Прімера Дивізіон - Перу
неділя, 18.09.2022
21:30
21:30

Бінасьйональ

Спортінг Кристал
1 - 1
(0 - 0, 1 - 1)
| Інформація | |
|---|---|
| Місто | |
| Вдома: | Десагуадеро |
| В гостях: | Ліма |
| Відстань: | 995.9 км |
| Час початку | |
| Година: | 21:30 (15:30 місцевий час) |
Коефіцієнти
| 1 | X | 2 | П/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.25 | 3.60 | 3.10 | 12 | 1.36 | 1.57 | |||
| 36% | 31% | 33% | 1.28 | 55% | 45% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.20 | 4.33 | 1.70 | 2.10 | 2.62 | 1.44 | ||||||
| 73% | 27% | 51% | 49% | 31% | 69% |
Останні 9 прямі зустрічі
| 2022-04-30 | Спортінг Кристал | 1 - 0 | Бінасьйональ |
| 2021-10-08 | Бінасьйональ | 3 - 4 | Спортінг Кристал |
| 2021-03-12 | Бінасьйональ | 0 - 4 | Спортінг Кристал |
| 2020-11-14 | Бінасьйональ | 1 - 2 | Спортінг Кристал |
| 2020-10-18 | Бінасьйональ | 3 - 6 | Спортінг Кристал |
| 2019-11-24 | Бінасьйональ | 4 - 1 | Спортінг Кристал |
| 2019-06-08 | Спортінг Кристал | 3 - 1 | Бінасьйональ |
| 2018-11-10 | Спортінг Кристал | 4 - 0 | Бінасьйональ |
| 2018-08-18 | Бінасьйональ | 1 - 1 | Спортінг Кристал |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 1 | 1 | 7 | 8 | 7 | 6 | |
| 11% | 11% | 78% | 89% | 78% | 67% |
Бінасьйональ останні 12 матчі
| 2022-09-11 | Карлос Маннуччі | 2 - 1 | Бінасьйональ |
| 2022-09-05 | Бінасьйональ | 2 - 0 | Альянса Атлетіко |
| 2022-08-28 | Грау | 3 - 1 | Бінасьйональ |
| 2022-08-22 | Бінасьйональ | 3 - 0 | Спорт Бойз |
| 2022-08-14 | Універсітаріо | 2 - 0 | Бінасьйональ |
| 2022-08-06 | Бінасьйональ | 4 - 1 | Аякучо |
| 2022-07-31 | АДТ Тарма | 1 - 0 | Бінасьйональ |
| 2022-07-27 | С'єнсіано | 1 - 1 | Бінасьйональ |
| 2022-07-25 | Бінасьйональ | 2 - 0 | Деп. Мунісіпаль |
| 2022-07-17 | АД Кантолао | 1 - 0 | Бінасьйональ |
| 2022-07-11 | Бінасьйональ | 4 - 0 | Ун. Сан-Мартін |
| 2022-07-03 | Бінасьйональ | 3 - 0 | Карлос Стейн |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 1 | 5 | 10 | 6 | 3 | |
| 50% | 8% | 42% | 83% | 50% | 25% |
Спортінг Кристал останні 12 матчі
| 2022-09-11 | Спортінг Кристал | 4 - 1 | С'єнсіано |
| 2022-09-03 | Деп. Мунісіпаль | 0 - 3 | Спортінг Кристал |
| 2022-08-28 | Спортінг Кристал | 0 - 0 | Сесар Вальєхо |
| 2022-08-21 | Ун. Сан-Мартін | 1 - 2 | Спортінг Кристал |
| 2022-08-13 | Спортінг Кристал | 3 - 2 | Карлос Стейн |
| 2022-08-06 | АД Кантолао | 2 - 2 | Спортінг Кристал |
| 2022-07-31 | Спортінг Кристал | 0 - 0 | Альянса Ліма |
| 2022-07-26 | Кахамарка | 0 - 2 | Спортінг Кристал |
| 2022-07-17 | ФБК Мельгар | 0 - 1 | Спортінг Кристал |
| 2022-07-09 | Спортінг Кристал | 4 - 3 | Спорт Уанкайо |
| 2022-07-03 | Карлос Маннуччі | 1 - 3 | Спортінг Кристал |
| 2022-06-25 | Спортінг Кристал | 1 - 0 | Альянса Атлетіко |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 9 | 3 | 0 | 8 | 7 | 5 | |
| 75% | 25% | 0% | 67% | 58% | 42% |
Таблиця Прімера Дивізіон
| М | Команда | І | РМ | О |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Спортінг Кристал | 10 | +12 | 24 |
| 2 | Грау | 11 | +10 | 24 |
| 3 | ФБК Мельгар | 9 | +11 | 22 |
| 4 | Універсітаріо | 11 | +9 | 20 |
| 5 | С'єнсіано | 12 | +2 | 19 |
| 6 | Сесар Вальєхо | 10 | +2 | 19 |
| 7 | Альянса Ліма | 9 | +4 | 18 |
| 8 | Бінасьйональ | 11 | +7 | 16 |
| 9 | Альянса Атлетіко | 10 | +3 | 16 |
| 10 | Спорт Уанкайо | 11 | +6 | 15 |
| 11 | Спорт Бойз | 11 | -1 | 14 |
| 12 | АДТ Тарма | 11 | -1 | 13 |
| 13 | Кахамарка | 10 | -6 | 11 |
| 14 | Деп. Мунісіпаль | 11 | -9 | 10 |
| 15 | АД Кантолао | 10 | -4 | 9 |
| 16 | Карлос Маннуччі | 9 | -9 | 8 |
| 17 | Аякучо | 11 | -11 | 4 |
| 18 | Карлос Стейн | 9 | -11 | 4 |
| 19 | Ун. Сан-Мартін | 10 | -14 | 4 |
Хронологія матчів у лізі
| Бінасьйональ | |
| Спортінг Кристал | |
| Вдома | |
| В гостях |
Матчі вдома/в гостях
| М | Команда | Бінасьйональ | Спортінг Кристал |
|---|---|---|---|
| 1 | Спортінг Кристал | - | |
| 2 | Грау | ||
| 3 | ФБК Мельгар | 0 - 1 | |
| 4 | Універсітаріо | ||
| 5 | С'єнсіано | ||
| 6 | Сесар Вальєхо | ||
| 7 | Альянса Ліма | ||
| 8 | Бінасьйональ | - | |
| 9 | Альянса Атлетіко | 2 - 0 | |
| 10 | Спорт Уанкайо | ||
| 11 | Спорт Бойз | 3 - 0 | |
| 12 | АДТ Тарма | ||
| 13 | Кахамарка | 0 - 2 | |
| 14 | Деп. Мунісіпаль | 2 - 0 | 0 - 3 |
| 15 | АД Кантолао | 2 - 2 | |
| 16 | Карлос Маннуччі | ||
| 17 | Аякучо | 4 - 1 | |
| 18 | Карлос Стейн | ||
| 19 | Ун. Сан-Мартін | 4 - 0 | 1 - 2 |
Позиція в лізі
| Бінасьйональ | Спортінг Кристал | |
| Позиція | 8 | 1 |
| Очки | 16 | 24 |
| Вдома | В гостях | |
| Позиція | 1 | 1 |
| Очки | 15 | 13 |
Форма в лізі
| Бінасьйональ | Спортінг Кристал | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
5
1 5 |
7
3 0 |
| Вдома | В гостях | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
5
0 0 |
4
1 0 |
Голи в лізі
| Бінасьйональ | Спортінг Кристал | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
18
11 |
21
9 |
| Вдома | В гостях | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
15
1 |
10
3 |
Загальна статистика для Прімера Дивізіон
| Матчі (98) | |
| Перемоги вдома | 54% |
| Нічиї | 24% |
| Перемоги в гостях | 21% |
| Зіграні матчі | 100% |
| Голи (251) | |
| Голи за матч | 2.56 |
| Голи вдома за матч | 1.61 |
| Голи в гостях за матч | 0.95 |
| Домашня команда забила в | 78% |
| Команда гостей забила в | 65% |
| Обидві Команди Заб'ють | 49% |
| Більше 1.5 | 69% |
| Більше 2.5 | 48% |
| Більше 3.5 | 28% |
Бінасьйональ наступні 6 матчі
| 2022-09-29 | ФБК Мельгар | - | Бінасьйональ |
| 2022-10-10 | Спорт Уанкайо | - | Бінасьйональ |
| 2022-10-16 | Бінасьйональ | - | Кахамарка |
| 2022-10-21 | Альянса Ліма | - | Бінасьйональ |
| 2022-10-24 | Бінасьйональ | - | Сесар Вальєхо |
| 2022-10-30 | Карлос Стейн | - | Бінасьйональ |
Спортінг Кристал наступні 6 матчі
| 2022-09-29 | Спортінг Кристал | - | АДТ Тарма |
| 2022-10-05 | Аякучо | - | Спортінг Кристал |
| 2022-10-09 | Спортінг Кристал | - | Універсітаріо |
| 2022-10-15 | Спорт Бойз | - | Спортінг Кристал |
| 2022-10-20 | Спортінг Кристал | - | Грау |
| 2022-10-23 | Альянса Атлетіко | - | Спортінг Кристал |
Коефіцієнти та Ймовірності
| Стандарт 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.25 | 3.60 | 3.10 |
| Ймовірність | 36% | 31% | 33% |
| 12 @ 1.28 | |||
| Подвійний шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.36 | 1.57 |
| Ймовірність | 55% | 45% |
| 1X @ 1.36 | ||
| Більше/Менше 1.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.20 | 4.33 | |
| Ймовірність | 73% | 27% | |
| Більше 1.5 @ 1.20 | |||
| Більше/Менше 2.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.70 | 2.10 | |
| Ймовірність | 51% | 49% | |
| Більше 2.5 @ 1.70 | |||
| Більше/Менше 3.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.62 | 1.44 | |
| Ймовірність | 31% | 69% | |
| Менше 3.5 @ 1.44 | |||
| Обидві Команди Заб'ють | Так | Ні | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.57 | 2.25 | |
| Ймовірність | 45% | 55% | |
| Ні @ 2.25 | |||
*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2022-09-18 20:02. На даний момент можливі зміни!