Прем'єр-ліга - Нігерія
неділя, 16.04.2023
16:00
16:00

Баєлса Юнайтед

Лобі Старс
3 - 0
(2 - 0, 1 - 0)
| Інформація | |
|---|---|
| Місто | |
| Вдома: | Yenagoa |
| В гостях: | Makurdi |
| Відстань: | 392.1 км |
| Час початку | |
| Година: | 16:00 (16:00 місцевий час) |
Коефіцієнти
| 1 | X | 2 | П/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.70 | 3.44 | 4.98 | 1 | 1.13 | 2.04 | |||
| 41% | 34% | 25% | 1.70 | 74% | 26% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.40 | 2.64 | 2.33 | 1.59 | 4.20 | 1.17 | ||||||
| 75% | 25% | 40% | 60% | 15% | 85% |
Останні 1 прямі зустрічі
| 2023-01-29 | Лобі Старс | 3 - 0 | Баєлса Юнайтед |
Баєлса Юнайтед останні 12 матчі
| 2023-04-09 | Віккі | 1 - 2 | Баєлса Юнайтед |
| 2023-04-02 | Баєлса Юнайтед | 5 - 1 | Абіа Ворріорз |
| 2023-03-29 | Даккада | 1 - 1 | Баєлса Юнайтед |
| 2023-03-26 | Рейнджерс Інт. | 2 - 1 | Баєлса Юнайтед |
| 2023-02-22 | Баєлса Юнайтед | 2 - 2 | Ріверс Юнайтед |
| 2023-02-19 | Баєлса Юнайтед | 1 - 1 | Рейнджерс Інт. |
| 2023-02-15 | Найджер Торнадос | 1 - 1 | Баєлса Юнайтед |
| 2023-02-05 | Саншайн Старз | 1 - 0 | Баєлса Юнайтед |
| 2023-02-01 | Баєлса Юнайтед | 1 - 1 | Дома Юнайтед |
| 2023-01-29 | Лобі Старс | 3 - 0 | Баєлса Юнайтед |
| 2023-01-22 | Баєлса Юнайтед | 2 - 1 | Віккі |
| 2023-01-18 | Абіа Ворріорз | 3 - 1 | Баєлса Юнайтед |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 5 | 4 | 11 | 7 | 3 | |
| 25% | 42% | 33% | 92% | 58% | 25% |
Лобі Старс останні 12 матчі
| 2023-04-12 | Лобі Старс | 3 - 2 | Ріверс Юнайтед |
| 2023-04-09 | Лобі Старс | 2 - 0 | Абіа Ворріорз |
| 2023-04-02 | Рейнджерс Інт. | 1 - 1 | Лобі Старс |
| 2023-03-26 | Дома Юнайтед | 2 - 0 | Лобі Старс |
| 2023-02-19 | Лобі Старс | 2 - 0 | Дома Юнайтед |
| 2023-02-15 | Віккі | 2 - 1 | Лобі Старс |
| 2023-02-12 | Лобі Старс | 2 - 1 | Даккада |
| 2023-02-05 | Найджер Торнадос | 0 - 0 | Лобі Старс |
| 2023-02-01 | Лобі Старс | 1 - 0 | Саншайн Старз |
| 2023-01-29 | Лобі Старс | 3 - 0 | Баєлса Юнайтед |
| 2023-01-22 | Абіа Ворріорз | 0 - 1 | Лобі Старс |
| 2023-01-18 | Лобі Старс | 1 - 0 | Рейнджерс Інт. |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 8 | 2 | 2 | 8 | 4 | 1 | |
| 67% | 17% | 17% | 67% | 33% | 8% |
Таблиця Прем'єр-ліга
| М | Команда | І | РМ | О | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Бендел | 13 | +10 | 27 | |||||
| 2 | Аква Юнайтед | 13 | +7 | 23 | |||||
| 3 | Ремо Старз | 13 | +1 | 22 | |||||
| 4 | Еньїмба | 13 | +6 | 21 | |||||
| 5 | Гомбе Юнайтед | 14 | -1 | 18 | |||||
| 6 | Шутінг Старз | 13 | -2 | 17 | |||||
| 7 | Плато Юнайтед | 13 | +5 | 15 | |||||
| 8 | Квара Юнайтед | 13 | -5 | 13 | |||||
| 9 | Насарава Юн. | 14 | -7 | 10 | |||||
| 10 | Ель-Канемі | 13 | -14 | 8 | |||||
| 1 | Лобі Старс | 13 | +8 | 26 | |||||
| 2 | Ріверс Юнайтед | 12 | +4 | 20 | |||||
| 3 | Найджер Торнадос | 13 | +2 | 19 | |||||
| 4 | Дома Юнайтед | 13 | +1 | 19 | |||||
| 5 | Саншайн Старз | 12 | +3 | 18 | |||||
| 6 | Абіа Ворріорз | 13 | -1 | 18 | |||||
| 7 | Рейнджерс Інт. | 13 | -3 | 14 | |||||
| 8 | Баєлса Юнайтед | 13 | -1 | 12 | |||||
| 9 | Віккі | 13 | -6 | 12 | |||||
| 10 | Даккада | 13 | -7 | 11 | |||||
Хронологія матчів у лізі
| Баєлса Юнайтед | |
| Лобі Старс | |
| Вдома | |
| В гостях |
Матчі вдома/в гостях
| М | Команда | Баєлса Юнайтед | Лобі Старс |
|---|---|---|---|
| 1 | Бендел | ||
| 2 | Аква Юнайтед | ||
| 3 | Ремо Старз | ||
| 4 | Еньїмба | ||
| 5 | Гомбе Юнайтед | ||
| 6 | Шутінг Старз | ||
| 7 | Плато Юнайтед | ||
| 8 | Квара Юнайтед | ||
| 9 | Насарава Юн. | ||
| 10 | Ель-Канемі | ||
| 1 | Лобі Старс | - | |
| 2 | Ріверс Юнайтед | 2 - 2 | 2 - 1 |
| 3 | Найджер Торнадос | 0 - 0 | |
| 4 | Дома Юнайтед | 1 - 1 | 2 - 0 |
| 5 | Саншайн Старз | ||
| 6 | Абіа Ворріорз | 5 - 1 | 0 - 1 |
| 7 | Рейнджерс Інт. | 1 - 1 | 1 - 1 |
| 8 | Баєлса Юнайтед | - | |
| 9 | Віккі | 2 - 1 | 2 - 1 |
| 10 | Даккада | 1 - 1 | |
Позиція в лізі
| Баєлса Юнайтед | Лобі Старс | |
| Позиція | 8 | 1 |
| Очки | 12 | 26 |
| Вдома | В гостях | |
| Позиція | 16 | 8 |
| Очки | 10 | 5 |
Форма в лізі
| Баєлса Юнайтед | Лобі Старс | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
3
6 4 |
8
2 3 |
| Вдома | В гостях | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
2
4 0 |
1
2 3 |
Голи в лізі
| Баєлса Юнайтед | Лобі Старс | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
18
19 |
18
10 |
| Вдома | В гостях | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
12
7 |
4
7 |
Загальна статистика для Прем'єр-ліга
| Матчі (130) | |
| Перемоги вдома | 54% |
| Нічиї | 32% |
| Перемоги в гостях | 15% |
| Зіграні матчі | 100% |
| Голи (273) | |
| Голи за матч | 2.10 |
| Голи вдома за матч | 1.35 |
| Голи в гостях за матч | 0.75 |
| Домашня команда забила в | 84% |
| Команда гостей забила в | 55% |
| Обидві Команди Заб'ють | 48% |
| Більше 1.5 | 67% |
| Більше 2.5 | 34% |
| Більше 3.5 | 11% |
Баєлса Юнайтед наступні 6 матчі
| 2023-04-23 | Дома Юнайтед | - | Баєлса Юнайтед |
| 2023-04-30 | Баєлса Юнайтед | - | Саншайн Старз |
| 2023-05-07 | Ріверс Юнайтед | - | Баєлса Юнайтед |
| 2023-05-21 | Баєлса Юнайтед | - | Найджер Торнадос |
| 2023-09-30 | Баєлса Юнайтед | - | Аква Юнайтед |
| 2023-10-07 | Дома Юнайтед | - | Баєлса Юнайтед |
Лобі Старс наступні 6 матчі
| 2023-04-23 | Саншайн Старз | - | Лобі Старс |
| 2023-04-30 | Лобі Старс | - | Найджер Торнадос |
| 2023-05-07 | Даккада | - | Лобі Старс |
| 2023-05-21 | Лобі Старс | - | Віккі |
| 2023-06-03 | Бендел | - | Лобі Старс |
| 2023-06-05 | Лобі Старс | - | Еньїмба |
Коефіцієнти та Ймовірності
| Стандарт 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.70 | 3.44 | 4.98 |
| Ймовірність | 41% | 34% | 25% |
| 1 @ 1.70 | |||
| Подвійний шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.13 | 2.04 |
| Ймовірність | 74% | 26% |
| 1X @ 1.13 | ||
| Більше/Менше 1.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.40 | 2.64 | |
| Ймовірність | 75% | 25% | |
| Більше 1.5 @ 1.40 | |||
| Більше/Менше 2.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.33 | 1.59 | |
| Ймовірність | 40% | 60% | |
| Менше 2.5 @ 1.59 | |||
| Більше/Менше 3.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 4.20 | 1.17 | |
| Ймовірність | 15% | 85% | |
| Менше 3.5 @ 1.17 | |||
| Обидві Команди Заб'ють | Так | Ні | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.14 | 1.67 | |
| Ймовірність | 55% | 45% | |
| Так @ 2.14 | |||
*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2023-04-16 12:03. На даний момент можливі зміни!