Прем'єр-ліга - Ізраїль
субота, 11.02.2023
13:00
13:00

Бейтар Єрусалим

МС Ашдод
2 - 1
(2 - 0, 0 - 1)
| Інформація | |
|---|---|
| Місто | |
| Вдома: | Єрусалим |
| В гостях: | Ашдод |
| Відстань: | 53.6 км |
| Стадіон | |
| Стадіон: | Тедді |
| Вміщує: | 34 000 |
| Розміри: | 105 x 68 м |
| Фотографії: | Google maps (карта) |
| Час початку | |
| Година: | 13:00 (15:00 місцевий час) |
Коефіцієнти
| 1 | X | 2 | П/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.25 | 3.25 | 2.75 | 1X | 1.36 | 1.53 | |||
| 39% | 30% | 31% | 1.36 | 55% | 45% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.36 | 3.00 | 2.10 | 1.70 | 3.75 | 1.25 | ||||||
| 82% | 18% | 47% | 53% | 26% | 74% |
Останні 12 прямі зустрічі
| 2022-10-22 | МС Ашдод | 0 - 2 | Бейтар Єрусалим |
| 2022-04-03 | Бейтар Єрусалим | 1 - 0 | МС Ашдод |
| 2022-01-09 | Бейтар Єрусалим | 0 - 2 | МС Ашдод |
| 2021-09-26 | МС Ашдод | 2 - 0 | Бейтар Єрусалим |
| 2021-03-20 | МС Ашдод | 2 - 0 | Бейтар Єрусалим |
| 2021-03-17 | Бейтар Єрусалим | 1 - 1 | МС Ашдод |
| 2020-12-28 | Бейтар Єрусалим | 1 - 2 | МС Ашдод |
| 2020-08-16 | МС Ашдод | 0 - 2 | Бейтар Єрусалим |
| 2020-03-01 | Бейтар Єрусалим | 2 - 1 | МС Ашдод |
| 2019-12-08 | МС Ашдод | 2 - 2 | Бейтар Єрусалим |
| 2019-08-07 | Бейтар Єрусалим | 1 - 1 | МС Ашдод |
| 2019-05-04 | Бейтар Єрусалим | 2 - 3 | МС Ашдод |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 3 | 5 | 11 | 4 | 2 | |
| 33% | 25% | 42% | 92% | 33% | 17% |
Бейтар Єрусалим останні 12 матчі
| 2023-02-04 | Шмона | 0 - 3 | Бейтар Єрусалим |
| 2023-02-01 | Хапоель Афула | 0 - 4 | Бейтар Єрусалим |
| 2023-01-28 | Бейтар Єрусалим | 0 - 2 | Хапоель Хадера |
| 2023-01-21 | М. Бней-Райна | 0 - 2 | Бейтар Єрусалим |
| 2023-01-16 | Бейтар Єрусалим | 2 - 2 | М. Тель-Авів |
| 2023-01-07 | Хапоель Єрусалим | 1 - 1 | Бейтар Єрусалим |
| 2023-01-03 | Бейтар Єрусалим | 1 - 1 | Іроні Тверія |
| 2022-12-31 | Бейтар Єрусалим | 3 - 2 | Нес-Ціона |
| 2022-12-24 | Х. Беер-Шева | 3 - 2 | Бейтар Єрусалим |
| 2022-12-17 | Бейтар Єрусалим | 6 - 3 | Маккабі Нетанія |
| 2022-12-11 | Бейтар Єрусалим | 4 - 0 | Кафр-Касем |
| 2022-12-07 | Бейтар Єрусалим | 1 - 3 | Шмона |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 3 | 3 | 12 | 8 | 7 | |
| 50% | 25% | 25% | 100% | 67% | 58% |
МС Ашдод останні 12 матчі
| 2023-02-04 | Хапоель Хайфа | 1 - 1 | МС Ашдод |
| 2023-01-31 | Х. Петах-Тіква | 1 - 1 | МС Ашдод |
| 2023-01-28 | МС Ашдод | 1 - 1 | Шмона |
| 2023-01-21 | Хапоель Хадера | 0 - 2 | МС Ашдод |
| 2023-01-14 | МС Ашдод | 3 - 0 | М. Бней-Райна |
| 2023-01-07 | М. Тель-Авів | 3 - 0 | МС Ашдод |
| 2023-01-03 | Рамат Хашарон | 0 - 1 | МС Ашдод |
| 2022-12-31 | МС Ашдод | 1 - 1 | Хапоель Єрусалим |
| 2022-12-24 | Нес-Ціона | 2 - 0 | МС Ашдод |
| 2022-12-17 | МС Ашдод | 0 - 1 | Х. Беер-Шева |
| 2022-12-12 | МС Ашдод | 2 - 1 | Х. Беер-Шева |
| 2022-12-08 | МС Ашдод | 0 - 1 | М. Бней-Райна |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 4 | 4 | 9 | 3 | 0 | |
| 33% | 33% | 33% | 75% | 25% | 0% |
Таблиця Прем'єр-ліга
| М | Команда | І | РМ | О |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Маккабі Хайфа | 21 | +22 | 50 |
| 2 | Х. Беер-Шева | 21 | +28 | 48 |
| 3 | М. Тель-Авів | 21 | +37 | 45 |
| 4 | Хапоель Єрусалим | 21 | +3 | 28 |
| 5 | Бейтар Єрусалим | 21 | -5 | 27 |
| 6 | Маккабі Нетанія | 21 | -6 | 27 |
| 7 | МС Ашдод | 21 | -2 | 26 |
| 8 | Хапоель Хадера | 21 | -11 | 25 |
| 9 | Хапоель Хайфа | 21 | -2 | 24 |
| 10 | Бней Сахнін | 21 | -6 | 22 |
| 11 | Х. Тель-Авів | 21 | -15 | 20 |
| 12 | Шмона | 21 | -10 | 17 |
| 13 | Нес-Ціона | 21 | -15 | 17 |
| 14 | М. Бней-Райна | 21 | -18 | 17 |
Хронологія матчів у лізі
| Бейтар Єрусалим | |
| МС Ашдод | |
| Вдома | |
| В гостях |
Матчі вдома/в гостях
| М | Команда | Бейтар Єрусалим | МС Ашдод |
|---|---|---|---|
| 1 | Маккабі Хайфа | 1 - 4 | 3 - 1 |
| 2 | Х. Беер-Шева | 0 - 5 | 1 - 2 |
| 3 | М. Тель-Авів | 2 - 2 | 3 - 0 |
| 4 | Хапоель Єрусалим | 0 - 1 | 3 - 0 |
| 5 | Бейтар Єрусалим | - | |
| 6 | Маккабі Нетанія | 6 - 3 | |
| 7 | МС Ашдод | - | |
| 8 | Хапоель Хадера | 0 - 2 | 0 - 2 |
| 9 | Хапоель Хайфа | 0 - 0 | 1 - 1 |
| 10 | Бней Сахнін | 2 - 1 | 1 - 1 |
| 11 | Х. Тель-Авів | ||
| 12 | Шмона | 2 - 0 | 1 - 1 |
| 13 | Нес-Ціона | 3 - 2 | 2 - 0 |
| 14 | М. Бней-Райна | 2 - 3 | 1 - 1 |
Позиція в лізі
| Бейтар Єрусалим | МС Ашдод | |
| Позиція | 5 | 7 |
| Очки | 27 | 26 |
| Вдома | В гостях | |
| Позиція | 7 | 9 |
| Очки | 14 | 10 |
Форма в лізі
| Бейтар Єрусалим | МС Ашдод | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
8
3 10 |
6
8 7 |
| Вдома | В гостях | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
4
2 5 |
2
4 4 |
Голи в лізі
| Бейтар Єрусалим | МС Ашдод | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
34
39 |
23
25 |
| Вдома | В гостях | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
18
23 |
9
16 |
Загальна статистика для Прем'єр-ліга
| Матчі (147) | |
| Перемоги вдома | 36% |
| Нічиї | 33% |
| Перемоги в гостях | 31% |
| Зіграні матчі | 100% |
| Голи (381) | |
| Голи за матч | 2.59 |
| Голи вдома за матч | 1.39 |
| Голи в гостях за матч | 1.20 |
| Домашня команда забила в | 70% |
| Команда гостей забила в | 68% |
| Обидві Команди Заб'ють | 47% |
| Більше 1.5 | 78% |
| Більше 2.5 | 43% |
| Більше 3.5 | 24% |
Бейтар Єрусалим наступні 6 матчі
| 2023-02-19 | Хапоель Хайфа | - | Бейтар Єрусалим |
| 2023-02-25 | Маккабі Хайфа | - | Бейтар Єрусалим |
| 2023-03-01 | Бейтар Єрусалим | - | Хапоель Афула |
| 2023-03-05 | Бейтар Єрусалим | - | Х. Тель-Авів |
| 2023-03-11 | Бней Сахнін | - | Бейтар Єрусалим |
| 2023-03-18 | Бейтар Єрусалим | - | Х. Тель-Авів |
МС Ашдод наступні 6 матчі
| 2023-02-18 | МС Ашдод | - | Маккабі Хайфа |
| 2023-02-25 | Х. Тель-Авів | - | МС Ашдод |
| 2023-02-28 | МС Ашдод | - | Х. Петах-Тіква |
| 2023-03-04 | МС Ашдод | - | Бней Сахнін |
| 2023-03-11 | Маккабі Нетанія | - | МС Ашдод |
| 2023-03-18 | Маккабі Хайфа | - | МС Ашдод |
Коефіцієнти та Ймовірності
| Стандарт 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.25 | 3.25 | 2.75 |
| Ймовірність | 39% | 30% | 31% |
| 1X @ 1.36 | |||
| Подвійний шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.36 | 1.53 |
| Ймовірність | 55% | 45% |
| 1X @ 1.36 | ||
| Більше/Менше 1.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.36 | 3.00 | |
| Ймовірність | 82% | 18% | |
| Більше 1.5 @ 1.36 | |||
| Більше/Менше 2.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.10 | 1.70 | |
| Ймовірність | 47% | 53% | |
| Менше 2.5 @ 1.70 | |||
| Більше/Менше 3.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 3.75 | 1.25 | |
| Ймовірність | 26% | 74% | |
| Менше 3.5 @ 1.25 | |||
| Обидві Команди Заб'ють | Так | Ні | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.83 | 1.83 | |
| Ймовірність | 48% | 52% | |
| Ні @ 1.83 | |||
*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2023-02-11 12:03. На даний момент можливі зміни!