Прем'єр-ліга - Таїланд
неділя, 07.07.2019
13:00
13:00

Бурірам Юн.

Супханбурі
0 - 0
(0 - 0, 0 - 0)
| Інформація | |
|---|---|
| Місто | |
| Вдома: | Бурірам |
| В гостях: | Суфанбурі |
| Відстань: | 326.5 км |
| Час початку | |
| Година: | 13:00 (19:00 місцевий час) |
Коефіцієнти
| 1 | X | 2 | П/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.15 | 8.00 | 17.00 | 1 | 1.03 | 3.72 | |||
| 60% | 28% | 12% | 1.15 | 82% | 18% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.14 | 4.88 | 1.49 | 2.52 | 2.19 | 1.61 | ||||||
| 68% | 32% | 50% | 50% | 32% | 68% |
Останні 12 прямі зустрічі
| 2019-03-01 | Супханбурі | 0 - 0 | Бурірам Юн. |
| 2018-07-28 | Бурірам Юн. | 2 - 1 | Супханбурі |
| 2018-04-07 | Супханбурі | 1 - 1 | Бурірам Юн. |
| 2017-10-22 | Супханбурі | 0 - 1 | Бурірам Юн. |
| 2017-05-17 | Бурірам Юн. | 3 - 0 | Супханбурі |
| 2016-07-09 | Супханбурі | 1 - 2 | Бурірам Юн. |
| 2016-03-30 | Бурірам Юн. | 2 - 2 | Супханбурі |
| 2015-08-15 | Бурірам Юн. | 1 - 0 | Супханбурі |
| 2015-03-07 | Супханбурі | 2 - 2 | Бурірам Юн. |
| 2014-08-02 | Бурірам Юн. | 4 - 0 | Супханбурі |
| 2014-04-09 | Супханбурі | 1 - 1 | Бурірам Юн. |
| 2013-07-07 | Супханбурі | 1 - 2 | Бурірам Юн. |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 7 | 5 | 0 | 9 | 7 | 3 | |
| 58% | 42% | 0% | 75% | 58% | 25% |
Бурірам Юн. останні 12 матчі
| 2019-06-30 | Чонбурі | 1 - 0 | Бурірам Юн. |
| 2019-06-22 | Бурірам Юн. | 4 - 0 | ФК Чіангмай |
| 2019-06-16 | Порт Бангкок | 1 - 3 | Бурірам Юн. |
| 2019-06-12 | Бурірам Юн. | 5 - 0 | ПТТ Районг |
| 2019-06-01 | Сукхотай | 1 - 1 | Бурірам Юн. |
| 2019-05-29 | Чайнат | 2 - 1 | Бурірам Юн. |
| 2019-05-26 | Бурірам Юн. | 1 - 0 | Муангтонг Юн. |
| 2019-05-21 | Чонбук | 0 - 0 | Бурірам Юн. |
| 2019-05-11 | Бурірам Юн. | 2 - 0 | Накхонратчасіма |
| 2019-05-07 | Бурірам Юн. | 1 - 2 | Урава Ред Дайм. |
| 2019-05-01 | Бурірам Юн. | 3 - 1 | ПТТ Районг |
| 2019-04-28 | Ратчабурі | 1 - 2 | Бурірам Юн. |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 7 | 2 | 3 | 9 | 7 | 4 | |
| 58% | 17% | 25% | 75% | 58% | 33% |
Супханбурі останні 12 матчі
| 2019-06-29 | Супханбурі | 1 - 0 | Чайнат |
| 2019-06-23 | Чанграй Юн. | 3 - 1 | Супханбурі |
| 2019-06-19 | ПТТ Районг | 0 - 0 | Супханбурі |
| 2019-06-15 | Супханбурі | 0 - 1 | Самут Пракан Сіті |
| 2019-05-29 | Ратчабурі | 3 - 0 | Супханбурі |
| 2019-05-25 | Супханбурі | 0 - 0 | ПТТ Районг |
| 2019-05-19 | Супханбурі | 0 - 0 | Муангтонг Юн. |
| 2019-05-12 | Прачуап | 2 - 1 | Супханбурі |
| 2019-04-27 | Порт Бангкок | 3 - 2 | Супханбурі |
| 2019-04-21 | Супханбурі | 3 - 1 | Накхонратчасіма |
| 2019-04-06 | Бангкок Юн. | 4 - 0 | Супханбурі |
| 2019-04-03 | Супханбурі | 1 - 2 | ФК Чіангмай |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 3 | 7 | 7 | 7 | 4 | |
| 17% | 25% | 58% | 58% | 58% | 33% |
Таблиця Прем'єр-ліга
| М | Команда | І | РМ | О |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Бурірам Юн. | 16 | +17 | 32 |
| 2 | Бангкок Юн. | 16 | +15 | 29 |
| 3 | Порт Бангкок | 17 | +9 | 29 |
| 4 | Самут Пракан Сіті | 16 | +9 | 29 |
| 5 | Чанграй Юн. | 16 | +7 | 29 |
| 6 | ФК Трат | 17 | +4 | 23 |
| 7 | ПТТ Районг | 17 | -7 | 22 |
| 8 | Накхонратчасіма | 16 | +1 | 21 |
| 9 | Чонбурі | 16 | -4 | 21 |
| 10 | Прачуап | 17 | -10 | 21 |
| 11 | Ратчабурі | 17 | +1 | 20 |
| 12 | Сукхотай | 17 | -1 | 19 |
| 13 | Чайнат | 17 | -7 | 19 |
| 14 | Муангтонг Юн. | 16 | -7 | 17 |
| 15 | ФК Чіангмай | 17 | -16 | 16 |
| 16 | Супханбурі | 16 | -11 | 14 |
Хронологія матчів у лізі
| Бурірам Юн. | |
| Супханбурі | |
| Вдома | |
| В гостях |
Матчі вдома/в гостях
| М | Команда | Бурірам Юн. | Супханбурі |
|---|---|---|---|
| 1 | Бурірам Юн. | - | |
| 2 | Бангкок Юн. | 4 - 0 | |
| 3 | Порт Бангкок | 3 - 2 | |
| 4 | Самут Пракан Сіті | 3 - 2 | |
| 5 | Чанграй Юн. | 0 - 0 | 3 - 1 |
| 6 | ФК Трат | 1 - 1 | 4 - 0 |
| 7 | ПТТ Районг | 5 - 0 | |
| 8 | Накхонратчасіма | 2 - 0 | |
| 9 | Чонбурі | 2 - 2 | |
| 10 | Прачуап | 2 - 0 | 2 - 1 |
| 11 | Ратчабурі | 3 - 0 | |
| 12 | Сукхотай | 1 - 1 | |
| 13 | Чайнат | 0 - 0 | |
| 14 | Муангтонг Юн. | 1 - 0 | |
| 15 | ФК Чіангмай | 4 - 0 | |
| 16 | Супханбурі | - |
Позиція в лізі
| Бурірам Юн. | Супханбурі | |
| Позиція | 1 | 16 |
| Очки | 32 | 14 |
| Вдома | В гостях | |
| Позиція | 1 | 16 |
| Очки | 21 | 2 |
Форма в лізі
| Бурірам Юн. | Супханбурі | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
9
5 2 |
3
5 8 |
| Вдома | В гостях | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
6
3 0 |
0
2 6 |
Голи в лізі
| Бурірам Юн. | Супханбурі | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
28
11 |
13
24 |
| Вдома | В гостях | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
20
5 |
5
20 |
Загальна статистика для Прем'єр-ліга
| Матчі (132) | |
| Перемоги вдома | 47% |
| Нічиї | 27% |
| Перемоги в гостях | 27% |
| Зіграні матчі | 100% |
| Голи (364) | |
| Голи за матч | 2.76 |
| Голи вдома за матч | 1.62 |
| Голи в гостях за матч | 1.14 |
| Домашня команда забила в | 79% |
| Команда гостей забила в | 64% |
| Обидві Команди Заб'ють | 52% |
| Більше 1.5 | 73% |
| Більше 2.5 | 52% |
| Більше 3.5 | 34% |
Бурірам Юн. наступні 6 матчі
| 2019-07-14 | Прачуап | - | Бурірам Юн. |
| 2019-07-17 | Бурірам Юн. | - | ПТТ Районг |
| 2019-07-21 | Бурірам Юн. | - | Бангкок Юн. |
| 2019-07-24 | Бангкок Юн. | - | Бурірам Юн. |
| 2019-07-27 | Самут Пракан Сіті | - | Бурірам Юн. |
| 2019-07-31 | Чанграй Юн. | - | Бурірам Юн. |
Супханбурі наступні 6 матчі
| 2019-07-14 | Супханбурі | - | Сукхотай |
| 2019-07-20 | Чонбурі | - | Супханбурі |
| 2019-07-27 | Супханбурі | - | ФК Трат |
| 2019-07-31 | ФК Чіангмай | - | Супханбурі |
| 2019-08-04 | Супханбурі | - | Бангкок Юн. |
| 2019-08-11 | Накхонратчасіма | - | Супханбурі |
Коефіцієнти та Ймовірності
| Стандарт 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.15 | 8.00 | 17.00 |
| Ймовірність | 60% | 28% | 12% |
| 1 @ 1.15 | |||
| Подвійний шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.03 | 3.72 |
| Ймовірність | 82% | 18% |
| 1X @ 1.03 | ||
| Більше/Менше 1.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.14 | 4.88 | |
| Ймовірність | 68% | 32% | |
| Більше 1.5 @ 1.14 | |||
| Більше/Менше 2.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.49 | 2.52 | |
| Ймовірність | 50% | 50% | |
| Більше 2.5 @ 1.49 | |||
| Більше/Менше 3.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.19 | 1.61 | |
| Ймовірність | 32% | 68% | |
| Менше 3.5 @ 1.61 | |||
| Обидві Команди Заб'ють | Так | Ні | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.09 | 1.80 | |
| Ймовірність | 44% | 56% | |
| Ні @ 1.80 | |||
*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2019-07-07 12:06. На даний момент можливі зміни!