Ку́бок Лі́ги - Англія
середа, 25.09.2019
19:45
1 - 3
(0 - 2, 1 - 1)
| Інформація |
| Місто |
| Вдома: |
Брайтон |
| В гостях: |
Бірмінгем |
| Відстань: |
220.3 км |
| Стадіон |
| Стадіон: |
Фалмер
|
| Вміщує: |
30 750 |
| Розміри: |
105 x 69 м |
| Фотографії: |
Google maps (карта) |
| Головний тренер |
| Вдома: |
Fabian Hurzeler (Нмч) |
| В гостях: |
Унай Емері (Ісп) |
| Час початку |
| Година: |
19:45 (19:45 місцевий час) |
Коефіцієнти
| 1 |
X |
2 |
П/K |
|
|
|
1X |
X2 |
| 3.50 |
3.40 |
2.10 |
12 |
|
|
|
1.66 |
1.28 |
| 38% |
31% |
31% |
1.30 |
|
|
|
61% |
39% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.28 |
3.50 |
|
|
|
1.95 |
1.85 |
|
|
|
3.25 |
1.33 |
| 73% |
27% |
|
|
|
49% |
51% |
|
|
|
29% |
71% |
Останні 3 прямі зустрічі
|
2017-05-07 |
Астон Вілла
|
1 - 1 |
Брайтон
|
|
2016-11-18 |
Брайтон
|
1 - 1 |
Астон Вілла
|
|
2010-01-23 |
Астон Вілла
|
3 - 2 |
Брайтон
|
Брайтон останні 12 матчі
|
2019-09-21 |
Ньюкасл Юнайтед
|
0 - 0 |
Брайтон
|
|
2019-09-14 |
Брайтон
|
1 - 1 |
Бернлі
|
|
2019-08-31 |
Манчестер Сіті
|
4 - 0 |
Брайтон
|
|
2019-08-27 |
Бристоль Роверс
|
1 - 2 |
Брайтон
|
|
2019-08-24 |
Брайтон
|
0 - 2 |
Саутгемптон
|
|
2019-08-17 |
Брайтон
|
1 - 1 |
Вест Гем
|
|
2019-08-10 |
Вотфорд
|
0 - 3 |
Брайтон
|
|
2019-08-02 |
Брайтон
|
2 - 1 |
Валенсія
|
|
2019-07-27 |
Бірмінгем
|
0 - 4 |
Брайтон
|
|
2019-07-20 |
Фулем
|
2 - 1 |
Брайтон
|
|
2019-07-19 |
Кроулі Таун
|
0 - 1 |
Брайтон
|
|
2019-07-13 |
Ліферінг
|
2 - 5 |
Брайтон
|
| В |
Н |
П |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 6 |
3 |
3 |
|
10 |
7 |
3 |
| 50% |
25% |
25% |
|
83% |
58% |
25% |
Астон Вілла останні 12 матчі
|
2019-09-22 |
Арсенал
|
3 - 2 |
Астон Вілла
|
|
2019-09-16 |
Астон Вілла
|
0 - 0 |
Вест Гем
|
|
2019-08-31 |
Кристал Пелес
|
1 - 0 |
Астон Вілла
|
|
2019-08-27 |
Крю
|
1 - 6 |
Астон Вілла
|
|
2019-08-23 |
Астон Вілла
|
2 - 0 |
Евертон
|
|
2019-08-17 |
Астон Вілла
|
1 - 2 |
Борнмут
|
|
2019-08-10 |
Тоттенгем
|
3 - 1 |
Астон Вілла
|
|
2019-08-03 |
РБ Лейпциг
|
1 - 3 |
Астон Вілла
|
|
2019-07-27 |
Чарльтон
|
1 - 4 |
Астон Вілла
|
|
2019-07-24 |
Волсолл
|
1 - 5 |
Астон Вілла
|
|
2019-07-21 |
Шрусбері
|
0 - 1 |
Астон Вілла
|
|
2019-07-18 |
Міннесота Юн.
|
0 - 3 |
Астон Вілла
|
| В |
Н |
П |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 7 |
1 |
4 |
|
9 |
8 |
6 |
| 58% |
8% |
33% |
|
75% |
67% |
50% |
Таблиця Прем'єр-ліга
| М |
Команда |
І |
В |
Н |
П |
МЗ |
МП |
РМ |
О |
| 1 |
Ліверпуль |
6 |
6 |
0 |
0 |
17 |
5 |
+12 |
18 |
| 2 |
Манчестер Сіті |
6 |
4 |
1 |
1 |
24 |
6 |
+18 |
13 |
| 3 |
Лестер |
6 |
3 |
2 |
1 |
8 |
5 |
+3 |
11 |
| 4 |
Арсенал |
6 |
3 |
2 |
1 |
11 |
10 |
+1 |
11 |
| 5 |
Вест Гем |
6 |
3 |
2 |
1 |
8 |
7 |
+1 |
11 |
| 6 |
Борнмут |
6 |
3 |
1 |
2 |
11 |
10 |
+1 |
10 |
| 7 |
Тоттенгем |
6 |
2 |
2 |
2 |
12 |
8 |
+4 |
8 |
| 8 |
Ман. Юнайтед |
6 |
2 |
2 |
2 |
8 |
6 |
+2 |
8 |
| 9 |
Бернлі |
6 |
2 |
2 |
2 |
8 |
7 |
+1 |
8 |
| 10 |
Шеффілд Юнайтед |
6 |
2 |
2 |
2 |
7 |
6 |
+1 |
8 |
| 11 |
Челсі |
6 |
2 |
2 |
2 |
12 |
13 |
-1 |
8 |
| 12 |
Кристал Пелес |
6 |
2 |
2 |
2 |
4 |
7 |
-3 |
8 |
| 13 |
Саутгемптон |
6 |
2 |
1 |
3 |
6 |
9 |
-3 |
7 |
| 14 |
Евертон |
6 |
2 |
1 |
3 |
5 |
9 |
-4 |
7 |
| 15 |
Брайтон |
6 |
1 |
3 |
2 |
5 |
8 |
-3 |
6 |
| 16 |
Норвіч |
6 |
2 |
0 |
4 |
9 |
14 |
-5 |
6 |
| 17 |
Ньюкасл Юнайтед |
6 |
1 |
2 |
3 |
4 |
8 |
-4 |
5 |
| 18 |
Астон Вілла |
6 |
1 |
1 |
4 |
6 |
9 |
-3 |
4 |
| 19 |
Вулвергемптон |
6 |
0 |
4 |
2 |
7 |
11 |
-4 |
4 |
| 20 |
Вотфорд |
6 |
0 |
2 |
4 |
4 |
18 |
-14 |
2 |
Брайтон наступні 6 матчі
|
2019-09-28 |
Челсі
|
- |
Брайтон
|
|
2019-10-05 |
Брайтон
|
- |
Тоттенгем
|
|
2019-10-19 |
Астон Вілла
|
- |
Брайтон
|
|
2019-10-26 |
Брайтон
|
- |
Евертон
|
|
2019-11-02 |
Брайтон
|
- |
Норвіч
|
|
2019-11-10 |
Ман. Юнайтед
|
- |
Брайтон
|
Астон Вілла наступні 6 матчі
|
2019-09-28 |
Астон Вілла
|
- |
Бернлі
|
|
2019-10-05 |
Норвіч
|
- |
Астон Вілла
|
|
2019-10-19 |
Астон Вілла
|
- |
Брайтон
|
|
2019-10-26 |
Манчестер Сіті
|
- |
Астон Вілла
|
|
2019-10-30 |
Астон Вілла
|
- |
Вулвергемптон
|
|
2019-11-02 |
Астон Вілла
|
- |
Ліверпуль
|
Коефіцієнти та Ймовірності
| Стандарт 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Коефіцієнт |
3.50 |
3.40 |
2.10 |
| Ймовірність |
38% |
31% |
31% |
|
12 @ 1.30 |
| Подвійний шанс |
1X |
X2 |
| Коефіцієнт |
1.66 |
1.28 |
| Ймовірність |
61% |
39% |
|
1X @ 1.66 |
| Більше/Менше 1.5 |
Блш |
Мнш |
| Коефіцієнт |
|
1.28 |
3.50 |
| Ймовірність |
|
73% |
27% |
|
Більше 1.5 @ 1.28 |
| Більше/Менше 2.5 |
Блш |
Мнш |
| Коефіцієнт |
|
1.95 |
1.85 |
| Ймовірність |
|
49% |
51% |
|
Менше 2.5 @ 1.85 |
| Більше/Менше 3.5 |
Блш |
Мнш |
| Коефіцієнт |
|
3.25 |
1.33 |
| Ймовірність |
|
29% |
71% |
|
Менше 3.5 @ 1.33 |
| Обидві Команди Заб'ють |
Так |
Ні |
| Коефіцієнт |
|
1.75 |
2.00 |
| Ймовірність |
|
53% |
47% |
|
Так @ 1.75 |
*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2019-09-25 16:03. На даний момент можливі зміни!