Джей-Ліга Дивізіон 2 - Японія
неділя, 19.03.2023
05:00
05:00

Блаубліц

Міто
1 - 1
(1 - 0, 0 - 1)
| Інформація | |
|---|---|
| Місто | |
| Вдома: | Akita |
| В гостях: | Міто |
| Відстань: | 376.9 км |
| Час початку | |
| Година: | 05:00 (14:00 місцевий час) |
Коефіцієнти
| 1 | X | 2 | П/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.80 | 3.20 | 2.55 | 1 | 1.50 | 1.40 | |||
| 56% | 33% | 11% | 2.80 | 83% | 17% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.44 | 2.63 | 2.40 | 1.53 | 5.00 | 1.17 | ||||||
| 43% | 57% | 27% | 73% | 15% | 85% |
Останні 4 прямі зустрічі
| 2022-08-07 | Блаубліц | 1 - 1 | Міто |
| 2022-03-06 | Міто | 0 - 1 | Блаубліц |
| 2021-09-11 | Міто | 0 - 3 | Блаубліц |
| 2021-04-25 | Блаубліц | 1 - 0 | Міто |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 1 | 0 | 2 | 1 | 0 | |
| 75% | 25% | 0% | 50% | 25% | 0% |
Блаубліц останні 12 матчі
| 2023-03-12 | Блаубліц | 1 - 0 | Чіба |
| 2023-03-04 | Фудзієда | 0 - 1 | Блаубліц |
| 2023-02-26 | Роасо Кумамото | 0 - 1 | Блаубліц |
| 2023-02-18 | Thespa Gunma | 0 - 0 | Блаубліц |
| 2022-10-23 | Блаубліц | 0 - 0 | Вегалта Сендай |
| 2022-10-16 | Окаяма | 1 - 2 | Блаубліц |
| 2022-10-08 | Блаубліц | 3 - 0 | Чіба |
| 2022-10-02 | Роасо Кумамото | 1 - 2 | Блаубліц |
| 2022-09-25 | Блаубліц | 2 - 1 | Мачіда |
| 2022-09-18 | Блаубліц | 0 - 1 | Thespa Gunma |
| 2022-09-14 | Токіо Верді | 0 - 2 | Блаубліц |
| 2022-09-10 | Блаубліц | 0 - 0 | Токусіма |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 8 | 3 | 1 | 5 | 4 | 0 | |
| 67% | 25% | 8% | 42% | 33% | 0% |
Міто останні 12 матчі
| 2023-03-12 | Мачіда | 3 - 0 | Міто |
| 2023-03-05 | Міто | 1 - 1 | Окаяма |
| 2023-02-26 | Міто | 2 - 2 | Івакі |
| 2023-02-18 | Сімідзу Ес-Пулс | 0 - 0 | Міто |
| 2022-10-23 | Міто | 2 - 1 | Thespa Gunma |
| 2022-10-16 | Точігі | 2 - 3 | Міто |
| 2022-10-09 | Монтедіо Ямагата | 0 - 0 | Міто |
| 2022-10-02 | Міто | 0 - 1 | Чіба |
| 2022-09-25 | Токусіма | 1 - 1 | Міто |
| 2022-09-21 | Міто | 1 - 2 | Токіо Верді |
| 2022-09-18 | Альбірекс Ніїгата | 2 - 0 | Міто |
| 2022-09-14 | Міто | 0 - 1 | В-Варен Нагасакі |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 5 | 5 | 8 | 5 | 2 | |
| 17% | 42% | 42% | 67% | 42% | 17% |
Таблиця Джей-Ліга Дивізіон 2
| М | Команда | І | РМ | О |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Мачіда | 4 | +6 | 10 |
| 2 | Ойта Трініта | 4 | +3 | 10 |
| 3 | Блаубліц | 4 | +3 | 10 |
| 4 | Окаяма | 4 | +4 | 8 |
| 5 | Роасо Кумамото | 4 | +4 | 7 |
| 6 | Токіо Верді | 4 | +2 | 7 |
| 7 | Ренова Ямагучі | 4 | 0 | 7 |
| 8 | Монтедіо Ямагата | 4 | +1 | 6 |
| 8 | Фудзієда | 4 | +1 | 6 |
| 10 | Омія Ардія | 4 | -1 | 6 |
| 11 | Кофу | 4 | 0 | 5 |
| 12 | Сімідзу Ес-Пулс | 5 | 0 | 5 |
| 13 | Вегалта Сендай | 4 | 0 | 5 |
| 14 | Джубіло Івата | 5 | -1 | 5 |
| 15 | Thespa Gunma | 4 | -1 | 5 |
| 16 | Івакі | 4 | -1 | 4 |
| 17 | Чіба | 4 | -2 | 4 |
| 18 | Міто | 4 | -3 | 3 |
| 19 | Точігі | 4 | -2 | 2 |
| 20 | Токусіма | 4 | -3 | 2 |
| 21 | В-Варен Нагасакі | 4 | -3 | 2 |
| 22 | Канадзава | 4 | -7 | 0 |
Хронологія матчів у лізі
| Блаубліц | |
| Міто | |
| Вдома | |
| В гостях |
Матчі вдома/в гостях
| М | Команда | Блаубліц | Міто |
|---|---|---|---|
| 1 | Мачіда | 3 - 0 | |
| 2 | Ойта Трініта | ||
| 3 | Блаубліц | - | |
| 4 | Окаяма | ||
| 5 | Роасо Кумамото | ||
| 6 | Токіо Верді | ||
| 7 | Ренова Ямагучі | ||
| 8 | Монтедіо Ямагата | ||
| 8 | Фудзієда | ||
| 10 | Омія Ардія | ||
| 11 | Кофу | ||
| 12 | Сімідзу Ес-Пулс | 0 - 0 | |
| 13 | Вегалта Сендай | ||
| 14 | Джубіло Івата | ||
| 15 | Thespa Gunma | ||
| 16 | Івакі | ||
| 17 | Чіба | 1 - 0 | |
| 18 | Міто | - | |
| 19 | Точігі | ||
| 20 | Токусіма | ||
| 21 | В-Варен Нагасакі | ||
| 22 | Канадзава |
Позиція в лізі
| Блаубліц | Міто | |
| Позиція | 3 | 18 |
| Очки | 10 | 3 |
| Вдома | В гостях | |
| Позиція | 12 | 19 |
| Очки | 3 | 1 |
Форма в лізі
| Блаубліц | Міто | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
3
1 0 |
0
3 1 |
| Вдома | В гостях | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
1
0 0 |
0
1 1 |
Голи в лізі
| Блаубліц | Міто | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
3
0 |
3
6 |
| Вдома | В гостях | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
1
0 |
0
3 |
Загальна статистика для Джей-Ліга Дивізіон 2
| Матчі (45) | |
| Перемоги вдома | 36% |
| Нічиї | 36% |
| Перемоги в гостях | 29% |
| Зіграні матчі | 100% |
| Голи (87) | |
| Голи за матч | 1.93 |
| Голи вдома за матч | 1.07 |
| Голи в гостях за матч | 0.87 |
| Домашня команда забила в | 71% |
| Команда гостей забила в | 53% |
| Обидві Команди Заб'ють | 40% |
| Більше 1.5 | 56% |
| Більше 2.5 | 33% |
| Більше 3.5 | 16% |
Блаубліц наступні 6 матчі
| 2023-03-25 | Токусіма | - | Блаубліц |
| 2023-04-01 | Блаубліц | - | Ренова Ямагучі |
| 2023-04-08 | Мачіда | - | Блаубліц |
| 2023-04-12 | Токіо Верді | - | Блаубліц |
| 2023-04-16 | Блаубліц | - | Омія Ардія |
| 2023-04-22 | В-Варен Нагасакі | - | Блаубліц |
Міто наступні 6 матчі
| 2023-03-26 | Міто | - | Кофу |
| 2023-04-02 | Монтедіо Ямагата | - | Міто |
| 2023-04-08 | Міто | - | Джубіло Івата |
| 2023-04-12 | Токусіма | - | Міто |
| 2023-04-16 | Міто | - | Фудзієда |
| 2023-04-23 | Ойта Трініта | - | Міто |
Коефіцієнти та Ймовірності
| Стандарт 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.80 | 3.20 | 2.55 |
| Ймовірність | 56% | 33% | 11% |
| 1 @ 2.80 | |||
| Подвійний шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.50 | 1.40 |
| Ймовірність | 83% | 17% |
| 1X @ 1.50 | ||
| Більше/Менше 1.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.44 | 2.63 | |
| Ймовірність | 43% | 57% | |
| Менше 1.5 @ 2.63 | |||
| Більше/Менше 2.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.40 | 1.53 | |
| Ймовірність | 27% | 73% | |
| Менше 2.5 @ 1.53 | |||
| Більше/Менше 3.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 5.00 | 1.17 | |
| Ймовірність | 15% | 85% | |
| Менше 3.5 @ 1.17 | |||
| Обидві Команди Заб'ють | Так | Ні | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.10 | 1.67 | |
| Ймовірність | 30% | 70% | |
| Ні @ 1.67 | |||
*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2023-03-19 04:00. На даний момент можливі зміни!