Кубок Сінгапуру
середа, 25.09.2019
12:45
Бруней ДПММ
Гейланг Інтерн.
1 - 1
(0 - 1, 1 - 0)
| Інформація |
| Місто |
| Вдома: |
Бандар Сері Бегаван (Бруней) / Малайзія (Bru) |
| В гостях: |
Бедок (Сін) |
| Відстань: |
1 286.4 км |
| Час початку |
| Година: |
12:45 (19:45 місцевий час) |
Коефіцієнти
| 1 |
X |
2 |
П/K |
|
|
|
1X |
X2 |
| 1.66 |
3.60 |
4.20 |
1 |
|
|
|
1.20 |
2.00 |
| 41% |
32% |
27% |
1.66 |
|
|
|
71% |
29% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.16 |
4.50 |
|
|
|
1.55 |
2.37 |
|
|
|
2.37 |
1.53 |
| 54% |
46% |
|
|
|
60% |
40% |
|
|
|
54% |
46% |
Останні 12 прямі зустрічі
|
2019-08-02 |
Бруней ДПММ
|
3 - 0 |
Гейланг Інтерн.
|
|
2019-05-11 |
Гейланг Інтерн.
|
1 - 3 |
Бруней ДПММ
|
|
2019-03-09 |
Бруней ДПММ
|
3 - 0 |
Гейланг Інтерн.
|
|
2018-08-11 |
Бруней ДПММ
|
2 - 2 |
Гейланг Інтерн.
|
|
2018-06-10 |
Гейланг Інтерн.
|
2 - 6 |
Бруней ДПММ
|
|
2018-04-17 |
Бруней ДПММ
|
4 - 1 |
Гейланг Інтерн.
|
|
2017-10-27 |
Гейланг Інтерн.
|
4 - 1 |
Бруней ДПММ
|
|
2017-07-24 |
Бруней ДПММ
|
0 - 1 |
Гейланг Інтерн.
|
|
2017-07-14 |
Бруней ДПММ
|
3 - 3 |
Гейланг Інтерн.
|
|
2017-04-20 |
Гейланг Інтерн.
|
2 - 0 |
Бруней ДПММ
|
|
2016-08-11 |
Гейланг Інтерн.
|
1 - 1 |
Бруней ДПММ
|
|
2016-04-30 |
Бруней ДПММ
|
1 - 2 |
Гейланг Інтерн.
|
| В |
Н |
П |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 5 |
3 |
4 |
|
11 |
9 |
6 |
| 42% |
25% |
33% |
|
92% |
75% |
50% |
Бруней ДПММ останні 12 матчі
|
2019-09-18 |
Бруней ДПММ
|
0 - 1 |
Тампінес Ровeрс
|
|
2019-09-14 |
Бруней ДПММ
|
3 - 0 |
Ворріорз ФК
|
|
2019-09-10 |
Бруней ДПММ
|
2 - 0 |
FC Jurong
|
|
2019-09-01 |
Балестьєр Халса
|
1 - 4 |
Бруней ДПММ
|
|
2019-08-07 |
Янг Лайонс
|
1 - 1 |
Бруней ДПММ
|
|
2019-08-02 |
Бруней ДПММ
|
3 - 0 |
Гейланг Інтерн.
|
|
2019-07-27 |
Лайон Сіті
|
1 - 0 |
Бруней ДПММ
|
|
2019-07-19 |
Хуганг Юнайтед
|
3 - 1 |
Бруней ДПММ
|
|
2019-07-13 |
Янг Лайонс
|
0 - 1 |
Бруней ДПММ
|
|
2019-07-06 |
Ворріорз ФК
|
3 - 3 |
Бруней ДПММ
|
|
2019-06-28 |
Бруней ДПММ
|
2 - 1 |
Балестьєр Халса
|
|
2019-06-22 |
Тампінес Ровeрс
|
3 - 1 |
Бруней ДПММ
|
| В |
Н |
П |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 6 |
2 |
4 |
|
9 |
7 |
4 |
| 50% |
17% |
33% |
|
75% |
58% |
33% |
Гейланг Інтерн. останні 12 матчі
|
2019-09-21 |
Лайон Сіті
|
3 - 2 |
Гейланг Інтерн.
|
|
2019-09-18 |
Гейланг Інтерн.
|
4 - 3 |
Ворріорз ФК
|
|
2019-09-15 |
Гейланг Інтерн.
|
4 - 4 |
Хуганг Юнайтед
|
|
2019-08-30 |
Янг Лайонс
|
1 - 2 |
Гейланг Інтерн.
|
|
2019-08-18 |
Балестьєр Халса
|
3 - 4 |
Гейланг Інтерн.
|
|
2019-08-14 |
Гейланг Інтерн.
|
2 - 1 |
Тампінес Ровeрс
|
|
2019-08-02 |
Бруней ДПММ
|
3 - 0 |
Гейланг Інтерн.
|
|
2019-07-26 |
Гейланг Інтерн.
|
1 - 0 |
FC Jurong
|
|
2019-07-12 |
Гейланг Інтерн.
|
2 - 3 |
Лайон Сіті
|
|
2019-07-05 |
Гейланг Інтерн.
|
2 - 2 |
Хуганг Юнайтед
|
|
2019-06-29 |
Гейланг Інтерн.
|
1 - 2 |
Янг Лайонс
|
|
2019-06-23 |
Ворріорз ФК
|
1 - 2 |
Гейланг Інтерн.
|
| В |
Н |
П |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 6 |
2 |
4 |
|
11 |
11 |
6 |
| 50% |
17% |
33% |
|
92% |
92% |
50% |
Таблиця Ліга Супер
| М |
Команда |
І |
В |
Н |
П |
МЗ |
МП |
РМ |
О |
| 1 |
Джохор ДТ |
22 |
16 |
5 |
1 |
49 |
19 |
+30 |
53 |
| 2 |
Срі Паханг |
22 |
12 |
7 |
3 |
37 |
21 |
+16 |
43 |
| 3 |
Селангор |
22 |
10 |
7 |
5 |
41 |
35 |
+6 |
37 |
| 4 |
Кедах |
22 |
9 |
7 |
6 |
37 |
29 |
+8 |
34 |
| 5 |
Перак |
22 |
8 |
9 |
5 |
36 |
31 |
+5 |
33 |
| 6 |
Мелака Юнайтед |
22 |
9 |
6 |
7 |
34 |
30 |
+4 |
33 |
| 7 |
Теренггану |
22 |
7 |
9 |
6 |
35 |
37 |
-2 |
30 |
| 8 |
Петалінг Джая |
22 |
8 |
2 |
12 |
22 |
29 |
-7 |
26 |
| 9 |
ПКНС |
22 |
5 |
6 |
11 |
37 |
38 |
-1 |
21 |
| 10 |
Фелда |
22 |
4 |
7 |
11 |
27 |
43 |
-16 |
19 |
| 11 |
ПКНП |
22 |
3 |
7 |
12 |
22 |
40 |
-18 |
16 |
| 12 |
Куала-Лумпур Сіті |
22 |
4 |
2 |
16 |
24 |
49 |
-25 |
14 |
Таблиця С.Ліга
| М |
Команда |
І |
В |
Н |
П |
МЗ |
МП |
РМ |
О |
| 1 |
Бруней ДПММ |
23 |
14 |
5 |
4 |
46 |
21 |
+25 |
47 |
| 2 |
Тампінес Ровeрс |
23 |
12 |
7 |
4 |
51 |
28 |
+23 |
43 |
| 3 |
Хуганг Юнайтед |
23 |
13 |
4 |
6 |
54 |
40 |
+14 |
43 |
| 4 |
FC Jurong |
23 |
11 |
5 |
7 |
35 |
25 |
+10 |
38 |
| 5 |
Гейланг Інтерн. |
24 |
10 |
3 |
11 |
41 |
48 |
-7 |
33 |
| 6 |
Лайон Сіті |
23 |
9 |
3 |
11 |
34 |
45 |
-11 |
30 |
| 7 |
Ворріорз ФК |
23 |
6 |
4 |
13 |
37 |
53 |
-16 |
22 |
| 8 |
Янг Лайонс |
23 |
6 |
3 |
14 |
20 |
37 |
-17 |
21 |
| 9 |
Балестьєр Халса |
23 |
4 |
4 |
15 |
34 |
55 |
-21 |
16 |
Бруней ДПММ наступні 6 матчі
|
2019-09-29 |
Бруней ДПММ
|
- |
Хуганг Юнайтед
|
|
2019-10-19 |
Хуганг Юнайтед
|
- |
Бруней ДПММ
|
|
2019-10-23 |
FC Jurong
|
- |
Бруней ДПММ
|
|
2019-10-26 |
Бруней ДПММ
|
- |
Ворріорз ФК
|
|
2019-10-30 |
Ворріорз ФК
|
- |
Бруней ДПММ
|
|
2019-11-02 |
Гейланг Інтерн.
|
- |
Бруней ДПММ
|
Гейланг Інтерн. наступні 6 матчі
|
2019-10-19 |
Гейланг Інтерн.
|
- |
FC Jurong
|
|
2019-10-23 |
Хуганг Юнайтед
|
- |
Гейланг Інтерн.
|
|
2019-10-26 |
Тампінес Ровeрс
|
- |
Гейланг Інтерн.
|
|
2019-10-30 |
Гейланг Інтерн.
|
- |
Тампінес Ровeрс
|
|
2019-11-02 |
Гейланг Інтерн.
|
- |
Бруней ДПММ
|
|
2020-02-29 |
FC Jurong
|
- |
Гейланг Інтерн.
|
Коефіцієнти та Ймовірності
| Стандарт 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Коефіцієнт |
1.66 |
3.60 |
4.20 |
| Ймовірність |
41% |
32% |
27% |
|
1 @ 1.66 |
| Подвійний шанс |
1X |
X2 |
| Коефіцієнт |
1.20 |
2.00 |
| Ймовірність |
71% |
29% |
|
1X @ 1.20 |
| Більше/Менше 1.5 |
Блш |
Мнш |
| Коефіцієнт |
|
1.16 |
4.50 |
| Ймовірність |
|
54% |
46% |
|
Більше 1.5 @ 1.16 |
| Більше/Менше 2.5 |
Блш |
Мнш |
| Коефіцієнт |
|
1.55 |
2.37 |
| Ймовірність |
|
60% |
40% |
|
Більше 2.5 @ 1.55 |
| Більше/Менше 3.5 |
Блш |
Мнш |
| Коефіцієнт |
|
2.37 |
1.53 |
| Ймовірність |
|
54% |
46% |
|
Більше 3.5 @ 2.37 |
| Обидві Команди Заб'ють |
Так |
Ні |
| Коефіцієнт |
|
1.57 |
2.25 |
| Ймовірність |
|
54% |
46% |
|
Так @ 1.57 |
*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2019-09-25 08:00. На даний момент можливі зміни!