Дивізіон 1 - Норвегія
неділя, 02.10.2022
13:00
13:00

Брюне

Шейд
0 - 3
(0 - 0, 0 - 3)
| Інформація | |
|---|---|
| Місто | |
| Вдома: | Брайне |
| В гостях: | Осло |
| Відстань: | 317.4 км |
| Стадіон | |
| Стадіон: | Брюне |
| Вміщує: | 10 000 (2 107) |
| Розміри: | 105 x 67 м |
| Фотографії: | Google maps (карта) |
| Час початку | |
| Година: | 13:00 (14:00 місцевий час) |
Коефіцієнти
| 1 | X | 2 | П/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.00 | 3.60 | 3.60 | 1 | 1.28 | 1.72 | |||
| 50% | 25% | 25% | 2.00 | 66% | 34% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.18 | 4.50 | 1.65 | 2.20 | 2.50 | 1.50 | ||||||
| 82% | 18% | 63% | 37% | 38% | 62% |
Останні 3 прямі зустрічі
| 2022-07-11 | Шейд | 1 - 2 | Брюне |
| 2018-10-20 | Шейд | 2 - 0 | Брюне |
| 2018-07-22 | Брюне | 3 - 1 | Шейд |
Брюне останні 12 матчі
| 2022-09-28 | Тромсдален | 0 - 1 | Брюне |
| 2022-09-18 | КФУМ Осло | 3 - 3 | Брюне |
| 2022-09-11 | Брюне | 3 - 3 | Согндал |
| 2022-09-05 | Стабек | 2 - 2 | Брюне |
| 2022-08-29 | Брюне | 5 - 0 | Рауфосс |
| 2022-08-22 | Ранхейм | 1 - 1 | Брюне |
| 2022-08-14 | Брюне | 2 - 1 | Гроруд |
| 2022-08-08 | Старт Крістіан. | 6 - 0 | Брюне |
| 2022-08-04 | Конгсвінгер | 2 - 1 | Брюне |
| 2022-07-31 | Брюне | 1 - 5 | Бранн Берген |
| 2022-07-25 | Стьєрдальс-Блінк | 0 - 2 | Брюне |
| 2022-07-18 | Брюне | 0 - 2 | Фредрікстад |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 4 | 4 | 11 | 8 | 6 | |
| 33% | 33% | 33% | 92% | 67% | 50% |
Шейд останні 12 матчі
| 2022-09-17 | Шейд | 3 - 3 | Фредрікстад |
| 2022-09-12 | Мйондален | 1 - 0 | Шейд |
| 2022-09-05 | Согндал | 0 - 1 | Шейд |
| 2022-08-29 | Шейд | 1 - 5 | КФУМ Осло |
| 2022-08-22 | Гроруд | 1 - 1 | Шейд |
| 2022-08-14 | Шейд | 2 - 0 | Асане |
| 2022-08-08 | Саннес Ульф | 0 - 0 | Шейд |
| 2022-08-04 | Шейд | 1 - 0 | Ранхейм |
| 2022-07-31 | Стабек | 2 - 0 | Шейд |
| 2022-07-24 | Шейд | 2 - 2 | Рауфосс |
| 2022-07-18 | Асане | 3 - 2 | Шейд |
| 2022-07-11 | Шейд | 1 - 2 | Брюне |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 4 | 5 | 8 | 5 | 4 | |
| 25% | 33% | 42% | 67% | 42% | 33% |
Таблиця Дивізіон 1
| М | Команда | І | РМ | О |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Бранн Берген | 25 | +68 | 69 |
| 2 | Стабек | 25 | +27 | 47 |
| 3 | КФУМ Осло | 25 | +12 | 45 |
| 4 | Старт Крістіан. | 25 | +20 | 42 |
| 5 | Саннес Ульф | 25 | +3 | 40 |
| 6 | Ранхейм | 25 | +1 | 40 |
| 7 | Конгсвінгер | 25 | +7 | 39 |
| 8 | Согндал | 25 | -3 | 36 |
| 9 | Мйондален | 25 | -9 | 36 |
| 10 | Рауфосс | 25 | -11 | 34 |
| 11 | Асане | 25 | -16 | 29 |
| 12 | Фредрікстад | 25 | -4 | 26 |
| 13 | Брюне | 25 | -9 | 26 |
| 14 | Шейд | 25 | -19 | 19 |
| 15 | Стьєрдальс-Блінк | 25 | -29 | 14 |
| 16 | Гроруд | 25 | -38 | 10 |
Хронологія матчів у лізі
| Брюне | |
| Шейд | |
| Вдома | |
| В гостях |
Матчі вдома/в гостях
| М | Команда | Брюне | Шейд |
|---|---|---|---|
| 1 | Бранн Берген | 1 - 5 | |
| 2 | Стабек | 0 - 0 | 2 - 0 |
| 3 | КФУМ Осло | 1 - 2 | 3 - 0 |
| 4 | Старт Крістіан. | 2 - 0 | 3 - 2 |
| 5 | Саннес Ульф | 0 - 0 | |
| 6 | Ранхейм | 1 - 2 | 4 - 0 |
| 7 | Конгсвінгер | 1 - 1 | 1 - 0 |
| 8 | Согндал | 3 - 3 | 0 - 1 |
| 9 | Мйондален | 1 - 0 | |
| 10 | Рауфосс | 5 - 0 | 1 - 0 |
| 11 | Асане | 2 - 1 | 3 - 2 |
| 12 | Фредрікстад | 0 - 2 | 2 - 0 |
| 13 | Брюне | - | |
| 14 | Шейд | - | |
| 15 | Стьєрдальс-Блінк | 0 - 0 | |
| 16 | Гроруд | 2 - 1 | 1 - 1 |
Позиція в лізі
| Брюне | Шейд | |
| Позиція | 13 | 14 |
| Очки | 26 | 19 |
| Вдома | В гостях | |
| Позиція | 12 | 15 |
| Очки | 16 | 5 |
Форма в лізі
| Брюне | Шейд | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
6
8 11 |
5
4 16 |
| Вдома | В гостях | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
4
4 4 |
1
2 9 |
Голи в лізі
| Брюне | Шейд | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
35
44 |
29
48 |
| Вдома | В гостях | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
18
17 |
6
21 |
Загальна статистика для Дивізіон 1
| Матчі (200) | |
| Перемоги вдома | 41% |
| Нічиї | 24% |
| Перемоги в гостях | 35% |
| Зіграні матчі | 100% |
| Голи (656) | |
| Голи за матч | 3.28 |
| Голи вдома за матч | 1.74 |
| Голи в гостях за матч | 1.54 |
| Домашня команда забила в | 81% |
| Команда гостей забила в | 76% |
| Обидві Команди Заб'ють | 61% |
| Більше 1.5 | 84% |
| Більше 2.5 | 68% |
| Більше 3.5 | 42% |
Брюне наступні 6 матчі
| 2022-10-10 | Фредрікстад | - | Брюне |
| 2022-10-16 | Брюне | - | Мйондален |
| 2022-10-22 | Асане | - | Брюне |
| 2022-10-29 | Брюне | - | Саннес Ульф |
| 2023-02-04 | Брюне | - | Саннес Ульф |
| 2023-02-11 | Хаугесунн | - | Брюне |
Шейд наступні 6 матчі
| 2022-10-09 | Шейд | - | Старт Крістіан. |
| 2022-10-17 | Бранн Берген | - | Шейд |
| 2022-10-22 | Шейд | - | Конгсвінгер |
| 2022-10-29 | Стьєрдальс-Блінк | - | Шейд |
| 2022-11-02 | Шейд | - | Арендал |
| 2022-11-05 | Арендал | - | Шейд |
Коефіцієнти та Ймовірності
| Стандарт 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.00 | 3.60 | 3.60 |
| Ймовірність | 50% | 25% | 25% |
| 1 @ 2.00 | |||
| Подвійний шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.28 | 1.72 |
| Ймовірність | 66% | 34% |
| 1X @ 1.28 | ||
| Більше/Менше 1.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.18 | 4.50 | |
| Ймовірність | 82% | 18% | |
| Більше 1.5 @ 1.18 | |||
| Більше/Менше 2.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.65 | 2.20 | |
| Ймовірність | 63% | 37% | |
| Більше 2.5 @ 1.65 | |||
| Більше/Менше 3.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.50 | 1.50 | |
| Ймовірність | 38% | 62% | |
| Менше 3.5 @ 1.50 | |||
| Обидві Команди Заб'ють | Так | Ні | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.57 | 2.25 | |
| Ймовірність | 60% | 40% | |
| Так @ 1.57 | |||
*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2022-10-02 12:05. На даний момент можливі зміни!