Перша ліга - Чехія
вівторок, 25.04.2023
18:30
18:30

Острава

Славія Прага
0 - 2
(0 - 0, 0 - 2)
| Інформація | |
|---|---|
| Місто | |
| Вдома: | Острава |
| В гостях: | Прага |
| Відстань: | 277.6 км |
| Стадіон | |
| Стадіон: | Mestsky stadion Ostrava |
| Вміщує: | 15 123 |
| Фотографії: | Google maps (карта) |
| Час початку | |
| Година: | 18:30 (19:30 місцевий час) |
Коефіцієнти
| 1 | X | 2 | П/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 6.50 | 4.33 | 1.40 | 2 | 2.63 | 1.10 | |||
| 27% | 23% | 50% | 1.40 | 35% | 65% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.18 | 4.50 | 1.60 | 2.30 | 2.50 | 1.50 | ||||||
| 86% | 14% | 64% | 36% | 37% | 63% |
Останні 12 прямі зустрічі
| 2022-11-06 | Славія Прага | 3 - 1 | Острава |
| 2022-05-11 | Острава | 1 - 1 | Славія Прага |
| 2022-01-30 | Славія Прага | 4 - 2 | Острава |
| 2021-12-19 | Острава | 3 - 3 | Славія Прага |
| 2021-08-22 | Славія Прага | 4 - 0 | Острава |
| 2021-03-07 | Славія Прага | 2 - 1 | Острава |
| 2020-10-04 | Острава | 0 - 1 | Славія Прага |
| 2020-06-20 | Острава | 1 - 3 | Славія Прага |
| 2020-06-10 | Острава | 2 - 2 | Славія Прага |
| 2019-11-02 | Славія Прага | 4 - 0 | Острава |
| 2019-10-30 | Острава | 0 - 0 | Славія Прага |
| 2019-05-22 | Острава | 0 - 2 | Славія Прага |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 0 | 4 | 8 | 10 | 8 | 7 | |
| 0% | 33% | 67% | 83% | 67% | 58% |
Острава останні 12 матчі
| 2023-04-22 | Млада Болеслав | 1 - 0 | Острава |
| 2023-04-16 | Острава | 2 - 1 | Вікторія Пльзень |
| 2023-04-08 | Словацко | 0 - 1 | Острава |
| 2023-04-01 | Острава | 0 - 0 | Ліберец |
| 2023-03-18 | Чеське Будейовіце | 2 - 1 | Острава |
| 2023-03-11 | Острава | 0 - 3 | Спарта Прага |
| 2023-03-04 | ФК Пардубіце | 1 - 1 | Острава |
| 2023-02-26 | Острава | 0 - 2 | Градец-Кралове |
| 2023-02-22 | Острава | 1 - 0 | Фрідек-Містек |
| 2023-02-18 | Брно | 2 - 1 | Острава |
| 2023-02-11 | Острава | 1 - 2 | Яблонец |
| 2023-02-04 | Тепліце | 0 - 5 | Острава |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 2 | 6 | 8 | 6 | 1 | |
| 33% | 17% | 50% | 67% | 50% | 8% |
Славія Прага останні 12 матчі
| 2023-04-22 | Славія Прага | 3 - 0 | Богеміанс 1905 |
| 2023-04-15 | Спарта Прага | 3 - 3 | Славія Прага |
| 2023-04-09 | Млада Болеслав | 1 - 1 | Славія Прага |
| 2023-04-05 | Славія Прага | 2 - 2 | Богеміанс 1905 |
| 2023-04-01 | Славія Прага | 4 - 0 | Сігма Оломоуц |
| 2023-03-18 | Ліберец | 2 - 2 | Славія Прага |
| 2023-03-11 | Славія Прага | 2 - 1 | Вікторія Пльзень |
| 2023-03-05 | Чеське Будейовіце | 1 - 0 | Славія Прага |
| 2023-03-01 | Славія Прага | 4 - 0 | Вишков |
| 2023-02-26 | Славія Прага | 2 - 0 | Словацко |
| 2023-02-18 | Тепліце | 1 - 1 | Славія Прага |
| 2023-02-11 | Славія Прага | 2 - 0 | Брно |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 5 | 1 | 11 | 7 | 5 | |
| 50% | 42% | 8% | 92% | 58% | 42% |
Таблиця Перша ліга
| М | Команда | І | РМ | О |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Славія Прага | 28 | +54 | 62 |
| 2 | Спарта Прага | 28 | +38 | 62 |
| 3 | Вікторія Пльзень | 28 | +27 | 56 |
| 4 | Богеміанс 1905 | 28 | +4 | 45 |
| 5 | Словацко | 28 | -1 | 43 |
| 6 | Сігма Оломоуц | 28 | +8 | 40 |
| 7 | Градец-Кралове | 28 | -5 | 37 |
| 8 | Млада Болеслав | 28 | -3 | 35 |
| 9 | Ліберец | 28 | -3 | 35 |
| 10 | Яблонец | 28 | -8 | 34 |
| 11 | Острава | 28 | 0 | 32 |
| 12 | Чеське Будейовіце | 28 | -21 | 31 |
| 13 | Тепліце | 28 | -25 | 30 |
| 14 | Брно | 28 | -15 | 30 |
| 15 | ФК Пардубіце | 28 | -29 | 25 |
| 16 | Злін | 28 | -21 | 22 |
Хронологія матчів у лізі
| Острава | |
| Славія Прага | |
| Вдома | |
| В гостях |
Матчі вдома/в гостях
| М | Команда | Острава | Славія Прага |
|---|---|---|---|
| 1 | Славія Прага | - | |
| 2 | Спарта Прага | 0 - 3 | 3 - 3 |
| 3 | Вікторія Пльзень | 2 - 1 | 3 - 0 |
| 4 | Богеміанс 1905 | 4 - 1 | 1 - 4 |
| 5 | Словацко | 3 - 1 | 1 - 1 |
| 6 | Сігма Оломоуц | 0 - 3 | 2 - 0 |
| 7 | Градец-Кралове | 0 - 2 | 1 - 0 |
| 8 | Млада Болеслав | 3 - 1 | 1 - 1 |
| 9 | Ліберец | 0 - 0 | 2 - 2 |
| 10 | Яблонец | 1 - 2 | 2 - 3 |
| 11 | Острава | - | |
| 12 | Чеське Будейовіце | 1 - 2 | 1 - 0 |
| 13 | Тепліце | 1 - 2 | 1 - 1 |
| 14 | Брно | 1 - 2 | 0 - 4 |
| 15 | ФК Пардубіце | 3 - 0 | 0 - 2 |
| 16 | Злін | 3 - 1 | 0 - 4 |
Позиція в лізі
| Острава | Славія Прага | |
| Позиція | 11 | 1 |
| Очки | 32 | 62 |
| Вдома | В гостях | |
| Позиція | 10 | 4 |
| Очки | 19 | 20 |
Форма в лізі
| Острава | Славія Прага | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
8
8 12 |
19
5 4 |
| Вдома | В гостях | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
6
1 7 |
5
5 4 |
Голи в лізі
| Острава | Славія Прага | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
39
39 |
78
24 |
| Вдома | В гостях | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
22
21 |
25
18 |
Загальна статистика для Перша ліга
| Матчі (224) | |
| Перемоги вдома | 44% |
| Нічиї | 24% |
| Перемоги в гостях | 33% |
| Зіграні матчі | 100% |
| Голи (670) | |
| Голи за матч | 2.99 |
| Голи вдома за матч | 1.67 |
| Голи в гостях за матч | 1.33 |
| Домашня команда забила в | 79% |
| Команда гостей забила в | 75% |
| Обидві Команди Заб'ють | 58% |
| Більше 1.5 | 85% |
| Більше 2.5 | 62% |
| Більше 3.5 | 33% |
Острава наступні 6 матчі
| 2023-04-30 | Сігма Оломоуц | - | Острава |
| 2023-05-06 | Острава | - | Брно |
| 2023-05-14 | Яблонец | - | Острава |
| 2023-05-21 | Острава | - | Тепліце |
| 2023-05-24 | Злін | - | Острава |
| 2023-05-28 | Острава | - | ФК Пардубіце |
Славія Прага наступні 6 матчі
| 2023-04-30 | Славія Прага | - | Градец-Кралове |
| 2023-05-03 | Спарта Прага | - | Славія Прага |
| 2023-05-07 | Славія Прага | - | Богеміанс 1905 |
| 2023-05-13 | Спарта Прага | - | Славія Прага |
| 2023-05-20 | Славія Прага | - | Вікторія Пльзень |
| 2023-05-23 | Сігма Оломоуц | - | Славія Прага |
Коефіцієнти та Ймовірності
| Стандарт 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 6.50 | 4.33 | 1.40 |
| Ймовірність | 27% | 23% | 50% |
| 2 @ 1.40 | |||
| Подвійний шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.63 | 1.10 |
| Ймовірність | 35% | 65% |
| X2 @ 1.10 | ||
| Більше/Менше 1.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.18 | 4.50 | |
| Ймовірність | 86% | 14% | |
| Більше 1.5 @ 1.18 | |||
| Більше/Менше 2.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.60 | 2.30 | |
| Ймовірність | 64% | 36% | |
| Більше 2.5 @ 1.60 | |||
| Більше/Менше 3.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.50 | 1.50 | |
| Ймовірність | 37% | 63% | |
| Менше 3.5 @ 1.50 | |||
| Обидві Команди Заб'ють | Так | Ні | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.75 | 2.00 | |
| Ймовірність | 56% | 44% | |
| Так @ 1.75 | |||
*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2023-04-25 16:06. На даний момент можливі зміни!