Перша ліга - Болгарія
неділя, 19.03.2023
15:00
15:00

Ботев Пловдив

Лок. Пловдив
1 - 1
(0 - 0, 1 - 1)
| Інформація | |
|---|---|
| Місто | |
| Вдома: | Пловдив |
| В гостях: | Пловдив |
| Стадіон | |
| Стадіон: | Христо Ботев |
| Вміщує: | 18 777 |
| Розміри: | 105 x 68 м |
| Фотографії: | Google maps (карта) |
| Головний тренер | |
| Вдома: | Станіслав Генчев (Бол) |
| В гостях: | Dusan Kosic (Слн) |
| Час початку | |
| Година: | 15:00 (17:00 місцевий час) |
Коефіцієнти
| 1 | X | 2 | П/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.25 | 3.20 | 3.40 | X2 | 1.30 | 1.62 | |||
| 31% | 22% | 47% | 1.62 | 39% | 61% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.44 | 2.63 | 2.40 | 1.53 | 4.50 | 1.18 | ||||||
| 61% | 39% | 41% | 59% | 22% | 78% |
Останні 12 прямі зустрічі
| 2022-09-03 | Лок. Пловдив | 1 - 0 | Ботев Пловдив |
| 2022-03-05 | Ботев Пловдив | 2 - 1 | Лок. Пловдив |
| 2021-09-25 | Лок. Пловдив | 1 - 1 | Ботев Пловдив |
| 2020-11-28 | Лок. Пловдив | 6 - 0 | Ботев Пловдив |
| 2020-08-09 | Ботев Пловдив | 2 - 0 | Лок. Пловдив |
| 2020-02-16 | Ботев Пловдив | 0 - 0 | Лок. Пловдив |
| 2019-08-31 | Лок. Пловдив | 1 - 1 | Ботев Пловдив |
| 2019-05-15 | Ботев Пловдив | 0 - 1 | Лок. Пловдив |
| 2018-12-04 | Лок. Пловдив | 0 - 2 | Ботев Пловдив |
| 2018-08-18 | Ботев Пловдив | 0 - 1 | Лок. Пловдив |
| 2018-03-04 | Лок. Пловдив | 0 - 0 | Ботев Пловдив |
| 2017-09-24 | Ботев Пловдив | 3 - 0 | Лок. Пловдив |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 4 | 4 | 7 | 3 | 1 | |
| 33% | 33% | 33% | 58% | 25% | 8% |
Ботев Пловдив останні 12 матчі
| 2023-03-10 | Септемврі Софія | 2 - 1 | Ботев Пловдив |
| 2023-03-04 | Черно Море | 1 - 2 | Ботев Пловдив |
| 2023-02-26 | Ботев Пловдив | 1 - 0 | Бероє |
| 2023-02-18 | ЦСКА Софія | 3 - 1 | Ботев Пловдив |
| 2023-02-10 | Ботев Пловдив | 0 - 0 | Лок. Софія |
| 2023-02-04 | Ботев Пловдив | 0 - 0 | Ботев Враца |
| 2023-01-27 | Ботев Пловдив | 0 - 1 | Спартак Москва |
| 2023-01-25 | Ботев Пловдив | 2 - 1 | Урал |
| 2023-01-21 | ФК Рига | 4 - 4 | Ботев Пловдив |
| 2022-12-03 | Славія Софія | 2 - 1 | Ботев Пловдив |
| 2022-11-25 | Черн. Балчик | 0 - 3 | Ботев Пловдив |
| 2022-11-19 | Ботев Пловдив | 2 - 1 | Ловеч |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 3 | 4 | 8 | 8 | 2 | |
| 42% | 25% | 33% | 67% | 67% | 17% |
Лок. Пловдив останні 12 матчі
| 2023-03-13 | Лок. Пловдив | 0 - 0 | Бероє |
| 2023-03-04 | ЦСКА Софія | 1 - 1 | Лок. Пловдив |
| 2023-02-25 | Лок. Пловдив | 1 - 0 | Лок. Софія |
| 2023-02-17 | Арда | 5 - 0 | Лок. Пловдив |
| 2023-02-12 | Лок. Пловдив | 0 - 0 | Ботев Враца |
| 2023-02-03 | Лок. Пловдив | 2 - 1 | Маріца Пловдив |
| 2023-01-29 | Лок. Пловдив | 1 - 1 | Нижній Новгород |
| 2023-01-27 | Приштина | 3 - 1 | Лок. Пловдив |
| 2023-01-24 | Лок. Пловдив | 1 - 3 | Младост Лучани |
| 2023-01-21 | Лок. Пловдив | 1 - 0 | Зоря |
| 2023-01-14 | Лок. Пловдив | 0 - 1 | Хебар |
| 2022-12-03 | Черно Море | 3 - 1 | Лок. Пловдив |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 4 | 5 | 7 | 5 | 4 | |
| 25% | 33% | 42% | 58% | 42% | 33% |
Таблиця Перша ліга
| М | Команда | І | РМ | О |
|---|---|---|---|---|
| 1 | ЦСКА Софія | 24 | +33 | 60 |
| 2 | Лудогорець | 24 | +38 | 56 |
| 3 | ЦСКА 1948 Софія | 24 | +24 | 48 |
| 4 | Черно Море | 24 | +4 | 39 |
| 5 | Лок. Пловдив | 23 | +3 | 39 |
| 6 | Славія Софія | 24 | +3 | 38 |
| 7 | Левскі | 23 | +17 | 38 |
| 8 | Арда | 23 | +4 | 35 |
| 9 | Лок. Софія | 24 | -2 | 34 |
| 10 | Ботев Пловдив | 23 | 0 | 26 |
| 11 | Ботев Враца | 23 | -20 | 22 |
| 12 | Септемврі Софія | 24 | -11 | 22 |
| 13 | Бероє | 24 | -21 | 21 |
| 14 | Пірін Благоєвград | 23 | -13 | 19 |
| 15 | Хебар | 24 | -31 | 16 |
| 16 | Спартак | 24 | -28 | 12 |
Хронологія матчів у лізі
| Ботев Пловдив | |
| Лок. Пловдив | |
| Вдома | |
| В гостях |
Матчі вдома/в гостях
| М | Команда | Ботев Пловдив | Лок. Пловдив |
|---|---|---|---|
| 1 | ЦСКА Софія | 0 - 1 | 1 - 1 |
| 2 | Лудогорець | 2 - 0 | |
| 3 | ЦСКА 1948 Софія | 2 - 0 | |
| 4 | Черно Море | 3 - 4 | |
| 5 | Лок. Пловдив | - | |
| 6 | Славія Софія | 1 - 0 | |
| 7 | Левскі | 1 - 1 | |
| 8 | Арда | 0 - 2 | 5 - 0 |
| 9 | Лок. Софія | 0 - 0 | 0 - 0 |
| 10 | Ботев Пловдив | - | |
| 11 | Ботев Враца | 6 - 0 | 0 - 1 |
| 12 | Септемврі Софія | 3 - 1 | 0 - 1 |
| 13 | Бероє | 1 - 0 | 2 - 0 |
| 14 | Пірін Благоєвград | 3 - 1 | 0 - 0 |
| 15 | Хебар | 0 - 1 | 1 - 2 |
| 16 | Спартак | 0 - 2 |
Позиція в лізі
| Ботев Пловдив | Лок. Пловдив | |
| Позиція | 10 | 5 |
| Очки | 26 | 39 |
| Вдома | В гостях | |
| Позиція | 10 | 5 |
| Очки | 19 | 16 |
Форма в лізі
| Ботев Пловдив | Лок. Пловдив | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
8
2 13 |
11
6 6 |
| Вдома | В гостях | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
6
1 4 |
4
4 3 |
Голи в лізі
| Ботев Пловдив | Лок. Пловдив | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
31
31 |
24
21 |
| Вдома | В гостях | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
19
10 |
8
12 |
Загальна статистика для Перша ліга
| Матчі (189) | |
| Перемоги вдома | 48% |
| Нічиї | 22% |
| Перемоги в гостях | 30% |
| Зіграні матчі | 100% |
| Голи (439) | |
| Голи за матч | 2.32 |
| Голи вдома за матч | 1.33 |
| Голи в гостях за матч | 0.99 |
| Домашня команда забила в | 71% |
| Команда гостей забила в | 59% |
| Обидві Команди Заб'ють | 40% |
| Більше 1.5 | 63% |
| Більше 2.5 | 41% |
| Більше 3.5 | 23% |
Ботев Пловдив наступні 6 матчі
| 2023-04-01 | Ботев Пловдив | - | Пірін Благоєвград |
| 2023-04-10 | ЦСКА 1948 Софія | - | Ботев Пловдив |
| 2023-04-17 | Ботев Пловдив | - | Спартак |
| 2023-04-24 | Славія Софія | - | Ботев Пловдив |
| 2023-04-29 | Ботев Пловдив | - | Левскі |
| 2023-05-04 | Пірін Благоєвград | - | Ботев Пловдив |
Лок. Пловдив наступні 6 матчі
| 2023-04-01 | Лок. Пловдив | - | Хебар |
| 2023-04-07 | Лок. Пловдив | - | Септемврі Софія |
| 2023-04-17 | Черно Море | - | Лок. Пловдив |
| 2023-04-22 | ЦСКА 1948 Софія | - | Лок. Пловдив |
| 2023-04-28 | Лок. Пловдив | - | Спартак |
| 2023-05-02 | Славія Софія | - | Лок. Пловдив |
Коефіцієнти та Ймовірності
| Стандарт 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.25 | 3.20 | 3.40 |
| Ймовірність | 31% | 22% | 47% |
| X2 @ 1.62 | |||
| Подвійний шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.30 | 1.62 |
| Ймовірність | 39% | 61% |
| X2 @ 1.62 | ||
| Більше/Менше 1.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.44 | 2.63 | |
| Ймовірність | 61% | 39% | |
| Більше 1.5 @ 1.44 | |||
| Більше/Менше 2.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.40 | 1.53 | |
| Ймовірність | 41% | 59% | |
| Менше 2.5 @ 1.53 | |||
| Більше/Менше 3.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 4.50 | 1.18 | |
| Ймовірність | 22% | 78% | |
| Менше 3.5 @ 1.18 | |||
| Обидві Команди Заб'ють | Так | Ні | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.10 | 1.67 | |
| Ймовірність | 39% | 61% | |
| Ні @ 1.67 | |||
*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2023-03-19 12:03. На даний момент можливі зміни!