Перша ліга - Туреччина
неділя, 10.11.2019
16:00
16:00

Баликесірспор

Алтинорду
0 - 0
(0 - 0, 0 - 0)
| Інформація | |
|---|---|
| Місто | |
| Вдома: | Баликесір |
| В гостях: | Ізмір |
| Відстань: | 151.9 км |
| Стадіон | |
| Стадіон: | Баликесір Ататюрк |
| Вміщує: | 15 800 |
| Розміри: | 105 x 68 м |
| Фотографії: | Google maps (карта) |
| Час початку | |
| Година: | 16:00 (19:00 місцевий час) |
Коефіцієнти
| 1 | X | 2 | П/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.57 | 3.75 | 4.75 | 1 | 1.16 | 2.20 | |||
| 71% | 16% | 13% | 1.57 | 84% | 16% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.25 | 3.75 | 1.80 | 2.00 | 3.00 | 1.36 | ||||||
| 70% | 30% | 50% | 50% | 26% | 74% |
Останні 8 прямі зустрічі
| 2019-01-20 | Алтинорду | 1 - 0 | Баликесірспор |
| 2018-08-12 | Баликесірспор | 0 - 0 | Алтинорду |
| 2018-02-05 | Алтинорду | 2 - 1 | Баликесірспор |
| 2017-08-25 | Баликесірспор | 2 - 1 | Алтинорду |
| 2017-04-24 | Баликесірспор | 1 - 1 | Алтинорду |
| 2016-11-27 | Алтинорду | 1 - 0 | Баликесірспор |
| 2016-04-13 | Алтинорду | 0 - 0 | Баликесірспор |
| 2015-11-23 | Баликесірспор | 0 - 0 | Алтинорду |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 1 | 4 | 3 | 3 | 2 | 0 | |
| 12% | 50% | 38% | 38% | 25% | 0% |
Баликесірспор останні 12 матчі
| 2019-11-04 | Бурсаспор | 0 - 0 | Баликесірспор |
| 2019-10-26 | Баликесірспор | 3 - 0 | Аданаспор |
| 2019-10-20 | Кечіоренгюджю | 1 - 0 | Баликесірспор |
| 2019-10-05 | Баликесірспор | 3 - 2 | Болуспор |
| 2019-09-29 | Баликесірспор | 2 - 0 | Гіресунспор |
| 2019-09-20 | Істанбулспор | 2 - 2 | Баликесірспор |
| 2019-09-13 | Баликесірспор | 2 - 0 | Умранієспор |
| 2019-08-31 | Алтай | 1 - 0 | Баликесірспор |
| 2019-08-24 | Баликесірспор | 2 - 1 | Ерзурумспор |
| 2019-08-17 | Аданадемірспор | 2 - 0 | Баликесірспор |
| 2019-07-30 | Менеменспор | 2 - 0 | Баликесірспор |
| 2019-05-17 | Баликесірспор | 0 - 3 | Хатайспор |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 2 | 5 | 9 | 5 | 2 | |
| 42% | 17% | 42% | 75% | 42% | 17% |
Алтинорду останні 12 матчі
| 2019-11-03 | Алтинорду | 1 - 1 | Істанбулспор |
| 2019-10-26 | Умранієспор | 4 - 0 | Алтинорду |
| 2019-10-20 | Алтинорду | 0 - 3 | Алтай |
| 2019-10-12 | Денізліспор | 3 - 1 | Алтинорду |
| 2019-10-06 | Ерзурумспор | 1 - 0 | Алтинорду |
| 2019-09-30 | Алтинорду | 2 - 2 | Аданадемірспор |
| 2019-09-21 | Анкараспор | 2 - 1 | Алтинорду |
| 2019-09-14 | Алтинорду | 4 - 1 | Ескішехірспор |
| 2019-09-07 | Алтинорду | 2 - 2 | Гезтепе |
| 2019-08-31 | Акхісарспор | 0 - 0 | Алтинорду |
| 2019-08-24 | Алтинорду | 1 - 2 | Карагюмрюк |
| 2019-08-18 | Хатайспор | 1 - 0 | Алтинорду |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 1 | 4 | 7 | 9 | 8 | 5 | |
| 8% | 33% | 58% | 75% | 67% | 42% |
Таблиця Перша ліга
| М | Команда | І | РМ | О |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Хатайспор | 10 | +5 | 20 |
| 2 | Карагюмрюк | 11 | +6 | 19 |
| 3 | Акхісарспор | 11 | +3 | 18 |
| 4 | Ерзурумспор | 11 | +3 | 18 |
| 5 | Умранієспор | 10 | +5 | 17 |
| 6 | Баликесірспор | 10 | +5 | 17 |
| 7 | Менеменспор | 11 | 0 | 17 |
| 8 | Бурсаспор | 10 | +2 | 16 |
| 9 | Алтай | 11 | +1 | 15 |
| 10 | Кечіоренгюджю | 10 | +1 | 15 |
| 11 | Аданадемірспор | 11 | +2 | 12 |
| 12 | Істанбулспор | 11 | -1 | 12 |
| 13 | Гіресунспор | 11 | -6 | 12 |
| 14 | Анкараспор | 11 | -4 | 10 |
| 15 | Болуспор | 10 | -2 | 9 |
| 16 | Аданаспор | 10 | -5 | 8 |
| 17 | Алтинорду | 10 | -8 | 6 |
| 18 | Ескішехірспор | 11 | -7 | -5 |
Хронологія матчів у лізі
| Баликесірспор | |
| Алтинорду | |
| Вдома | |
| В гостях |
Матчі вдома/в гостях
| М | Команда | Баликесірспор | Алтинорду |
|---|---|---|---|
| 1 | Хатайспор | 1 - 0 | |
| 2 | Карагюмрюк | ||
| 3 | Акхісарспор | 0 - 0 | |
| 4 | Ерзурумспор | 2 - 1 | 1 - 0 |
| 5 | Умранієспор | 2 - 0 | 4 - 0 |
| 6 | Баликесірспор | - | |
| 7 | Менеменспор | ||
| 8 | Бурсаспор | ||
| 9 | Алтай | ||
| 10 | Кечіоренгюджю | ||
| 11 | Аданадемірспор | ||
| 12 | Істанбулспор | ||
| 13 | Гіресунспор | 2 - 0 | |
| 14 | Анкараспор | 2 - 1 | |
| 15 | Болуспор | 3 - 2 | |
| 16 | Аданаспор | 3 - 0 | |
| 17 | Алтинорду | - | |
| 18 | Ескішехірспор |
Позиція в лізі
| Баликесірспор | Алтинорду | |
| Позиція | 6 | 17 |
| Очки | 17 | 6 |
| Вдома | В гостях | |
| Позиція | 1 | 17 |
| Очки | 15 | 1 |
Форма в лізі
| Баликесірспор | Алтинорду | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
5
2 3 |
1
3 6 |
| Вдома | В гостях | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
5
0 0 |
0
1 4 |
Голи в лізі
| Баликесірспор | Алтинорду | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
14
9 |
9
17 |
| Вдома | В гостях | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
12
3 |
1
8 |
Загальна статистика для Перша ліга
| Матчі (95) | |
| Перемоги вдома | 49% |
| Нічиї | 29% |
| Перемоги в гостях | 21% |
| Зіграні матчі | 100% |
| Голи (240) | |
| Голи за матч | 2.53 |
| Голи вдома за матч | 1.48 |
| Голи в гостях за матч | 1.04 |
| Домашня команда забила в | 77% |
| Команда гостей забила в | 67% |
| Обидві Команди Заб'ють | 56% |
| Більше 1.5 | 72% |
| Більше 2.5 | 53% |
| Більше 3.5 | 28% |
Баликесірспор наступні 6 матчі
| 2019-11-24 | Менеменспор | - | Баликесірспор |
| 2019-12-02 | Баликесірспор | - | Хатайспор |
| 2019-12-07 | Карагюмрюк | - | Баликесірспор |
| 2019-12-15 | Баликесірспор | - | Акхісарспор |
| 2019-12-21 | Ескішехірспор | - | Баликесірспор |
| 2019-12-28 | Баликесірспор | - | Анкараспор |
Алтинорду наступні 6 матчі
| 2019-11-17 | Гезтепе | - | Алтинорду |
| 2019-11-25 | Алтинорду | - | Болуспор |
| 2019-11-30 | Кечіоренгюджю | - | Алтинорду |
| 2019-12-05 | Алтинорду | - | Денізліспор |
| 2019-12-08 | Алтинорду | - | Аданаспор |
| 2019-12-15 | Алтинорду | - | Бурсаспор |
Коефіцієнти та Ймовірності
| Стандарт 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.57 | 3.75 | 4.75 |
| Ймовірність | 71% | 16% | 13% |
| 1 @ 1.57 | |||
| Подвійний шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.16 | 2.20 |
| Ймовірність | 84% | 16% |
| 1X @ 1.16 | ||
| Більше/Менше 1.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.25 | 3.75 | |
| Ймовірність | 70% | 30% | |
| Більше 1.5 @ 1.25 | |||
| Більше/Менше 2.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.80 | 2.00 | |
| Ймовірність | 50% | 50% | |
| Більше 2.5 @ 1.80 | |||
| Більше/Менше 3.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 3.00 | 1.36 | |
| Ймовірність | 26% | 74% | |
| Менше 3.5 @ 1.36 | |||
| Обидві Команди Заб'ють | Так | Ні | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.80 | 1.90 | |
| Ймовірність | 45% | 55% | |
| Ні @ 1.90 | |||
*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2019-11-10 12:04. На даний момент можливі зміни!