Ліга 1 - Франція
субота, 14.09.2019
19:00
19:00

Брест

Ренн
0 - 0
(0 - 0, 0 - 0)
| Інформація | |
|---|---|
| Місто | |
| Вдома: | Брест |
| В гостях: | Ренн |
| Відстань: | 210.4 км |
| Стадіон | |
| Стадіон: | Стад Франсіс Ле Бле |
| Вміщує: | 15 305 |
| Фотографії: | Google maps (карта) |
| Головний тренер | |
| Вдома: | Julien Lachuer (Фра) |
| В гостях: | Franck Haise (Фра) |
| Час початку | |
| Година: | 19:00 (20:00 місцевий час) |
Коефіцієнти
| 1 | X | 2 | П/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 3.30 | 3.30 | 2.25 | X2 | 1.57 | 1.33 | |||
| 31% | 25% | 44% | 1.33 | 41% | 59% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.36 | 3.20 | 2.10 | 1.72 | 3.75 | 1.28 | ||||||
| 76% | 24% | 41% | 59% | 15% | 85% |
Останні 12 прямі зустрічі
| 2019-07-23 | Брест | 1 - 0 | Ренн |
| 2019-01-06 | Ренн | 2 - 2 | Брест |
| 2017-10-06 | Брест | 0 - 2 | Ренн |
| 2017-07-15 | Брест | 1 - 2 | Ренн |
| 2016-10-07 | Брест | 0 - 1 | Ренн |
| 2015-07-11 | Брест | 0 - 1 | Ренн |
| 2013-04-27 | Брест | 0 - 2 | Ренн |
| 2012-12-08 | Ренн | 2 - 2 | Брест |
| 2012-07-25 | Брест | 3 - 1 | Ренн |
| 2012-04-21 | Брест | 0 - 1 | Ренн |
| 2011-12-10 | Ренн | 1 - 1 | Брест |
| 2011-04-09 | Брест | 2 - 0 | Ренн |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 3 | 6 | 8 | 4 | 3 | |
| 25% | 25% | 50% | 67% | 33% | 25% |
Брест останні 12 матчі
| 2019-08-31 | Нім | 3 - 0 | Брест |
| 2019-08-24 | Брест | 1 - 0 | Реймс |
| 2019-08-18 | Сент-Етьєн | 1 - 1 | Брест |
| 2019-08-10 | Брест | 1 - 1 | Тулуза |
| 2019-08-03 | Брест | 1 - 1 | Леванте |
| 2019-07-26 | Нант | 0 - 1 | Брест |
| 2019-07-23 | Брест | 1 - 0 | Ренн |
| 2019-07-20 | Генгам | 1 - 2 | Брест |
| 2019-07-17 | Брест | 2 - 1 | Лор'ян |
| 2019-05-17 | Мец | 1 - 0 | Брест |
| 2019-05-10 | Брест | 3 - 0 | Ніор |
| 2019-05-03 | Безьє | 1 - 0 | Брест |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 3 | 3 | 7 | 4 | 0 | |
| 50% | 25% | 25% | 58% | 33% | 0% |
Ренн останні 12 матчі
| 2019-09-01 | Ренн | 1 - 2 | Ніцца |
| 2019-08-25 | Страсбург | 0 - 2 | Ренн |
| 2019-08-18 | Ренн | 2 - 1 | ПСЖ |
| 2019-08-10 | Монпельє | 0 - 1 | Ренн |
| 2019-08-03 | ПСЖ | 2 - 1 | Ренн |
| 2019-07-26 | РБ Лейпциг | 2 - 0 | Ренн |
| 2019-07-23 | Брест | 1 - 0 | Ренн |
| 2019-07-13 | Селтік | 0 - 0 | Ренн |
| 2019-05-24 | Ренн | 3 - 1 | Лілль |
| 2019-05-18 | Страсбург | 0 - 2 | Ренн |
| 2019-05-12 | Ренн | 1 - 1 | Генгам |
| 2019-05-05 | Тулуза | 2 - 2 | Ренн |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 3 | 4 | 9 | 5 | 2 | |
| 42% | 25% | 33% | 75% | 42% | 17% |
Таблиця Ліга 1
| М | Команда | І | РМ | О |
|---|---|---|---|---|
| 1 | ПСЖ | 4 | +8 | 9 |
| 2 | Ренн | 4 | +3 | 9 |
| 3 | Лілль | 5 | +2 | 9 |
| 3 | Ніцца | 4 | +2 | 9 |
| 5 | Анже | 5 | 0 | 9 |
| 6 | Ліон | 5 | +8 | 8 |
| 7 | Реймс | 4 | +3 | 7 |
| 8 | Нант | 4 | +1 | 7 |
| 9 | О. Марсель | 4 | 0 | 7 |
| 10 | Тулуза | 4 | -1 | 7 |
| 11 | Бордо | 4 | 0 | 5 |
| 12 | Брест | 4 | -2 | 5 |
| 13 | Нім | 4 | -1 | 4 |
| 14 | Монпельє | 4 | -1 | 4 |
| 15 | Мец | 4 | -2 | 4 |
| 16 | Ам'єн | 5 | -3 | 4 |
| 17 | Сент-Етьєн | 4 | -3 | 4 |
| 18 | Страсбург | 4 | -2 | 3 |
| 19 | Монако | 4 | -6 | 2 |
| 20 | Діжон | 4 | -6 | 0 |
Хронологія матчів у лізі
| Брест | |
| Ренн | |
| Вдома | |
| В гостях |
Матчі вдома/в гостях
| М | Команда | Брест | Ренн |
|---|---|---|---|
| 1 | ПСЖ | ||
| 2 | Ренн | - | |
| 3 | Лілль | ||
| 3 | Ніцца | ||
| 5 | Анже | ||
| 6 | Ліон | ||
| 7 | Реймс | 1 - 0 | |
| 8 | Нант | ||
| 9 | О. Марсель | ||
| 10 | Тулуза | 1 - 1 | |
| 11 | Бордо | ||
| 12 | Брест | - | |
| 13 | Нім | ||
| 14 | Монпельє | 0 - 1 | |
| 15 | Мец | ||
| 16 | Ам'єн | ||
| 17 | Сент-Етьєн | ||
| 18 | Страсбург | 0 - 2 | |
| 19 | Монако | ||
| 20 | Діжон |
Позиція в лізі
| Брест | Ренн | |
| Позиція | 12 | 2 |
| Очки | 5 | 9 |
| Вдома | В гостях | |
| Позиція | 7 | 1 |
| Очки | 4 | 6 |
Форма в лізі
| Брест | Ренн | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
1
2 1 |
3
0 1 |
| Вдома | В гостях | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
1
1 0 |
2
0 0 |
Голи в лізі
| Брест | Ренн | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
3
5 |
6
3 |
| Вдома | В гостях | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
2
1 |
3
0 |
Загальна статистика для Ліга 1
| Матчі (42) | |
| Перемоги вдома | 50% |
| Нічиї | 24% |
| Перемоги в гостях | 26% |
| Зіграні матчі | 100% |
| Голи (102) | |
| Голи за матч | 2.43 |
| Голи вдома за матч | 1.52 |
| Голи в гостях за матч | 0.90 |
| Домашня команда забила в | 81% |
| Команда гостей забила в | 57% |
| Обидві Команди Заб'ють | 43% |
| Більше 1.5 | 79% |
| Більше 2.5 | 50% |
| Більше 3.5 | 14% |
Брест наступні 6 матчі
| 2019-09-21 | Бордо | - | Брест |
| 2019-09-25 | Брест | - | Ліон |
| 2019-09-28 | Монако | - | Брест |
| 2019-10-05 | Брест | - | Мец |
| 2019-10-19 | Анже | - | Брест |
| 2019-10-26 | Брест | - | Діжон |
Ренн наступні 6 матчі
| 2019-09-19 | Ренн | - | Селтік |
| 2019-09-22 | Ренн | - | Лілль |
| 2019-09-25 | Нант | - | Ренн |
| 2019-09-29 | О. Марсель | - | Ренн |
| 2019-10-03 | Лаціо | - | Ренн |
| 2019-10-06 | Ренн | - | Реймс |
Коефіцієнти та Ймовірності
| Стандарт 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 3.30 | 3.30 | 2.25 |
| Ймовірність | 31% | 25% | 44% |
| X2 @ 1.33 | |||
| Подвійний шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.57 | 1.33 |
| Ймовірність | 41% | 59% |
| X2 @ 1.33 | ||
| Більше/Менше 1.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.36 | 3.20 | |
| Ймовірність | 76% | 24% | |
| Більше 1.5 @ 1.36 | |||
| Більше/Менше 2.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.10 | 1.72 | |
| Ймовірність | 41% | 59% | |
| Менше 2.5 @ 1.72 | |||
| Більше/Менше 3.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 3.75 | 1.28 | |
| Ймовірність | 15% | 85% | |
| Менше 3.5 @ 1.28 | |||
| Обидві Команди Заб'ють | Так | Ні | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.80 | 1.95 | |
| Ймовірність | 47% | 53% | |
| Ні @ 1.95 | |||
*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2019-09-14 16:01. На даний момент можливі зміни!