Друга ліга - Англія
вівторок, 10.01.2023
19:45
19:45

Бредфорд

Рочдейл
1 - 2
(1 - 0, 0 - 2)
| Інформація | |
|---|---|
| Місто | |
| Вдома: | Бредфорд |
| В гостях: | Рочдейл |
| Відстань: | 33.0 км |
| Стадіон | |
| Стадіон: | Веллі Перейд |
| Вміщує: | 25 136 |
| Розміри: | 103 x 64 м |
| Фотографії: | Google maps (карта) |
| Час початку | |
| Година: | 19:45 (19:45 місцевий час) |
Коефіцієнти
| 1 | X | 2 | П/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.80 | 3.75 | 4.33 | 1 | 1.20 | 1.95 | |||
| 52% | 32% | 16% | 1.80 | 75% | 25% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.30 | 3.40 | 2.02 | 1.83 | 3.50 | 1.29 | ||||||
| 62% | 38% | 44% | 56% | 17% | 83% |
Останні 12 прямі зустрічі
| 2022-01-22 | Рочдейл | 0 - 0 | Бредфорд |
| 2021-10-02 | Бредфорд | 2 - 0 | Рочдейл |
| 2019-11-12 | Бредфорд | 1 - 2 | Рочдейл |
| 2019-07-27 | Рочдейл | 0 - 1 | Бредфорд |
| 2018-12-29 | Рочдейл | 0 - 4 | Бредфорд |
| 2018-10-20 | Бредфорд | 0 - 2 | Рочдейл |
| 2018-04-21 | Рочдейл | 1 - 1 | Бредфорд |
| 2017-12-09 | Бредфорд | 4 - 3 | Рочдейл |
| 2017-04-30 | Рочдейл | 1 - 1 | Бредфорд |
| 2016-11-12 | Бредфорд | 4 - 0 | Рочдейл |
| 2016-02-20 | Бредфорд | 2 - 2 | Рочдейл |
| 2015-10-03 | Рочдейл | 1 - 3 | Бредфорд |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 4 | 2 | 10 | 6 | 5 | |
| 50% | 33% | 17% | 83% | 50% | 42% |
Бредфорд останні 12 матчі
| 2023-01-01 | Бредфорд | 3 - 2 | Солфорд |
| 2022-12-29 | Бредфорд | 1 - 0 | Харрогейт |
| 2022-12-26 | Карлайл | 1 - 0 | Бредфорд |
| 2022-12-03 | Лейтон Орієнт | 3 - 0 | Бредфорд |
| 2022-11-22 | Солфорд | 1 - 0 | Бредфорд |
| 2022-11-19 | Бредфорд | 1 - 3 | Нортгемптон |
| 2022-11-12 | Саттон | 0 - 2 | Бредфорд |
| 2022-11-08 | Менсфілд | 1 - 2 | Бредфорд |
| 2022-11-05 | Бредфорд | 0 - 1 | Харрогейт |
| 2022-10-29 | Бредфорд | 1 - 1 | Кроулі Таун |
| 2022-10-25 | Бредфорд | 1 - 1 | Свіндон |
| 2022-10-22 | Грімсбі Таун | 0 - 0 | Бредфорд |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 3 | 5 | 7 | 4 | 2 | |
| 33% | 25% | 42% | 58% | 33% | 17% |
Рочдейл останні 12 матчі
| 2023-01-07 | Рочдейл | 1 - 1 | Ньюпорт |
| 2023-01-02 | Барроу | 0 - 0 | Рочдейл |
| 2022-12-29 | Донкастер | 4 - 3 | Рочдейл |
| 2022-12-26 | Рочдейл | 1 - 2 | Хартлпул |
| 2022-12-03 | Рочдейл | 1 - 4 | Харрогейт |
| 2022-11-19 | Саттон | 1 - 0 | Рочдейл |
| 2022-11-12 | Рочдейл | 0 - 1 | Менсфілд |
| 2022-11-08 | Рочдейл | 1 - 0 | Солфорд |
| 2022-11-05 | Бристоль Роверс | 1 - 0 | Рочдейл |
| 2022-10-29 | Волсолл | 1 - 0 | Рочдейл |
| 2022-10-25 | Транмер | 1 - 1 | Рочдейл |
| 2022-10-22 | Рочдейл | 1 - 2 | Вімблдон |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 1 | 3 | 8 | 6 | 4 | 2 | |
| 8% | 25% | 67% | 50% | 33% | 17% |
Таблиця Друга ліга
| М | Команда | І | РМ | О |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Лейтон Орієнт | 25 | +23 | 56 |
| 2 | Стівенедж | 24 | +18 | 51 |
| 3 | Нортгемптон | 25 | +14 | 46 |
| 4 | Карлайл | 24 | +12 | 39 |
| 5 | Бредфорд | 23 | +7 | 39 |
| 6 | Барроу | 25 | +2 | 39 |
| 7 | Солфорд | 24 | +8 | 38 |
| 8 | Свіндон | 25 | +3 | 38 |
| 9 | Менсфілд | 25 | +1 | 38 |
| 10 | Донкастер | 25 | -5 | 37 |
| 11 | Волсолл | 23 | +8 | 36 |
| 12 | Саттон | 26 | -6 | 36 |
| 13 | Вімблдон | 25 | +1 | 35 |
| 14 | Стокпорт | 23 | +10 | 34 |
| 15 | Транмер | 25 | +5 | 34 |
| 16 | Грімсбі Таун | 23 | -1 | 30 |
| 17 | Крю | 23 | -8 | 29 |
| 18 | Ньюпорт | 25 | -4 | 26 |
| 19 | Харрогейт | 24 | -8 | 23 |
| 20 | Колчестер | 25 | -8 | 23 |
| 21 | Кроулі Таун | 24 | -13 | 22 |
| 22 | Хартлпул | 24 | -21 | 19 |
| 23 | Рочдейл | 24 | -17 | 17 |
| 24 | Гіллінгем | 23 | -21 | 14 |
Хронологія матчів у лізі
| Бредфорд | |
| Рочдейл | |
| Вдома | |
| В гостях |
Матчі вдома/в гостях
| М | Команда | Бредфорд | Рочдейл |
|---|---|---|---|
| 1 | Лейтон Орієнт | ||
| 2 | Стівенедж | 3 - 0 | 1 - 0 |
| 3 | Нортгемптон | 1 - 3 | 3 - 0 |
| 4 | Карлайл | 3 - 3 | |
| 5 | Бредфорд | - | |
| 6 | Барроу | 0 - 0 | |
| 7 | Солфорд | 3 - 2 | |
| 8 | Свіндон | 1 - 1 | 3 - 0 |
| 9 | Менсфілд | ||
| 10 | Донкастер | 0 - 0 | 4 - 3 |
| 11 | Волсолл | 2 - 1 | 1 - 0 |
| 12 | Саттон | 1 - 0 | |
| 13 | Вімблдон | 2 - 2 | |
| 14 | Стокпорт | 0 - 1 | |
| 15 | Транмер | 1 - 1 | |
| 16 | Грімсбі Таун | ||
| 17 | Крю | 0 - 0 | |
| 18 | Ньюпорт | 2 - 0 | 0 - 1 |
| 19 | Харрогейт | 1 - 0 | |
| 20 | Колчестер | 0 - 1 | |
| 21 | Кроулі Таун | 1 - 1 | |
| 22 | Хартлпул | ||
| 23 | Рочдейл | - | |
| 24 | Гіллінгем | 1 - 0 |
Позиція в лізі
| Бредфорд | Рочдейл | |
| Позиція | 5 | 23 |
| Очки | 39 | 17 |
| Вдома | В гостях | |
| Позиція | 9 | 19 |
| Очки | 20 | 9 |
Форма в лізі
| Бредфорд | Рочдейл | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
11
6 6 |
4
5 15 |
| Вдома | В гостях | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
5
5 2 |
2
3 7 |
Голи в лізі
| Бредфорд | Рочдейл | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
30
23 |
19
36 |
| Вдома | В гостях | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
16
11 |
9
18 |
Загальна статистика для Друга ліга
| Матчі (291) | |
| Перемоги вдома | 44% |
| Нічиї | 25% |
| Перемоги в гостях | 31% |
| Зіграні матчі | 100% |
| Голи (680) | |
| Голи за матч | 2.34 |
| Голи вдома за матч | 1.27 |
| Голи в гостях за матч | 1.07 |
| Домашня команда забила в | 75% |
| Команда гостей забила в | 64% |
| Обидві Команди Заб'ють | 48% |
| Більше 1.5 | 68% |
| Більше 2.5 | 44% |
| Більше 3.5 | 18% |
Бредфорд наступні 6 матчі
| 2023-01-14 | Вімблдон | - | Бредфорд |
| 2023-01-21 | Бредфорд | - | Карлайл |
| 2023-01-24 | Стокпорт | - | Бредфорд |
| 2023-02-04 | Бредфорд | - | Менсфілд |
| 2023-02-11 | Стівенедж | - | Бредфорд |
| 2023-02-14 | Бредфорд | - | Транмер |
Рочдейл наступні 6 матчі
| 2023-01-14 | Рочдейл | - | Колчестер |
| 2023-01-21 | Хартлпул | - | Рочдейл |
| 2023-01-28 | Рочдейл | - | Карлайл |
| 2023-02-04 | Солфорд | - | Рочдейл |
| 2023-02-11 | Рочдейл | - | Нортгемптон |
| 2023-02-14 | Лейтон Орієнт | - | Рочдейл |
Коефіцієнти та Ймовірності
| Стандарт 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.80 | 3.75 | 4.33 |
| Ймовірність | 52% | 32% | 16% |
| 1 @ 1.80 | |||
| Подвійний шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.20 | 1.95 |
| Ймовірність | 75% | 25% |
| 1X @ 1.20 | ||
| Більше/Менше 1.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.30 | 3.40 | |
| Ймовірність | 62% | 38% | |
| Більше 1.5 @ 1.30 | |||
| Більше/Менше 2.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.02 | 1.83 | |
| Ймовірність | 44% | 56% | |
| Менше 2.5 @ 1.83 | |||
| Більше/Менше 3.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 3.50 | 1.29 | |
| Ймовірність | 17% | 83% | |
| Менше 3.5 @ 1.29 | |||
| Обидві Команди Заб'ють | Так | Ні | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.83 | 1.83 | |
| Ймовірність | 47% | 53% | |
| Ні @ 1.83 | |||
*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2023-01-10 16:04. На даний момент можливі зміни!