Ви́ща лі́га - Ірландія
понеділок, 29.08.2022
19:45
19:45

Богеміанс

Сент-Патрікс
1 - 3
(0 - 2, 1 - 1)
| Інформація | |
|---|---|
| Місто | |
| Вдома: | Дублін |
| В гостях: | Дублін |
| Стадіон | |
| Стадіон: | Далімаунт Парк |
| Вміщує: | 4 300 |
| Розміри: | 114 x 68 м |
| Фотографії: | Google maps (карта) |
| Час початку | |
| Година: | 19:45 (19:45 місцевий час) |
Коефіцієнти
| 1 | X | 2 | П/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.55 | 3.10 | 2.62 | X2 | 1.40 | 1.44 | |||
| 27% | 30% | 43% | 1.44 | 38% | 62% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.30 | 3.40 | 2.05 | 1.75 | 3.50 | 1.28 | ||||||
| 72% | 28% | 48% | 52% | 20% | 80% |
Останні 12 прямі зустрічі
| 2022-05-23 | Сент-Патрікс | 3 - 0 | Богеміанс |
| 2022-02-28 | Богеміанс | 1 - 0 | Сент-Патрікс |
| 2021-11-28 | Богеміанс | 0 - 0 | Сент-Патрікс |
| 2021-11-01 | Сент-Патрікс | 2 - 2 | Богеміанс |
| 2021-07-02 | Богеміанс | 3 - 2 | Сент-Патрікс |
| 2021-05-21 | Сент-Патрікс | 2 - 1 | Богеміанс |
| 2021-04-03 | Богеміанс | 0 - 1 | Сент-Патрікс |
| 2020-11-09 | Сент-Патрікс | 1 - 2 | Богеміанс |
| 2020-08-22 | Богеміанс | 2 - 0 | Сент-Патрікс |
| 2019-10-18 | Сент-Патрікс | 0 - 0 | Богеміанс |
| 2019-07-21 | Богеміанс | 3 - 0 | Сент-Патрікс |
| 2019-05-17 | Сент-Патрікс | 1 - 1 | Богеміанс |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 4 | 3 | 8 | 6 | 2 | |
| 42% | 33% | 25% | 67% | 50% | 17% |
Богеміанс останні 12 матчі
| 2022-08-19 | Шелбурн | 1 - 1 | Богеміанс |
| 2022-08-12 | Богеміанс | 0 - 1 | Дандолк |
| 2022-08-07 | Слайго Роверс | 2 - 1 | Богеміанс |
| 2022-07-29 | Фінн Харпс | 1 - 3 | Богеміанс |
| 2022-07-15 | Дрогеда Юнайтед | 0 - 1 | Богеміанс |
| 2022-07-07 | ЮК Дублін | 1 - 3 | Богеміанс |
| 2022-07-01 | Богеміанс | 2 - 3 | Деррі Сіті |
| 2022-06-24 | Шемрок Роверс | 1 - 0 | Богеміанс |
| 2022-06-17 | Богеміанс | 1 - 0 | Шелбурн |
| 2022-05-27 | Богеміанс | 1 - 1 | Дрогеда Юнайтед |
| 2022-05-23 | Сент-Патрікс | 3 - 0 | Богеміанс |
| 2022-05-20 | Богеміанс | 2 - 1 | Слайго Роверс |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 2 | 5 | 8 | 6 | 3 | |
| 42% | 17% | 42% | 67% | 50% | 25% |
Сент-Патрікс останні 12 матчі
| 2022-08-19 | ЮК Дублін | 1 - 2 | Сент-Патрікс |
| 2022-08-14 | Сент-Патрікс | 1 - 0 | Слайго Роверс |
| 2022-08-11 | Сент-Патрікс | 0 - 2 | ЦСКА Софія |
| 2022-08-04 | ЦСКА Софія | 0 - 1 | Сент-Патрікс |
| 2022-07-31 | Сент-Патрікс | 2 - 3 | Вотерфорд |
| 2022-07-28 | Мура | 0 - 0 | Сент-Патрікс |
| 2022-07-21 | Сент-Патрікс | 1 - 1 | Мура |
| 2022-07-15 | Сент-Патрікс | 1 - 1 | Дандолк |
| 2022-07-01 | Сент-Патрікс | 3 - 0 | Дрогеда Юнайтед |
| 2022-06-27 | Сент-Патрікс | 1 - 2 | Шемрок Роверс |
| 2022-06-24 | Фінн Харпс | 2 - 2 | Сент-Патрікс |
| 2022-06-17 | Сент-Патрікс | 2 - 1 | ЮК Дублін |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 4 | 3 | 9 | 6 | 2 | |
| 42% | 33% | 25% | 75% | 50% | 17% |
Таблиця Ви́ща лі́га
| М | Команда | І | РМ | О |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Шемрок Роверс | 26 | +26 | 56 |
| 2 | Дандолк | 27 | +17 | 49 |
| 3 | Деррі Сіті | 26 | +18 | 46 |
| 4 | Сент-Патрікс | 26 | +13 | 42 |
| 5 | Слайго Роверс | 26 | +4 | 35 |
| 6 | Богеміанс | 26 | 0 | 33 |
| 7 | Шелбурн | 25 | -7 | 32 |
| 8 | Дрогеда Юнайтед | 28 | -14 | 31 |
| 9 | Фінн Харпс | 27 | -23 | 18 |
| 10 | ЮК Дублін | 27 | -34 | 16 |
Хронологія матчів у лізі
| Богеміанс | |
| Сент-Патрікс | |
| Вдома | |
| В гостях |
Матчі вдома/в гостях
| М | Команда | Богеміанс | Сент-Патрікс |
|---|---|---|---|
| 1 | Шемрок Роверс | 1 - 3 | 1 - 0 |
| 2 | Дандолк | 0 - 1 | 1 - 0 |
| 3 | Деррі Сіті | 2 - 3 | 0 - 0 |
| 4 | Сент-Патрікс | 1 - 0 | - |
| 5 | Слайго Роверс | 2 - 1 | 1 - 1 |
| 6 | Богеміанс | - | 1 - 0 |
| 7 | Шелбурн | 1 - 0 | 0 - 3 |
| 8 | Дрогеда Юнайтед | 1 - 1 | 0 - 4 |
| 9 | Фінн Харпс | 2 - 2 | 2 - 2 |
| 10 | ЮК Дублін | 3 - 0 | 1 - 2 |
Позиція в лізі
| Богеміанс | Сент-Патрікс | |
| Позиція | 6 | 4 |
| Очки | 33 | 42 |
| Вдома | В гостях | |
| Позиція | 7 | 3 |
| Очки | 16 | 18 |
Форма в лізі
| Богеміанс | Сент-Патрікс | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
8
9 9 |
12
6 8 |
| Вдома | В гостях | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
4
4 4 |
5
3 4 |
Голи в лізі
| Богеміанс | Сент-Патрікс | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
33
33 |
36
23 |
| Вдома | В гостях | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
17
16 |
17
10 |
Загальна статистика для Ви́ща лі́га
| Матчі (132) | |
| Перемоги вдома | 42% |
| Нічиї | 29% |
| Перемоги в гостях | 29% |
| Зіграні матчі | 100% |
| Голи (323) | |
| Голи за матч | 2.45 |
| Голи вдома за матч | 1.36 |
| Голи в гостях за матч | 1.09 |
| Домашня команда забила в | 75% |
| Команда гостей забила в | 68% |
| Обидві Команди Заб'ють | 51% |
| Більше 1.5 | 73% |
| Більше 2.5 | 49% |
| Більше 3.5 | 22% |
Богеміанс наступні 6 матчі
| 2022-09-02 | Богеміанс | - | Шемрок Роверс |
| 2022-09-09 | Деррі Сіті | - | Богеміанс |
| 2022-09-18 | Шелбурн | - | Богеміанс |
| 2022-09-24 | Фінн Харпс | - | Богеміанс |
| 2022-09-30 | Богеміанс | - | ЮК Дублін |
| 2022-10-07 | Богеміанс | - | Дрогеда Юнайтед |
Сент-Патрікс наступні 6 матчі
| 2022-09-02 | Сент-Патрікс | - | Фінн Харпс |
| 2022-09-09 | Дрогеда Юнайтед | - | Сент-Патрікс |
| 2022-09-30 | Сент-Патрікс | - | Деррі Сіті |
| 2022-10-03 | Шелбурн | - | Сент-Патрікс |
| 2022-10-07 | Дандолк | - | Сент-Патрікс |
| 2022-10-14 | Сент-Патрікс | - | Богеміанс |
Коефіцієнти та Ймовірності
| Стандарт 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.55 | 3.10 | 2.62 |
| Ймовірність | 27% | 30% | 43% |
| X2 @ 1.44 | |||
| Подвійний шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.40 | 1.44 |
| Ймовірність | 38% | 62% |
| X2 @ 1.44 | ||
| Більше/Менше 1.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.30 | 3.40 | |
| Ймовірність | 72% | 28% | |
| Більше 1.5 @ 1.30 | |||
| Більше/Менше 2.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.05 | 1.75 | |
| Ймовірність | 48% | 52% | |
| Менше 2.5 @ 1.75 | |||
| Більше/Менше 3.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 3.50 | 1.28 | |
| Ймовірність | 20% | 80% | |
| Менше 3.5 @ 1.28 | |||
| Обидві Команди Заб'ють | Так | Ні | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.80 | 1.95 | |
| Ймовірність | 52% | 48% | |
| Так @ 1.80 | |||
*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2022-08-29 16:00. На даний момент можливі зміни!