Дивізіон 2 - Група 2 - Норвегія
неділя, 27.05.2018
17:00
17:00

Брюне

Стьєрдальс-Блінк
2 - 1
(0 - 1, 2 - 0)
| Інформація | |
|---|---|
| Місто | |
| Вдома: | Брайне |
| В гостях: | Stjordalshalsen |
| Відстань: | 597.1 км |
| Стадіон | |
| Стадіон: | Брюне |
| Вміщує: | 10 000 (2 107) |
| Розміри: | 105 x 67 м |
| Фотографії: | Google maps (карта) |
| Час початку | |
| Година: | 17:00 (18:00 місцевий час) |
Коефіцієнти
| 1 | X | 2 | П/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.44 | 5.00 | 5.00 | 1X | 1.14 | 2.62 | |||
| 28% | 48% | 24% | 1.14 | 53% | 47% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.14 | 4.99 | 1.50 | 2.50 | 2.21 | 1.60 | ||||||
| 89% | 11% | 57% | 43% | 25% | 75% |
Прямі зустрічі
Немає даних у системі
Брюне останні 12 матчі
| 2018-05-19 | Браттвог | 1 - 2 | Брюне |
| 2018-05-13 | Брюне | 3 - 3 | Нардо |
| 2018-05-09 | Брюне | 1 - 0 | Саннес Ульф |
| 2018-05-05 | Відар | 3 - 2 | Брюне |
| 2018-05-02 | Брюне | 1 - 0 | Вікінг Ставангер |
| 2018-04-29 | Брюне | 2 - 0 | К'єлсос |
| 2018-04-22 | Егерсундс | 0 - 0 | Брюне |
| 2018-04-15 | Брюне | 1 - 1 | Флеккерей |
| 2017-10-21 | Нардо | 4 - 2 | Брюне |
| 2017-10-14 | Брюне | 2 - 2 | Фрам |
| 2017-10-01 | Брюне | 1 - 6 | Егерсундс |
| 2017-09-27 | В. Хаугесунн | 1 - 2 | Брюне |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 4 | 3 | 9 | 7 | 5 | |
| 42% | 33% | 25% | 75% | 58% | 42% |
Стьєрдальс-Блінк останні 12 матчі
| 2018-05-19 | Нардо | 1 - 2 | Стьєрдальс-Блінк |
| 2018-05-12 | Стьєрдальс-Блінк | 1 - 2 | К'єлсос |
| 2018-05-06 | Флеккерей | 1 - 1 | Стьєрдальс-Блінк |
| 2018-05-02 | М'єлнер | 2 - 1 | Стьєрдальс-Блінк |
| 2018-04-28 | Стьєрдальс-Блінк | 1 - 1 | Шейд |
| 2018-04-22 | Арендал | 2 - 3 | Стьєрдальс-Блінк |
| 2018-04-14 | Стьєрдальс-Блінк | 0 - 3 | Хедд |
| 2018-02-12 | Русенборг | 3 - 1 | Стьєрдальс-Блінк |
| 2018-02-01 | Ранхейм | 2 - 0 | Стьєрдальс-Блінк |
| 2017-05-24 | Ранхейм | 3 - 1 | Стьєрдальс-Блінк |
| 2017-04-27 | Стьєрдальс-Блінк | 2 - 0 | Нардо |
| 2016-10-22 | Стьєрдальс-Блінк | 4 - 0 | Нардо |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 2 | 6 | 12 | 8 | 4 | |
| 33% | 17% | 50% | 100% | 67% | 33% |
Таблиця Дивізіон 2 - Група 2
| М | Команда | І | РМ | О |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Шейд | 7 | +10 | 13 |
| 2 | КФУМ Осло | 7 | +6 | 12 |
| 3 | Хедд | 7 | +6 | 12 |
| 4 | К'єлсос | 7 | +1 | 12 |
| 5 | Відар | 7 | +1 | 11 |
| 6 | Брюне | 6 | +2 | 9 |
| 7 | Флеккерей | 6 | +2 | 9 |
| 8 | Арендал | 7 | +1 | 9 |
| 9 | Стьєрдальс-Блінк | 6 | -2 | 8 |
| 10 | Волеренга 2 | 6 | -2 | 7 |
| 11 | Браттвог | 6 | -6 | 7 |
| 12 | Нардо | 7 | -7 | 5 |
| 13 | В. Хаугесунн | 7 | -8 | 4 |
| 14 | Егерсундс | 6 | -4 | 3 |
Хронологія матчів у лізі
| Брюне | |
| Стьєрдальс-Блінк | |
| Вдома | |
| В гостях |
Матчі вдома/в гостях
| М | Команда | Брюне | Стьєрдальс-Блінк |
|---|---|---|---|
| 1 | Шейд | ||
| 2 | КФУМ Осло | ||
| 3 | Хедд | ||
| 4 | К'єлсос | 2 - 0 | |
| 5 | Відар | ||
| 6 | Брюне | - | |
| 7 | Флеккерей | 1 - 1 | 1 - 1 |
| 8 | Арендал | 2 - 3 | |
| 9 | Стьєрдальс-Блінк | - | |
| 10 | Волеренга 2 | ||
| 11 | Браттвог | ||
| 12 | Нардо | 3 - 3 | 1 - 2 |
| 13 | В. Хаугесунн | ||
| 14 | Егерсундс |
Позиція в лізі
| Брюне | Стьєрдальс-Блінк | |
| Позиція | 6 | 9 |
| Очки | 9 | 8 |
| Вдома | В гостях | |
| Позиція | 5 | 2 |
| Очки | 5 | 7 |
Форма в лізі
| Брюне | Стьєрдальс-Блінк | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
2
3 1 |
2
2 2 |
| Вдома | В гостях | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
1
2 0 |
2
1 0 |
Голи в лізі
| Брюне | Стьєрдальс-Блінк | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
10
8 |
8
10 |
| Вдома | В гостях | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
6
4 |
6
4 |
Загальна статистика для Дивізіон 2 - Група 2
| Матчі (46) | |
| Перемоги вдома | 35% |
| Нічиї | 37% |
| Перемоги в гостях | 28% |
| Зіграні матчі | 100% |
| Голи (127) | |
| Голи за матч | 2.76 |
| Голи вдома за матч | 1.50 |
| Голи в гостях за матч | 1.26 |
| Домашня команда забила в | 83% |
| Команда гостей забила в | 72% |
| Обидві Команди Заб'ють | 63% |
| Більше 1.5 | 85% |
| Більше 2.5 | 54% |
| Більше 3.5 | 26% |
Брюне наступні 6 матчі
| 2018-06-03 | Хедд | - | Брюне |
| 2018-06-10 | Брюне | - | В. Хаугесунн |
| 2018-06-13 | Улл Кіса | - | Брюне |
| 2018-06-17 | Арендал | - | Брюне |
| 2018-06-23 | Брюне | - | КФУМ Осло |
| 2018-07-22 | Брюне | - | Шейд |
Стьєрдальс-Блінк наступні 6 матчі
| 2018-06-03 | Стьєрдальс-Блінк | - | В. Хаугесунн |
| 2018-06-09 | КФУМ Осло | - | Стьєрдальс-Блінк |
| 2018-06-16 | Стьєрдальс-Блінк | - | Волеренга 2 |
| 2018-06-22 | Егерсундс | - | Стьєрдальс-Блінк |
| 2018-07-21 | Стьєрдальс-Блінк | - | Відар |
| 2018-07-28 | Браттвог | - | Стьєрдальс-Блінк |
Коефіцієнти та Ймовірності
| Стандарт 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.44 | 5.00 | 5.00 |
| Ймовірність | 28% | 48% | 24% |
| 1X @ 1.14 | |||
| Подвійний шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.14 | 2.62 |
| Ймовірність | 53% | 47% |
| 1X @ 1.14 | ||
| Більше/Менше 1.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.14 | 4.99 | |
| Ймовірність | 89% | 11% | |
| Більше 1.5 @ 1.14 | |||
| Більше/Менше 2.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.50 | 2.50 | |
| Ймовірність | 57% | 43% | |
| Більше 2.5 @ 1.50 | |||
| Більше/Менше 3.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.21 | 1.60 | |
| Ймовірність | 25% | 75% | |
| Менше 3.5 @ 1.60 | |||
| Обидві Команди Заб'ють | Так | Ні | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.61 | 2.18 | |
| Ймовірність | 71% | 29% | |
| Так @ 1.61 | |||
*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2018-05-27 16:06. На даний момент можливі зміни!