Бундесліга - Німеччина
неділя, 22.01.2023
16:30
16:30

Боруссія М.

Баєр Леверкузен
2 - 3
(0 - 2, 2 - 1)
| Інформація | |
|---|---|
| Місто | |
| Вдома: | Монхенгладбах |
| В гостях: | Леверкузен |
| Відстань: | 41.6 км |
| Стадіон | |
| Стадіон: | Боруссія Парк |
| Вміщує: | 54 010 (46 249) |
| Розміри: | 105 x 68 м |
| Фотографії: | Google maps (карта) |
| Головний тренер | |
| Вдома: | Eugen Polanski (Пол) |
| В гостях: | Carles Martinez Novell (Ісп) |
| Час початку | |
| Година: | 16:30 (17:30 місцевий час) |
Коефіцієнти
| 1 | X | 2 | П/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.63 | 3.80 | 2.45 | 1 | 1.53 | 1.44 | |||
| 59% | 14% | 27% | 2.63 | 68% | 32% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.20 | 4.50 | 1.62 | 2.30 | 2.50 | 1.53 | ||||||
| 85% | 15% | 69% | 31% | 47% | 53% |
Останні 12 прямі зустрічі
| 2022-01-15 | Боруссія М. | 1 - 2 | Баєр Леверкузен |
| 2021-08-21 | Баєр Леверкузен | 4 - 0 | Боруссія М. |
| 2021-03-06 | Боруссія М. | 0 - 1 | Баєр Леверкузен |
| 2020-11-08 | Баєр Леверкузен | 4 - 3 | Боруссія М. |
| 2020-05-23 | Боруссія М. | 1 - 3 | Баєр Леверкузен |
| 2019-11-02 | Баєр Леверкузен | 1 - 2 | Боруссія М. |
| 2019-01-19 | Баєр Леверкузен | 0 - 1 | Боруссія М. |
| 2018-10-31 | Боруссія М. | 0 - 5 | Баєр Леверкузен |
| 2018-08-25 | Боруссія М. | 2 - 0 | Баєр Леверкузен |
| 2018-03-10 | Баєр Леверкузен | 2 - 0 | Боруссія М. |
| 2017-12-20 | Боруссія М. | 0 - 1 | Баєр Леверкузен |
| 2017-10-21 | Боруссія М. | 1 - 5 | Баєр Леверкузен |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 0 | 9 | 9 | 7 | 5 | |
| 25% | 0% | 75% | 75% | 58% | 42% |
Боруссія М. останні 12 матчі
| 2023-01-14 | Боруссія М. | 0 - 1 | Санкт-Паулі |
| 2023-01-11 | Боруссія М. | 4 - 0 | Арм. Білефельд |
| 2023-01-07 | Боруссія М. | 2 - 0 | Ольденбург |
| 2022-11-11 | Боруссія М. | 4 - 2 | Боруссія Д. |
| 2022-11-08 | Бохум | 2 - 1 | Боруссія М. |
| 2022-11-04 | Боруссія М. | 3 - 1 | Штутгарт |
| 2022-10-30 | Уніон Берлін | 2 - 1 | Боруссія М. |
| 2022-10-22 | Боруссія М. | 1 - 3 | Айнтрахт Фр. |
| 2022-10-18 | Дармштадт | 2 - 1 | Боруссія М. |
| 2022-10-15 | Вольфсбург | 2 - 2 | Боруссія М. |
| 2022-10-09 | Боруссія М. | 5 - 2 | Кельн |
| 2022-10-01 | Вердер Бремен | 5 - 1 | Боруссія М. |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 1 | 6 | 11 | 10 | 7 | |
| 42% | 8% | 50% | 92% | 83% | 58% |
Баєр Леверкузен останні 12 матчі
| 2023-01-15 | Баєр Леверкузен | 1 - 0 | Копенгаген |
| 2023-01-07 | Баєр Леверкузен | 2 - 1 | Венеція |
| 2022-12-17 | Баєр Леверкузен | 4 - 1 | Цюрих |
| 2022-12-10 | Баєр Леверкузен | 0 - 3 | Рейнджерс |
| 2022-11-12 | Баєр Леверкузен | 2 - 0 | Штутгарт |
| 2022-11-09 | Кельн | 1 - 2 | Баєр Леверкузен |
| 2022-11-06 | Баєр Леверкузен | 5 - 0 | Уніон Берлін |
| 2022-11-01 | Баєр Леверкузен | 0 - 0 | Брюгге |
| 2022-10-29 | РБ Лейпциг | 2 - 0 | Баєр Леверкузен |
| 2022-10-26 | Атлетіко М, | 2 - 2 | Баєр Леверкузен |
| 2022-10-22 | Баєр Леверкузен | 2 - 2 | Вольфсбург |
| 2022-10-15 | Айнтрахт Фр. | 5 - 1 | Баєр Леверкузен |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 3 | 3 | 10 | 8 | 5 | |
| 50% | 25% | 25% | 83% | 67% | 42% |
Таблиця Бундесліга
| М | Команда | І | РМ | О |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Баварія Мюнхен | 16 | +36 | 35 |
| 2 | Айнтрахт Фр. | 16 | +11 | 30 |
| 3 | Уніон Берлін | 16 | +6 | 30 |
| 4 | Фрайбург | 16 | +2 | 30 |
| 5 | РБ Лейпциг | 16 | +9 | 29 |
| 6 | Вольфсбург | 16 | +10 | 26 |
| 7 | Боруссія Д. | 15 | +4 | 25 |
| 8 | Боруссія М. | 15 | +4 | 22 |
| 9 | Вердер Бремен | 16 | -8 | 21 |
| 10 | Кельн | 16 | -2 | 20 |
| 11 | Майнц | 16 | -5 | 20 |
| 12 | Баєр Леверкузен | 15 | -1 | 18 |
| 13 | Гоффенгайм | 16 | -2 | 18 |
| 14 | Бохум | 16 | -20 | 16 |
| 15 | Аугсбург | 15 | -8 | 15 |
| 16 | Штутгарт | 16 | -9 | 15 |
| 17 | Герта Берлін | 16 | -5 | 14 |
| 18 | Шальке | 16 | -22 | 9 |
Хронологія матчів у лізі
| Боруссія М. | |
| Баєр Леверкузен | |
| Вдома | |
| В гостях |
Матчі вдома/в гостях
| М | Команда | Боруссія М. | Баєр Леверкузен |
|---|---|---|---|
| 1 | Баварія Мюнхен | 4 - 0 | |
| 2 | Айнтрахт Фр. | 1 - 3 | 5 - 1 |
| 3 | Уніон Берлін | ||
| 4 | Фрайбург | ||
| 5 | РБ Лейпциг | 3 - 0 | 2 - 0 |
| 6 | Вольфсбург | ||
| 7 | Боруссія Д. | 4 - 2 | 1 - 0 |
| 8 | Боруссія М. | - | |
| 9 | Вердер Бремен | ||
| 10 | Кельн | 5 - 2 | 1 - 2 |
| 11 | Майнц | 0 - 1 | 0 - 3 |
| 12 | Баєр Леверкузен | - | |
| 13 | Гоффенгайм | 3 - 1 | |
| 14 | Бохум | ||
| 15 | Аугсбург | ||
| 16 | Штутгарт | 3 - 1 | |
| 17 | Герта Берлін | 1 - 0 | 2 - 2 |
| 18 | Шальке |
Позиція в лізі
| Боруссія М. | Баєр Леверкузен | |
| Позиція | 8 | 12 |
| Очки | 22 | 18 |
| Вдома | В гостях | |
| Позиція | 3 | 12 |
| Очки | 18 | 7 |
Форма в лізі
| Боруссія М. | Баєр Леверкузен | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
6
4 5 |
5
3 7 |
| Вдома | В гостях | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
6
0 2 |
2
1 4 |
Голи в лізі
| Боруссія М. | Баєр Леверкузен | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
28
24 |
25
26 |
| Вдома | В гостях | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
20
10 |
8
15 |
Загальна статистика для Бундесліга
| Матчі (142) | |
| Перемоги вдома | 48% |
| Нічиї | 23% |
| Перемоги в гостях | 29% |
| Зіграні матчі | 100% |
| Голи (460) | |
| Голи за матч | 3.24 |
| Голи вдома за матч | 1.92 |
| Голи в гостях за матч | 1.32 |
| Домашня команда забила в | 82% |
| Команда гостей забила в | 72% |
| Обидві Команди Заб'ють | 58% |
| Більше 1.5 | 85% |
| Більше 2.5 | 61% |
| Більше 3.5 | 42% |
Боруссія М. наступні 6 матчі
| 2023-01-25 | Аугсбург | - | Боруссія М. |
| 2023-01-28 | Гоффенгайм | - | Боруссія М. |
| 2023-02-04 | Боруссія М. | - | Шальке |
| 2023-02-12 | Герта Берлін | - | Боруссія М. |
| 2023-02-18 | Боруссія М. | - | Баварія Мюнхен |
| 2023-02-24 | Майнц | - | Боруссія М. |
Баєр Леверкузен наступні 6 матчі
| 2023-01-25 | Баєр Леверкузен | - | Бохум |
| 2023-01-29 | Баєр Леверкузен | - | Боруссія Д. |
| 2023-02-03 | Аугсбург | - | Баєр Леверкузен |
| 2023-02-11 | Гоффенгайм | - | Баєр Леверкузен |
| 2023-02-16 | Баєр Леверкузен | - | Монако |
| 2023-02-19 | Баєр Леверкузен | - | Майнц |
Коефіцієнти та Ймовірності
| Стандарт 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.63 | 3.80 | 2.45 |
| Ймовірність | 59% | 14% | 27% |
| 1 @ 2.63 | |||
| Подвійний шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.53 | 1.44 |
| Ймовірність | 68% | 32% |
| 1X @ 1.53 | ||
| Більше/Менше 1.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.20 | 4.50 | |
| Ймовірність | 85% | 15% | |
| Більше 1.5 @ 1.20 | |||
| Більше/Менше 2.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.62 | 2.30 | |
| Ймовірність | 69% | 31% | |
| Більше 2.5 @ 1.62 | |||
| Більше/Менше 3.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.50 | 1.53 | |
| Ймовірність | 47% | 53% | |
| Менше 3.5 @ 1.53 | |||
| Обидві Команди Заб'ють | Так | Ні | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.53 | 2.38 | |
| Ймовірність | 59% | 41% | |
| Так @ 1.53 | |||
*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2023-01-22 12:01. На даний момент можливі зміни!