Кубок Сінгапуру
субота, 05.11.2022
09:30
Балестьєр Халса
Янг Лайонс
5 - 2
(5 - 1, 0 - 1)
| Інформація |
| Місто |
| Вдома: |
Тоа Пайо |
| В гостях: |
Калланг |
| Відстань: |
2.4 км |
| Час початку |
| Година: |
09:30 (17:30 місцевий час) |
Коефіцієнти
| 1 |
X |
2 |
П/K |
|
|
|
1X |
X2 |
| 1.40 |
5.00 |
5.25 |
1 |
|
|
|
1.14 |
2.70 |
| 43% |
31% |
26% |
1.40 |
|
|
|
79% |
21% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.06 |
8.50 |
|
|
|
1.22 |
3.80 |
|
|
|
1.57 |
2.20 |
| 87% |
13% |
|
|
|
75% |
25% |
|
|
|
57% |
43% |
Останні 12 прямі зустрічі
|
2022-10-08 |
Янг Лайонс
|
4 - 4 |
Балестьєр Халса
|
|
2022-07-31 |
Балестьєр Халса
|
2 - 0 |
Янг Лайонс
|
|
2022-06-25 |
Янг Лайонс
|
0 - 1 |
Балестьєр Халса
|
|
2022-03-19 |
Балестьєр Халса
|
4 - 3 |
Янг Лайонс
|
|
2021-08-14 |
Янг Лайонс
|
4 - 2 |
Балестьєр Халса
|
|
2021-07-31 |
Балестьєр Халса
|
2 - 3 |
Янг Лайонс
|
|
2021-03-14 |
Янг Лайонс
|
3 - 3 |
Балестьєр Халса
|
|
2020-11-21 |
Балестьєр Халса
|
1 - 2 |
Янг Лайонс
|
|
2020-03-14 |
Янг Лайонс
|
0 - 2 |
Балестьєр Халса
|
|
2019-07-28 |
Янг Лайонс
|
1 - 0 |
Балестьєр Халса
|
|
2019-05-03 |
Балестьєр Халса
|
0 - 1 |
Янг Лайонс
|
|
2019-03-02 |
Янг Лайонс
|
1 - 4 |
Балестьєр Халса
|
| В |
Н |
П |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 5 |
2 |
5 |
|
9 |
7 |
6 |
| 42% |
17% |
42% |
|
75% |
58% |
50% |
Балестьєр Халса останні 12 матчі
|
2022-10-31 |
FC Jurong
|
1 - 0 |
Балестьєр Халса
|
|
2022-10-27 |
Лайон Сіті
|
3 - 3 |
Балестьєр Халса
|
|
2022-10-20 |
Хуганг Юнайтед
|
4 - 1 |
Балестьєр Халса
|
|
2022-10-14 |
Балестьєр Халса
|
2 - 4 |
Гейланг Інтерн.
|
|
2022-10-08 |
Янг Лайонс
|
4 - 4 |
Балестьєр Халса
|
|
2022-10-02 |
Балестьєр Халса
|
5 - 3 |
Лайон Сіті
|
|
2022-09-09 |
Танджонг Пагар
|
3 - 1 |
Балестьєр Халса
|
|
2022-09-02 |
Балестьєр Халса
|
3 - 5 |
FC Jurong
|
|
2022-08-28 |
Тампінес Ровeрс
|
2 - 1 |
Балестьєр Халса
|
|
2022-08-21 |
Гейланг Інтерн.
|
3 - 0 |
Балестьєр Халса
|
|
2022-08-12 |
Балестьєр Халса
|
6 - 1 |
Хуганг Юнайтед
|
|
2022-08-06 |
Лайон Сіті
|
4 - 0 |
Балестьєр Халса
|
| В |
Н |
П |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 2 |
2 |
8 |
|
11 |
11 |
9 |
| 17% |
17% |
67% |
|
92% |
92% |
75% |
Янг Лайонс останні 12 матчі
|
2022-10-31 |
Янг Лайонс
|
1 - 1 |
Лайон Сіті
|
|
2022-10-27 |
FC Jurong
|
4 - 0 |
Янг Лайонс
|
|
2022-10-21 |
Лайон Сіті
|
2 - 1 |
Янг Лайонс
|
|
2022-10-15 |
Янг Лайонс
|
3 - 5 |
Хуганг Юнайтед
|
|
2022-10-08 |
Янг Лайонс
|
4 - 4 |
Балестьєр Халса
|
|
2022-10-01 |
Танджонг Пагар
|
8 - 1 |
Янг Лайонс
|
|
2022-09-10 |
FC Jurong
|
2 - 1 |
Янг Лайонс
|
|
2022-09-03 |
Янг Лайонс
|
0 - 7 |
Тампінес Ровeрс
|
|
2022-08-27 |
Гейланг Інтерн.
|
3 - 0 |
Янг Лайонс
|
|
2022-08-24 |
Янг Лайонс
|
0 - 1 |
Тампінес Ровeрс
|
|
2022-08-20 |
Хуганг Юнайтед
|
5 - 1 |
Янг Лайонс
|
|
2022-08-13 |
Янг Лайонс
|
1 - 10 |
Лайон Сіті
|
| В |
Н |
П |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 0 |
2 |
10 |
|
11 |
10 |
7 |
| 0% |
17% |
83% |
|
92% |
83% |
58% |
Таблиця С.Ліга
| М |
Команда |
І |
В |
Н |
П |
МЗ |
МП |
РМ |
О |
| 1 |
FC Jurong |
28 |
17 |
8 |
3 |
88 |
43 |
+45 |
59 |
| 2 |
Лайон Сіті |
28 |
18 |
3 |
7 |
91 |
39 |
+52 |
57 |
| 3 |
Тампінес Ровeрс |
28 |
15 |
5 |
8 |
76 |
57 |
+19 |
50 |
| 4 |
Гейланг Інтерн. |
28 |
10 |
9 |
9 |
48 |
46 |
+2 |
39 |
| 5 |
Хуганг Юнайтед |
28 |
10 |
9 |
9 |
65 |
71 |
-6 |
39 |
| 6 |
Танджонг Пагар |
28 |
10 |
7 |
11 |
59 |
69 |
-10 |
37 |
| 7 |
Балестьєр Халса |
28 |
7 |
3 |
18 |
45 |
78 |
-33 |
24 |
| 8 |
Янг Лайонс |
28 |
2 |
2 |
24 |
34 |
103 |
-69 |
8 |
Балестьєр Халса наступні 6 матчі
|
2022-11-11 |
Тампінес Ровeрс
|
- |
Балестьєр Халса
|
|
2022-11-15 |
Балестьєр Халса
|
- |
Тампінес Ровeрс
|
|
2022-11-18 |
FC Jurong
|
- |
Балестьєр Халса
|
|
2023-02-26 |
Балестьєр Халса
|
- |
Хуганг Юнайтед
|
|
2023-03-04 |
Балестьєр Халса
|
- |
Янг Лайонс
|
|
2023-03-10 |
Бруней ДПММ
|
- |
Балестьєр Халса
|
Янг Лайонс наступні 6 матчі
|
2023-02-25 |
FC Jurong
|
- |
Янг Лайонс
|
|
2023-02-28 |
Гейланг Інтерн.
|
- |
Янг Лайонс
|
|
2023-03-04 |
Балестьєр Халса
|
- |
Янг Лайонс
|
|
2023-03-09 |
Янг Лайонс
|
- |
Тампінес Ровeрс
|
|
2023-03-18 |
Янг Лайонс
|
- |
Хуганг Юнайтед
|
|
2023-04-01 |
Танджонг Пагар
|
- |
Янг Лайонс
|
Коефіцієнти та Ймовірності
| Стандарт 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Коефіцієнт |
1.40 |
5.00 |
5.25 |
| Ймовірність |
43% |
31% |
26% |
|
1 @ 1.40 |
| Подвійний шанс |
1X |
X2 |
| Коефіцієнт |
1.14 |
2.70 |
| Ймовірність |
79% |
21% |
|
1X @ 1.14 |
| Більше/Менше 1.5 |
Блш |
Мнш |
| Коефіцієнт |
|
1.06 |
8.50 |
| Ймовірність |
|
87% |
13% |
|
Більше 1.5 @ 1.06 |
| Більше/Менше 2.5 |
Блш |
Мнш |
| Коефіцієнт |
|
1.22 |
3.80 |
| Ймовірність |
|
75% |
25% |
|
Більше 2.5 @ 1.22 |
| Більше/Менше 3.5 |
Блш |
Мнш |
| Коефіцієнт |
|
1.57 |
2.20 |
| Ймовірність |
|
57% |
43% |
|
Більше 3.5 @ 1.57 |
| Обидві Команди Заб'ють |
Так |
Ні |
| Коефіцієнт |
|
1.36 |
2.90 |
| Ймовірність |
|
68% |
32% |
|
Так @ 1.36 |
*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2022-11-05 08:05. На даний момент можливі зміни!