Перша ліга - Словенія
неділя, 19.02.2023
12:00
12:00

НК Браво

Домжале
0 - 2
(0 - 1, 0 - 1)
| Інформація | |
|---|---|
| Місто | |
| Вдома: | Любляна |
| В гостях: | Домзале |
| Відстань: | 11.8 км |
| Стадіон | |
| Стадіон: | Стожице |
| Вміщує: | 16 038 |
| Розміри: | 105 x 68 м |
| Фотографії: | Google maps (карта) |
| Час початку | |
| Година: | 12:00 (13:00 місцевий час) |
Коефіцієнти
| 1 | X | 2 | П/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.15 | 3.20 | 3.20 | X2 | 1.32 | 1.65 | |||
| 32% | 24% | 44% | 1.65 | 42% | 58% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.39 | 2.75 | 2.15 | 1.61 | 3.90 | 1.22 | ||||||
| 66% | 34% | 41% | 59% | 23% | 77% |
Останні 12 прямі зустрічі
| 2022-10-14 | Домжале | 0 - 0 | НК Браво |
| 2022-08-06 | НК Браво | 0 - 1 | Домжале |
| 2022-04-24 | НК Браво | 0 - 2 | Домжале |
| 2022-04-20 | НК Браво | 3 - 2 | Домжале |
| 2022-02-26 | Домжале | 3 - 0 | НК Браво |
| 2021-10-23 | НК Браво | 0 - 1 | Домжале |
| 2021-08-14 | Домжале | 0 - 2 | НК Браво |
| 2021-04-17 | НК Браво | 2 - 2 | Домжале |
| 2021-01-15 | Домжале | 3 - 0 | НК Браво |
| 2020-12-20 | Домжале | 0 - 0 | НК Браво |
| 2020-12-09 | НК Браво | 1 - 0 | Домжале |
| 2020-08-22 | Домжале | 1 - 2 | НК Браво |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 3 | 5 | 7 | 5 | 2 | |
| 33% | 25% | 42% | 58% | 42% | 17% |
НК Браво останні 12 матчі
| 2023-02-11 | Олімпія Любляна | 2 - 1 | НК Браво |
| 2023-01-27 | Хартберг | 2 - 1 | НК Браво |
| 2022-12-10 | НК Браво | 0 - 1 | Копер |
| 2022-12-06 | Горіца | 0 - 0 | НК Браво |
| 2022-11-29 | Марибор | 3 - 0 | НК Браво |
| 2022-11-24 | Мура | 2 - 2 | НК Браво |
| 2022-11-12 | НК Браво | 1 - 1 | Радомлє |
| 2022-11-06 | НК Браво | 2 - 1 | Табор Сежана |
| 2022-11-02 | Мура | 1 - 0 | НК Браво |
| 2022-10-24 | НК Браво | 2 - 0 | Цельє |
| 2022-10-14 | Домжале | 0 - 0 | НК Браво |
| 2022-10-09 | НК Браво | 6 - 1 | Олімпія Любляна |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 4 | 5 | 8 | 6 | 2 | |
| 25% | 33% | 42% | 67% | 50% | 17% |
Домжале останні 12 матчі
| 2023-02-12 | Домжале | 0 - 4 | Табор Сежана |
| 2023-02-04 | Домжале | 3 - 2 | Рух |
| 2023-01-27 | Домжале | 4 - 3 | Алюміній |
| 2023-01-20 | Домжале | 0 - 0 | Колубара |
| 2023-01-18 | Фехервар | 3 - 0 | Домжале |
| 2022-12-12 | Мура | 0 - 1 | Домжале |
| 2022-12-07 | Домжале | 2 - 1 | Цельє |
| 2022-11-30 | Радомлє | 0 - 2 | Домжале |
| 2022-11-18 | Домжале | 2 - 3 | Штурм Грац |
| 2022-11-12 | Домжале | 0 - 3 | Олімпія Любляна |
| 2022-11-04 | Копер | 1 - 1 | Домжале |
| 2022-10-28 | Домжале | 5 - 1 | Горіца |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 2 | 4 | 10 | 8 | 5 | |
| 50% | 17% | 33% | 83% | 67% | 42% |
Таблиця Перша ліга
| М | Команда | І | РМ | О |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Олімпія Любляна | 21 | +24 | 51 |
| 2 | Цельє | 22 | +8 | 38 |
| 3 | Марибор | 21 | +19 | 36 |
| 4 | Копер | 22 | +12 | 36 |
| 5 | Мура | 22 | +5 | 32 |
| 6 | Домжале | 21 | +3 | 31 |
| 7 | НК Браво | 21 | 0 | 22 |
| 8 | Табор Сежана | 22 | -28 | 16 |
| 9 | Горіца | 22 | -16 | 15 |
| 10 | Радомлє | 22 | -27 | 15 |
Хронологія матчів у лізі
| НК Браво | |
| Домжале | |
| Вдома | |
| В гостях |
Матчі вдома/в гостях
| М | Команда | НК Браво | Домжале |
|---|---|---|---|
| 1 | Олімпія Любляна | 6 - 1 | 3 - 2 |
| 2 | Цельє | 2 - 0 | 2 - 1 |
| 3 | Марибор | 0 - 1 | 0 - 3 |
| 4 | Копер | 0 - 1 | 1 - 1 |
| 5 | Мура | 0 - 1 | 0 - 1 |
| 6 | Домжале | 0 - 1 | - |
| 7 | НК Браво | - | 0 - 1 |
| 8 | Табор Сежана | 2 - 1 | 1 - 1 |
| 9 | Горіца | 2 - 0 | 0 - 0 |
| 10 | Радомлє | 1 - 1 | 0 - 2 |
Позиція в лізі
| НК Браво | Домжале | |
| Позиція | 7 | 6 |
| Очки | 22 | 31 |
| Вдома | В гостях | |
| Позиція | 6 | 4 |
| Очки | 16 | 15 |
Форма в лізі
| НК Браво | Домжале | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
6
4 11 |
8
7 6 |
| Вдома | В гостях | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
5
1 4 |
4
3 3 |
Голи в лізі
| НК Браво | Домжале | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
20
20 |
31
28 |
| Вдома | В гостях | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
14
7 |
15
11 |
Загальна статистика для Перша ліга
| Матчі (108) | |
| Перемоги вдома | 41% |
| Нічиї | 30% |
| Перемоги в гостях | 30% |
| Зіграні матчі | 100% |
| Голи (290) | |
| Голи за матч | 2.69 |
| Голи вдома за матч | 1.38 |
| Голи в гостях за матч | 1.31 |
| Домашня команда забила в | 64% |
| Команда гостей забила в | 71% |
| Обидві Команди Заб'ють | 45% |
| Більше 1.5 | 72% |
| Більше 2.5 | 47% |
| Більше 3.5 | 29% |
НК Браво наступні 6 матчі
| 2023-02-22 | Цельє | - | НК Браво |
| 2023-02-25 | НК Браво | - | Мура |
| 2023-03-05 | Табор Сежана | - | НК Браво |
| 2023-03-12 | Радомлє | - | НК Браво |
| 2023-03-15 | НК Браво | - | Марибор |
| 2023-03-19 | НК Браво | - | Горіца |
Домжале наступні 6 матчі
| 2023-02-23 | Домжале | - | Марибор |
| 2023-02-26 | Горіца | - | Домжале |
| 2023-03-04 | Домжале | - | Копер |
| 2023-03-07 | Копер | - | Домжале |
| 2023-03-12 | Олімпія Любляна | - | Домжале |
| 2023-03-15 | Домжале | - | Радомлє |
Коефіцієнти та Ймовірності
| Стандарт 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.15 | 3.20 | 3.20 |
| Ймовірність | 32% | 24% | 44% |
| X2 @ 1.65 | |||
| Подвійний шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.32 | 1.65 |
| Ймовірність | 42% | 58% |
| X2 @ 1.65 | ||
| Більше/Менше 1.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.39 | 2.75 | |
| Ймовірність | 66% | 34% | |
| Більше 1.5 @ 1.39 | |||
| Більше/Менше 2.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.15 | 1.61 | |
| Ймовірність | 41% | 59% | |
| Менше 2.5 @ 1.61 | |||
| Більше/Менше 3.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 3.90 | 1.22 | |
| Ймовірність | 23% | 77% | |
| Менше 3.5 @ 1.22 | |||
| Обидві Команди Заб'ють | Так | Ні | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.93 | 1.75 | |
| Ймовірність | 40% | 60% | |
| Ні @ 1.75 | |||
*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2023-02-19 08:02. На даний момент можливі зміни!