Прімейра-Ліга - Португалія
неділя, 29.04.2018
20:15
20:15

Б-САД

Брага
0 - 1
(0 - 0, 0 - 1)
| Інформація | |
|---|---|
| Місто | |
| Вдома: | Лісабон |
| В гостях: | Брага |
| Відстань: | 320.9 км |
| Стадіон | |
| Стадіон: | Ешта́діу ду Реште́лу |
| Вміщує: | 30 000 |
| Фотографії: | Google maps (карта) |
| Час початку | |
| Година: | 20:15 (20:15 місцевий час) |
Коефіцієнти
| 1 | X | 2 | П/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 7.00 | 4.00 | 1.50 | 2 | 2.62 | 1.11 | |||
| 25% | 23% | 52% | 1.50 | 32% | 68% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.22 | 4.00 | 1.72 | 2.07 | 2.75 | 1.39 | ||||||
| 74% | 26% | 51% | 49% | 29% | 71% |
Останні 12 прямі зустрічі
| 2017-12-16 | Брага | 4 - 0 | Б-САД |
| 2017-03-18 | Б-САД | 1 - 2 | Брага |
| 2016-10-30 | Брага | 2 - 1 | Б-САД |
| 2016-03-13 | Б-САД | 3 - 0 | Брага |
| 2015-12-28 | Брага | 2 - 1 | Б-САД |
| 2015-10-31 | Брага | 4 - 0 | Б-САД |
| 2015-04-24 | Брага | 1 - 1 | Б-САД |
| 2015-01-07 | Брага | 7 - 1 | Б-САД |
| 2014-12-13 | Б-САД | 0 - 1 | Брага |
| 2014-02-02 | Б-САД | 2 - 1 | Брага |
| 2014-01-25 | Брага | 5 - 0 | Б-САД |
| 2013-08-26 | Брага | 2 - 1 | Б-САД |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 1 | 9 | 11 | 10 | 4 | |
| 17% | 8% | 75% | 92% | 83% | 33% |
Б-САД останні 12 матчі
| 2018-04-21 | Феррейра | 1 - 1 | Б-САД |
| 2018-04-15 | Б-САД | 3 - 4 | Спортінг |
| 2018-04-08 | Шавіш | 1 - 1 | Б-САД |
| 2018-04-02 | Б-САД | 2 - 0 | Порту |
| 2018-03-18 | Морейренсе | 2 - 1 | Б-САД |
| 2018-03-11 | Б-САД | 0 - 0 | Тондела |
| 2018-03-04 | Гімарайнш | 0 - 0 | Б-САД |
| 2018-02-24 | Б-САД | 1 - 0 | Фейренсе |
| 2018-02-17 | Ешторіл | 0 - 2 | Б-САД |
| 2018-02-11 | Б-САД | 2 - 5 | Авеш |
| 2018-02-05 | Сетубал | 3 - 0 | Б-САД |
| 2018-01-29 | Б-САД | 1 - 1 | Бенфіка |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 5 | 4 | 9 | 4 | 2 | |
| 25% | 42% | 33% | 75% | 33% | 17% |
Брага останні 12 матчі
| 2018-04-20 | Брага | 2 - 0 | Марітіму |
| 2018-04-13 | Феррейра | 1 - 5 | Брага |
| 2018-04-07 | Фейренсе | 2 - 2 | Брага |
| 2018-03-31 | Брага | 1 - 0 | Спортінг |
| 2018-03-18 | Шавіш | 1 - 4 | Брага |
| 2018-03-09 | Брага | 3 - 0 | Морейренсе |
| 2018-03-03 | Ешторіл | 0 - 6 | Брага |
| 2018-02-26 | Брага | 1 - 0 | Тондела |
| 2018-02-22 | Брага | 1 - 0 | О. Марсель |
| 2018-02-18 | Гімарайнш | 0 - 5 | Брага |
| 2018-02-15 | О. Марсель | 3 - 0 | Брага |
| 2018-02-10 | Брага | 3 - 1 | Сетубал |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 10 | 1 | 1 | 9 | 8 | 6 | |
| 83% | 8% | 8% | 75% | 67% | 50% |
Таблиця Прімейра-Ліга
| М | Команда | І | РМ | О |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Порту | 31 | +61 | 79 |
| 2 | Бенфіка | 32 | +57 | 77 |
| 3 | Спортінг | 32 | +40 | 77 |
| 4 | Брага | 31 | +45 | 71 |
| 5 | Ріу Аве | 31 | -4 | 44 |
| 6 | Марітіму | 31 | -10 | 44 |
| 7 | Шавіш | 31 | -11 | 41 |
| 8 | Гімарайнш | 32 | -13 | 40 |
| 9 | Тондела | 32 | -5 | 38 |
| 10 | Боавішта | 31 | -11 | 38 |
| 11 | Портімоненсе | 32 | -9 | 35 |
| 12 | Б-САД | 31 | -12 | 34 |
| 13 | Морейренсе | 32 | -17 | 32 |
| 14 | Фейренсе | 32 | -15 | 30 |
| 15 | Сетубал | 32 | -23 | 29 |
| 16 | Феррейра | 31 | -23 | 29 |
| 17 | Авеш | 31 | -18 | 28 |
| 18 | Ешторіл | 31 | -32 | 26 |
Хронологія матчів у лізі
| Б-САД | |
| Брага | |
| Вдома | |
| В гостях |
Матчі вдома/в гостях
| М | Команда | Б-САД | Брага |
|---|---|---|---|
| 1 | Порту | 2 - 0 | 3 - 1 |
| 2 | Бенфіка | 1 - 1 | 3 - 1 |
| 3 | Спортінг | 3 - 4 | 2 - 2 |
| 4 | Брага | - | |
| 5 | Ріу Аве | 1 - 2 | |
| 6 | Марітіму | 1 - 0 | 1 - 0 |
| 7 | Шавіш | 0 - 1 | 1 - 4 |
| 8 | Гімарайнш | 1 - 0 | 0 - 5 |
| 9 | Тондела | 0 - 0 | 1 - 2 |
| 10 | Боавішта | 1 - 1 | 1 - 3 |
| 11 | Портімоненсе | 1 - 2 | |
| 12 | Б-САД | - | |
| 13 | Морейренсе | 3 - 0 | 0 - 1 |
| 14 | Фейренсе | 1 - 0 | 2 - 2 |
| 15 | Сетубал | 1 - 1 | 2 - 0 |
| 16 | Феррейра | 1 - 1 | 1 - 5 |
| 17 | Авеш | 2 - 5 | 0 - 2 |
| 18 | Ешторіл | 2 - 1 | 0 - 6 |
Позиція в лізі
| Б-САД | Брага | |
| Позиція | 12 | 4 |
| Очки | 34 | 71 |
| Вдома | В гостях | |
| Позиція | 9 | 4 |
| Очки | 23 | 29 |
Форма в лізі
| Б-САД | Брага | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
8
10 13 |
23
2 6 |
| Вдома | В гостях | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
6
5 4 |
9
2 4 |
Голи в лізі
| Б-САД | Брага | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
30
42 |
72
27 |
| Вдома | В гостях | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
20
17 |
36
18 |
Загальна статистика для Прімейра-Ліга
| Матчі (283) | |
| Перемоги вдома | 51% |
| Нічиї | 20% |
| Перемоги в гостях | 29% |
| Зіграні матчі | 100% |
| Голи (776) | |
| Голи за матч | 2.74 |
| Голи вдома за матч | 1.60 |
| Голи в гостях за матч | 1.14 |
| Домашня команда забила в | 81% |
| Команда гостей забила в | 63% |
| Обидві Команди Заб'ють | 49% |
| Більше 1.5 | 76% |
| Більше 2.5 | 51% |
| Більше 3.5 | 27% |
Б-САД наступні 6 матчі
| 2018-05-05 | Б-САД | - | Портімоненсе |
| 2018-05-12 | Боавішта | - | Б-САД |
| 2018-07-14 | Б-САД | - | Феррейра |
| 2018-07-17 | Академіка | - | Б-САД |
| 2018-07-28 | Б-САД | - | Олівейренсе |
| 2018-08-01 | Бенфіка B | - | Б-САД |
Брага наступні 6 матчі
| 2018-05-04 | Брага | - | Боавішта |
| 2018-05-13 | Ріу Аве | - | Брага |
| 2018-07-10 | Брага | - | Лейшоеш |
| 2018-07-13 | Брага | - | Халл Сіті |
| 2018-07-15 | Брага | - | Міллволл |
| 2018-07-18 | Бетіс | - | Брага |
Коефіцієнти та Ймовірності
| Стандарт 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 7.00 | 4.00 | 1.50 |
| Ймовірність | 25% | 23% | 52% |
| 2 @ 1.50 | |||
| Подвійний шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.62 | 1.11 |
| Ймовірність | 32% | 68% |
| X2 @ 1.11 | ||
| Більше/Менше 1.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.22 | 4.00 | |
| Ймовірність | 74% | 26% | |
| Більше 1.5 @ 1.22 | |||
| Більше/Менше 2.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.72 | 2.07 | |
| Ймовірність | 51% | 49% | |
| Більше 2.5 @ 1.72 | |||
| Більше/Менше 3.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.75 | 1.39 | |
| Ймовірність | 29% | 71% | |
| Менше 3.5 @ 1.39 | |||
| Обидві Команди Заб'ють | Так | Ні | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.90 | 1.90 | |
| Ймовірність | 46% | 54% | |
| Ні @ 1.90 | |||
*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2018-04-29 16:05. На даний момент можливі зміни!