Перша ліга - Чорногорія
неділя, 06.11.2022
15:00
15:00

Будучност

Арсенал Тиват
2 - 0
(1 - 0, 1 - 0)
| Інформація | |
|---|---|
| Місто | |
| Вдома: | Подго́риця |
| В гостях: | Tivat |
| Відстань: | 46.3 км |
| Стадіон | |
| Стадіон: | Podgorica City Stadium |
| Вміщує: | 11 050 |
| Розміри: | 105 x 70 м |
| Фотографії: | Google maps (карта) |
| Час початку | |
| Година: | 15:00 (16:00 місцевий час) |
Коефіцієнти
| 1 | X | 2 | П/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.62 | 3.40 | 4.80 | 1 | 1.16 | 2.10 | |||
| 48% | 19% | 33% | 1.62 | 58% | 42% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.35 | 2.90 | 2.05 | 1.68 | 3.60 | 1.25 | ||||||
| 74% | 26% | 50% | 50% | 24% | 76% |
Останні 1 прямі зустрічі
| 2022-08-28 | Арсенал Тиват | 0 - 4 | Будучност |
Будучност останні 12 матчі
| 2022-10-30 | Сутьєска | 0 - 1 | Будучност |
| 2022-10-22 | Будучност | 2 - 1 | Рудар |
| 2022-10-15 | Дечич Тузі | 0 - 0 | Будучност |
| 2022-10-09 | Будучност | 3 - 3 | Петровац |
| 2022-10-02 | Будучност | 0 - 1 | Іскра |
| 2022-09-17 | Будучност | 2 - 0 | Морнар Бар |
| 2022-09-11 | Єзеро | 0 - 0 | Будучност |
| 2022-09-07 | Дечич Тузі | 1 - 1 | Будучност |
| 2022-09-04 | Будучност | 3 - 0 | Єдінство |
| 2022-08-28 | Арсенал Тиват | 0 - 4 | Будучност |
| 2022-08-24 | Іскра | 1 - 1 | Будучност |
| 2022-08-20 | Будучност | 2 - 0 | Сутьєска |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 5 | 1 | 8 | 4 | 2 | |
| 50% | 42% | 8% | 67% | 33% | 17% |
Арсенал Тиват останні 12 матчі
| 2022-10-30 | Арсенал Тиват | 3 - 0 | Іскра |
| 2022-10-26 | Арсенал Тиват | 0 - 0 | Єдінство |
| 2022-10-22 | Морнар Бар | 0 - 1 | Арсенал Тиват |
| 2022-10-15 | Арсенал Тиват | 1 - 1 | Єзеро |
| 2022-10-09 | Єдінство | 2 - 2 | Арсенал Тиват |
| 2022-10-01 | Петровац | 1 - 2 | Арсенал Тиват |
| 2022-09-24 | Чукарічкі | 3 - 0 | Арсенал Тиват |
| 2022-09-23 | Напредак | 3 - 0 | Арсенал Тиват |
| 2022-09-17 | Сутьєска | 2 - 1 | Арсенал Тиват |
| 2022-09-11 | Арсенал Тиват | 0 - 2 | Рудар |
| 2022-09-07 | Бокель | 2 - 3 | Арсенал Тиват |
| 2022-09-03 | Дечич Тузі | 2 - 4 | Арсенал Тиват |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 3 | 4 | 10 | 8 | 3 | |
| 42% | 25% | 33% | 83% | 67% | 25% |
Таблиця Перша ліга
| М | Команда | І | РМ | О |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Будучност | 14 | +9 | 25 |
| 2 | Сутьєска | 14 | +15 | 24 |
| 3 | Дечич Тузі | 14 | +8 | 24 |
| 4 | Арсенал Тиват | 14 | 0 | 23 |
| 5 | Петровац | 14 | +1 | 21 |
| 6 | Єзеро | 14 | -1 | 19 |
| 7 | Рудар | 14 | -5 | 17 |
| 8 | Єдінство | 14 | -5 | 16 |
| 9 | Морнар Бар | 14 | -9 | 10 |
| 10 | Іскра | 14 | -13 | 10 |
Хронологія матчів у лізі
| Будучност | |
| Арсенал Тиват | |
| Вдома | |
| В гостях |
Матчі вдома/в гостях
| М | Команда | Будучност | Арсенал Тиват |
|---|---|---|---|
| 1 | Будучност | - | |
| 2 | Сутьєска | 2 - 0 | 2 - 1 |
| 3 | Дечич Тузі | 0 - 2 | 2 - 4 |
| 4 | Арсенал Тиват | - | |
| 5 | Петровац | 3 - 3 | 1 - 2 |
| 6 | Єзеро | 2 - 1 | |
| 7 | Рудар | 2 - 1 | |
| 8 | Єдінство | 3 - 0 | 2 - 2 |
| 9 | Морнар Бар | 2 - 0 | 0 - 1 |
| 10 | Іскра | 0 - 1 | 2 - 3 |
Позиція в лізі
| Будучност | Арсенал Тиват | |
| Позиція | 1 | 4 |
| Очки | 25 | 23 |
| Вдома | В гостях | |
| Позиція | 3 | 1 |
| Очки | 13 | 13 |
Форма в лізі
| Будучност | Арсенал Тиват | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
7
4 3 |
7
2 5 |
| Вдома | В гостях | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
4
1 2 |
4
1 2 |
Голи в лізі
| Будучност | Арсенал Тиват | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
21
12 |
21
21 |
| Вдома | В гостях | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
12
7 |
14
11 |
Загальна статистика для Перша ліга
| Матчі (70) | |
| Перемоги вдома | 41% |
| Нічиї | 30% |
| Перемоги в гостях | 29% |
| Зіграні матчі | 100% |
| Голи (178) | |
| Голи за матч | 2.54 |
| Голи вдома за матч | 1.43 |
| Голи в гостях за матч | 1.11 |
| Домашня команда забила в | 70% |
| Команда гостей забила в | 70% |
| Обидві Команди Заб'ють | 50% |
| Більше 1.5 | 73% |
| Більше 2.5 | 53% |
| Більше 3.5 | 24% |
Будучност наступні 6 матчі
| 2022-11-12 | Єдінство | - | Будучност |
| 2022-11-27 | Будучност | - | Єзеро |
| 2022-12-03 | Морнар Бар | - | Будучност |
| 2022-12-07 | Іскра | - | Будучност |
| 2023-01-26 | Арсенал Тиват | - | Будучност |
| 2023-02-02 | Будучност | - | Металац |
Арсенал Тиват наступні 6 матчі
| 2022-11-12 | Арсенал Тиват | - | Дечич Тузі |
| 2022-11-26 | Рудар | - | Арсенал Тиват |
| 2022-12-03 | Арсенал Тиват | - | Сутьєска |
| 2022-12-07 | Арсенал Тиват | - | Петровац |
| 2023-01-06 | Істра 1961 | - | Арсенал Тиват |
| 2023-01-11 | Арсенал Тиват | - | Горіца |
Коефіцієнти та Ймовірності
| Стандарт 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.62 | 3.40 | 4.80 |
| Ймовірність | 48% | 19% | 33% |
| 1 @ 1.62 | |||
| Подвійний шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.16 | 2.10 |
| Ймовірність | 58% | 42% |
| 1X @ 1.16 | ||
| Більше/Менше 1.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.35 | 2.90 | |
| Ймовірність | 74% | 26% | |
| Більше 1.5 @ 1.35 | |||
| Більше/Менше 2.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.05 | 1.68 | |
| Ймовірність | 50% | 50% | |
| Менше 2.5 @ 1.68 | |||
| Більше/Менше 3.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 3.60 | 1.25 | |
| Ймовірність | 24% | 76% | |
| Менше 3.5 @ 1.25 | |||
| Обидві Команди Заб'ють | Так | Ні | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.05 | 1.68 | |
| Ймовірність | 45% | 55% | |
| Ні @ 1.68 | |||
*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2022-11-06 12:03. На даний момент можливі зміни!