Перша ліга - Австрія
пʼятниця, 23.08.2019
18:10
18:10

Аустрія Відень II

Лафніц
2 - 3
(1 - 0, 1 - 3)
| Інформація | |
|---|---|
| Місто | |
| Вдома: | Відень |
| В гостях: | Лафніц |
| Відстань: | 97.1 км |
| Час початку | |
| Година: | 18:10 (19:10 місцевий час) |
Коефіцієнти
| 1 | X | 2 | П/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 3.80 | 4.00 | 1.80 | 2 | 1.90 | 1.25 | |||
| 13% | 6% | 81% | 1.80 | 14% | 86% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.16 | 4.50 | 1.57 | 2.35 | 2.37 | 1.53 | ||||||
| 75% | 25% | 47% | 53% | 36% | 64% |
Останні 2 прямі зустрічі
| 2019-03-29 | Лафніц | 2 - 0 | Аустрія Відень II |
| 2018-08-24 | Аустрія Відень II | 1 - 3 | Лафніц |
Аустрія Відень II останні 12 матчі
| 2019-08-16 | БВ Лінц | 4 - 3 | Аустрія Відень II |
| 2019-08-09 | Аустрія Відень II | 0 - 2 | Аустрія Лустенау |
| 2019-08-02 | Амштеттен | 3 - 2 | Аустрія Відень II |
| 2019-07-26 | Аустрія Відень II | 1 - 5 | Хорн |
| 2019-06-01 | Форвертс Штайр | 2 - 3 | Аустрія Відень II |
| 2019-05-29 | Аустрія Відень II | 1 - 2 | Флорідсдорфер |
| 2019-05-24 | Аустрія Відень II | 2 - 1 | Wacker II |
| 2019-05-17 | БВ Лінц | 0 - 5 | Аустрія Відень II |
| 2019-05-10 | Аустрія Відень II | 2 - 5 | Аустрія Лустенау |
| 2019-05-03 | ВСГ Сваровскі | 2 - 1 | Аустрія Відень II |
| 2019-04-26 | Амштеттен | 1 - 1 | Аустрія Відень II |
| 2019-04-19 | Аустрія Відень II | 3 - 3 | Рід |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 2 | 7 | 12 | 10 | 7 | |
| 25% | 17% | 58% | 100% | 83% | 58% |
Лафніц останні 12 матчі
| 2019-08-16 | Лафніц | 0 - 1 | Рід |
| 2019-08-09 | Лафніц | 2 - 0 | Ліферінг |
| 2019-08-02 | Капфенберг | 1 - 2 | Лафніц |
| 2019-07-26 | Лафніц | 0 - 0 | ЛАСК Юніори |
| 2019-07-12 | Лафніц | 2 - 1 | Халадаш |
| 2019-07-06 | Маттерсбург | 0 - 0 | Лафніц |
| 2019-06-01 | Лафніц | 1 - 3 | БВ Лінц |
| 2019-05-29 | Винер Нойштадт | 2 - 2 | Лафніц |
| 2019-05-24 | Лафніц | 1 - 0 | Флорідсдорфер |
| 2019-05-17 | А. Клагенфурт | 2 - 0 | Лафніц |
| 2019-05-11 | Рід | 2 - 0 | Лафніц |
| 2019-05-03 | Лафніц | 2 - 3 | Ліферінг |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 3 | 5 | 8 | 5 | 3 | |
| 33% | 25% | 42% | 67% | 42% | 25% |
Таблиця Перша ліга
| М | Команда | І | РМ | О |
|---|---|---|---|---|
| 1 | А. Клагенфурт | 4 | +3 | 8 |
| 2 | Флорідсдорфер | 4 | +3 | 7 |
| 3 | Рід | 4 | +2 | 7 |
| 4 | Аустрія Лустенау | 4 | +2 | 7 |
| 5 | ЛАСК Юніори | 4 | +2 | 7 |
| 6 | Грацер АК | 4 | +2 | 7 |
| 6 | Лафніц | 4 | +2 | 7 |
| 8 | БВ Лінц | 4 | 0 | 7 |
| 9 | Форвертс Штайр | 4 | 0 | 6 |
| 10 | Вакер Іннсбрук | 4 | -2 | 6 |
| 11 | Амштеттен | 4 | -3 | 6 |
| 12 | Хорн | 4 | +3 | 5 |
| 13 | Дорнбірн | 4 | -1 | 4 |
| 14 | Ліферінг | 4 | -2 | 4 |
| 15 | Капфенберг | 4 | -3 | 1 |
| 16 | Аустрія Відень II | 4 | -8 | 0 |
Хронологія матчів у лізі
| Аустрія Відень II | |
| Лафніц | |
| Вдома | |
| В гостях |
Матчі вдома/в гостях
| М | Команда | Аустрія Відень II | Лафніц |
|---|---|---|---|
| 1 | А. Клагенфурт | ||
| 2 | Флорідсдорфер | ||
| 3 | Рід | ||
| 4 | Аустрія Лустенау | 0 - 2 | |
| 5 | ЛАСК Юніори | ||
| 6 | Грацер АК | ||
| 6 | Лафніц | - | |
| 8 | БВ Лінц | ||
| 9 | Форвертс Штайр | ||
| 10 | Вакер Іннсбрук | ||
| 11 | Амштеттен | ||
| 12 | Хорн | 1 - 5 | |
| 13 | Дорнбірн | ||
| 14 | Ліферінг | ||
| 15 | Капфенберг | 1 - 2 | |
| 16 | Аустрія Відень II | - |
Позиція в лізі
| Аустрія Відень II | Лафніц | |
| Позиція | 16 | 6 |
| Очки | 0 | 7 |
| Вдома | В гостях | |
| Позиція | 16 | 5 |
| Очки | 0 | 3 |
Форма в лізі
| Аустрія Відень II | Лафніц | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
0
0 4 |
2
1 1 |
| Вдома | В гостях | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
0
0 2 |
1
0 0 |
Голи в лізі
| Аустрія Відень II | Лафніц | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
6
14 |
4
2 |
| Вдома | В гостях | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
1
7 |
2
1 |
Загальна статистика для Перша ліга
| Матчі (32) | |
| Перемоги вдома | 44% |
| Нічиї | 22% |
| Перемоги в гостях | 34% |
| Зіграні матчі | 100% |
| Голи (91) | |
| Голи за матч | 2.84 |
| Голи вдома за матч | 1.47 |
| Голи в гостях за матч | 1.38 |
| Домашня команда забила в | 75% |
| Команда гостей забила в | 66% |
| Обидві Команди Заб'ють | 50% |
| Більше 1.5 | 75% |
| Більше 2.5 | 44% |
| Більше 3.5 | 34% |
Аустрія Відень II наступні 6 матчі
| 2019-08-30 | Ліферінг | - | Аустрія Відень II |
| 2019-09-13 | Аустрія Відень II | - | Рід |
| 2019-09-22 | Форвертс Штайр | - | Аустрія Відень II |
| 2019-09-27 | Аустрія Відень II | - | Флорідсдорфер |
| 2019-10-05 | Грацер АК | - | Аустрія Відень II |
| 2019-10-18 | Аустрія Відень II | - | Вакер Іннсбрук |
Лафніц наступні 6 матчі
| 2019-08-30 | Лафніц | - | А. Клагенфурт |
| 2019-09-13 | Флорідсдорфер | - | Лафніц |
| 2019-09-20 | Лафніц | - | Хорн |
| 2019-09-28 | Вакер Іннсбрук | - | Лафніц |
| 2019-10-05 | Лафніц | - | Дорнбірн |
| 2019-10-09 | Адміра | - | Лафніц |
Коефіцієнти та Ймовірності
| Стандарт 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 3.80 | 4.00 | 1.80 |
| Ймовірність | 13% | 6% | 81% |
| 2 @ 1.80 | |||
| Подвійний шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.90 | 1.25 |
| Ймовірність | 14% | 86% |
| X2 @ 1.25 | ||
| Більше/Менше 1.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.16 | 4.50 | |
| Ймовірність | 75% | 25% | |
| Більше 1.5 @ 1.16 | |||
| Більше/Менше 2.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.57 | 2.35 | |
| Ймовірність | 47% | 53% | |
| Менше 2.5 @ 2.35 | |||
| Більше/Менше 3.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.37 | 1.53 | |
| Ймовірність | 36% | 64% | |
| Менше 3.5 @ 1.53 | |||
| Обидві Команди Заб'ють | Так | Ні | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.57 | 2.25 | |
| Ймовірність | 50% | 50% | |
| Так @ 1.57 | |||
*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2019-08-23 16:02. На даний момент можливі зміни!