Супереттан - Швеція

неділя, 14.04.2019
14:00
Броммапойкарна

Броммапойкарна

ГАІС Гетеборг

ГАІС Гетеборг

1 - 2
(0 - 1,  1 - 1)
Інформація
Місто
Вдома: Бромма
В гостях: Гетеборг
Відстань: 391.3 км
Стадіон
Стадіон: Grimsta IP
Вміщує: 8 000
Розміри: 105 x 65 м
Фотографії: Google maps (карта)
Час початку
Година: 14:00 (15:00 місцевий час)
Реклама

Коефіцієнти

1 X 2 П/K 1X X2
1.85 3.50 4.20 1 1.25 1.95
39% 33% 28% 1.85 66% 34%
+1.5 -1.5 +2.5 -2.5 +3.5 -3.5
1.28 3.50 1.90 1.90 3.25 1.33
92% 8% 67% 33% 42% 58%

Останні 12 прямі зустрічі

2017-09-30 ГАІС Гетеборг 0 - 0 Броммапойкарна
2017-06-17 Броммапойкарна 3 - 2 ГАІС Гетеборг
2015-10-24 Броммапойкарна 0 - 2 ГАІС Гетеборг
2015-05-01 ГАІС Гетеборг 2 - 1 Броммапойкарна
2010-08-23 ГАІС Гетеборг 1 - 1 Броммапойкарна
2010-07-04 ГАІС Гетеборг 0 - 0 Броммапойкарна
2010-04-06 Броммапойкарна 1 - 0 ГАІС Гетеборг
2009-10-26 ГАІС Гетеборг 0 - 1 Броммапойкарна
2009-07-04 Броммапойкарна 1 - 0 ГАІС Гетеборг
2007-10-07 ГАІС Гетеборг 2 - 1 Броммапойкарна
2007-07-01 Броммапойкарна 1 - 0 ГАІС Гетеборг
2005-07-16 ГАІС Гетеборг 2 - 2 Броммапойкарна
В Н П +1.5 +2.5 +3.5
5 4 3 6 4 2
42% 33% 25% 50% 33% 17%

Броммапойкарна останні 12 матчі

2019-04-07 Далкурд 0 - 4 Броммапойкарна
2019-03-30 Броммапойкарна 1 - 2 Вестерос
2019-03-24 АІК Стокгольм 2 - 2 Броммапойкарна
2019-03-16 Броммапойкарна 0 - 0 Сіріус
2019-03-02 Хекен 1 - 0 Броммапойкарна
2019-02-24 Броммапойкарна 4 - 2 Браге
2019-02-16 Русенгорд 1 - 3 Броммапойкарна
2019-02-06 Броммапойкарна 3 - 1 Форвард
2019-02-01 Броммапойкарна 1 - 3 Дандолк
2019-01-29 Броммапойкарна 3 - 0 Вентспілс
2018-11-25 Броммапойкарна 1 - 2 АФК Ескільстуна
2018-11-22 АФК Ескільстуна 0 - 1 Броммапойкарна
В Н П +1.5 +2.5 +3.5
6 2 4 9 9 6
50% 17% 33% 75% 75% 50%

ГАІС Гетеборг останні 12 матчі

2019-04-05 ГАІС Гетеборг 1 - 1 Естерс
2019-03-30 Треллеборг 2 - 2 ГАІС Гетеборг
2019-03-24 Хекен 1 - 2 ГАІС Гетеборг
2019-03-09 Хекен 4 - 1 ГАІС Гетеборг
2019-03-03 ГАІС Гетеборг 4 - 3 Нічепінг
2019-02-25 ІФК Гетеборг 0 - 0 ГАІС Гетеборг
2019-02-16 Еребру 2 - 1 ГАІС Гетеборг
2019-02-02 Норрбю 3 - 1 ГАІС Гетеборг
2018-11-10 Фалькенберг 0 - 2 ГАІС Гетеборг
2018-11-05 ГАІС Гетеборг 1 - 1 Естерс
2018-10-29 Єнчепінг Седра 2 - 0 ГАІС Гетеборг
2018-10-20 ГАІС Гетеборг 3 - 1 Ландскруна
В Н П +1.5 +2.5 +3.5
4 4 4 11 7 5
33% 33% 33% 92% 58% 42%
Реклама

Таблиця Супереттан

М Команда І В Н П МЗ МП РМ О
1 Браге 3 2 1 0 5 1 +4 7
2 Дегерфорс 2 2 0 0 6 2 +4 6
3 Варберг 2 2 0 0 4 1 +3 6
4 Ергрюте 2 1 1 0 4 2 +2 4
5 Норрбю 2 1 1 0 3 2 +1 4
6 Вестерос 3 1 1 1 4 4 0 4
7 Броммапойкарна 2 1 0 1 5 2 +3 3
8 Сюріанска 2 1 0 1 4 4 0 3
9 М'єльбю 3 1 0 2 3 4 -1 3
10 Єнчепінг Седра 3 1 0 2 2 3 -1 3
11 Хальмстад 3 1 0 2 2 5 -3 3
12 ГАІС Гетеборг 2 0 2 0 3 3 0 2
13 Естерс 2 0 2 0 1 1 0 2
14 Треллеборг 2 0 1 1 3 5 -2 1
15 Далкурд 3 0 1 2 0 5 -5 1
16 Фрей Тебю 2 0 0 2 0 5 -5 0

Хронологія матчів у лізі

Броммапойкарна   
ГАІС Гетеборг   
Вдома   
В гостях   

Матчі вдома/в гостях

М Команда Броммапойкарна ГАІС Гетеборг
1 Браге    
2 Дегерфорс    
3 Варберг    
4 Ергрюте    
5 Норрбю    
6 Вестерос 1 - 2  
7 Броммапойкарна -  
8 Сюріанска    
9 М'єльбю    
10 Єнчепінг Седра    
11 Хальмстад    
12 ГАІС Гетеборг   -
13 Естерс    
14 Треллеборг   2 - 2
15 Далкурд    
16 Фрей Тебю    

Позиція в лізі

  Броммапойкарна ГАІС Гетеборг
Позиція 7 12
Очки 3 2
  Вдома В гостях
Позиція 12 8
Очки 0 1

Форма в лізі

  Броммапойкарна ГАІС Гетеборг
Перемоги
Нічиї
Поразки
1  
0  
1  
0  
2   
0  
  Вдома В гостях
Перемоги
Нічиї
Поразки
0  
0  
1  
0  
1  
0  

Голи в лізі

  Броммапойкарна ГАІС Гетеборг
Забиті голи
Пропущені голи
5      
2   
3    
3    
  Вдома В гостях
Забиті голи
Пропущені голи
1   
2   
2   
2   

Загальна статистика для Супереттан

Матчі   (19)
Перемоги вдома 37%
Нічиї 26%
Перемоги в гостях 37%
Зіграні матчі 100%
Голи   (49)
Голи за матч 2.58
Голи вдома за матч 1.16
Голи в гостях за матч 1.42
Домашня команда забила в 74%
Команда гостей забила в 79%
Обидві Команди Заб'ють 58%
Більше 1.5 79%
Більше 2.5 53%
Більше 3.5 26%

Броммапойкарна наступні 6 матчі

2019-04-22 Варберг - Броммапойкарна
2019-04-27 Броммапойкарна - Хальмстад
2019-05-03 Норрбю - Броммапойкарна
2019-05-11 Броммапойкарна - Дегерфорс
2019-05-15 Фрей Тебю - Броммапойкарна
2019-05-20 Броммапойкарна - Єнчепінг Седра

ГАІС Гетеборг наступні 6 матчі

2019-04-19 ГАІС Гетеборг - Браге
2019-04-28 Сюріанска - ГАІС Гетеборг
2019-05-05 ГАІС Гетеборг - Єнчепінг Седра
2019-05-10 ГАІС Гетеборг - Фрей Тебю
2019-05-14 Хальмстад - ГАІС Гетеборг
2019-05-21 ГАІС Гетеборг - Вестерос

Коефіцієнти та Ймовірності

Стандарт 1X2 1 X 2
Коефіцієнт 1.85 3.50 4.20
Ймовірність 39% 33% 28%
1 @ 1.85
Подвійний шанс 1X X2
Коефіцієнт 1.25 1.95
Ймовірність 66% 34%
1X @ 1.25
Більше/Менше 1.5 Блш Мнш
Коефіцієнт   1.28 3.50
Ймовірність   92% 8%
Більше 1.5 @ 1.28
Більше/Менше 2.5 Блш Мнш
Коефіцієнт   1.90 1.90
Ймовірність   67% 33%
Більше 2.5 @ 1.90
Більше/Менше 3.5 Блш Мнш
Коефіцієнт   3.25 1.33
Ймовірність   42% 58%
Менше 3.5 @ 1.33
Обидві Команди Заб'ють Так Ні
Коефіцієнт   1.75 2.00
Ймовірність   69% 31%
Так @ 1.75

*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2019-04-14 12:00. На даний момент можливі зміни!