Клубні товариські матчі
субота, 24.03.2018
14:00
Броммапойкарна
(Швеція)
Юргорден
(Швеція)
0 - 1
(0 - 0, 0 - 1)
| Інформація |
| Місто |
| Вдома: |
Бромма |
| В гостях: |
Стокгольм |
| Відстань: |
7.1 км |
| Стадіон |
| Стадіон: |
Grimsta IP
(Бромма / Шве)
|
| Вміщує: |
8 000 |
| Розміри: |
105 x 65 м |
| Фотографії: |
Google maps (карта) |
| Час початку |
| Година: |
14:00 (15:00 місцевий час) |
Коефіцієнти
| 1 |
X |
2 |
П/K |
|
|
|
1X |
X2 |
| 2.50 |
3.60 |
2.29 |
12 |
|
|
|
1.57 |
1.50 |
| 34% |
30% |
36% |
1.28 |
|
|
|
47% |
53% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.17 |
4.40 |
|
|
|
1.57 |
2.35 |
|
|
|
2.40 |
1.50 |
| 78% |
22% |
|
|
|
59% |
41% |
|
|
|
37% |
63% |
Останні 12 прямі зустрічі
|
2017-02-27 |
Броммапойкарна
|
1 - 1 |
Юргорден
|
|
2015-03-21 |
Броммапойкарна
|
0 - 3 |
Юргорден
|
|
2014-08-25 |
Броммапойкарна
|
0 - 4 |
Юргорден
|
|
2014-04-27 |
Юргорден
|
3 - 2 |
Броммапойкарна
|
|
2013-08-10 |
Броммапойкарна
|
3 - 0 |
Юргорден
|
|
2013-04-18 |
Юргорден
|
1 - 1 |
Броммапойкарна
|
|
2010-08-18 |
Броммапойкарна
|
0 - 1 |
Юргорден
|
|
2010-03-31 |
Юргорден
|
0 - 0 |
Броммапойкарна
|
|
2009-09-20 |
Броммапойкарна
|
1 - 4 |
Юргорден
|
|
2009-04-24 |
Юргорден
|
0 - 2 |
Броммапойкарна
|
|
2007-10-28 |
Юргорден
|
0 - 1 |
Броммапойкарна
|
|
2007-04-06 |
Броммапойкарна
|
1 - 0 |
Юргорден
|
| В |
Н |
П |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 4 |
3 |
5 |
|
8 |
5 |
3 |
| 33% |
25% |
42% |
|
67% |
42% |
25% |
Броммапойкарна останні 12 матчі
|
2018-03-04 |
Мальме
|
3 - 1 |
Броммапойкарна
|
|
2018-02-25 |
Броммапойкарна
|
2 - 0 |
Далкурд
|
|
2018-02-18 |
Броммапойкарна
|
2 - 0 |
Єфле
|
|
2018-02-10 |
Чукарічкі
|
1 - 2 |
Броммапойкарна
|
|
2018-02-03 |
Фрей Тебю
|
1 - 2 |
Броммапойкарна
|
|
2018-01-27 |
Броммапойкарна
|
1 - 1 |
Сіріус
|
|
2017-11-04 |
Броммапойкарна
|
4 - 1 |
Єфле
|
|
2017-10-30 |
Естерс
|
0 - 0 |
Броммапойкарна
|
|
2017-10-24 |
Броммапойкарна
|
1 - 0 |
Далкурд
|
|
2017-10-17 |
Сюріанска
|
0 - 2 |
Броммапойкарна
|
|
2017-09-30 |
ГАІС Гетеборг
|
0 - 0 |
Броммапойкарна
|
|
2017-09-23 |
Броммапойкарна
|
3 - 1 |
Отвідаберг
|
| В |
Н |
П |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 8 |
3 |
1 |
|
9 |
5 |
3 |
| 67% |
25% |
8% |
|
75% |
42% |
25% |
Юргорден останні 12 матчі
|
2018-03-18 |
АІК Стокгольм
|
0 - 2 |
Юргорден
|
|
2018-03-12 |
Юргорден
|
1 - 0 |
Хекен
|
|
2018-03-03 |
Юргорден
|
1 - 0 |
Єнчепінг Седра
|
|
2018-02-24 |
Фрей Тебю
|
0 - 1 |
Юргорден
|
|
2018-02-19 |
Юргорден
|
6 - 0 |
Дегерфорс
|
|
2018-02-10 |
Юргорден
|
3 - 1 |
Буде Глімт
|
|
2018-02-09 |
Юргорден
|
1 - 1 |
Ассиріска ФФ
|
|
2018-02-03 |
Юргорден
|
2 - 1 |
ХІК Гельсінкі
|
|
2018-02-02 |
Юргорден
|
3 - 1 |
Сюріанска
|
|
2017-11-05 |
Кальмар
|
0 - 2 |
Юргорден
|
|
2017-10-29 |
Юргорден
|
0 - 0 |
Єнчепінг Седра
|
|
2017-10-22 |
Юргорден
|
1 - 1 |
Хекен
|
| В |
Н |
П |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 9 |
3 |
0 |
|
8 |
4 |
3 |
| 75% |
25% |
0% |
|
67% |
33% |
25% |
Броммапойкарна наступні 6 матчі
|
2018-04-02 |
Норрчепінг
|
- |
Броммапойкарна
|
|
2018-04-09 |
Броммапойкарна
|
- |
Хекен
|
|
2018-04-16 |
Хаммарбю
|
- |
Броммапойкарна
|
|
2018-04-19 |
Броммапойкарна
|
- |
Ельфсборг
|
|
2018-04-23 |
Мальме
|
- |
Броммапойкарна
|
|
2018-04-30 |
Броммапойкарна
|
- |
Естерсунд
|
Юргорден наступні 6 матчі
|
2018-04-01 |
Естерсунд
|
- |
Юргорден
|
|
2018-04-08 |
Юргорден
|
- |
Треллеборг
|
|
2018-04-15 |
АІК Стокгольм
|
- |
Юргорден
|
|
2018-04-18 |
Юргорден
|
- |
Мальме
|
|
2018-04-23 |
Ельфсборг
|
- |
Юргорден
|
|
2018-04-29 |
Юргорден
|
- |
Хаммарбю
|
Коефіцієнти та Ймовірності
| Стандарт 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Коефіцієнт |
2.50 |
3.60 |
2.29 |
| Ймовірність |
34% |
30% |
36% |
|
12 @ 1.28 |
| Подвійний шанс |
1X |
X2 |
| Коефіцієнт |
1.57 |
1.50 |
| Ймовірність |
47% |
53% |
|
X2 @ 1.50 |
| Більше/Менше 1.5 |
Блш |
Мнш |
| Коефіцієнт |
|
1.17 |
4.40 |
| Ймовірність |
|
78% |
22% |
|
Більше 1.5 @ 1.17 |
| Більше/Менше 2.5 |
Блш |
Мнш |
| Коефіцієнт |
|
1.57 |
2.35 |
| Ймовірність |
|
59% |
41% |
|
Більше 2.5 @ 1.57 |
| Більше/Менше 3.5 |
Блш |
Мнш |
| Коефіцієнт |
|
2.40 |
1.50 |
| Ймовірність |
|
37% |
63% |
|
Менше 3.5 @ 1.50 |
| Обидві Команди Заб'ють |
Так |
Ні |
| Коефіцієнт |
|
- | - |
| Ймовірність |
|
34% |
66% |
|
Ні |
*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2018-03-24 12:06. На даний момент можливі зміни!