Прем'єр-ліга - Ізраїль
понеділок, 16.01.2023
18:30
18:30

Бейтар Єрусалим

М. Тель-Авів
2 - 2
(1 - 1, 1 - 1)
| Інформація | |
|---|---|
| Місто | |
| Вдома: | Єрусалим |
| В гостях: | Тель-Авів |
| Відстань: | 53.8 км |
| Стадіон | |
| Стадіон: | Тедді |
| Вміщує: | 34 000 |
| Розміри: | 105 x 68 м |
| Фотографії: | Google maps (карта) |
| Час початку | |
| Година: | 18:30 (20:30 місцевий час) |
Коефіцієнти
| 1 | X | 2 | П/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 8.00 | 5.50 | 1.29 | 2 | 3.50 | 1.08 | |||
| 25% | 20% | 55% | 1.29 | 31% | 69% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.14 | 5.50 | 1.48 | 2.60 | 2.20 | 1.62 | ||||||
| 83% | 17% | 56% | 44% | 34% | 66% |
Останні 12 прямі зустрічі
| 2022-09-17 | М. Тель-Авів | 4 - 0 | Бейтар Єрусалим |
| 2022-03-07 | М. Тель-Авів | 3 - 1 | Бейтар Єрусалим |
| 2021-12-05 | Бейтар Єрусалим | 1 - 2 | М. Тель-Авів |
| 2021-03-08 | М. Тель-Авів | 4 - 1 | Бейтар Єрусалим |
| 2020-12-21 | Бейтар Єрусалим | 0 - 0 | М. Тель-Авів |
| 2020-07-01 | М. Тель-Авів | 1 - 0 | Бейтар Єрусалим |
| 2020-06-08 | Бейтар Єрусалим | 0 - 0 | М. Тель-Авів |
| 2020-01-13 | М. Тель-Авів | 0 - 0 | Бейтар Єрусалим |
| 2019-09-28 | Бейтар Єрусалим | 0 - 4 | М. Тель-Авів |
| 2019-09-24 | М. Тель-Авів | 0 - 2 | Бейтар Єрусалим |
| 2019-01-21 | М. Тель-Авів | 1 - 0 | Бейтар Єрусалим |
| 2018-12-22 | Бейтар Єрусалим | 1 - 2 | М. Тель-Авів |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 1 | 3 | 8 | 7 | 6 | 4 | |
| 8% | 25% | 67% | 58% | 50% | 33% |
Бейтар Єрусалим останні 12 матчі
| 2023-01-07 | Хапоель Єрусалим | 1 - 1 | Бейтар Єрусалим |
| 2023-01-03 | Бейтар Єрусалим | 1 - 1 | Іроні Тверія |
| 2022-12-31 | Бейтар Єрусалим | 3 - 2 | Нес-Ціона |
| 2022-12-24 | Х. Беер-Шева | 3 - 2 | Бейтар Єрусалим |
| 2022-12-17 | Бейтар Єрусалим | 6 - 3 | Маккабі Нетанія |
| 2022-12-11 | Бейтар Єрусалим | 4 - 0 | Кафр-Касем |
| 2022-12-07 | Бейтар Єрусалим | 1 - 3 | Шмона |
| 2022-11-14 | Бейтар Єрусалим | 2 - 1 | Бней Сахнін |
| 2022-11-09 | Х. Тель-Авів | 2 - 1 | Бейтар Єрусалим |
| 2022-11-06 | Бейтар Єрусалим | 1 - 4 | Маккабі Хайфа |
| 2022-10-29 | Бейтар Єрусалим | 0 - 0 | Хапоель Хайфа |
| 2022-10-26 | Бейтар Єрусалим | 1 - 1 | Нес-Ціона |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 4 | 4 | 11 | 8 | 6 | |
| 33% | 33% | 33% | 92% | 67% | 50% |
М. Тель-Авів останні 12 матчі
| 2023-01-07 | М. Тель-Авів | 3 - 0 | МС Ашдод |
| 2023-01-03 | М. Тель-Авів | 5 - 0 | Бней Сахнін |
| 2022-12-31 | Шмона | 1 - 1 | М. Тель-Авів |
| 2022-12-24 | М. Тель-Авів | 5 - 0 | Хапоель Хадера |
| 2022-12-19 | М. Бней-Райна | 0 - 2 | М. Тель-Авів |
| 2022-12-11 | Х. Умм-ель-Фахм | 2 - 3 | М. Тель-Авів |
| 2022-12-07 | М. Тель-Авів | 2 - 0 | Хапоель Єрусалим |
| 2022-12-04 | Аданадемірспор | 3 - 6 | М. Тель-Авів |
| 2022-11-30 | Антальяспор | 1 - 2 | М. Тель-Авів |
| 2022-11-12 | М. Тель-Авів | 1 - 0 | Хапоель Хайфа |
| 2022-11-08 | Хапоель Єрусалим | 0 - 3 | М. Тель-Авів |
| 2022-11-05 | М. Тель-Авів | 1 - 1 | Нес-Ціона |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 10 | 2 | 0 | 11 | 7 | 4 | |
| 83% | 17% | 0% | 92% | 58% | 33% |
Таблиця Прем'єр-ліга
| М | Команда | І | РМ | О |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Маккабі Хайфа | 18 | +25 | 48 |
| 2 | М. Тель-Авів | 17 | +34 | 39 |
| 3 | Х. Беер-Шева | 17 | +25 | 38 |
| 4 | Хапоель Єрусалим | 18 | +6 | 27 |
| 5 | МС Ашдод | 18 | -4 | 21 |
| 6 | Хапоель Хадера | 18 | -11 | 21 |
| 7 | Хапоель Хайфа | 18 | -2 | 20 |
| 8 | Бейтар Єрусалим | 17 | -8 | 20 |
| 9 | Маккабі Нетанія | 18 | -11 | 20 |
| 10 | Бней Сахнін | 17 | -6 | 17 |
| 11 | Х. Тель-Авів | 18 | -15 | 17 |
| 12 | Шмона | 18 | -6 | 16 |
| 13 | Нес-Ціона | 18 | -11 | 16 |
| 14 | М. Бней-Райна | 18 | -16 | 15 |
Хронологія матчів у лізі
| Бейтар Єрусалим | |
| М. Тель-Авів | |
| Вдома | |
| В гостях |
Матчі вдома/в гостях
| М | Команда | Бейтар Єрусалим | М. Тель-Авів |
|---|---|---|---|
| 1 | Маккабі Хайфа | 1 - 4 | 2 - 0 |
| 2 | М. Тель-Авів | - | |
| 3 | Х. Беер-Шева | 0 - 5 | 2 - 0 |
| 4 | Хапоель Єрусалим | 0 - 1 | 0 - 3 |
| 5 | МС Ашдод | 0 - 0 | |
| 6 | Хапоель Хадера | 0 - 6 | |
| 7 | Хапоель Хайфа | 0 - 0 | |
| 8 | Бейтар Єрусалим | - | |
| 9 | Маккабі Нетанія | 6 - 3 | |
| 10 | Бней Сахнін | 2 - 1 | 0 - 1 |
| 11 | Х. Тель-Авів | ||
| 12 | Шмона | 2 - 0 | 1 - 1 |
| 13 | Нес-Ціона | 3 - 2 | |
| 14 | М. Бней-Райна | 2 - 3 | 0 - 2 |
Позиція в лізі
| Бейтар Єрусалим | М. Тель-Авів | |
| Позиція | 8 | 2 |
| Очки | 20 | 39 |
| Вдома | В гостях | |
| Позиція | 6 | 4 |
| Очки | 13 | 14 |
Форма в лізі
| Бейтар Єрусалим | М. Тель-Авів | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
6
2 9 |
12
3 2 |
| Вдома | В гостях | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
4
1 4 |
4
2 2 |
Голи в лізі
| Бейтар Єрусалим | М. Тель-Авів | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
27
35 |
41
7 |
| Вдома | В гостях | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
16
19 |
13
5 |
Загальна статистика для Прем'єр-ліга
| Матчі (124) | |
| Перемоги вдома | 40% |
| Нічиї | 30% |
| Перемоги в гостях | 31% |
| Зіграні матчі | 100% |
| Голи (339) | |
| Голи за матч | 2.73 |
| Голи вдома за матч | 1.51 |
| Голи в гостях за матч | 1.23 |
| Домашня команда забила в | 74% |
| Команда гостей забила в | 68% |
| Обидві Команди Заб'ють | 49% |
| Більше 1.5 | 80% |
| Більше 2.5 | 46% |
| Більше 3.5 | 27% |
Бейтар Єрусалим наступні 6 матчі
| 2023-01-21 | М. Бней-Райна | - | Бейтар Єрусалим |
| 2023-01-28 | Бейтар Єрусалим | - | Хапоель Хадера |
| 2023-02-01 | Хапоель Афула | - | Бейтар Єрусалим |
| 2023-02-04 | Шмона | - | Бейтар Єрусалим |
| 2023-02-11 | Бейтар Єрусалим | - | МС Ашдод |
| 2023-02-19 | Хапоель Хайфа | - | Бейтар Єрусалим |
М. Тель-Авів наступні 6 матчі
| 2023-01-23 | М. Тель-Авів | - | Маккабі Хайфа |
| 2023-01-28 | Х. Тель-Авів | - | М. Тель-Авів |
| 2023-02-01 | М. Тель-Авів | - | М. Петах-Тіква |
| 2023-02-04 | М. Тель-Авів | - | Бней Сахнін |
| 2023-02-13 | Маккабі Нетанія | - | М. Тель-Авів |
| 2023-02-20 | М. Тель-Авів | - | Х. Беер-Шева |
Коефіцієнти та Ймовірності
| Стандарт 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 8.00 | 5.50 | 1.29 |
| Ймовірність | 25% | 20% | 55% |
| 2 @ 1.29 | |||
| Подвійний шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефіцієнт | 3.50 | 1.08 |
| Ймовірність | 31% | 69% |
| X2 @ 1.08 | ||
| Більше/Менше 1.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.14 | 5.50 | |
| Ймовірність | 83% | 17% | |
| Більше 1.5 @ 1.14 | |||
| Більше/Менше 2.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.48 | 2.60 | |
| Ймовірність | 56% | 44% | |
| Більше 2.5 @ 1.48 | |||
| Більше/Менше 3.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.20 | 1.62 | |
| Ймовірність | 34% | 66% | |
| Менше 3.5 @ 1.62 | |||
| Обидві Команди Заб'ють | Так | Ні | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.83 | 1.83 | |
| Ймовірність | 41% | 59% | |
| Ні @ 1.83 | |||
*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2023-01-16 16:00. На даний момент можливі зміни!