Суперліга - Індонезія
субота, 11.03.2023
10:00
10:00

Бхаянгкара

Балі Юнайтед
3 - 1
(1 - 1, 2 - 0)
| Інформація | |
|---|---|
| Місто | |
| Вдома: | Бандар Лампунг |
| В гостях: | Джаняр |
| Відстань: | 1 162.1 км |
| Час початку | |
| Година: | 10:00 (17:00 місцевий час) |
Коефіцієнти
| 1 | X | 2 | П/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.10 | 3.30 | 2.87 | X2 | 1.36 | 1.63 | |||
| 35% | 22% | 43% | 1.63 | 44% | 56% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.23 | 3.80 | 1.70 | 2.00 | 2.70 | 1.41 | ||||||
| 78% | 22% | 59% | 41% | 35% | 65% |
Останні 12 прямі зустрічі
| 2022-12-08 | Балі Юнайтед | 3 - 0 | Бхаянгкара |
| 2022-02-12 | Бхаянгкара | 0 - 3 | Балі Юнайтед |
| 2021-10-23 | Балі Юнайтед | 1 - 2 | Бхаянгкара |
| 2019-09-13 | Бхаянгкара | 0 - 0 | Балі Юнайтед |
| 2019-05-21 | Балі Юнайтед | 1 - 0 | Бхаянгкара |
| 2018-12-08 | Бхаянгкара | 2 - 0 | Балі Юнайтед |
| 2018-07-21 | Балі Юнайтед | 2 - 3 | Бхаянгкара |
| 2017-09-29 | Бхаянгкара | 3 - 2 | Балі Юнайтед |
| 2017-06-09 | Балі Юнайтед | 1 - 3 | Бхаянгкара |
| 2016-10-29 | Балі Юнайтед | 2 - 2 | Бхаянгкара |
| 2016-07-03 | Бхаянгкара | 3 - 1 | Балі Юнайтед |
| 2014-09-05 | Балі Юнайтед | 0 - 0 | Бхаянгкара |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 3 | 3 | 9 | 8 | 5 | |
| 50% | 25% | 25% | 75% | 67% | 42% |
Бхаянгкара останні 12 матчі
| 2023-03-06 | ПСС Слеман | 0 - 1 | Бхаянгкара |
| 2023-03-01 | Бхаянгкара | 3 - 2 | ПСІС Семаранг |
| 2023-02-25 | Борнео | 1 - 3 | Бхаянгкара |
| 2023-02-20 | Бхаянгкара | 4 - 0 | Мадура Юнайтед |
| 2023-02-16 | Бхаянгкара | 2 - 1 | Персія Джакарта |
| 2023-02-11 | Персіта | 1 - 0 | Бхаянгкара |
| 2023-02-07 | Бхаянгкара | 3 - 2 | Персікабо 1973 |
| 2023-02-02 | Персіс Соло | 1 - 3 | Бхаянгкара |
| 2023-01-28 | Бхаянгкара | 1 - 1 | Дева Юнайтед |
| 2023-01-23 | Персебая | 2 - 1 | Бхаянгкара |
| 2023-01-19 | Бхаянгкара | 2 - 3 | Персік Кедірі |
| 2023-01-09 | ПСІС Семаранг | 0 - 1 | Бхаянгкара |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 8 | 1 | 3 | 9 | 8 | 6 | |
| 67% | 8% | 25% | 75% | 67% | 50% |
Балі Юнайтед останні 12 матчі
| 2023-03-07 | Балі Юнайтед | 1 - 1 | Персіта |
| 2023-03-03 | Персікабо 1973 | 2 - 1 | Балі Юнайтед |
| 2023-02-27 | Балі Юнайтед | 3 - 1 | Персіс Соло |
| 2023-02-22 | Дева Юнайтед | 1 - 2 | Балі Юнайтед |
| 2023-02-18 | Балі Юнайтед | 4 - 0 | Персебая |
| 2023-02-14 | Персік Кедірі | 1 - 1 | Балі Юнайтед |
| 2023-02-10 | Балі Юнайтед | 1 - 1 | Персіб Бандунг |
| 2023-02-05 | Балі Юнайтед | 1 - 2 | Баріто Путера |
| 2023-01-25 | РАНС Нусантара | 4 - 4 | Балі Юнайтед |
| 2023-01-20 | Балі Юнайтед | 2 - 2 | ПСМ Макассар |
| 2023-01-15 | Персія Джакарта | 3 - 2 | Балі Юнайтед |
| 2022-12-22 | ПСІС Семаранг | 0 - 3 | Балі Юнайтед |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 5 | 3 | 12 | 9 | 5 | |
| 33% | 42% | 25% | 100% | 75% | 42% |
Таблиця Суперліга
| М | Команда | І | РМ | О |
|---|---|---|---|---|
| 1 | ПСМ Макассар | 29 | +32 | 65 |
| 2 | Персіб Бандунг | 27 | +9 | 52 |
| 3 | Персія Джакарта | 27 | +13 | 51 |
| 4 | Балі Юнайтед | 28 | +19 | 47 |
| 5 | Борнео | 28 | +17 | 47 |
| 6 | Мадура Юнайтед | 29 | +4 | 45 |
| 7 | Бхаянгкара | 28 | +3 | 41 |
| 8 | Персебая | 26 | +3 | 38 |
| 9 | Персіта | 27 | -5 | 37 |
| 10 | Персіс Соло | 29 | +3 | 36 |
| 11 | ПСІС Семаранг | 27 | -5 | 35 |
| 12 | Арема | 26 | -5 | 33 |
| 13 | Дева Юнайтед | 29 | -11 | 33 |
| 14 | Персікабо 1973 | 28 | -6 | 32 |
| 15 | Персік Кедірі | 28 | -9 | 29 |
| 16 | ПСС Слеман | 29 | -17 | 28 |
| 17 | Баріто Путера | 28 | -13 | 28 |
| 18 | РАНС Нусантара | 29 | -32 | 18 |
Хронологія матчів у лізі
| Бхаянгкара | |
| Балі Юнайтед | |
| Вдома | |
| В гостях |
Матчі вдома/в гостях
| М | Команда | Бхаянгкара | Балі Юнайтед |
|---|---|---|---|
| 1 | ПСМ Макассар | 0 - 0 | 2 - 0 |
| 2 | Персіб Бандунг | 2 - 2 | 2 - 3 |
| 3 | Персія Джакарта | 2 - 1 | 3 - 2 |
| 4 | Балі Юнайтед | - | |
| 5 | Борнео | 2 - 2 | |
| 6 | Мадура Юнайтед | 4 - 0 | 1 - 3 |
| 7 | Бхаянгкара | - | |
| 8 | Персебая | 1 - 0 | 0 - 1 |
| 9 | Персіта | 2 - 3 | 2 - 3 |
| 10 | Персіс Соло | 0 - 1 | 2 - 0 |
| 11 | ПСІС Семаранг | 3 - 2 | 0 - 3 |
| 12 | Арема | 1 - 0 | |
| 13 | Дева Юнайтед | 1 - 1 | 1 - 2 |
| 14 | Персікабо 1973 | 3 - 2 | 2 - 1 |
| 15 | Персік Кедірі | 2 - 3 | 1 - 1 |
| 16 | ПСС Слеман | 3 - 1 | |
| 17 | Баріто Путера | 1 - 2 | |
| 18 | РАНС Нусантара | 4 - 4 |
Позиція в лізі
| Бхаянгкара | Балі Юнайтед | |
| Позиція | 7 | 4 |
| Очки | 41 | 47 |
| Вдома | В гостях | |
| Позиція | 5 | 4 |
| Очки | 25 | 23 |
Форма в лізі
| Бхаянгкара | Балі Юнайтед | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
12
5 11 |
14
5 9 |
| Вдома | В гостях | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
7
4 3 |
7
2 4 |
Голи в лізі
| Бхаянгкара | Балі Юнайтед | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
39
36 |
58
39 |
| Вдома | В гостях | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
26
18 |
25
21 |
Загальна статистика для Суперліга
| Матчі (251) | |
| Перемоги вдома | 46% |
| Нічиї | 23% |
| Перемоги в гостях | 31% |
| Зіграні матчі | 100% |
| Голи (675) | |
| Голи за матч | 2.69 |
| Голи вдома за матч | 1.53 |
| Голи в гостях за матч | 1.16 |
| Домашня команда забила в | 78% |
| Команда гостей забила в | 70% |
| Обидві Команди Заб'ють | 55% |
| Більше 1.5 | 74% |
| Більше 2.5 | 50% |
| Більше 3.5 | 28% |
Бхаянгкара наступні 6 матчі
| 2023-03-17 | ПСМ Макассар | - | Бхаянгкара |
| 2023-03-24 | Персіб Бандунг | - | Бхаянгкара |
| 2023-03-30 | Бхаянгкара | - | РАНС Нусантара |
| 2023-04-05 | Бхаянгкара | - | Баріто Путера |
| 2023-04-14 | Арема | - | Бхаянгкара |
| 2023-07-03 | ПСІС Семаранг | - | Бхаянгкара |
Балі Юнайтед наступні 6 матчі
| 2023-03-16 | Балі Юнайтед | - | Мадура Юнайтед |
| 2023-03-27 | Арема | - | Балі Юнайтед |
| 2023-04-03 | Борнео | - | Балі Юнайтед |
| 2023-04-07 | ПСС Слеман | - | Балі Юнайтед |
| 2023-04-12 | Балі Юнайтед | - | ПСІС Семаранг |
| 2023-06-06 | Балі Юнайтед | - | ПСМ Макассар |
Коефіцієнти та Ймовірності
| Стандарт 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.10 | 3.30 | 2.87 |
| Ймовірність | 35% | 22% | 43% |
| X2 @ 1.63 | |||
| Подвійний шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.36 | 1.63 |
| Ймовірність | 44% | 56% |
| X2 @ 1.63 | ||
| Більше/Менше 1.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.23 | 3.80 | |
| Ймовірність | 78% | 22% | |
| Більше 1.5 @ 1.23 | |||
| Більше/Менше 2.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.70 | 2.00 | |
| Ймовірність | 59% | 41% | |
| Більше 2.5 @ 1.70 | |||
| Більше/Менше 3.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.70 | 1.41 | |
| Ймовірність | 35% | 65% | |
| Менше 3.5 @ 1.41 | |||
| Обидві Команди Заб'ють | Так | Ні | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.60 | 2.15 | |
| Ймовірність | 58% | 42% | |
| Так @ 1.60 | |||
*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2023-03-11 08:05. На даний момент можливі зміни!