Ліга Леуміт - Ізраїль

пʼятниця, 08.03.2019
13:00
Бейтар Тель-Авів

Бейтар Тель-Авів

Хапоель Афула

Хапоель Афула

3 - 1
(2 - 0,  1 - 1)
Інформація
Місто
Вдома: Тель-Авів / Нес Ціона
В гостях: Афула
Відстань: 75.8 км
Час початку
Година: 13:00 (15:00 місцевий час)
Реклама

Коефіцієнти

1 X 2 П/K 1X X2
2.50 3.20 2.50 X 1.50 1.50
30% 40% 30% 3.20 49% 51%
+1.5 -1.5 +2.5 -2.5 +3.5 -3.5
1.43 2.65 2.37 1.55 4.34 1.18
72% 28% 35% 65% 20% 80%

Останні 12 прямі зустрічі

2018-11-12 Хапоель Афула 2 - 0 Бейтар Тель-Авів
2018-05-01 Бейтар Тель-Авів 5 - 1 Хапоель Афула
2018-04-05 Бейтар Тель-Авів 2 - 1 Хапоель Афула
2017-12-25 Хапоель Афула 1 - 1 Бейтар Тель-Авів
2017-02-13 Бейтар Тель-Авів 1 - 1 Хапоель Афула
2016-10-28 Хапоель Афула 2 - 5 Бейтар Тель-Авів
2016-04-18 Бейтар Тель-Авів 1 - 0 Хапоель Афула
2016-01-18 Хапоель Афула 2 - 3 Бейтар Тель-Авів
2015-10-05 Бейтар Тель-Авів 2 - 1 Хапоель Афула
2015-01-19 Хапоель Афула 2 - 1 Бейтар Тель-Авів
2014-10-06 Бейтар Тель-Авів 3 - 4 Хапоель Афула
2014-05-12 Бейтар Тель-Авів 0 - 4 Хапоель Афула
В Н П +1.5 +2.5 +3.5
6 2 4 11 8 5
50% 17% 33% 92% 67% 42%

Бейтар Тель-Авів останні 12 матчі

2019-03-05 Бейтар Тель-Авів 0 - 0 Х. Петах-Тіква
2019-03-01 Нес-Ціона 2 - 1 Бейтар Тель-Авів
2019-02-22 Бейтар Тель-Авів 0 - 0 Х. Кфар-Саба
2019-02-15 Хапоель Акко 0 - 0 Бейтар Тель-Авів
2019-02-04 Х. Іроні Рішон 1 - 0 Бейтар Тель-Авів
2019-01-25 Бейтар Тель-Авів 3 - 0 М. Назарет
2019-01-21 Бейтар Тель-Авів 1 - 3 Х. Назарет
2019-01-15 Хапоель Іксал 4 - 1 Бейтар Тель-Авів
2019-01-04 Бейтар Тель-Авів 2 - 0 Ашкелон
2018-12-31 Рамат Хашарон 1 - 2 Бейтар Тель-Авів
2018-12-27 Бейтар Тель-Авів 2 - 0 Хапоель Єрусалим
2018-12-22 Х. Беер-Шева 0 - 0 Бейтар Тель-Авів
В Н П +1.5 +2.5 +3.5
4 4 4 7 5 2
33% 33% 33% 58% 42% 17%

Хапоель Афула останні 12 матчі

2019-03-04 Хапоель Афула 2 - 4 Х. Назарет
2019-02-26 Бней Єгуда 1 - 1 Хапоель Афула
2019-02-22 Хапоель Іксал 2 - 0 Хапоель Афула
2019-02-18 Хапоель Афула 4 - 1 Ашкелон
2019-02-11 Рамат Хашарон 0 - 1 Хапоель Афула
2019-02-05 Хапоель Афула 0 - 2 Бней Єгуда
2019-02-01 Хапоель Афула 1 - 1 Хапоель Єрусалим
2019-01-28 Х. Рамат Ган 1 - 1 Хапоель Афула
2019-01-18 Хапоель Афула 1 - 0 Х. Бней-Лод
2019-01-15 Хапоель Афула 3 - 1 МС Ашдод
2019-01-11 Хапоель Марморек 0 - 1 Хапоель Афула
2019-01-07 М. Назарет 1 - 1 Хапоель Афула
В Н П +1.5 +2.5 +3.5
5 4 3 9 3 3
42% 33% 25% 75% 25% 25%
Реклама

Таблиця Ліга Леуміт

М Команда І В Н П МЗ МП РМ О
1 Х. Назарет 26 13 10 3 37 20 +17 49
2 Х. Кфар-Саба 26 12 8 6 38 26 +12 44
3 Хапоель Єрусалим 26 12 7 7 34 27 +7 43
4 Ашкелон 26 10 11 5 29 25 +4 41
5 Нес-Ціона 26 12 4 10 43 31 +12 40
6 Хапоель Афула 26 10 10 6 33 23 +10 40
7 Бейтар Тель-Авів 26 10 7 9 33 29 +4 36
8 Х. Рамат Ган 26 8 10 8 27 28 -1 34
9 Х. Іроні Рішон 26 7 10 9 29 35 -6 31
10 Хапоель Акко 26 6 12 8 22 27 -5 30
11 М. Назарет 26 7 8 11 23 33 -10 29
12 Х. Петах-Тіква 26 10 9 7 34 27 +7 27
13 Рамат Хашарон 26 6 9 11 25 30 -5 27
14 Хапоель Іксал 26 7 4 15 25 38 -13 25
15 Х. Бней-Лод 26 6 7 13 21 34 -13 25
16 Хапоель Марморек 26 6 6 14 23 43 -20 24

Хронологія матчів у лізі

Бейтар Тель-Авів                           
Хапоель Афула                           
Вдома                           
В гостях                           

Матчі вдома/в гостях

М Команда Бейтар Тель-Авів Хапоель Афула
1 Х. Назарет 1 - 3 2 - 0
2 Х. Кфар-Саба 0 - 0 1 - 1
3 Хапоель Єрусалим 2 - 0 1 - 0
4 Ашкелон 2 - 0 1 - 1
5 Нес-Ціона 2 - 0 1 - 0
6 Хапоель Афула   -
7 Бейтар Тель-Авів -  
8 Х. Рамат Ган 1 - 0 1 - 1
9 Х. Іроні Рішон 1 - 1 1 - 1
10 Хапоель Акко 2 - 2 0 - 0
11 М. Назарет 3 - 0 1 - 1
12 Х. Петах-Тіква 0 - 0*  
13 Рамат Хашарон 2 - 2 0 - 1
14 Хапоель Іксал 2 - 0 2 - 0
15 Х. Бней-Лод   1 - 1
16 Хапоель Марморек 2 - 0 0 - 1

Позиція в лізі

  Бейтар Тель-Авів Хапоель Афула
Позиція 7 6
Очки 36 40
  Вдома В гостях
Позиція 2 11
Очки 26 13

Форма в лізі

  Бейтар Тель-Авів Хапоель Афула
Перемоги
Нічиї
Поразки
10           
7        
9          
10           
10           
6       
  Вдома В гостях
Перемоги
Нічиї
Поразки
7        
5      
1  
2   
7        
4     

Голи в лізі

  Бейтар Тель-Авів Хапоель Афула
Забиті голи
Пропущені голи
33                                  
29                              
33                                  
23                        
  Вдома В гостях
Забиті голи
Пропущені голи
20                     
8         
8         
12             

Загальна статистика для Ліга Леуміт

Матчі   (208)
Перемоги вдома 38%
Нічиї 32%
Перемоги в гостях 31%
Зіграні матчі 100%
Голи   (476)
Голи за матч 2.29
Голи вдома за матч 1.25
Голи в гостях за матч 1.04
Домашня команда забила в 70%
Команда гостей забила в 64%
Обидві Команди Заб'ють 47%
Більше 1.5 68%
Більше 2.5 40%
Більше 3.5 21%

Бейтар Тель-Авів наступні 6 матчі

2019-03-12 Бейтар Тель-Авів - Х. Бней-Лод
2019-03-15 Хапоель Марморек - Бейтар Тель-Авів
2019-03-29 Х. Рамат Ган - Бейтар Тель-Авів
2019-04-05 Хапоель Єрусалим - Бейтар Тель-Авів
2019-04-15 Бейтар Тель-Авів - Нес-Ціона
2019-04-22 Хапоель Афула - Бейтар Тель-Авів

Хапоель Афула наступні 6 матчі

2019-03-15 Хапоель Афула - Х. Іроні Рішон
2019-03-22 Х. Петах-Тіква - Хапоель Афула
2019-03-29 Хапоель Афула - Хапоель Акко
2019-04-05 Хапоель Афула - Х. Рамат Ган
2019-04-12 Ашкелон - Хапоель Афула
2019-04-22 Хапоель Афула - Бейтар Тель-Авів

Коефіцієнти та Ймовірності

Стандарт 1X2 1 X 2
Коефіцієнт 2.50 3.20 2.50
Ймовірність 30% 40% 30%
X @ 3.20
Подвійний шанс 1X X2
Коефіцієнт 1.50 1.50
Ймовірність 49% 51%
X2 @ 1.50
Більше/Менше 1.5 Блш Мнш
Коефіцієнт   1.43 2.65
Ймовірність   72% 28%
Більше 1.5 @ 1.43
Більше/Менше 2.5 Блш Мнш
Коефіцієнт   2.37 1.55
Ймовірність   35% 65%
Менше 2.5 @ 1.55
Більше/Менше 3.5 Блш Мнш
Коефіцієнт   4.34 1.18
Ймовірність   20% 80%
Менше 3.5 @ 1.18
Обидві Команди Заб'ють Так Ні
Коефіцієнт   2.05 1.70
Ймовірність   46% 54%
Ні @ 1.70

*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2019-03-08 12:03. На даний момент можливі зміни!