Кубок Лібертадорес - Груповий етап
середа, 19.04.2023
01:00
Бока Хуніорс
(Аргентина)
Деп. Перейра
(Колумбія)
2 - 1
(0 - 0, 2 - 1)
| Інформація |
| Місто |
| Вдома: |
Буенос-Айрес (Арг) |
| В гостях: |
Перейра (Кол) |
| Відстань: |
4 744.8 км |
| Стадіон |
| Стадіон: |
La Bombonera
(Буенос-Айрес / Арг)
|
| Вміщує: |
49 000 |
| Розміри: |
105 x 68 м |
| Фотографії: |
Google maps (карта) |
| Час початку |
| Година: |
01:00 (21:00 місцевий час) |
Коефіцієнти
| 1 |
X |
2 |
П/K |
|
|
|
1X |
X2 |
| 1.40 |
4.75 |
7.50 |
1 |
|
|
|
1.10 |
2.75 |
| 45% |
35% |
20% |
1.40 |
|
|
|
85% |
15% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.29 |
3.50 |
|
|
|
1.95 |
1.90 |
|
|
|
3.40 |
1.30 |
| 73% |
27% |
|
|
|
49% |
51% |
|
|
|
28% |
72% |
Прямі зустрічі
Немає даних у системі
Бока Хуніорс останні 12 матчі
|
2023-04-15 |
Бока Хуніорс
|
0 - 1 |
Естудіантес ЛП
|
|
2023-04-12 |
Сан-Лоренсо
|
1 - 0 |
Бока Хуніорс
|
|
2023-04-10 |
Бока Хуніорс
|
1 - 2 |
Колон Санта-Фе
|
|
2023-04-07 |
Монагас
|
0 - 0 |
Бока Хуніорс
|
|
2023-04-01 |
Барракас Сентраль
|
0 - 3 |
Бока Хуніорс
|
|
2023-03-25 |
Бока Хуніорс
|
2 - 1 |
Олімпо Баїя-Бланка
|
|
2023-03-19 |
Бока Хуніорс
|
2 - 3 |
Інстітуто
|
|
2023-03-13 |
Банфілд
|
1 - 0 |
Бока Хуніорс
|
|
2023-03-07 |
Бока Хуніорс
|
0 - 0 |
Дефенса і Хуст.
|
|
2023-03-02 |
Бока Хуніорс
|
3 - 0 |
Патронато
|
|
2023-02-26 |
Велес Сарсфілд
|
1 - 2 |
Бока Хуніорс
|
|
2023-02-19 |
Бока Хуніорс
|
3 - 1 |
Платенсе
|
| В |
Н |
П |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 5 |
2 |
5 |
|
7 |
7 |
2 |
| 42% |
17% |
42% |
|
58% |
58% |
17% |
Деп. Перейра останні 12 матчі
|
2023-04-16 |
Деп. Перейра
|
2 - 2 |
Санта-Фе
|
|
2023-04-12 |
У. Магдалена
|
0 - 3 |
Деп. Перейра
|
|
2023-04-09 |
Деп. Перейра
|
1 - 1 |
Букараманга
|
|
2023-04-06 |
Деп. Перейра
|
1 - 1 |
Коло-Коло
|
|
2023-04-01 |
Деп. Пасто
|
0 - 0 |
Деп. Перейра
|
|
2023-03-25 |
Онсе Кальдас
|
1 - 1 |
Деп. Перейра
|
|
2023-03-18 |
Деп. Перейра
|
0 - 2 |
Атл. Насьйональ
|
|
2023-03-12 |
Агілас
|
2 - 1 |
Деп. Перейра
|
|
2023-03-06 |
Деп. Перейра
|
1 - 1 |
Депортес Толіма
|
|
2023-03-01 |
Деп. Калі
|
0 - 1 |
Деп. Перейра
|
|
2023-02-25 |
Ягуарес Кордоба
|
2 - 0 |
Деп. Перейра
|
|
2023-02-19 |
Деп. Перейра
|
3 - 1 |
Онсе Кальдас
|
| В |
Н |
П |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 3 |
6 |
3 |
|
10 |
4 |
2 |
| 25% |
50% |
25% |
|
83% |
33% |
17% |
Таблиця Професійна ліга (Аргентина)
| М |
Команда |
І |
В |
Н |
П |
МЗ |
МП |
РМ |
О |
| 1 |
Рівер Плейт |
12 |
10 |
0 |
2 |
22 |
5 |
+17 |
30 |
| 2 |
Сан-Лоренсо |
12 |
7 |
3 |
2 |
14 |
5 |
+9 |
24 |
| 3 |
Росаріо Сентраль |
12 |
6 |
4 |
2 |
16 |
14 |
+2 |
22 |
| 4 |
Тальєрес Кордоба |
12 |
6 |
3 |
3 |
20 |
10 |
+10 |
21 |
| 5 |
Дефенса і Хуст. |
12 |
6 |
3 |
3 |
16 |
8 |
+8 |
21 |
| 6 |
Бельграно |
12 |
6 |
3 |
3 |
12 |
9 |
+3 |
21 |
| 7 |
Ланус |
12 |
5 |
4 |
3 |
19 |
13 |
+6 |
19 |
| 8 |
Архентинос Хун. |
12 |
5 |
3 |
4 |
15 |
8 |
+7 |
18 |
| 9 |
Расінг Клуб |
12 |
5 |
3 |
4 |
15 |
13 |
+2 |
18 |
| 10 |
Естудіантес ЛП |
12 |
5 |
3 |
4 |
13 |
12 |
+1 |
18 |
| 11 |
Ньюелз Олд Бойз |
12 |
5 |
3 |
4 |
10 |
11 |
-1 |
18 |
| 12 |
Платенсе |
12 |
4 |
5 |
3 |
14 |
14 |
0 |
17 |
| 13 |
Годой Крус |
12 |
5 |
2 |
5 |
15 |
17 |
-2 |
17 |
| 14 |
Інстітуто |
12 |
4 |
4 |
4 |
12 |
13 |
-1 |
16 |
| 14 |
Тігре |
12 |
4 |
4 |
4 |
12 |
13 |
-1 |
16 |
| 16 |
Велес Сарсфілд |
12 |
3 |
6 |
3 |
15 |
11 |
+4 |
15 |
| 17 |
Сармьєнто Хунін |
12 |
4 |
3 |
5 |
13 |
12 |
+1 |
15 |
| 18 |
Сентраль Кордоба |
12 |
4 |
3 |
5 |
8 |
13 |
-5 |
15 |
| 19 |
Бока Хуніорс |
12 |
4 |
2 |
6 |
13 |
12 |
+1 |
14 |
| 20 |
Уракан |
12 |
3 |
4 |
5 |
13 |
17 |
-4 |
13 |
| 21 |
Барракас Сентраль |
12 |
3 |
4 |
5 |
10 |
16 |
-6 |
13 |
| 22 |
Банфілд |
12 |
3 |
4 |
5 |
8 |
14 |
-6 |
13 |
| 23 |
Колон Санта-Фе |
12 |
1 |
8 |
3 |
10 |
13 |
-3 |
11 |
| 24 |
Хімнасія Л.-П. |
12 |
3 |
2 |
7 |
9 |
20 |
-11 |
11 |
| 25 |
Індепендьєнте |
12 |
1 |
7 |
4 |
9 |
13 |
-4 |
10 |
| 26 |
Атлетіко Тукуман |
12 |
1 |
7 |
4 |
8 |
15 |
-7 |
10 |
| 27 |
Арсенал Саранді |
12 |
2 |
2 |
8 |
9 |
18 |
-9 |
8 |
| 28 |
Уніон Санта-Фе |
12 |
1 |
5 |
6 |
7 |
18 |
-11 |
8 |
Таблиця Категорія Прімера A (Колумбія)
| М |
Команда |
І |
В |
Н |
П |
МЗ |
МП |
РМ |
О |
| 1 |
Агілас |
14 |
8 |
4 |
2 |
22 |
16 |
+6 |
28 |
| 2 |
Мільйонаріос |
12 |
7 |
4 |
1 |
19 |
10 |
+9 |
25 |
| 3 |
Бояка Чіко |
12 |
6 |
3 |
3 |
18 |
12 |
+6 |
21 |
| 4 |
Америка де Калі |
12 |
6 |
3 |
3 |
17 |
11 |
+6 |
21 |
| 5 |
Деп. Пасто |
14 |
6 |
3 |
5 |
14 |
16 |
-2 |
21 |
| 6 |
Альянса Вальєдупар |
12 |
6 |
2 |
4 |
16 |
9 |
+7 |
20 |
| 7 |
Інд. Медельїн |
14 |
5 |
4 |
5 |
17 |
14 |
+3 |
19 |
| 8 |
Атл. Насьйональ |
12 |
4 |
6 |
2 |
11 |
7 |
+4 |
18 |
| 9 |
Депортес Толіма |
14 |
4 |
6 |
4 |
17 |
17 |
0 |
18 |
| 10 |
Хуніор |
14 |
4 |
6 |
4 |
11 |
12 |
-1 |
18 |
| 11 |
Санта-Фе |
13 |
4 |
5 |
4 |
17 |
16 |
+1 |
17 |
| 12 |
Деп. Перейра |
14 |
4 |
5 |
5 |
18 |
19 |
-1 |
17 |
| 13 |
Енвігадо |
13 |
4 |
5 |
4 |
11 |
12 |
-1 |
17 |
| 14 |
Ind. Yumbo |
14 |
4 |
3 |
7 |
16 |
21 |
-5 |
15 |
| 15 |
Inter Bogota |
13 |
2 |
7 |
4 |
12 |
13 |
-1 |
13 |
| 16 |
Ягуарес Кордоба |
13 |
3 |
4 |
6 |
12 |
15 |
-3 |
13 |
| 17 |
У. Магдалена |
13 |
2 |
7 |
4 |
12 |
18 |
-6 |
13 |
| 18 |
Букараманга |
14 |
2 |
6 |
6 |
9 |
15 |
-6 |
12 |
| 19 |
Деп. Калі |
14 |
2 |
6 |
6 |
9 |
18 |
-9 |
12 |
| 20 |
Онсе Кальдас |
13 |
2 |
5 |
6 |
9 |
16 |
-7 |
11 |
Бока Хуніорс наступні 6 матчі
|
2023-04-23 |
Росаріо Сентраль
|
- |
Бока Хуніорс
|
|
2023-04-30 |
Бока Хуніорс
|
- |
Расінг Клуб
|
|
2023-05-04 |
Коло-Коло
|
- |
Бока Хуніорс
|
|
2023-05-07 |
Рівер Плейт
|
- |
Бока Хуніорс
|
|
2023-05-14 |
Бока Хуніорс
|
- |
Бельграно
|
|
2023-05-20 |
Архентинос Хун.
|
- |
Бока Хуніорс
|
Деп. Перейра наступні 6 матчі
|
2023-04-25 |
Америка де Калі
|
- |
Деп. Перейра
|
|
2023-04-27 |
Деп. Перейра
|
- |
Енвігадо
|
|
2023-04-30 |
Inter Bogota
|
- |
Деп. Перейра
|
|
2023-05-05 |
Деп. Перейра
|
- |
Монагас
|
|
2023-05-07 |
Деп. Перейра
|
- |
Інд. Медельїн
|
|
2023-05-14 |
Хуніор
|
- |
Деп. Перейра
|
Коефіцієнти та Ймовірності
| Стандарт 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Коефіцієнт |
1.40 |
4.75 |
7.50 |
| Ймовірність |
45% |
35% |
20% |
|
1 @ 1.40 |
| Подвійний шанс |
1X |
X2 |
| Коефіцієнт |
1.10 |
2.75 |
| Ймовірність |
85% |
15% |
|
1X @ 1.10 |
| Більше/Менше 1.5 |
Блш |
Мнш |
| Коефіцієнт |
|
1.29 |
3.50 |
| Ймовірність |
|
73% |
27% |
|
Більше 1.5 @ 1.29 |
| Більше/Менше 2.5 |
Блш |
Мнш |
| Коефіцієнт |
|
1.95 |
1.90 |
| Ймовірність |
|
49% |
51% |
|
Менше 2.5 @ 1.90 |
| Більше/Менше 3.5 |
Блш |
Мнш |
| Коефіцієнт |
|
3.40 |
1.30 |
| Ймовірність |
|
28% |
72% |
|
Менше 3.5 @ 1.30 |
| Обидві Команди Заб'ють |
Так |
Ні |
| Коефіцієнт |
|
2.20 |
1.62 |
| Ймовірність |
|
42% |
58% |
|
Ні @ 1.62 |
*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2023-04-19 00:06. На даний момент можливі зміни!