Ліга 2 - Франція
вівторок, 24.04.2018
19:00
19:00

Осер

Реймс
1 - 4
(1 - 0, 0 - 4)
| Інформація | |
|---|---|
| Місто | |
| Вдома: | Осер |
| В гостях: | Реймс |
| Відстань: | 164.9 км |
| Стадіон | |
| Стадіон: | Стад Аббе-Дешам |
| Вміщує: | 21 379 |
| Розміри: | 110 x 60 м |
| Фотографії: | Google maps (карта) |
| Головний тренер | |
| Вдома: | William Still (Бел) |
| Час початку | |
| Година: | 19:00 (20:00 місцевий час) |
Коефіцієнти
| 1 | X | 2 | П/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 3.50 | 3.39 | 2.04 | 2 | 1.80 | 1.30 | |||
| 26% | 21% | 53% | 2.04 | 33% | 67% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.30 | 3.39 | 2.00 | 1.80 | 3.39 | 1.30 | ||||||
| 76% | 24% | 49% | 51% | 24% | 76% |
Останні 5 прямі зустрічі
| 2017-11-27 | Реймс | 2 - 0 | Осер |
| 2017-03-03 | Осер | 1 - 2 | Реймс |
| 2016-09-30 | Реймс | 3 - 0 | Осер |
| 2015-07-08 | Реймс | 0 - 0 | Осер |
| 2014-07-16 | Осер | 0 - 0 | Реймс |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 0 | 2 | 3 | 3 | 2 | 0 | |
| 0% | 40% | 60% | 60% | 40% | 0% |
Осер останні 12 матчі
| 2018-04-21 | Нансі | 2 - 1 | Осер |
| 2018-04-13 | Осер | 1 - 2 | Клермон |
| 2018-04-06 | Газелек Аяччо | 3 - 1 | Осер |
| 2018-03-30 | Осер | 3 - 1 | Бур-ан-Бресс |
| 2018-03-16 | Кевіллі Руан | 4 - 1 | Осер |
| 2018-03-13 | Сошо | 0 - 4 | Осер |
| 2018-03-09 | Осер | 1 - 2 | Брест |
| 2018-02-23 | Осер | 2 - 0 | Валансьєнн |
| 2018-02-17 | Лор'ян | 1 - 3 | Осер |
| 2018-02-12 | Осер | 0 - 0 | Нім |
| 2018-02-06 | Осер | 0 - 3 | Ле-Ерб'є |
| 2018-02-02 | Тур | 0 - 2 | Осер |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 1 | 6 | 11 | 9 | 5 | |
| 42% | 8% | 50% | 92% | 75% | 42% |
Реймс останні 12 матчі
| 2018-04-20 | Реймс | 1 - 0 | Аяччо |
| 2018-04-14 | ФК Париж | 0 - 3 | Реймс |
| 2018-03-31 | Нансі | 0 - 2 | Реймс |
| 2018-03-17 | Реймс | 3 - 1 | Ланс |
| 2018-03-09 | Реймс | 4 - 0 | Шатору |
| 2018-03-02 | Клермон | 2 - 1 | Реймс |
| 2018-02-23 | Реймс | 2 - 1 | Кевіллі Руан |
| 2018-02-16 | Газелек Аяччо | 1 - 2 | Реймс |
| 2018-02-09 | Реймс | 3 - 0 | Сошо |
| 2018-02-05 | Брест | 0 - 0 | Реймс |
| 2018-01-29 | Реймс | 0 - 1 | Лор'ян |
| 2018-01-19 | Бур-ан-Бресс | 0 - 2 | Реймс |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 9 | 1 | 2 | 9 | 7 | 2 | |
| 75% | 8% | 17% | 75% | 58% | 17% |
Таблиця Ліга 2
| М | Команда | І | РМ | О |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Реймс | 33 | +44 | 78 |
| 2 | Аяччо | 35 | +21 | 66 |
| 3 | Нім | 34 | +33 | 65 |
| 4 | Клермон | 34 | +17 | 58 |
| 5 | Шатору | 34 | +1 | 57 |
| 6 | Лор'ян | 34 | +11 | 56 |
| 7 | ФК Париж | 34 | +10 | 56 |
| 8 | Брест | 34 | +10 | 55 |
| 9 | Сошо | 34 | -6 | 52 |
| 10 | Гавр | 33 | +10 | 51 |
| 11 | Осер | 34 | -1 | 43 |
| 12 | Орлеан | 34 | -9 | 42 |
| 13 | Валансьєнн | 34 | -13 | 40 |
| 14 | Ніор | 34 | -13 | 38 |
| 15 | Газелек Аяччо | 34 | -18 | 38 |
| 16 | Ланс | 35 | -1 | 37 |
| 17 | Бур-ан-Бресс | 34 | -26 | 33 |
| 18 | Нансі | 34 | -16 | 32 |
| 19 | Кевіллі Руан | 34 | -22 | 28 |
| 20 | Тур | 34 | -32 | 19 |
Хронологія матчів у лізі
| Осер | |
| Реймс | |
| Вдома | |
| В гостях |
Матчі вдома/в гостях
| М | Команда | Осер | Реймс |
|---|---|---|---|
| 1 | Реймс | - | |
| 2 | Аяччо | 0 - 1 | |
| 3 | Нім | 0 - 0 | 0 - 1 |
| 4 | Клермон | 1 - 2 | 2 - 1 |
| 5 | Шатору | 1 - 2 | 3 - 1 |
| 6 | Лор'ян | 1 - 0 | 2 - 1 |
| 7 | ФК Париж | 1 - 1 | 0 - 3 |
| 8 | Брест | 1 - 2 | 0 - 0 |
| 9 | Сошо | 2 - 0 | 2 - 4 |
| 10 | Гавр | 1 - 1 | 0 - 0 |
| 11 | Осер | - | |
| 12 | Орлеан | 1 - 3 | 0 - 2 |
| 13 | Валансьєнн | 2 - 0 | |
| 14 | Ніор | 5 - 0 | 1 - 2 |
| 15 | Газелек Аяччо | 0 - 1 | 1 - 2 |
| 16 | Ланс | 1 - 0 | 0 - 1 |
| 17 | Бур-ан-Бресс | 3 - 1 | 0 - 2 |
| 18 | Нансі | 1 - 1 | 0 - 2 |
| 19 | Кевіллі Руан | 2 - 1 | 1 - 2 |
| 20 | Тур | 1 - 1 | 0 - 1 |
Позиція в лізі
| Осер | Реймс | |
| Позиція | 11 | 1 |
| Очки | 43 | 78 |
| Вдома | В гостях | |
| Позиція | 10 | 1 |
| Очки | 26 | 38 |
Форма в лізі
| Осер | Реймс | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
12
7 15 |
25
3 5 |
| Вдома | В гостях | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
7
5 5 |
12
2 3 |
Голи в лізі
| Осер | Реймс | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
46
47 |
62
18 |
| Вдома | В гостях | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
24
16 |
26
12 |
Загальна статистика для Ліга 2
| Матчі (340) | |
| Перемоги вдома | 46% |
| Нічиї | 22% |
| Перемоги в гостях | 31% |
| Зіграні матчі | 100% |
| Голи (905) | |
| Голи за матч | 2.66 |
| Голи вдома за матч | 1.48 |
| Голи в гостях за матч | 1.18 |
| Домашня команда забила в | 76% |
| Команда гостей забила в | 69% |
| Обидві Команди Заб'ють | 52% |
| Більше 1.5 | 77% |
| Більше 2.5 | 49% |
| Більше 3.5 | 26% |
Осер наступні 6 матчі
| 2018-04-27 | Шатору | - | Осер |
| 2018-05-04 | Осер | - | Аяччо |
| 2018-05-11 | Ланс | - | Осер |
| 2018-07-27 | Валансьєнн | - | Осер |
| 2018-08-03 | Осер | - | Газелек Аяччо |
| 2018-08-10 | Орлеан | - | Осер |
Реймс наступні 6 матчі
| 2018-04-27 | Реймс | - | Ніор |
| 2018-04-30 | Реймс | - | Гавр |
| 2018-05-04 | Валансьєнн | - | Реймс |
| 2018-05-11 | Реймс | - | Нім |
| 2018-07-14 | Реймс | - | Лілль |
| 2018-07-18 | Ред Стар | - | Реймс |
Коефіцієнти та Ймовірності
| Стандарт 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 3.50 | 3.39 | 2.04 |
| Ймовірність | 26% | 21% | 53% |
| 2 @ 2.04 | |||
| Подвійний шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.80 | 1.30 |
| Ймовірність | 33% | 67% |
| X2 @ 1.30 | ||
| Більше/Менше 1.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.30 | 3.39 | |
| Ймовірність | 76% | 24% | |
| Більше 1.5 @ 1.30 | |||
| Більше/Менше 2.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.00 | 1.80 | |
| Ймовірність | 49% | 51% | |
| Менше 2.5 @ 1.80 | |||
| Більше/Менше 3.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 3.39 | 1.30 | |
| Ймовірність | 24% | 76% | |
| Менше 3.5 @ 1.30 | |||
| Обидві Команди Заб'ють | Так | Ні | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.80 | 1.90 | |
| Ймовірність | 48% | 52% | |
| Ні @ 1.90 | |||
*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2018-04-24 16:06. На даний момент можливі зміни!