Ередивізі - Нідерланди
субота, 19.10.2019
17:30
17:30

АЗ Алкмар

Херенвен
2 - 4
(1 - 3, 1 - 1)
| Інформація | |
|---|---|
| Місто | |
| Вдома: | Алкмаар |
| В гостях: | Херенвен |
| Відстань: | 86.7 км |
| Стадіон | |
| Стадіон: | AFAS Stadion |
| Вміщує: | 17 250 |
| Розміри: | 105 x 68 м |
| Фотографії: | Google maps (карта) |
| Час початку | |
| Година: | 17:30 (18:30 місцевий час) |
Коефіцієнти
| 1 | X | 2 | П/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.45 | 4.50 | 6.50 | 1 | 1.11 | 2.62 | |||
| 50% | 19% | 31% | 1.45 | 61% | 39% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.16 | 5.00 | 1.57 | 2.35 | 2.37 | 1.53 | ||||||
| 81% | 19% | 47% | 53% | 30% | 70% |
Останні 12 прямі зустрічі
| 2019-01-27 | Херенвен | 0 - 2 | АЗ Алкмар |
| 2018-10-28 | АЗ Алкмар | 2 - 3 | Херенвен |
| 2017-12-23 | АЗ Алкмар | 3 - 1 | Херенвен |
| 2017-10-29 | Херенвен | 1 - 2 | АЗ Алкмар |
| 2017-02-12 | Херенвен | 1 - 2 | АЗ Алкмар |
| 2017-01-25 | АЗ Алкмар | 1 - 0 | Херенвен |
| 2016-08-07 | АЗ Алкмар | 2 - 2 | Херенвен |
| 2016-04-10 | Херенвен | 4 - 2 | АЗ Алкмар |
| 2015-11-21 | АЗ Алкмар | 3 - 1 | Херенвен |
| 2015-04-11 | Херенвен | 5 - 2 | АЗ Алкмар |
| 2014-09-13 | АЗ Алкмар | 0 - 1 | Херенвен |
| 2014-05-10 | Херенвен | 1 - 0 | АЗ Алкмар |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 1 | 5 | 9 | 8 | 6 | |
| 50% | 8% | 42% | 75% | 67% | 50% |
АЗ Алкмар останні 12 матчі
| 2019-10-06 | Віллем ІІ | 1 - 1 | АЗ Алкмар |
| 2019-10-03 | АЗ Алкмар | 0 - 0 | Ман. Юнайтед |
| 2019-09-29 | АЗ Алкмар | 2 - 0 | Хераклес |
| 2019-09-26 | Феєнорд | 0 - 3 | АЗ Алкмар |
| 2019-09-22 | Ден Гааг | 0 - 1 | АЗ Алкмар |
| 2019-09-19 | Партизан | 2 - 2 | АЗ Алкмар |
| 2019-09-14 | АЗ Алкмар | 5 - 1 | Спарта Роттердам |
| 2019-09-01 | Вітесс | 2 - 1 | АЗ Алкмар |
| 2019-08-29 | Антверпен | 1 - 1 | АЗ Алкмар |
| 2019-08-22 | АЗ Алкмар | 1 - 1 | Антверпен |
| 2019-08-18 | АЗ Алкмар | 0 - 0 | Гронінген |
| 2019-08-15 | АЗ Алкмар | 4 - 0 | Маріуполь |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 6 | 1 | 9 | 5 | 3 | |
| 42% | 50% | 8% | 75% | 42% | 25% |
Херенвен останні 12 матчі
| 2019-10-09 | Херенвен | 1 - 0 | Аякс |
| 2019-10-05 | Херенвен | 1 - 0 | Зволле |
| 2019-09-28 | ВВВ Венло | 0 - 3 | Херенвен |
| 2019-09-22 | Херенвен | 1 - 1 | Утрехт |
| 2019-09-14 | Аякс | 4 - 1 | Херенвен |
| 2019-08-31 | Херенвен | 1 - 1 | Фортуна Сіттард |
| 2019-08-24 | Херенвен | 0 - 0 | Твенте |
| 2019-08-17 | ФК Еммен | 2 - 0 | Херенвен |
| 2019-08-11 | Херенвен | 1 - 1 | Феєнорд |
| 2019-08-04 | Хераклес | 0 - 4 | Херенвен |
| 2019-07-27 | Сандерленд | 0 - 1 | Херенвен |
| 2019-07-20 | Херенвен | 1 - 1 | Санкт-Паулі |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 5 | 2 | 8 | 3 | 2 | |
| 42% | 42% | 17% | 67% | 25% | 17% |
Таблиця Ередивізі
| М | Команда | І | РМ | О |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Аякс | 9 | +23 | 23 |
| 2 | ПСВ Ейндговен | 9 | +20 | 23 |
| 3 | АЗ Алкмар | 9 | +15 | 20 |
| 4 | Вітесс | 9 | +5 | 20 |
| 5 | Спарта Роттердам | 9 | +2 | 15 |
| 6 | Утрехт | 9 | +4 | 14 |
| 7 | Хераклес | 9 | -1 | 14 |
| 8 | Херенвен | 9 | +3 | 13 |
| 9 | Феєнорд | 9 | +1 | 13 |
| 10 | Віллем ІІ | 9 | -3 | 13 |
| 11 | Твенте | 9 | -1 | 12 |
| 12 | Гронінген | 9 | -2 | 10 |
| 13 | ВВВ Венло | 9 | -10 | 9 |
| 14 | Зволле | 9 | -8 | 7 |
| 15 | ФК Еммен | 9 | -8 | 7 |
| 16 | Ден Гааг | 9 | -8 | 6 |
| 17 | Фортуна Сіттард | 9 | -11 | 6 |
| 18 | Валвейк | 9 | -21 | 1 |
Хронологія матчів у лізі
| АЗ Алкмар | |
| Херенвен | |
| Вдома | |
| В гостях |
Матчі вдома/в гостях
| М | Команда | АЗ Алкмар | Херенвен |
|---|---|---|---|
| 1 | Аякс | 4 - 1 | |
| 2 | ПСВ Ейндговен | ||
| 3 | АЗ Алкмар | - | |
| 4 | Вітесс | ||
| 5 | Спарта Роттердам | 5 - 1 | |
| 6 | Утрехт | ||
| 7 | Хераклес | 2 - 0 | 0 - 4 |
| 8 | Херенвен | - | |
| 9 | Феєнорд | ||
| 10 | Віллем ІІ | ||
| 11 | Твенте | ||
| 12 | Гронінген | 0 - 0 | |
| 13 | ВВВ Венло | 0 - 3 | |
| 14 | Зволле | ||
| 15 | ФК Еммен | 2 - 0 | |
| 16 | Ден Гааг | ||
| 17 | Фортуна Сіттард | 4 - 0 | |
| 18 | Валвейк |
Позиція в лізі
| АЗ Алкмар | Херенвен | |
| Позиція | 3 | 8 |
| Очки | 20 | 13 |
| Вдома | В гостях | |
| Позиція | 4 | 7 |
| Очки | 10 | 6 |
Форма в лізі
| АЗ Алкмар | Херенвен | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
6
2 1 |
3
4 2 |
| Вдома | В гостях | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
3
1 0 |
2
0 2 |
Голи в лізі
| АЗ Алкмар | Херенвен | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
19
4 |
12
9 |
| Вдома | В гостях | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
11
1 |
8
6 |
Загальна статистика для Ередивізі
| Матчі (81) | |
| Перемоги вдома | 47% |
| Нічиї | 21% |
| Перемоги в гостях | 32% |
| Зіграні матчі | 100% |
| Голи (272) | |
| Голи за матч | 3.36 |
| Голи вдома за матч | 1.94 |
| Голи в гостях за матч | 1.42 |
| Домашня команда забила в | 81% |
| Команда гостей забила в | 75% |
| Обидві Команди Заб'ють | 60% |
| Більше 1.5 | 89% |
| Більше 2.5 | 65% |
| Більше 3.5 | 47% |
АЗ Алкмар наступні 6 матчі
| 2019-10-24 | АЗ Алкмар | - | Астана |
| 2019-10-27 | ПСВ Ейндговен | - | АЗ Алкмар |
| 2019-11-02 | АЗ Алкмар | - | Твенте |
| 2019-11-07 | Астана | - | АЗ Алкмар |
| 2019-11-10 | АЗ Алкмар | - | ФК Еммен |
| 2019-11-23 | Утрехт | - | АЗ Алкмар |
Херенвен наступні 6 матчі
| 2019-10-27 | Херенвен | - | Гронінген |
| 2019-11-03 | Ден Гааг | - | Херенвен |
| 2019-11-09 | Херенвен | - | Спарта Роттердам |
| 2019-11-24 | ПСВ Ейндговен | - | Херенвен |
| 2019-11-29 | Херенвен | - | Вітесс |
| 2019-12-08 | Валвейк | - | Херенвен |
Коефіцієнти та Ймовірності
| Стандарт 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.45 | 4.50 | 6.50 |
| Ймовірність | 50% | 19% | 31% |
| 1 @ 1.45 | |||
| Подвійний шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.11 | 2.62 |
| Ймовірність | 61% | 39% |
| 1X @ 1.11 | ||
| Більше/Менше 1.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.16 | 5.00 | |
| Ймовірність | 81% | 19% | |
| Більше 1.5 @ 1.16 | |||
| Більше/Менше 2.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.57 | 2.35 | |
| Ймовірність | 47% | 53% | |
| Менше 2.5 @ 2.35 | |||
| Більше/Менше 3.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.37 | 1.53 | |
| Ймовірність | 30% | 70% | |
| Менше 3.5 @ 1.53 | |||
| Обидві Команди Заб'ють | Так | Ні | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.70 | 2.05 | |
| Ймовірність | 46% | 54% | |
| Ні @ 2.05 | |||
*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2019-10-19 16:04. На даний момент можливі зміни!