Серія A - Бразилія
понеділок, 21.10.2019
23:30
23:30

Баїя

Сеара
1 - 2
(0 - 0, 1 - 2)
| Інформація | |
|---|---|
| Місто | |
| Вдома: | Сальвадор |
| В гостях: | Форталеза |
| Відстань: | 1 029.0 км |
| Стадіон | |
| Стадіон: | Arena Fonte Nova |
| Вміщує: | 51 708 |
| Розміри: | 105 x 68 м |
| Фотографії: | Google maps (карта) |
| Час початку | |
| Година: | 23:30 (19:30 місцевий час) |
Коефіцієнти
| 1 | X | 2 | П/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.75 | 3.30 | 5.25 | 1 | 1.16 | 2.00 | |||
| 53% | 24% | 23% | 1.75 | 69% | 31% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.44 | 2.62 | 2.50 | 1.50 | 5.00 | 1.16 | ||||||
| 57% | 43% | 38% | 62% | 16% | 84% |
Останні 9 прямі зустрічі
| 2019-06-08 | Сеара | 0 - 0 | Баїя |
| 2018-11-14 | Баїя | 2 - 1 | Сеара |
| 2018-08-29 | Сеара | 0 - 2 | Баїя |
| 2016-10-29 | Баїя | 3 - 1 | Сеара |
| 2016-07-02 | Сеара | 1 - 0 | Баїя |
| 2015-09-15 | Сеара | 2 - 2 | Баїя |
| 2015-06-13 | Баїя | 1 - 0 | Сеара |
| 2011-12-04 | Баїя | 2 - 1 | Сеара |
| 2011-08-28 | Сеара | 3 - 0 | Баїя |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 2 | 2 | 6 | 5 | 2 | |
| 56% | 22% | 22% | 67% | 56% | 22% |
Баїя останні 12 матчі
| 2019-10-16 | Греміу | 0 - 1 | Баїя |
| 2019-10-12 | Флуміненсе | 2 - 0 | Баїя |
| 2019-10-10 | Баїя | 0 - 0 | Сан-Паулу |
| 2019-10-05 | Баїя | 1 - 2 | Атлетіку ПР |
| 2019-10-01 | Аваї | 0 - 2 | Баїя |
| 2019-09-26 | Баїя | 2 - 0 | Ботафогу |
| 2019-09-21 | Корінтіанс | 2 - 1 | Баїя |
| 2019-09-15 | Баїя | 1 - 1 | Форталеза |
| 2019-09-07 | Васку | 0 - 2 | Баїя |
| 2019-08-31 | Баїя | 1 - 0 | КСА |
| 2019-08-24 | Атлетіку Мінейру | 0 - 1 | Баїя |
| 2019-08-18 | Баїя | 1 - 1 | Гояс |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 3 | 3 | 8 | 2 | 0 | |
| 50% | 25% | 25% | 67% | 17% | 0% |
Сеара останні 12 матчі
| 2019-10-17 | Сантос | 2 - 1 | Сеара |
| 2019-10-13 | Сеара | 1 - 0 | Аваї |
| 2019-10-10 | Греміу | 2 - 1 | Сеара |
| 2019-10-06 | Сеара | 0 - 1 | Гояс |
| 2019-09-29 | Атлетіку Мінейру | 2 - 1 | Сеара |
| 2019-09-25 | Сеара | 0 - 0 | Крузейру |
| 2019-09-22 | КСА | 1 - 0 | Сеара |
| 2019-09-15 | Сеара | 0 - 0 | Ботафогу |
| 2019-09-07 | Корінтіанс | 2 - 2 | Сеара |
| 2019-08-31 | Атлетіку ПР | 1 - 0 | Сеара |
| 2019-08-25 | Сеара | 0 - 3 | Фламенгу |
| 2019-08-18 | Сан-Паулу | 1 - 0 | Сеара |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 1 | 3 | 8 | 5 | 5 | 1 | |
| 8% | 25% | 67% | 42% | 42% | 8% |
Таблиця Серія A
| М | Команда | І | РМ | О |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Фламенгу | 26 | +33 | 61 |
| 2 | Палмейрас | 26 | +21 | 53 |
| 3 | Сантос | 27 | +12 | 51 |
| 4 | Сан-Паулу | 27 | +10 | 46 |
| 5 | Корінтіанс | 27 | +10 | 44 |
| 6 | Інтернасьйонал | 27 | +7 | 42 |
| 7 | Греміу | 27 | +14 | 41 |
| 8 | Баїя | 26 | +7 | 41 |
| 9 | Атлетіку ПР | 26 | +9 | 38 |
| 10 | Васку | 27 | -6 | 37 |
| 11 | Гояс | 26 | -10 | 37 |
| 12 | Атлетіку Мінейру | 27 | -3 | 35 |
| 13 | Форталеза | 27 | -7 | 31 |
| 14 | Ботафогу | 26 | -6 | 30 |
| 15 | Флуміненсе | 26 | -8 | 29 |
| 16 | Крузейру | 27 | -12 | 28 |
| 17 | Сеара | 26 | -3 | 26 |
| 18 | КСА | 26 | -20 | 26 |
| 19 | Аваї | 27 | -27 | 17 |
| 20 | Шапекоенсе СК | 26 | -21 | 16 |
Хронологія матчів у лізі
| Баїя | |
| Сеара | |
| Вдома | |
| В гостях |
Матчі вдома/в гостях
| М | Команда | Баїя | Сеара |
|---|---|---|---|
| 1 | Фламенгу | 3 - 0 | |
| 2 | Палмейрас | ||
| 3 | Сантос | 0 - 1 | 2 - 1 |
| 4 | Сан-Паулу | 0 - 0 | 1 - 0 |
| 5 | Корінтіанс | 3 - 2 | 2 - 2 |
| 6 | Інтернасьйонал | 1 - 0 | |
| 7 | Греміу | 1 - 0 | 2 - 1 |
| 8 | Баїя | - | |
| 9 | Атлетіку ПР | 1 - 2 | 1 - 0 |
| 10 | Васку | 1 - 0 | |
| 11 | Гояс | 1 - 1 | 2 - 1 |
| 12 | Атлетіку Мінейру | 2 - 1 | |
| 13 | Форталеза | 1 - 1 | |
| 14 | Ботафогу | 2 - 0 | |
| 15 | Флуміненсе | 3 - 2 | 1 - 1 |
| 16 | Крузейру | 0 - 0 | 1 - 0 |
| 17 | Сеара | - | |
| 18 | КСА | 1 - 0 | 1 - 0 |
| 19 | Аваї | 1 - 0 | 1 - 2 |
| 20 | Шапекоенсе СК |
Позиція в лізі
| Баїя | Сеара | |
| Позиція | 8 | 17 |
| Очки | 41 | 26 |
| Вдома | В гостях | |
| Позиція | 8 | 20 |
| Очки | 25 | 5 |
Форма в лізі
| Баїя | Сеара | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
11
8 7 |
7
5 14 |
| Вдома | В гостях | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
7
4 2 |
1
2 10 |
Голи в лізі
| Баїя | Сеара | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
29
22 |
25
28 |
| Вдома | В гостях | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
17
9 |
9
18 |
Загальна статистика для Серія A
| Матчі (265) | |
| Перемоги вдома | 50% |
| Нічиї | 25% |
| Перемоги в гостях | 25% |
| Зіграні матчі | 100% |
| Голи (595) | |
| Голи за матч | 2.25 |
| Голи вдома за матч | 1.35 |
| Голи в гостях за матч | 0.89 |
| Домашня команда забила в | 75% |
| Команда гостей забила в | 60% |
| Обидві Команди Заб'ють | 45% |
| Більше 1.5 | 63% |
| Більше 2.5 | 40% |
| Більше 3.5 | 18% |
Баїя наступні 6 матчі
| 2019-10-26 | Баїя | - | Інтернасьйонал |
| 2019-10-31 | Сантос | - | Баїя |
| 2019-11-03 | Крузейру | - | Баїя |
| 2019-11-07 | Баїя | - | Шапекоенсе СК |
| 2019-11-10 | Фламенгу | - | Баїя |
| 2019-11-17 | Баїя | - | Палмейрас |
Сеара наступні 6 матчі
| 2019-10-26 | Сеара | - | Васку |
| 2019-10-31 | Сеара | - | Флуміненсе |
| 2019-11-02 | Палмейрас | - | Сеара |
| 2019-11-07 | Сеара | - | Інтернасьйонал |
| 2019-11-10 | Форталеза | - | Сеара |
| 2019-11-17 | Шапекоенсе СК | - | Сеара |
Коефіцієнти та Ймовірності
| Стандарт 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.75 | 3.30 | 5.25 |
| Ймовірність | 53% | 24% | 23% |
| 1 @ 1.75 | |||
| Подвійний шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.16 | 2.00 |
| Ймовірність | 69% | 31% |
| 1X @ 1.16 | ||
| Більше/Менше 1.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.44 | 2.62 | |
| Ймовірність | 57% | 43% | |
| Більше 1.5 @ 1.44 | |||
| Більше/Менше 2.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.50 | 1.50 | |
| Ймовірність | 38% | 62% | |
| Менше 2.5 @ 1.50 | |||
| Більше/Менше 3.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 5.00 | 1.16 | |
| Ймовірність | 16% | 84% | |
| Менше 3.5 @ 1.16 | |||
| Обидві Команди Заб'ють | Так | Ні | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.20 | 1.61 | |
| Ймовірність | 40% | 60% | |
| Ні @ 1.61 | |||
*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2019-10-21 20:00. На даний момент можливі зміни!