Ліга 1 - Кот-д'Івуар
понеділок, 03.10.2022
16:30
16:30

Буаке

Спортінг Ґаньоа
0 - 1
(0 - 0, 0 - 1)
| Інформація | |
|---|---|
| Місто | |
| Вдома: | Bouake |
| В гостях: | Gagnoa |
| Відстань: | 201.0 км |
| Час початку | |
| Година: | 16:30 (15:30 місцевий час) |
Коефіцієнти
| 1 | X | 2 | П/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 5.25 | 3.50 | 1.55 | 2 | 2.30 | 1.13 | |||
| 20% | 37% | 43% | 1.55 | 17% | 83% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.47 | 2.45 | 2.40 | 1.49 | 4.75 | 1.16 | ||||||
| 33% | 67% | 24% | 76% | 19% | 81% |
Останні 4 прямі зустрічі
| 2022-05-01 | Спортінг Ґаньоа | 2 - 0 | Буаке |
| 2021-12-18 | Буаке | 1 - 2 | Спортінг Ґаньоа |
| 2020-03-04 | Буаке | 0 - 1 | Спортінг Ґаньоа |
| 2019-11-09 | Спортінг Ґаньоа | 0 - 0 | Буаке |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 0 | 1 | 3 | 2 | 1 | 0 | |
| 0% | 25% | 75% | 50% | 25% | 0% |
Буаке останні 12 матчі
| 2022-09-19 | Буаке | 0 - 4 | Стелла Аджаме |
| 2022-09-10 | Стад д'Абіджан | 0 - 0 | Буаке |
| 2022-06-30 | Буаке | 1 - 1 | Сан Педро |
| 2022-06-24 | АСІ д'Абенгуру | 1 - 0 | Буаке |
| 2022-06-18 | Буаке | 1 - 2 | Ліс Сассандра |
| 2022-06-10 | ЕС Бафінг | 0 - 1 | Буаке |
| 2022-06-05 | Буаке | 0 - 1 | Стелла Аджаме |
| 2022-05-20 | Академі де ФАД | 1 - 0 | Буаке |
| 2022-05-15 | Старс Олімпік | 0 - 1 | Буаке |
| 2022-05-12 | Буаке | 2 - 4 | АСЕК Мімосас |
| 2022-05-07 | Буаке | 0 - 2 | СО Арме |
| 2022-05-01 | Спортінг Ґаньоа | 2 - 0 | Буаке |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 2 | 8 | 6 | 3 | 2 | |
| 17% | 17% | 67% | 50% | 25% | 17% |
Спортінг Ґаньоа останні 12 матчі
| 2022-09-25 | Корого | 0 - 0 | Спортінг Ґаньоа |
| 2022-09-21 | Спортінг Ґаньоа | 1 - 0 | Сан Педро |
| 2022-06-29 | Спортінг Ґаньоа | 2 - 1 | Бассам |
| 2022-06-26 | АСЕК Мімосас | 2 - 0 | Спортінг Ґаньоа |
| 2022-06-19 | Спортінг Ґаньоа | 2 - 1 | Расінг Абіджан |
| 2022-06-11 | Сан Педро | 0 - 1 | Спортінг Ґаньоа |
| 2022-06-04 | Спортінг Ґаньоа | 1 - 1 | АСІ д'Абенгуру |
| 2022-05-22 | Ліс Сассандра | 0 - 2 | Спортінг Ґаньоа |
| 2022-05-14 | Спортінг Ґаньоа | 2 - 0 | ЕС Бафінг |
| 2022-05-07 | Стелла Аджаме | 0 - 1 | Спортінг Ґаньоа |
| 2022-05-01 | Спортінг Ґаньоа | 2 - 0 | Буаке |
| 2022-04-28 | Спортінг Ґаньоа | 0 - 2 | АСЕК Мімосас |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 8 | 2 | 2 | 8 | 2 | 0 | |
| 67% | 17% | 17% | 67% | 17% | 0% |
Таблиця Ліга 1
| М | Команда | І | РМ | О |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Стелла Аджаме | 3 | +6 | 7 |
| 2 | АСЕК Мімосас | 3 | +3 | 7 |
| 3 | Стад д'Абіджан | 3 | +2 | 7 |
| 4 | Старс Олімпік | 3 | +3 | 5 |
| 5 | Ліс Сассандра | 3 | +1 | 5 |
| 6 | АС Денгеле | 3 | +2 | 4 |
| 7 | Спортінг Ґаньоа | 2 | +1 | 4 |
| 8 | Бассам | 3 | -2 | 4 |
| 9 | Корого | 3 | 0 | 3 |
| 10 | Расінг Абіджан | 2 | 0 | 2 |
| 11 | СО Арме | 3 | -1 | 2 |
| 12 | Академі де ФАД | 3 | -1 | 2 |
| 13 | Сан Педро | 3 | -1 | 2 |
| 14 | Буаке | 2 | -4 | 1 |
| 15 | ЕС Бафінг | 2 | -3 | 0 |
| 16 | АСІ д'Абенгуру | 3 | -6 | 0 |
Хронологія матчів у лізі
| Буаке | |
| Спортінг Ґаньоа | |
| Вдома | |
| В гостях |
Матчі вдома/в гостях
| М | Команда | Буаке | Спортінг Ґаньоа |
|---|---|---|---|
| 1 | Стелла Аджаме | 0 - 4 | |
| 2 | АСЕК Мімосас | ||
| 3 | Стад д'Абіджан | ||
| 4 | Старс Олімпік | ||
| 5 | Ліс Сассандра | ||
| 6 | АС Денгеле | ||
| 7 | Спортінг Ґаньоа | - | |
| 8 | Бассам | ||
| 9 | Корого | 0 - 0 | |
| 10 | Расінг Абіджан | ||
| 11 | СО Арме | ||
| 12 | Академі де ФАД | ||
| 13 | Сан Педро | ||
| 14 | Буаке | - | |
| 15 | ЕС Бафінг | ||
| 16 | АСІ д'Абенгуру |
Позиція в лізі
| Буаке | Спортінг Ґаньоа | |
| Позиція | 14 | 7 |
| Очки | 1 | 4 |
| Вдома | В гостях | |
| Позиція | 16 | 7 |
| Очки | 0 | 1 |
Форма в лізі
| Буаке | Спортінг Ґаньоа | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
0
1 1 |
1
1 0 |
| Вдома | В гостях | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
0
0 1 |
0
1 0 |
Голи в лізі
| Буаке | Спортінг Ґаньоа | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
0
4 |
1
0 |
| Вдома | В гостях | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
0
4 |
0
0 |
Загальна статистика для Ліга 1
| Матчі (22) | |
| Перемоги вдома | 36% |
| Нічиї | 50% |
| Перемоги в гостях | 14% |
| Зіграні матчі | 100% |
| Голи (34) | |
| Голи за матч | 1.55 |
| Голи вдома за матч | 0.91 |
| Голи в гостях за матч | 0.64 |
| Домашня команда забила в | 64% |
| Команда гостей забила в | 41% |
| Обидві Команди Заб'ють | 32% |
| Більше 1.5 | 50% |
| Більше 2.5 | 23% |
| Більше 3.5 | 9% |
Буаке наступні 6 матчі
| 2022-10-08 | Буаке | - | АС Денгеле |
| 2022-10-15 | АСІ д'Абенгуру | - | Буаке |
| 2022-10-23 | Буаке | - | Старс Олімпік |
| 2022-10-31 | Буаке | - | Корого |
| 2022-11-06 | Сан Педро | - | Буаке |
| 2022-11-18 | Буаке | - | ЕС Бафінг |
Спортінг Ґаньоа наступні 6 матчі
| 2022-10-08 | Спортінг Ґаньоа | - | Саура |
| 2022-10-15 | Саура | - | Спортінг Ґаньоа |
| 2022-10-20 | ЕС Бафінг | - | Спортінг Ґаньоа |
| 2022-10-24 | Бассам | - | Спортінг Ґаньоа |
| 2022-10-27 | ЕС Бафінг | - | Спортінг Ґаньоа |
| 2022-10-27 | Спортінг Ґаньоа | - | СО Арме |
Коефіцієнти та Ймовірності
| Стандарт 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 5.25 | 3.50 | 1.55 |
| Ймовірність | 20% | 37% | 43% |
| 2 @ 1.55 | |||
| Подвійний шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.30 | 1.13 |
| Ймовірність | 17% | 83% |
| X2 @ 1.13 | ||
| Більше/Менше 1.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.47 | 2.45 | |
| Ймовірність | 33% | 67% | |
| Менше 1.5 @ 2.45 | |||
| Більше/Менше 2.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.40 | 1.49 | |
| Ймовірність | 24% | 76% | |
| Менше 2.5 @ 1.49 | |||
| Більше/Менше 3.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 4.75 | 1.16 | |
| Ймовірність | 19% | 81% | |
| Менше 3.5 @ 1.16 | |||
| Обидві Команди Заб'ють | Так | Ні | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.50 | 1.46 | |
| Ймовірність | 10% | 90% | |
| Ні @ 1.46 | |||
*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2022-10-03 12:05. На даний момент можливі зміни!