Прімера Дивізіон - Болівія
неділя, 26.02.2023
21:30
21:30

Болівар

Орієнте Петролеро
4 - 0
(1 - 0, 3 - 0)
| Інформація | |
|---|---|
| Місто | |
| Вдома: | Ла-Пас |
| В гостях: | Санта-Крус-де-ла-Сьєрра |
| Відстань: | 547.0 км |
| Стадіон | |
| Стадіон: | Hernando Siles |
| Вміщує: | 38 000 |
| Розміри: | 105 x 68 м |
| Фотографії: | Google maps (карта) |
| Час початку | |
| Година: | 21:30 (17:30 місцевий час) |
Коефіцієнти
| 1 | X | 2 | П/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.22 | 6.00 | 15.00 | X | 1.03 | 4.00 | |||
| 30% | 40% | 30% | 6.00 | 50% | 50% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.18 | 4.50 | 1.60 | 2.30 | 2.50 | 1.50 | ||||||
| 94% | 6% | 62% | 38% | 31% | 69% |
Останні 12 прямі зустрічі
| 2022-08-20 | Болівар | 1 - 0 | Орієнте Петролеро |
| 2022-06-03 | Болівар | 1 - 0 | Орієнте Петролеро |
| 2022-05-30 | Орієнте Петролеро | 1 - 0 | Болівар |
| 2021-10-31 | Орієнте Петролеро | 1 - 3 | Болівар |
| 2021-07-22 | Болівар | 1 - 1 | Орієнте Петролеро |
| 2020-12-31 | Болівар | 4 - 1 | Орієнте Петролеро |
| 2020-11-28 | Орієнте Петролеро | 3 - 4 | Болівар |
| 2019-09-30 | Орієнте Петролеро | 2 - 2 | Болівар |
| 2019-07-14 | Болівар | 3 - 2 | Орієнте Петролеро |
| 2019-05-17 | Орієнте Петролеро | 1 - 2 | Болівар |
| 2019-03-09 | Болівар | 3 - 0 | Орієнте Петролеро |
| 2018-12-20 | Орієнте Петролеро | 2 - 1 | Болівар |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 8 | 2 | 2 | 9 | 8 | 5 | |
| 67% | 17% | 17% | 75% | 67% | 42% |
Болівар останні 12 матчі
| 2023-02-24 | Х. Вільстерманн | 3 - 1 | Болівар |
| 2023-02-18 | Стронгест | 3 - 2 | Болівар |
| 2023-02-12 | Болівар | 3 - 1 | Рояль Парі |
| 2023-02-05 | Гуабіра | 1 - 2 | Болівар |
| 2023-01-29 | Болівар | 5 - 1 | Монагас |
| 2022-10-20 | Гуабіра | 2 - 1 | Болівар |
| 2022-10-15 | Болівар | 3 - 1 | Насьональ Потосі |
| 2022-10-13 | Стронгест | 4 - 4 | Болівар |
| 2022-10-07 | Палмафлор | 1 - 1 | Болівар |
| 2022-10-05 | Х. Вільстерманн | 1 - 1 | Болівар |
| 2022-10-02 | Болівар | 0 - 0 | Інд. Петролеро |
| 2022-09-18 | Болівар | 4 - 1 | Реал Томаяпо |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 4 | 3 | 11 | 9 | 7 | |
| 42% | 33% | 25% | 92% | 75% | 58% |
Орієнте Петролеро останні 12 матчі
| 2023-02-19 | Орієнте Петролеро | 2 - 0 | Інд. Петролеро |
| 2023-02-16 | Орієнте Петролеро | 1 - 1 | Реал Томаяпо |
| 2023-02-11 | Унів. де Вінто | 1 - 1 | Орієнте Петролеро |
| 2023-02-05 | Орієнте Петролеро | 3 - 0 | Насьональ Потосі |
| 2023-01-21 | Серро Портеньйо | 2 - 1 | Орієнте Петролеро |
| 2023-01-08 | Ньюбленсе | 3 - 2 | Орієнте Петролеро |
| 2023-01-05 | У. Католіка | 3 - 0 | Орієнте Петролеро |
| 2022-10-22 | Орієнте Петролеро | 2 - 1 | Х. Вільстерманн |
| 2022-10-16 | Палмафлор | 2 - 2 | Орієнте Петролеро |
| 2022-10-13 | Орієнте Петролеро | 3 - 3 | Інд. Петролеро |
| 2022-10-09 | Гуабіра | 2 - 1 | Орієнте Петролеро |
| 2022-10-06 | Орієнте Петролеро | 3 - 1 | Реал Санта-Крус |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 4 | 4 | 12 | 9 | 4 | |
| 33% | 33% | 33% | 100% | 75% | 33% |
Таблиця Прімера Дивізіон
| М | Команда | І | РМ | О |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Стронгест | 3 | +5 | 9 |
| 2 | Орієнте Петролеро | 3 | +5 | 7 |
| 3 | Аврора | 3 | +4 | 7 |
| 4 | Палмафлор | 3 | +4 | 6 |
| 5 | Насьональ Потосі | 4 | +2 | 6 |
| 6 | Болівар | 3 | +2 | 6 |
| 7 | Рояль Парі | 4 | -2 | 6 |
| 8 | Олвейс Реді | 2 | +5 | 4 |
| 9 | Унів. де Вінто | 3 | 0 | 4 |
| 10 | Реал Санта-Крус | 3 | 0 | 4 |
| 11 | Гуабіра | 4 | -2 | 4 |
| 12 | Лібертад ГМ | 4 | -8 | 4 |
| 13 | Реал Томаяпо | 3 | -2 | 3 |
| 14 | Блумінг | 3 | -4 | 1 |
| 15 | Вака Діес | 1 | -1 | 0 |
| 16 | Інд. Петролеро | 3 | -6 | 0 |
| 17 | Х. Вільстерманн | 3 | -2 | -4 |
Хронологія матчів у лізі
| Болівар | |
| Орієнте Петролеро | |
| Вдома | |
| В гостях |
Матчі вдома/в гостях
| М | Команда | Болівар | Орієнте Петролеро |
|---|---|---|---|
| 1 | Стронгест | ||
| 2 | Орієнте Петролеро | - | |
| 3 | Аврора | ||
| 4 | Палмафлор | ||
| 5 | Насьональ Потосі | ||
| 6 | Болівар | - | |
| 7 | Рояль Парі | 3 - 1 | |
| 8 | Олвейс Реді | ||
| 9 | Унів. де Вінто | 1 - 1 | |
| 10 | Реал Санта-Крус | ||
| 11 | Гуабіра | ||
| 12 | Лібертад ГМ | ||
| 13 | Реал Томаяпо | ||
| 14 | Блумінг | ||
| 15 | Вака Діес | ||
| 16 | Інд. Петролеро | ||
| 17 | Х. Вільстерманн |
Позиція в лізі
| Болівар | Орієнте Петролеро | |
| Позиція | 6 | 2 |
| Очки | 6 | 7 |
| Вдома | В гостях | |
| Позиція | 8 | 8 |
| Очки | 3 | 1 |
Форма в лізі
| Болівар | Орієнте Петролеро | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
2
0 1 |
2
1 0 |
| Вдома | В гостях | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
1
0 0 |
0
1 0 |
Голи в лізі
| Болівар | Орієнте Петролеро | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
7
5 |
6
1 |
| Вдома | В гостях | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
3
1 |
1
1 |
Загальна статистика для Прімера Дивізіон
| Матчі (26) | |
| Перемоги вдома | 58% |
| Нічиї | 19% |
| Перемоги в гостях | 23% |
| Зіграні матчі | 100% |
| Голи (76) | |
| Голи за матч | 2.92 |
| Голи вдома за матч | 1.81 |
| Голи в гостях за матч | 1.12 |
| Домашня команда забила в | 81% |
| Команда гостей забила в | 62% |
| Обидві Команди Заб'ють | 50% |
| Більше 1.5 | 85% |
| Більше 2.5 | 54% |
| Більше 3.5 | 27% |
Болівар наступні 6 матчі
| 2023-03-05 | Блумінг | - | Болівар |
| 2023-03-12 | Болівар | - | Аврора |
| 2023-04-06 | Болівар | - | Палмейрас |
| 2023-04-09 | Болівар | - | Вака Діес |
| 2023-04-12 | Лібертад ГМ | - | Болівар |
| 2023-04-15 | Олвейс Реді | - | Болівар |
Орієнте Петролеро наступні 6 матчі
| 2023-03-03 | Орієнте Петролеро | - | Палмафлор |
| 2023-03-08 | Гуабіра | - | Орієнте Петролеро |
| 2023-03-12 | Реал Томаяпо | - | Орієнте Петролеро |
| 2023-04-05 | Орієнте Петролеро | - | Естудіантес ЛП |
| 2023-04-09 | Гуабіра | - | Орієнте Петролеро |
| 2023-04-15 | Орієнте Петролеро | - | Рояль Парі |
Коефіцієнти та Ймовірності
| Стандарт 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.22 | 6.00 | 15.00 |
| Ймовірність | 30% | 40% | 30% |
| X @ 6.00 | |||
| Подвійний шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.03 | 4.00 |
| Ймовірність | 50% | 50% |
| 1X @ 1.03 | ||
| Більше/Менше 1.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.18 | 4.50 | |
| Ймовірність | 94% | 6% | |
| Більше 1.5 @ 1.18 | |||
| Більше/Менше 2.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.60 | 2.30 | |
| Ймовірність | 62% | 38% | |
| Більше 2.5 @ 1.60 | |||
| Більше/Менше 3.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.50 | 1.50 | |
| Ймовірність | 31% | 69% | |
| Менше 3.5 @ 1.50 | |||
| Обидві Команди Заб'ють | Так | Ні | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.25 | 1.57 | |
| Ймовірність | 61% | 39% | |
| Так @ 2.25 | |||
*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2023-02-26 20:00. На даний момент можливі зміни!