Кубок Тото - Ізраїль

середа, 04.08.2021
18:30
Бейтар Єрусалим

Бейтар Єрусалим

М. Петах-Тіква

М. Петах-Тіква

0 - 2
(0 - 1,  0 - 1)
Інформація
Місто
Вдома: Єрусалим
В гостях: Петах Тіква
Відстань: 47.6 км
Стадіон
Стадіон: Тедді
Вміщує: 34 000
Розміри: 105 x 68 м
Фотографії: Google maps (карта)
Час початку
Година: 18:30 (20:30 місцевий час)
Реклама

Коефіцієнти

1 X 2 П/K 1X X2
2.08 3.26 3.40 1X 1.28 1.60
37% 32% 31% 1.28 59% 41%
+1.5 -1.5 +2.5 -2.5 +3.5 -3.5
1.40 2.72 2.25 1.58 4.20 1.18
66% 34% 41% 59% 21% 79%

Останні 12 прямі зустрічі

2021-02-24 М. Петах-Тіква 0 - 1 Бейтар Єрусалим
2020-11-25 Бейтар Єрусалим 1 - 2 М. Петах-Тіква
2020-03-05 Бейтар Єрусалим 1 - 1 М. Петах-Тіква
2019-04-13 Бейтар Єрусалим 4 - 1 М. Петах-Тіква
2018-12-16 Бейтар Єрусалим 0 - 0 М. Петах-Тіква
2018-08-27 М. Петах-Тіква 4 - 1 Бейтар Єрусалим
2018-08-18 Бейтар Єрусалим 1 - 3 М. Петах-Тіква
2017-12-30 Бейтар Єрусалим 1 - 0 М. Петах-Тіква
2017-09-11 М. Петах-Тіква 1 - 2 Бейтар Єрусалим
2017-04-26 Бейтар Єрусалим 2 - 1 М. Петах-Тіква
2017-03-18 М. Петах-Тіква 0 - 1 Бейтар Єрусалим
2016-12-17 Бейтар Єрусалим 1 - 1 М. Петах-Тіква
В Н П +1.5 +2.5 +3.5
6 3 3 8 6 3
50% 25% 25% 67% 50% 25%

Бейтар Єрусалим останні 12 матчі

2021-07-31 Хапоель Єрусалим 1 - 0 Бейтар Єрусалим
2021-07-22 Бейтар Єрусалим 0 - 0 АЕК Ларнака
2021-07-19 Ньїредьгаза 2 - 0 Бейтар Єрусалим
2021-07-16 Ростов 1 - 0 Бейтар Єрусалим
2021-05-19 Бейтар Єрусалим 0 - 3 Хапоель Хадера
2021-05-08 Бейтар Єрусалим 3 - 1 Бней Сахнін
2021-05-03 Хапоель Хайфа 3 - 1 Бейтар Єрусалим
2021-04-24 Х. Тель-Авів 0 - 0 Бейтар Єрусалим
2021-04-19 Бейтар Єрусалим 2 - 2 Бней Єгуда
2021-04-10 Маккабі Нетанія 1 - 0 Бейтар Єрусалим
2021-04-05 Бейтар Єрусалим 3 - 1 Х. Кфар-Саба
2021-03-20 МС Ашдод 2 - 0 Бейтар Єрусалим
В Н П +1.5 +2.5 +3.5
2 3 7 7 5 4
17% 25% 58% 58% 42% 33%

М. Петах-Тіква останні 12 матчі

2021-08-01 М. Петах-Тіква 0 - 1 Х. Тель-Авів
2021-07-19 М. Петах-Тіква 6 - 0 Drava Ptuj
2021-07-15 Кішварда 3 - 2 М. Петах-Тіква
2021-05-30 М. Петах-Тіква 1 - 3 МС Ашдод
2021-05-26 Х. Беер-Шева 2 - 0 М. Петах-Тіква
2021-05-23 М. Петах-Тіква 0 - 3 М. Тель-Авів
2021-05-08 Шмона 1 - 2 М. Петах-Тіква
2021-05-01 М. Петах-Тіква 1 - 2 Маккабі Хайфа
2021-04-25 МС Ашдод 0 - 0 М. Петах-Тіква
2021-04-17 М. Петах-Тіква 0 - 0 Х. Беер-Шева
2021-04-11 М. Тель-Авів 3 - 1 М. Петах-Тіква
2021-04-06 М. Петах-Тіква 2 - 0 Шмона
В Н П +1.5 +2.5 +3.5
3 2 7 9 7 4
25% 17% 58% 75% 58% 33%
Реклама

Таблиця Прем'єр-ліга

М Команда І В Н П МЗ МП РМ О
1 Маккабі Хайфа 26 19 2 5 52 20 +32 59
2 М. Тель-Авів 26 17 7 2 48 21 +27 58
3 МС Ашдод 26 13 4 9 37 25 +12 43
4 Шмона 26 11 5 10 26 28 -2 38
5 Х. Беер-Шева 26 9 10 7 31 29 +2 37
6 М. Петах-Тіква 26 11 4 11 24 23 +1 37
7 Маккабі Нетанія 26 9 7 10 35 30 +5 34
8 Бейтар Єрусалим 26 8 8 10 31 32 -1 32
9 Хапоель Хадера 26 8 8 10 26 28 -2 32
10 Хапоель Хайфа 26 7 9 10 30 37 -7 30
11 Бней Сахнін 26 8 5 13 15 36 -21 29
12 Х. Тель-Авів 26 6 9 11 17 28 -11 27
13 Х. Кфар-Саба 26 6 5 15 19 33 -14 23
14 Бней Єгуда 26 5 7 14 15 36 -21 22

Бейтар Єрусалим наступні 6 матчі

2021-08-07 Х. Тель-Авів - Бейтар Єрусалим
2021-08-15 Бейтар Єрусалим - Маккабі Нетанія
2021-08-23 Х. Назарет - Бейтар Єрусалим
2021-08-29 Бейтар Єрусалим - Х. Беер-Шева
2021-09-13 Хапоель Єрусалим - Бейтар Єрусалим
2021-09-19 Бейтар Єрусалим - Маккабі Нетанія

М. Петах-Тіква наступні 6 матчі

2021-08-08 М. Петах-Тіква - Маккабі Нетанія
2021-08-11 Хапоель Єрусалим - М. Петах-Тіква
2021-08-21 Шмона - М. Петах-Тіква
2021-08-28 М. Петах-Тіква - Шмона
2021-09-11 М. Тель-Авів - М. Петах-Тіква
2021-09-18 М. Петах-Тіква - Х. Тель-Авів

Коефіцієнти та Ймовірності

Стандарт 1X2 1 X 2
Коефіцієнт 2.08 3.26 3.40
Ймовірність 37% 32% 31%
1X @ 1.28
Подвійний шанс 1X X2
Коефіцієнт 1.28 1.60
Ймовірність 59% 41%
1X @ 1.28
Більше/Менше 1.5 Блш Мнш
Коефіцієнт   1.40 2.72
Ймовірність   66% 34%
Більше 1.5 @ 1.40
Більше/Менше 2.5 Блш Мнш
Коефіцієнт   2.25 1.58
Ймовірність   41% 59%
Менше 2.5 @ 1.58
Більше/Менше 3.5 Блш Мнш
Коефіцієнт   4.20 1.18
Ймовірність   21% 79%
Менше 3.5 @ 1.18
Обидві Команди Заб'ють Так Ні
Коефіцієнт   1.98 1.77
Ймовірність   46% 54%
Ні @ 1.77

*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2021-08-04 16:04. На даний момент можливі зміни!