Серія B - Бразилія

середа, 30.06.2021
21:00
Брускі

Брускі

Бразіл Пелотас

Бразіл Пелотас

1 - 0
(0 - 0,  1 - 0)
Інформація
Місто
Вдома: Бруск
В гостях: Пелота
Відстань: 616.4 км
Час початку
Година: 21:00 (17:00 місцевий час)
Реклама

Коефіцієнти

1 X 2 П/K 1X X2
1.99 3.08 4.40 1 1.20 1.77
49% 39% 12% 1.99 80% 20%
+1.5 -1.5 +2.5 -2.5 +3.5 -3.5
1.64 2.20 2.89 1.37 6.19 1.10
66% 34% 48% 52% 15% 85%

Останні 2 прямі зустрічі

2020-08-27 Брускі 1 - 0 Бразіл Пелотас
2020-03-13 Бразіл Пелотас 0 - 1 Брускі

Брускі останні 12 матчі

2021-06-28 Васку 2 - 1 Брускі
2021-06-22 Брускі 0 - 0 Сампайо Корреа
2021-06-19 Віторія 3 - 1 Брускі
2021-06-13 Аваї 1 - 2 Брускі
2021-06-05 Лондріна 0 - 1 Брускі
2021-05-30 Брускі 2 - 1 Понте-Прета
2021-05-20 Брускі 0 - 1 Аваї
2021-05-02 Аваї 0 - 0 Брускі
2021-04-28 Брускі 1 - 0 Жойнвіль
2021-04-25 Жойнвіль 2 - 2 Брускі
2021-04-18 Жойнвіль 0 - 0 Брускі
2021-04-04 Брускі 2 - 2 Фігейренсе
В Н П +1.5 +2.5 +3.5
4 5 3 6 6 3
33% 42% 25% 50% 50% 25%

Бразіл Пелотас останні 12 матчі

2021-06-25 Бразіл Пелотас 1 - 1 Понте-Прета
2021-06-23 КРБ Бразіл 2 - 1 Бразіл Пелотас
2021-06-19 Бразіл Пелотас 2 - 1 Гояс
2021-06-16 Конфьянса 1 - 1 Бразіл Пелотас
2021-06-12 Бразіл Пелотас 1 - 2 Васку
2021-06-05 Ремо 1 - 0 Бразіл Пелотас
2021-05-28 Бразіл Пелотас 0 - 0 Лондріна
2021-04-25 Жувентуде 2 - 1 Бразіл Пелотас
2021-04-19 Бразіл Пелотас 1 - 0 Sao Luiz RS
2021-04-01 Іпіранга 1 - 0 Бразіл Пелотас
2021-03-27 Бразіл Пелотас 1 - 2 Інтернасьйонал
2021-03-24 Novo Hamburgo 1 - 1 Бразіл Пелотас
В Н П +1.5 +2.5 +3.5
2 4 6 8 5 0
17% 33% 50% 67% 42% 0%
Реклама

Таблиця Серія B

М Команда І В Н П МЗ МП РМ О
1 Наутіко 7 5 2 0 11 3 +8 17
2 Корітіба 6 4 1 1 7 3 +4 13
3 Гояс 7 3 3 1 8 3 +5 12
4 Сампайо Корреа 7 3 3 1 6 2 +4 12
5 Операріу 8 3 3 2 8 8 0 12
6 Васку 7 3 1 3 9 9 0 10
7 Брускі 6 3 1 2 7 7 0 10
8 КРБ Бразіл 7 3 1 3 11 13 -2 10
9 Гуарані 7 2 3 2 9 9 0 9
10 Віла-Нова 8 2 3 3 5 7 -2 9
11 Ботафогу 6 2 2 2 9 8 +1 8
12 КСА 6 2 2 2 4 4 0 8
13 Конфьянса 7 2 2 3 8 10 -2 8
14 Лондріна 7 1 4 2 5 6 -1 7
15 Ремо 6 1 4 1 4 6 -2 7
16 Крузейру 7 2 1 4 10 13 -3 7
17 Аваї 6 2 1 3 5 8 -3 7
18 Віторія 7 1 3 3 5 6 -1 6
19 Бразіл Пелотас 7 1 3 3 6 8 -2 6
20 Понте-Прета 7 0 3 4 3 7 -4 3

Хронологія матчів у лізі

Брускі       
Бразіл Пелотас        
Вдома       
В гостях        

Матчі вдома/в гостях

М Команда Брускі Бразіл Пелотас
1 Наутіко    
2 Корітіба    
3 Гояс    
4 Сампайо Корреа 0 - 0  
5 Операріу    
6 Васку    
7 Брускі -  
8 КРБ Бразіл   2 - 1
9 Гуарані    
10 Віла-Нова    
11 Ботафогу    
12 КСА    
13 Конфьянса   1 - 1
14 Лондріна    
15 Ремо   1 - 0
16 Крузейру    
17 Аваї    
18 Віторія    
19 Бразіл Пелотас   -
20 Понте-Прета 2 - 1  

Позиція в лізі

  Брускі Бразіл Пелотас
Позиція 7 19
Очки 10 6
  Вдома В гостях
Позиція 20 16
Очки 4 1

Форма в лізі

  Брускі Бразіл Пелотас
Перемоги
Нічиї
Поразки
3    
1  
2   
1  
3    
3    
  Вдома В гостях
Перемоги
Нічиї
Поразки
1  
1  
0  
0  
1  
2   

Голи в лізі

  Брускі Бразіл Пелотас
Забиті голи
Пропущені голи
7        
7        
6       
8         
  Вдома В гостях
Забиті голи
Пропущені голи
2   
1   
2   
4     

Загальна статистика для Серія B

Матчі   (68)
Перемоги вдома 46%
Нічиї 34%
Перемоги в гостях 21%
Зіграні матчі 100%
Голи   (140)
Голи за матч 2.06
Голи вдома за матч 1.22
Голи в гостях за матч 0.84
Домашня команда забила в 74%
Команда гостей забила в 56%
Обидві Команди Заб'ють 46%
Більше 1.5 62%
Більше 2.5 35%
Більше 3.5 15%

Брускі наступні 6 матчі

2021-07-04 Гуарані - Брускі
2021-07-12 Брускі - КСА
2021-07-15 Ремо - Брускі
2021-07-17 Брускі - Ботафогу
2021-07-21 Віла-Нова - Брускі
2021-07-24 Наутіко - Брускі

Бразіл Пелотас наступні 6 матчі

2021-07-03 Бразіл Пелотас - Крузейру
2021-07-10 Операріу - Бразіл Пелотас
2021-07-13 Віла-Нова - Бразіл Пелотас
2021-07-17 Бразіл Пелотас - Віторія
2021-07-22 Наутіко - Бразіл Пелотас
2021-07-26 Аваї - Бразіл Пелотас

Коефіцієнти та Ймовірності

Стандарт 1X2 1 X 2
Коефіцієнт 1.99 3.08 4.40
Ймовірність 49% 39% 12%
1 @ 1.99
Подвійний шанс 1X X2
Коефіцієнт 1.20 1.77
Ймовірність 80% 20%
1X @ 1.20
Більше/Менше 1.5 Блш Мнш
Коефіцієнт   1.64 2.20
Ймовірність   66% 34%
Більше 1.5 @ 1.64
Більше/Менше 2.5 Блш Мнш
Коефіцієнт   2.89 1.37
Ймовірність   48% 52%
Менше 2.5 @ 1.37
Більше/Менше 3.5 Блш Мнш
Коефіцієнт   6.19 1.10
Ймовірність   15% 85%
Менше 3.5 @ 1.10
Обидві Команди Заб'ють Так Ні
Коефіцієнт   2.54 1.46
Ймовірність   61% 39%
Так @ 2.54

*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2021-06-30 20:03. На даний момент можливі зміни!