гостях |
Матчі вдома/в гостях
| М | Команда | Аврора | Стронгест |
|---|---|---|---|
| 1 | Стронгест | - | |
| 2 | Болівар | 1 - 4 | 0 - 4 |
| 3 | Олвейс Реді | 1 - 1 | |
| 4 | Насьональ Потосі | 1 - 5 | 1 - 5 |
| 5 | Орієнте Петролеро | 3 - 0 | |
| 6 | Гуабіра | 1 - 0 | |
| 7 | Аврора | - | |
| 8 | Палмафлор | 0 - 0 | |
| 9 | Х. Вільстерманн | 0 - 3 | |
| 10 | Реал Томаяпо | 0 - 1 | |
| 11 | Блумінг | 1 - 0 | |
| 12 | Інд. Петролеро | 1 - 0 | 1 - 1 |
| 13 | Унів. Сукре | 1 - 1 | 0 - 3 |
| 14 | Рояль Парі | 2 - 1 | 0 - 2 |
| 15 | Реал Санта-Крус | 0 - 3 | |
| 16 | Унів. де Вінто |
Позиція в лізі
| Аврора | Стронгест | |
| Позиція | 7 | 1 |
| Очки | 26 | 45 |
| Вдома | В гостях | |
| Позиція | 12 | 1 |
| Очки | 15 | 22 |
Форма в лізі
| Аврора | Стронгест | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
7
5 7 |
14
3 2 |
| Вдома | В гостях | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
4
3 2 |
7
1 1 |
Голи в лізі
| Аврора | Стронгест | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
19
29 |
45
16 |
| Вдома | В гостях | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
9
12 |
22
5 |
Загальна статистика для Прімера Дивізіон
| Матчі (155) | |
| Перемоги вдома | 56% |
| Нічиї | 22% |
| Перемоги в гостях | 22% |
| Зіграні матчі | 100% |
| Голи (428) | |
| Голи за матч | 2.76 |
| Голи вдома за матч | 1.75 |
| Голи в гостях за матч | 1.01 |
| Домашня команда забила в | 83% |
| Команда гостей забила в | 65% |
| Обидві Команди Заб'ють | 52% |
| Більше 1.5 | 78% |
| Більше 2.5 | 57% |
| Більше 3.5 | 28% |
Аврора наступні 6 матчі
| 2022-10-11 | Інд. Петролеро | - | Аврора |
| 2022-10-13 | Аврора | - | Реал Санта-Крус |
| 2022-10-17 | Унів. Сукре | - | Аврора |
| 2022-10-20 | Аврора | - | Унів. де Вінто |
| 2022-10-23 | Рояль Парі | - | Аврора |
| 2023-02-05 | Аврора | - | Олвейс Реді |
Стронгест наступні 6 матчі
| 2022-10-08 | Олвейс Реді | - | Стронгест |
| 2022-10-13 | Стронгест | - | Болівар |
| 2022-10-15 | Унів. де Вінто | - | Стронгест |
| 2022-10-19 | Стронгест | - | Реал Санта-Крус |
| 2022-10-23 | Палмафлор | - | Стронгест |
| 2022-10-29 | Блумінг | - | Стронгест |
Коефіцієнти та Ймовірності
| Стандарт 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.87 | 3.20 | 2.50 |
| Ймовірність | 26% | 23% | 51% |
| 2 @ 2.50 | |||
| Подвійний шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.50 | 1.40 |
| Ймовірність | 33% | 67% |
| X2 @ 1.40 | ||
| Більше/Менше 1.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.36 | 3.00 | |
| Ймовірність | 80% | 20% | |
| Більше 1.5 @ 1.36 | |||
| Більше/Менше 2.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.20 | 1.65 | |
| Ймовірність | 55% | 45% | |
| Більше 2.5 @ 2.20 | |||
| Більше/Менше 3.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 4.00 | 1.22 | |
| Ймовірність | 28% | 72% | |
| Менше 3.5 @ 1.22 | |||
| Обидві Команди Заб'ють | Так | Ні | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.83 | 1.83 | |
| Ймовірність | 50% | 50% | |
| Так @ 1.83 | |||
*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2022-10-05 20:01. На даний момент можливі зміни!