Ла Ліга 2 - Іспанія

понеділок, 20.09.2021
20:00
Бургос

Бургос

Лас-Пальмас

Лас-Пальмас

0 - 0
(0 - 0,  0 - 0)
Інформація
Місто
Вдома: Бургос
В гостях: Лас-Пальмас
Відстань: 1 904.5 км
Час початку
Година: 20:00 (21:00 місцевий час)
Реклама

Коефіцієнти

1 X 2 П/K 1X X2
2.45 3.00 3.10 X 1.36 1.53
34% 34% 32% 3.00 53% 47%
+1.5 -1.5 +2.5 -2.5 +3.5 -3.5
1.44 2.62 2.40 1.53 5.00 1.16
63% 37% 39% 61% 18% 82%

Прямі зустрічі

Немає даних у системі

Бургос останні 12 матчі

2021-09-11 Аморебієта 2 - 2 Бургос
2021-09-05 Бургос 3 - 0 Вальядолід
2021-08-29 Бургос 0 - 1 Ейбар
2021-08-23 Леганес 0 - 0 Бургос
2021-08-15 Спортінг Х. 1 - 0 Бургос
2021-08-06 Расінг С. 0 - 0 Бургос
2021-07-17 Бургос 0 - 0 Луго
2021-07-14 Аморебієта 1 - 1 Бургос
2021-05-23 Бургос 0 - 0 Атлетік B
2021-05-15 Бургос 0 - 0 Калаорра
2021-05-09 Бургос 1 - 0 Сельта Віго B
2021-05-02 Уніоністас 1 - 0 Бургос
В Н П +1.5 +2.5 +3.5
2 7 3 3 2 1
17% 58% 25% 25% 17% 8%

Лас-Пальмас останні 12 матчі

2021-09-11 Лас-Пальмас 1 - 1 Ібіса
2021-09-05 Мірандес 4 - 2 Лас-Пальмас
2021-08-27 Лас-Пальмас 2 - 1 Уеска
2021-08-22 Жирона 0 - 0 Лас-Пальмас
2021-08-15 Лас-Пальмас 1 - 1 Вальядолід
2021-07-30 Лас-Пальмас 5 - 0 Сан-Фернандо
2021-07-27 Кадіс 0 - 2 Лас-Пальмас
2021-07-26 Лас-Пальмас 3 - 2 Вулвергемптон
2021-07-22 Севілья 1 - 0 Лас-Пальмас
2021-07-21 Лас-Пальмас 1 - 0 Еспаньйол
2021-05-30 УД Логроньєс 0 - 1 Лас-Пальмас
2021-05-24 Лас-Пальмас 3 - 2 Альбасете
В Н П +1.5 +2.5 +3.5
7 3 2 8 5 4
58% 25% 17% 67% 42% 33%
Реклама

Таблиця Ла Ліга 2

М Команда І В Н П МЗ МП РМ О
1 Понферрадіна 6 5 0 1 9 3 +6 15
2 Спортінг Х. 6 4 1 1 9 6 +3 13
3 Альмерія 6 4 0 2 12 5 +7 12
4 Тенеріфе 6 3 2 1 7 3 +4 11
5 Мірандес 6 3 1 2 10 8 +2 10
6 Ейбар 6 3 1 2 8 8 0 10
7 Реал Ов'єдо 6 2 3 1 8 6 +2 9
8 Картахена 6 3 0 3 5 8 -3 9
9 Ібіса 6 1 5 0 7 6 +1 8
10 Малага 6 2 2 2 5 8 -3 8
11 Уеска 6 2 1 3 8 7 +1 7
12 Фуенлабрада 6 1 4 1 5 4 +1 7
13 Жирона 6 2 1 3 5 6 -1 7
14 Вальядолід 6 2 1 3 5 7 -2 7
15 Лас-Пальмас 5 1 3 1 6 7 -1 6
16 Реал Сосьєдад B 6 1 3 2 4 5 -1 6
17 Луго 6 1 3 2 7 9 -2 6
18 Сарагоса 6 1 3 2 4 6 -2 6
19 Бургос 5 1 2 2 5 4 +1 5
20 Леганес 6 1 2 3 4 6 -2 5
21 Аморебієта 6 1 2 3 5 9 -4 5
22 Алькоркон 6 1 0 5 4 11 -7 3

Хронологія матчів у лізі

Бургос      
Лас-Пальмас      
Вдома      
В гостях      

Матчі вдома/в гостях

М Команда Бургос Лас-Пальмас
1 Понферрадіна    
2 Спортінг Х.    
3 Альмерія    
4 Тенеріфе    
5 Мірандес   4 - 2
6 Ейбар 0 - 1  
7 Реал Ов'єдо    
8 Картахена    
9 Ібіса    
10 Малага    
11 Уеска    
12 Фуенлабрада    
13 Жирона   0 - 0
14 Вальядолід 3 - 0  
15 Лас-Пальмас   -
16 Реал Сосьєдад B    
17 Луго    
18 Сарагоса    
19 Бургос -  
20 Леганес    
21 Аморебієта    
22 Алькоркон    

Позиція в лізі

  Бургос Лас-Пальмас
Позиція 19 15
Очки 5 6
  Вдома В гостях
Позиція 17 17
Очки 3 1

Форма в лізі

  Бургос Лас-Пальмас
Перемоги
Нічиї
Поразки
1  
2   
2   
1  
3    
1  
  Вдома В гостях
Перемоги
Нічиї
Поразки
1  
0  
1  
0  
1  
1  

Голи в лізі

  Бургос Лас-Пальмас
Забиті голи
Пропущені голи
5      
4     
6       
7        
  Вдома В гостях
Забиті голи
Пропущені голи
3    
1   
2   
4     

Загальна статистика для Ла Ліга 2

Матчі   (65)
Перемоги вдома 45%
Нічиї 31%
Перемоги в гостях 25%
Зіграні матчі 100%
Голи   (142)
Голи за матч 2.18
Голи вдома за матч 1.25
Голи в гостях за матч 0.94
Домашня команда забила в 75%
Команда гостей забила в 57%
Обидві Команди Заб'ють 46%
Більше 1.5 69%
Більше 2.5 38%
Більше 3.5 17%

Бургос наступні 6 матчі

2021-09-25 Ібіса - Бургос
2021-10-03 Бургос - Мірандес
2021-10-10 Алькоркон - Бургос
2021-10-17 Бургос - Луго
2021-10-21 Реал Ов'єдо - Бургос
2021-10-24 Бургос - Уеска

Лас-Пальмас наступні 6 матчі

2021-09-25 Лас-Пальмас - Понферрадіна
2021-10-03 Лас-Пальмас - Картахена
2021-10-09 Альмерія - Лас-Пальмас
2021-10-16 Лас-Пальмас - Тенеріфе
2021-10-20 Луго - Лас-Пальмас
2021-10-24 Лас-Пальмас - Алькоркон

Коефіцієнти та Ймовірності

Стандарт 1X2 1 X 2
Коефіцієнт 2.45 3.00 3.10
Ймовірність 34% 34% 32%
X @ 3.00
Подвійний шанс 1X X2
Коефіцієнт 1.36 1.53
Ймовірність 53% 47%
1X @ 1.36
Більше/Менше 1.5 Блш Мнш
Коефіцієнт   1.44 2.62
Ймовірність   63% 37%
Більше 1.5 @ 1.44
Більше/Менше 2.5 Блш Мнш
Коефіцієнт   2.40 1.53
Ймовірність   39% 61%
Менше 2.5 @ 1.53
Більше/Менше 3.5 Блш Мнш
Коефіцієнт   5.00 1.16
Ймовірність   18% 82%
Менше 3.5 @ 1.16
Обидві Команди Заб'ють Так Ні
Коефіцієнт   2.00 1.72
Ймовірність   48% 52%
Ні @ 1.72

*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2021-09-20 16:02. На даний момент можливі зміни!