Чемпіоншип - Англія
пʼятниця, 30.12.2022
19:45
19:45

Бірмінгем

Халл Сіті
0 - 1
(0 - 0, 0 - 1)
| Інформація | |
|---|---|
| Місто | |
| Вдома: | Бірмінгем |
| В гостях: | Халл |
| Відстань: | 175.0 км |
| Стадіон | |
| Стадіон: | Сент-Ендрюс |
| Вміщує: | 30 016 |
| Розміри: | 100 x 66 м |
| Фотографії: | Google maps (карта) |
| Головний тренер | |
| В гостях: | Sergej Jakirovic (БіГ) |
| Час початку | |
| Година: | 19:45 (19:45 місцевий час) |
Коефіцієнти
| 1 | X | 2 | П/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.00 | 3.30 | 3.80 | 1X | 1.25 | 1.80 | |||
| 41% | 36% | 23% | 1.25 | 64% | 36% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.44 | 2.75 | 2.38 | 1.57 | 4.50 | 1.20 | ||||||
| 73% | 27% | 47% | 53% | 20% | 80% |
Останні 12 прямі зустрічі
| 2022-10-16 | Халл Сіті | 0 - 2 | Бірмінгем |
| 2022-03-12 | Бірмінгем | 0 - 0 | Халл Сіті |
| 2021-11-20 | Халл Сіті | 2 - 0 | Бірмінгем |
| 2020-06-27 | Бірмінгем | 3 - 3 | Халл Сіті |
| 2019-12-21 | Халл Сіті | 3 - 0 | Бірмінгем |
| 2019-03-02 | Халл Сіті | 2 - 0 | Бірмінгем |
| 2018-11-10 | Бірмінгем | 3 - 3 | Халл Сіті |
| 2018-03-17 | Бірмінгем | 3 - 0 | Халл Сіті |
| 2017-09-30 | Халл Сіті | 6 - 1 | Бірмінгем |
| 2016-03-03 | Бірмінгем | 1 - 0 | Халл Сіті |
| 2015-10-24 | Халл Сіті | 2 - 0 | Бірмінгем |
| 2013-07-27 | Бірмінгем | 2 - 1 | Халл Сіті |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 3 | 5 | 10 | 6 | 3 | |
| 33% | 25% | 42% | 83% | 50% | 25% |
Бірмінгем останні 12 матчі
| 2022-12-27 | Бернлі | 3 - 0 | Бірмінгем |
| 2022-12-16 | Бірмінгем | 3 - 2 | Редінг |
| 2022-12-10 | Блекпул | 0 - 0 | Бірмінгем |
| 2022-11-11 | Бірмінгем | 1 - 2 | Сандерленд |
| 2022-11-08 | Бірмінгем | 2 - 2 | Свонсі |
| 2022-11-05 | Сток Сіті | 1 - 2 | Бірмінгем |
| 2022-11-02 | Бірмінгем | 0 - 0 | Міллволл |
| 2022-10-28 | Бірмінгем | 2 - 0 | КПР |
| 2022-10-22 | Блекберн | 2 - 1 | Бірмінгем |
| 2022-10-19 | Бірмінгем | 1 - 1 | Бернлі |
| 2022-10-16 | Халл Сіті | 0 - 2 | Бірмінгем |
| 2022-10-08 | Бірмінгем | 3 - 0 | Бристоль Сіті |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 4 | 3 | 10 | 7 | 2 | |
| 42% | 33% | 25% | 83% | 58% | 17% |
Халл Сіті останні 12 матчі
| 2022-12-26 | Халл Сіті | 1 - 1 | Блекпул |
| 2022-12-17 | Халл Сіті | 1 - 1 | Сандерленд |
| 2022-12-11 | Вотфорд | 0 - 0 | Халл Сіті |
| 2022-12-03 | Трабзонспор | 1 - 1 | Халл Сіті |
| 2022-11-30 | Башакшехір | 1 - 1 | Халл Сіті |
| 2022-11-12 | Халл Сіті | 1 - 2 | Редінг |
| 2022-11-08 | Кардіфф | 2 - 3 | Халл Сіті |
| 2022-11-05 | Міллволл | 0 - 0 | Халл Сіті |
| 2022-11-01 | Халл Сіті | 1 - 3 | Мідлсбро |
| 2022-10-29 | Халл Сіті | 0 - 1 | Блекберн |
| 2022-10-22 | Ротергем | 2 - 4 | Халл Сіті |
| 2022-10-19 | Блекпул | 1 - 3 | Халл Сіті |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 6 | 3 | 9 | 5 | 4 | |
| 25% | 50% | 25% | 75% | 42% | 33% |
Таблиця Чемпіоншип
| М | Команда | І | РМ | О |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Бернлі | 24 | +25 | 50 |
| 2 | Шеффілд Юнайтед | 25 | +21 | 50 |
| 3 | Блекберн | 25 | -1 | 39 |
| 4 | Сандерленд | 25 | +9 | 37 |
| 5 | Вотфорд | 24 | +6 | 37 |
| 6 | Мідлсбро | 25 | +6 | 36 |
| 7 | Лутон | 24 | +4 | 36 |
| 8 | Міллволл | 24 | +3 | 36 |
| 9 | Вест Бромвіч | 25 | +7 | 35 |
| 10 | Норвіч | 24 | +4 | 35 |
| 11 | КПР | 25 | -3 | 35 |
| 12 | Ковентрі | 24 | +1 | 34 |
| 13 | Престон | 25 | -3 | 34 |
| 14 | Бірмінгем | 24 | +1 | 32 |
| 15 | Свонсі | 24 | -3 | 32 |
| 16 | Сток Сіті | 24 | -4 | 30 |
| 17 | Редінг | 24 | -6 | 29 |
| 18 | Бристоль Сіті | 25 | -3 | 28 |
| 19 | Кардіфф | 25 | -8 | 28 |
| 20 | Ротергем | 25 | -8 | 27 |
| 21 | Халл Сіті | 24 | -14 | 27 |
| 22 | Хаддерсфілд | 24 | -7 | 25 |
| 23 | Блекпул | 25 | -10 | 25 |
| 24 | Віган | 25 | -17 | 18 |
Хронологія матчів у лізі
| Бірмінгем | |
| Халл Сіті | |
| Вдома | |
| В гостях |
Матчі вдома/в гостях
| М | Команда | Бірмінгем | Халл Сіті |
|---|---|---|---|
| 1 | Бернлі | 1 - 1 | 1 - 1 |
| 2 | Шеффілд Юнайтед | ||
| 3 | Блекберн | ||
| 4 | Сандерленд | 1 - 2 | |
| 5 | Вотфорд | 1 - 1 | 0 - 0 |
| 6 | Мідлсбро | ||
| 7 | Лутон | ||
| 8 | Міллволл | 0 - 0 | 0 - 0 |
| 9 | Вест Бромвіч | 5 - 2 | |
| 10 | Норвіч | 1 - 2 | |
| 11 | КПР | 2 - 0 | 3 - 1 |
| 12 | Ковентрі | 0 - 0 | |
| 13 | Престон | 0 - 0 | |
| 14 | Бірмінгем | - | |
| 15 | Свонсі | 2 - 2 | 3 - 0 |
| 16 | Сток Сіті | ||
| 17 | Редінг | 3 - 2 | |
| 18 | Бристоль Сіті | 3 - 0 | |
| 19 | Кардіфф | 2 - 3 | |
| 20 | Ротергем | 2 - 4 | |
| 21 | Халл Сіті | - | |
| 22 | Хаддерсфілд | 2 - 1 | 2 - 0 |
| 23 | Блекпул | 1 - 3 | |
| 24 | Віган | 0 - 1 |
Позиція в лізі
| Бірмінгем | Халл Сіті | |
| Позиція | 14 | 21 |
| Очки | 32 | 27 |
| Вдома | В гостях | |
| Позиція | 11 | 19 |
| Очки | 17 | 13 |
Форма в лізі
| Бірмінгем | Халл Сіті | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
8
8 8 |
7
6 11 |
| Вдома | В гостях | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
4
5 3 |
3
4 4 |
Голи в лізі
| Бірмінгем | Халл Сіті | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
26
25 |
27
41 |
| Вдома | В гостях | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
16
12 |
14
19 |
Загальна статистика для Чемпіоншип
| Матчі (294) | |
| Перемоги вдома | 40% |
| Нічиї | 26% |
| Перемоги в гостях | 34% |
| Зіграні матчі | 100% |
| Голи (718) | |
| Голи за матч | 2.44 |
| Голи вдома за матч | 1.31 |
| Голи в гостях за матч | 1.13 |
| Домашня команда забила в | 71% |
| Команда гостей забила в | 68% |
| Обидві Команди Заб'ють | 48% |
| Більше 1.5 | 71% |
| Більше 2.5 | 46% |
| Більше 3.5 | 21% |
Бірмінгем наступні 6 матчі
| 2023-01-02 | Бірмінгем | - | Мідлсбро |
| 2023-01-07 | Форест Грін | - | Бірмінгем |
| 2023-01-14 | Бристоль Сіті | - | Бірмінгем |
| 2023-01-17 | Форест Грін | - | Бірмінгем |
| 2023-01-21 | Бірмінгем | - | Престон |
| 2023-01-28 | Блекберн | - | Бірмінгем |
Халл Сіті наступні 6 матчі
| 2023-01-02 | Віган | - | Халл Сіті |
| 2023-01-07 | Халл Сіті | - | Фулем |
| 2023-01-14 | Халл Сіті | - | Хаддерсфілд |
| 2023-01-20 | Шеффілд Юнайтед | - | Халл Сіті |
| 2023-01-28 | Халл Сіті | - | КПР |
| 2023-02-04 | Халл Сіті | - | Кардіфф |
Коефіцієнти та Ймовірності
| Стандарт 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.00 | 3.30 | 3.80 |
| Ймовірність | 41% | 36% | 23% |
| 1X @ 1.25 | |||
| Подвійний шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.25 | 1.80 |
| Ймовірність | 64% | 36% |
| 1X @ 1.25 | ||
| Більше/Менше 1.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.44 | 2.75 | |
| Ймовірність | 73% | 27% | |
| Більше 1.5 @ 1.44 | |||
| Більше/Менше 2.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.38 | 1.57 | |
| Ймовірність | 47% | 53% | |
| Менше 2.5 @ 1.57 | |||
| Більше/Менше 3.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 4.50 | 1.20 | |
| Ймовірність | 20% | 80% | |
| Менше 3.5 @ 1.20 | |||
| Обидві Команди Заб'ють | Так | Ні | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.00 | 1.73 | |
| Ймовірність | 50% | 50% | |
| Ні @ 1.73 | |||
*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2022-12-30 16:01. На даний момент можливі зміни!