Ку́бок Лі́ги - Уельс
вівторок, 20.09.2022
19:45
1 - 4
(0 - 2, 1 - 2)
| Інформація |
| Місто |
| Вдома: |
Caernarfon |
| В гостях: |
Бала |
| Відстань: |
51.8 км |
| Стадіон |
| Стадіон: |
The Oval
|
| Вміщує: |
3 000 |
| Фотографії: |
Google maps (карта) |
| Час початку |
| Година: |
19:45 (19:45 місцевий час) |
Коефіцієнти
| 1 |
X |
2 |
П/K |
|
|
|
1X |
X2 |
| 2.75 |
3.30 |
2.20 |
12 |
|
|
|
1.58 |
1.40 |
| 33% |
31% |
36% |
1.29 |
|
|
|
44% |
56% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.18 |
4.40 |
|
|
|
1.55 |
2.25 |
|
|
|
2.30 |
1.53 |
| 79% |
21% |
|
|
|
60% |
40% |
|
|
|
39% |
61% |
Останні 12 прямі зустрічі
|
2022-04-18 |
Карнарвон
|
0 - 2 |
Бала Таун
|
|
2022-03-25 |
Бала Таун
|
2 - 0 |
Карнарвон
|
|
2022-02-12 |
Карнарвон
|
3 - 3 |
Бала Таун
|
|
2022-02-04 |
Бала Таун
|
3 - 0 |
Карнарвон
|
|
2021-05-04 |
Карнарвон
|
3 - 0 |
Бала Таун
|
|
2021-04-17 |
Бала Таун
|
5 - 2 |
Карнарвон
|
|
2021-03-20 |
Бала Таун
|
1 - 2 |
Карнарвон
|
|
2020-12-01 |
Карнарвон
|
1 - 1 |
Бала Таун
|
|
2020-02-07 |
Карнарвон
|
1 - 2 |
Бала Таун
|
|
2019-12-30 |
Бала Таун
|
3 - 0 |
Карнарвон
|
|
2019-12-26 |
Карнарвон
|
1 - 2 |
Бала Таун
|
|
2019-04-26 |
Бала Таун
|
1 - 0 |
Карнарвон
|
| В |
Н |
П |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 2 |
2 |
8 |
|
11 |
8 |
2 |
| 17% |
17% |
67% |
|
92% |
67% |
17% |
Карнарвон останні 12 матчі
|
2022-09-17 |
Карнарвон
|
2 - 1 |
Хейвердфордвест
|
|
2022-09-02 |
Карнарвон
|
3 - 1 |
Ейрбас
|
|
2022-08-30 |
Ньютаун
|
2 - 1 |
Карнарвон
|
|
2022-08-27 |
Карнарвон
|
5 - 1 |
Кардіфф Мет.
|
|
2022-08-20 |
Карнарвон
|
2 - 0 |
Понтіпрідд
|
|
2022-08-13 |
Хейвердфордвест
|
1 - 0 |
Карнарвон
|
|
2022-05-14 |
Карнарвон
|
0 - 0 |
Флінт Таун
|
|
2022-05-07 |
Карнарвон
|
1 - 0 |
Кардіфф Мет.
|
|
2022-04-23 |
Нью-Сейнтс
|
3 - 1 |
Карнарвон
|
|
2022-04-18 |
Карнарвон
|
0 - 2 |
Бала Таун
|
|
2022-04-15 |
Карнарвон
|
1 - 0 |
Пенібонт
|
|
2022-04-09 |
Ньютаун
|
1 - 0 |
Карнарвон
|
| В |
Н |
П |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 6 |
1 |
5 |
|
7 |
5 |
3 |
| 50% |
8% |
42% |
|
58% |
42% |
25% |
Бала Таун останні 12 матчі
|
2022-09-17 |
Флінт Таун
|
1 - 1 |
Бала Таун
|
|
2022-09-02 |
Еберіствіт
|
1 - 4 |
Бала Таун
|
|
2022-08-30 |
Конна Квей
|
1 - 0 |
Бала Таун
|
|
2022-08-26 |
Бала Таун
|
3 - 0 |
Ньютаун
|
|
2022-08-20 |
Бала Таун
|
1 - 1 |
Хейвердфордвест
|
|
2022-08-14 |
Пенібонт
|
2 - 0 |
Бала Таун
|
|
2022-07-14 |
Слайго Роверс
|
0 - 1 |
Бала Таун
|
|
2022-07-07 |
Бала Таун
|
1 - 2 |
Слайго Роверс
|
|
2022-06-25 |
Бала Таун
|
2 - 1 |
Кліфтонвілл
|
|
2022-06-21 |
Нью-Сейнтс
|
5 - 1 |
Бала Таун
|
|
2022-04-23 |
Бала Таун
|
11 - 0 |
Пенібонт
|
|
2022-04-18 |
Карнарвон
|
0 - 2 |
Бала Таун
|
| В |
Н |
П |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 6 |
2 |
4 |
|
10 |
6 |
3 |
| 50% |
17% |
33% |
|
83% |
50% |
25% |
Таблиця Прем'єр-ліга
| М |
Команда |
І |
В |
Н |
П |
МЗ |
МП |
РМ |
О |
| 1 |
Нью-Сейнтс |
6 |
5 |
1 |
0 |
14 |
1 |
+13 |
16 |
| 2 |
Карнарвон |
6 |
4 |
0 |
2 |
13 |
6 |
+7 |
12 |
| 3 |
Пенібонт |
6 |
4 |
0 |
2 |
10 |
8 |
+2 |
12 |
| 4 |
Кардіфф Мет. |
6 |
4 |
0 |
2 |
11 |
12 |
-1 |
12 |
| 5 |
Флінт Таун |
6 |
3 |
1 |
2 |
8 |
5 |
+3 |
10 |
| 6 |
Конна Квей |
6 |
3 |
0 |
3 |
6 |
6 |
0 |
9 |
| 7 |
Бала Таун |
6 |
2 |
2 |
2 |
9 |
6 |
+3 |
8 |
| 8 |
Хейвердфордвест |
6 |
2 |
1 |
3 |
10 |
9 |
+1 |
7 |
| 9 |
Ньютаун |
6 |
2 |
1 |
3 |
7 |
11 |
-4 |
7 |
| 10 |
Понтіпрідд |
6 |
2 |
0 |
4 |
3 |
9 |
-6 |
6 |
| 11 |
Еберіствіт |
6 |
2 |
0 |
4 |
6 |
14 |
-8 |
6 |
| 12 |
Ейрбас |
6 |
0 |
0 |
6 |
3 |
13 |
-10 |
-3 |
Таблиця Бала Таун
Немає даних у системі
Карнарвон наступні 6 матчі
|
2022-09-24 |
Клайд
|
- |
Карнарвон
|
|
2022-09-27 |
Карнарвон
|
- |
Конна Квей
|
|
2022-10-01 |
Понтіпрідд
|
- |
Карнарвон
|
|
2022-10-14 |
Карнарвон
|
- |
Флінт Таун
|
|
2022-10-21 |
Карнарвон
|
- |
Еберіствіт
|
|
2022-10-25 |
Нью-Сейнтс
|
- |
Карнарвон
|
Бала Таун наступні 6 матчі
|
2022-09-24 |
Бала Таун
|
- |
Кардіфф Мет.
|
|
2022-09-27 |
Ньютаун
|
- |
Бала Таун
|
|
2022-09-30 |
Ейрбас
|
- |
Бала Таун
|
|
2022-10-15 |
Бала Таун
|
- |
Нью-Сейнтс
|
|
2022-10-22 |
Хейвердфордвест
|
- |
Бала Таун
|
|
2022-10-29 |
Бала Таун
|
- |
Пенібонт
|
Коефіцієнти та Ймовірності
| Стандарт 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Коефіцієнт |
2.75 |
3.30 |
2.20 |
| Ймовірність |
33% |
31% |
36% |
|
12 @ 1.29 |
| Подвійний шанс |
1X |
X2 |
| Коефіцієнт |
1.58 |
1.40 |
| Ймовірність |
44% |
56% |
|
X2 @ 1.40 |
| Більше/Менше 1.5 |
Блш |
Мнш |
| Коефіцієнт |
|
1.18 |
4.40 |
| Ймовірність |
|
79% |
21% |
|
Більше 1.5 @ 1.18 |
| Більше/Менше 2.5 |
Блш |
Мнш |
| Коефіцієнт |
|
1.55 |
2.25 |
| Ймовірність |
|
60% |
40% |
|
Більше 2.5 @ 1.55 |
| Більше/Менше 3.5 |
Блш |
Мнш |
| Коефіцієнт |
|
2.30 |
1.53 |
| Ймовірність |
|
39% |
61% |
|
Менше 3.5 @ 1.53 |
| Обидві Команди Заб'ють |
Так |
Ні |
| Коефіцієнт |
|
1.49 |
2.45 |
| Ймовірність |
|
61% |
39% |
|
Так @ 1.49 |
*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2022-09-20 16:02. На даний момент можливі зміни!