Перша ліга - Болгарія
понеділок, 26.08.2019
18:30
18:30

Ботев Враца

Етар
2 - 1
(0 - 1, 2 - 0)
| Інформація | |
|---|---|
| Місто | |
| Вдома: | Враца |
| В гостях: | Велико Търново |
| Відстань: | 168.3 км |
| Стадіон | |
| Стадіон: | Христо Ботев |
| Вміщує: | 32 000 (8 000) |
| Фотографії: | Google maps (карта) |
| Головний тренер | |
| Вдома: | Todor Simov (Бол) |
| Час початку | |
| Година: | 18:30 (20:30 місцевий час) |
Коефіцієнти
| 1 | X | 2 | П/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.50 | 3.00 | 2.80 | 1X | 1.40 | 1.50 | |||
| 26% | 50% | 24% | 1.40 | 51% | 49% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.36 | 3.00 | 2.25 | 1.61 | 3.75 | 1.25 | ||||||
| 82% | 18% | 51% | 49% | 42% | 58% |
Останні 11 прямі зустрічі
| 2019-04-25 | Ботев Враца | 1 - 1 | Етар |
| 2019-04-05 | Етар | 0 - 0 | Ботев Враца |
| 2018-12-05 | Етар | 2 - 1 | Ботев Враца |
| 2018-08-18 | Ботев Враца | 2 - 0 | Етар |
| 2017-04-14 | Ботев Враца | 3 - 3 | Етар |
| 2016-10-17 | Етар | 1 - 1 | Ботев Враца |
| 2013-05-03 | Ботев Враца | 2 - 1 | Етар |
| 2012-10-27 | Етар | 1 - 0 | Ботев Враца |
| 2011-05-07 | Етар | 1 - 2 | Ботев Враца |
| 2011-03-05 | Етар | 0 - 0 | Ботев Враца |
| 2010-09-17 | Ботев Враца | 1 - 0 | Етар |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 5 | 2 | 7 | 4 | 1 | |
| 36% | 45% | 18% | 64% | 36% | 9% |
Ботев Враца останні 12 матчі
| 2019-08-16 | Славія Софія | 2 - 2 | Ботев Враца |
| 2019-08-09 | Ботев Враца | 1 - 1 | Черно Море |
| 2019-08-04 | ЦСКА Софія | 1 - 0 | Ботев Враца |
| 2019-07-28 | Ботев Враца | 1 - 4 | Лок. Пловдив |
| 2019-07-22 | Бистріца | 0 - 2 | Ботев Враца |
| 2019-07-12 | Ботев Враца | 1 - 3 | Бероє |
| 2019-05-10 | Славія Софія | 0 - 0 | Ботев Враца |
| 2019-05-07 | Ботев Враца | 0 - 0 | Славія Софія |
| 2019-05-01 | Верея | 1 - 6 | Ботев Враца |
| 2019-04-25 | Ботев Враца | 1 - 1 | Етар |
| 2019-04-22 | Бистріца | 2 - 5 | Ботев Враца |
| 2019-04-14 | Ботев Враца | 5 - 0 | Верея |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 5 | 3 | 9 | 6 | 6 | |
| 33% | 42% | 25% | 75% | 50% | 50% |
Етар останні 12 матчі
| 2019-08-16 | Етар | 1 - 1 | Царско Село |
| 2019-08-09 | Славія Софія | 2 - 1 | Етар |
| 2019-08-03 | Етар | 2 - 2 | Ботев Пловдив |
| 2019-07-27 | Черно Море | 1 - 1 | Етар |
| 2019-07-21 | Етар | 0 - 0 | Левскі |
| 2019-07-12 | ЦСКА Софія | 2 - 2 | Етар |
| 2019-07-05 | Етар | 2 - 0 | Ловеч |
| 2019-05-28 | Левскі | 1 - 0 | Етар |
| 2019-05-23 | Етар | 2 - 0 | Славія Софія |
| 2019-05-20 | Славія Софія | 1 - 0 | Етар |
| 2019-05-10 | Етар | 1 - 0 | Лок. Пловдив |
| 2019-05-07 | Лок. Пловдив | 0 - 2 | Етар |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 5 | 3 | 8 | 3 | 2 | |
| 33% | 42% | 25% | 67% | 25% | 17% |
Таблиця Перша ліга
| М | Команда | І | РМ | О |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Левскі | 7 | +10 | 16 |
| 2 | Лудогорець | 7 | +7 | 15 |
| 3 | Лок. Пловдив | 7 | +6 | 13 |
| 4 | Бероє | 7 | +3 | 12 |
| 5 | ЦСКА Софія | 7 | +1 | 12 |
| 6 | Черно Море | 7 | +3 | 10 |
| 7 | Арда | 7 | 0 | 9 |
| 7 | Славія Софія | 7 | 0 | 9 |
| 9 | Ботев Пловдив | 7 | -3 | 8 |
| 10 | Царско Село | 7 | -3 | 8 |
| 11 | Дунав Русе | 7 | -5 | 7 |
| 12 | Етар | 6 | -1 | 5 |
| 13 | Ботев Враца | 6 | -4 | 5 |
| 14 | Бистріца | 7 | -14 | 0 |
Хронологія матчів у лізі
| Ботев Враца | |
| Етар | |
| Вдома | |
| В гостях |
Матчі вдома/в гостях
| М | Команда | Ботев Враца | Етар |
|---|---|---|---|
| 1 | Левскі | ||
| 2 | Лудогорець | ||
| 3 | Лок. Пловдив | 1 - 4 | |
| 4 | Бероє | 1 - 3 | |
| 5 | ЦСКА Софія | 2 - 2 | |
| 6 | Черно Море | 1 - 1 | 1 - 1 |
| 7 | Арда | ||
| 7 | Славія Софія | 2 - 1 | |
| 9 | Ботев Пловдив | ||
| 10 | Царско Село | ||
| 11 | Дунав Русе | ||
| 12 | Етар | - | |
| 13 | Ботев Враца | - | |
| 14 | Бистріца |
Позиція в лізі
| Ботев Враца | Етар | |
| Позиція | 13 | 12 |
| Очки | 5 | 5 |
| Вдома | В гостях | |
| Позиція | 13 | 10 |
| Очки | 1 | 2 |
Форма в лізі
| Ботев Враца | Етар | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
1
2 3 |
0
5 1 |
| Вдома | В гостях | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
0
1 2 |
0
2 1 |
Голи в лізі
| Ботев Враца | Етар | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
7
11 |
7
8 |
| Вдома | В гостях | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
3
8 |
4
5 |
Загальна статистика для Перша ліга
| Матчі (48) | |
| Перемоги вдома | 40% |
| Нічиї | 31% |
| Перемоги в гостях | 29% |
| Зіграні матчі | 100% |
| Голи (137) | |
| Голи за матч | 2.85 |
| Голи вдома за матч | 1.42 |
| Голи в гостях за матч | 1.44 |
| Домашня команда забила в | 77% |
| Команда гостей забила в | 71% |
| Обидві Команди Заб'ють | 62% |
| Більше 1.5 | 81% |
| Більше 2.5 | 54% |
| Більше 3.5 | 44% |
Ботев Враца наступні 6 матчі
| 2019-09-01 | Ботев Враца | - | Лудогорець |
| 2019-09-13 | Арда | - | Ботев Враца |
| 2019-09-21 | Ботев Враца | - | Дунав Русе |
| 2019-09-25 | Добруджа | - | Ботев Враца |
| 2019-09-28 | Левскі | - | Ботев Враца |
| 2019-10-05 | Ботев Враца | - | Ботев Пловдив |
Етар наступні 6 матчі
| 2019-08-31 | Етар | - | Бероє |
| 2019-09-14 | Лудогорець | - | Етар |
| 2019-09-23 | Етар | - | Бистріца |
| 2019-09-26 | Ботев Гилибово | - | Етар |
| 2019-09-30 | Арда | - | Етар |
| 2019-10-05 | Етар | - | Лок. Пловдив |
Коефіцієнти та Ймовірності
| Стандарт 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.50 | 3.00 | 2.80 |
| Ймовірність | 26% | 50% | 24% |
| 1X @ 1.40 | |||
| Подвійний шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.40 | 1.50 |
| Ймовірність | 51% | 49% |
| 1X @ 1.40 | ||
| Більше/Менше 1.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.36 | 3.00 | |
| Ймовірність | 82% | 18% | |
| Більше 1.5 @ 1.36 | |||
| Більше/Менше 2.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.25 | 1.61 | |
| Ймовірність | 51% | 49% | |
| Більше 2.5 @ 2.25 | |||
| Більше/Менше 3.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 3.75 | 1.25 | |
| Ймовірність | 42% | 58% | |
| Менше 3.5 @ 1.25 | |||
| Обидві Команди Заб'ють | Так | Ні | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.83 | 1.83 | |
| Ймовірність | 70% | 30% | |
| Так @ 1.83 | |||
*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2019-08-26 16:01. На даний момент можливі зміни!