Прем'єр-ліга - Ізраїль

неділя, 13.01.2019
18:30
Бейтар Єрусалим

Бейтар Єрусалим

Шмона

Шмона

0 - 0
(0 - 0,  0 - 0)
Інформація
Місто
Вдома: Єрусалим
В гостях: Кірьят Шмона
Відстань: 163.3 км
Стадіон
Стадіон: Тедді
Вміщує: 34 000
Розміри: 105 x 68 м
Фотографії: Google maps (карта)
Час початку
Година: 18:30 (20:30 місцевий час)
Реклама

Коефіцієнти

1 X 2 П/K 1X X2
1.83 3.25 4.20 X2 1.22 1.83
26% 32% 42% 1.83 38% 62%
+1.5 -1.5 +2.5 -2.5 +3.5 -3.5
1.44 2.62 2.40 1.53 4.50 1.18
71% 29% 41% 59% 18% 82%

Останні 12 прямі зустрічі

2018-09-29 Шмона 2 - 0 Бейтар Єрусалим
2018-04-01 Бейтар Єрусалим 3 - 2 Шмона
2018-01-13 Шмона 1 - 1 Бейтар Єрусалим
2017-10-25 Шмона 1 - 0 Бейтар Єрусалим
2017-09-25 Бейтар Єрусалим 1 - 1 Шмона
2017-03-01 Шмона 1 - 0 Бейтар Єрусалим
2017-02-07 Бейтар Єрусалим 2 - 0 Шмона
2016-12-24 Шмона 2 - 0 Бейтар Єрусалим
2016-08-28 Бейтар Єрусалим 2 - 2 Шмона
2016-03-05 Шмона 0 - 2 Бейтар Єрусалим
2015-12-06 Бейтар Єрусалим 2 - 0 Шмона
2015-05-02 Бейтар Єрусалим 0 - 1 Шмона
В Н П +1.5 +2.5 +3.5
4 3 5 9 2 2
33% 25% 42% 75% 17% 17%

Бейтар Єрусалим останні 12 матчі

2019-01-05 Бней Сахнін 0 - 0 Бейтар Єрусалим
2018-12-31 Бейтар Єрусалим 1 - 1 Хапоель Хайфа
2018-12-27 Хапоель Хадера 0 - 3 Бейтар Єрусалим
2018-12-22 Бейтар Єрусалим 1 - 2 М. Тель-Авів
2018-12-16 Бейтар Єрусалим 0 - 0 М. Петах-Тіква
2018-12-10 Х. Тель-Авів 0 - 3 Бейтар Єрусалим
2018-12-05 Бейтар Єрусалим 1 - 1 Маккабі Нетанія
2018-12-02 Хапоель Раанана 2 - 1 Бейтар Єрусалим
2018-11-11 Бейтар Єрусалим 2 - 3 Х. Беер-Шева
2018-11-05 Маккабі Хайфа 1 - 2 Бейтар Єрусалим
2018-10-27 Бейтар Єрусалим 1 - 5 Бней Єгуда
2018-10-21 МС Ашдод 1 - 1 Бейтар Єрусалим
В Н П +1.5 +2.5 +3.5
3 5 4 10 7 2
25% 42% 33% 83% 58% 17%

Шмона останні 12 матчі

2019-01-05 Шмона 1 - 0 Х. Тель-Авів
2018-12-29 Маккабі Нетанія 1 - 0 Шмона
2018-12-26 Шмона 1 - 1 Хапоель Раанана
2018-12-15 Х. Беер-Шева 2 - 1 Шмона
2018-12-08 Маккабі Хайфа 2 - 2 Шмона
2018-12-04 Шмона 0 - 2 Бней Єгуда
2018-12-01 МС Ашдод 1 - 0 Шмона
2018-11-11 Шмона 1 - 2 М. Тель-Авів
2018-11-03 М. Петах-Тіква 0 - 1 Шмона
2018-10-27 Бней Сахнін 0 - 3 Шмона
2018-10-20 Шмона 1 - 1 Хапоель Хайфа
2018-10-07 Хапоель Хадера 1 - 0 Шмона
В Н П +1.5 +2.5 +3.5
3 3 6 7 4 1
25% 25% 50% 58% 33% 8%
Реклама

Таблиця Прем'єр-ліга

М Команда І В Н П МЗ МП РМ О
1 М. Тель-Авів 17 14 3 0 43 9 +34 45
2 Бней Єгуда 18 8 6 4 27 13 +14 30
3 Хапоель Хадера 18 8 5 5 22 22 0 29
4 Маккабі Хайфа 18 8 4 6 22 21 +1 28
5 Маккабі Нетанія 18 8 3 7 21 23 -2 27
6 Хапоель Хайфа 18 6 7 5 32 26 +6 25
7 Х. Беер-Шева 18 6 7 5 24 24 0 25
8 Шмона 17 5 5 7 16 16 0 20
9 Хапоель Раанана 18 4 8 6 13 23 -10 20
10 Бейтар Єрусалим 17 4 6 7 21 27 -6 18
11 М. Петах-Тіква 18 3 9 6 18 24 -6 18
12 Х. Тель-Авів 17 2 10 5 10 14 -4 16
13 Бней Сахнін 18 3 6 9 16 27 -11 15
14 МС Ашдод 18 3 5 10 13 29 -16 14

Хронологія матчів у лізі

Бейтар Єрусалим                  
Шмона                  
Вдома                  
В гостях                  

Матчі вдома/в гостях

М Команда Бейтар Єрусалим Шмона
1 М. Тель-Авів 0 - 2  
2 Бней Єгуда 1 - 5  
3 Хапоель Хадера 0 - 1 1 - 0
4 Маккабі Хайфа   2 - 2
5 Маккабі Нетанія 1 - 1 1 - 0
6 Хапоель Хайфа 1 - 1  
7 Х. Беер-Шева 2 - 3 2 - 1
8 Шмона   -
9 Хапоель Раанана   2 - 1
10 Бейтар Єрусалим -  
11 М. Петах-Тіква 0 - 0 0 - 1
12 Х. Тель-Авів   0 - 0
13 Бней Сахнін 3 - 2 0 - 3
14 МС Ашдод   1 - 0

Позиція в лізі

  Бейтар Єрусалим Шмона
Позиція 10 8
Очки 18 20
  Вдома В гостях
Позиція 13 10
Очки 6 8

Форма в лізі

  Бейтар Єрусалим Шмона
Перемоги
Нічиї
Поразки
4     
6       
7        
5      
5      
7        
  Вдома В гостях
Перемоги
Нічиї
Поразки
1  
3    
4     
2   
2   
5      

Голи в лізі

  Бейтар Єрусалим Шмона
Забиті голи
Пропущені голи
21                      
27                            
16                 
16                 
  Вдома В гостях
Забиті голи
Пропущені голи
8         
15                
8         
9          

Загальна статистика для Прем'єр-ліга

Матчі   (124)
Перемоги вдома 36%
Нічиї 34%
Перемоги в гостях 30%
Зіграні матчі 100%
Голи   (298)
Голи за матч 2.40
Голи вдома за матч 1.26
Голи в гостях за матч 1.15
Домашня команда забила в 73%
Команда гостей забила в 65%
Обидві Команди Заб'ють 50%
Більше 1.5 73%
Більше 2.5 42%
Більше 3.5 20%

Бейтар Єрусалим наступні 6 матчі

2019-01-21 М. Тель-Авів - Бейтар Єрусалим
2019-01-26 Бейтар Єрусалим - МС Ашдод
2019-02-02 Бней Єгуда - Бейтар Єрусалим
2019-02-10 Бейтар Єрусалим - Маккабі Хайфа
2019-02-18 Х. Беер-Шева - Бейтар Єрусалим
2019-02-23 Бейтар Єрусалим - Хапоель Раанана

Шмона наступні 6 матчі

2019-01-21 Шмона - Хапоель Хадера
2019-01-26 Хапоель Хайфа - Шмона
2019-02-03 Шмона - Бней Сахнін
2019-02-09 Шмона - М. Петах-Тіква
2019-02-16 М. Тель-Авів - Шмона
2019-02-24 Шмона - МС Ашдод

Коефіцієнти та Ймовірності

Стандарт 1X2 1 X 2
Коефіцієнт 1.83 3.25 4.20
Ймовірність 26% 32% 42%
X2 @ 1.83
Подвійний шанс 1X X2
Коефіцієнт 1.22 1.83
Ймовірність 38% 62%
X2 @ 1.83
Більше/Менше 1.5 Блш Мнш
Коефіцієнт   1.44 2.62
Ймовірність   71% 29%
Більше 1.5 @ 1.44
Більше/Менше 2.5 Блш Мнш
Коефіцієнт   2.40 1.53
Ймовірність   41% 59%
Менше 2.5 @ 1.53
Більше/Менше 3.5 Блш Мнш
Коефіцієнт   4.50 1.18
Ймовірність   18% 82%
Менше 3.5 @ 1.18
Обидві Команди Заб'ють Так Ні
Коефіцієнт   2.20 1.61
Ймовірність   50% 50%
Ні @ 1.61

*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2019-01-13 16:00. На даний момент можливі зміни!