Серія B - Італія
неділя, 21.08.2022
19:45
19:45

Кальярі

Чіттаделла
2 - 1
(0 - 1, 2 - 0)
| Інформація | |
|---|---|
| Місто | |
| Вдома: | Кальярі |
| В гостях: | Циттадела |
| Відстань: | 748.5 км |
| Стадіон | |
| Стадіон: | Сарденья Арена |
| Вміщує: | 16 233 |
| Розміри: | 105 x 65 м |
| Фотографії: | Google maps (карта) |
| Головний тренер | |
| Вдома: | Fabio Pisacane (Іта) |
| Час початку | |
| Година: | 19:45 (20:45 місцевий час) |
Коефіцієнти
| 1 | X | 2 | П/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.90 | 3.30 | 3.80 | 1 | 1.25 | 1.80 | |||
| 39% | 34% | 27% | 1.90 | 68% | 32% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.36 | 3.00 | 2.15 | 1.66 | 4.00 | 1.22 | ||||||
| 90% | 10% | 45% | 55% | 40% | 60% |
Останні 4 прямі зустрічі
| 2021-12-15 | Кальярі | 3 - 1 | Чіттаделла |
| 2002-04-07 | Кальярі | 1 - 0 | Чіттаделла |
| 2001-11-04 | Чіттаделла | 0 - 2 | Кальярі |
| 2001-04-21 | Чіттаделла | 2 - 0 | Кальярі |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 0 | 1 | 3 | 1 | 1 | |
| 75% | 0% | 25% | 75% | 25% | 25% |
Кальярі останні 12 матчі
| 2022-08-13 | Комо | 1 - 1 | Кальярі |
| 2022-08-05 | Кальярі | 3 - 2 | Перуджа |
| 2022-07-31 | Лідс | 6 - 2 | Кальярі |
| 2022-07-27 | Страсбург | 1 - 2 | Кальярі |
| 2022-07-23 | Ольбія | 0 - 3 | Кальярі |
| 2022-05-22 | Венеція | 0 - 0 | Кальярі |
| 2022-05-15 | Кальярі | 1 - 3 | Інтер |
| 2022-05-08 | Салернітана | 1 - 1 | Кальярі |
| 2022-04-30 | Кальярі | 1 - 2 | Верона |
| 2022-04-24 | Дженоа | 1 - 0 | Кальярі |
| 2022-04-16 | Кальярі | 1 - 0 | Сассуоло |
| 2022-04-09 | Кальярі | 1 - 2 | Ювентус |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 3 | 5 | 9 | 7 | 3 | |
| 33% | 25% | 42% | 75% | 58% | 25% |
Чіттаделла останні 12 матчі
| 2022-08-13 | Чіттаделла | 4 - 3 | Піза |
| 2022-08-05 | Лечче | 1 - 1 | Чіттаделла |
| 2022-07-30 | Чіттаделла | 2 - 0 | Тренто |
| 2022-05-06 | Козенца | 1 - 0 | Чіттаделла |
| 2022-04-30 | Чіттаделла | 1 - 0 | Брешія |
| 2022-04-25 | Асколі | 0 - 0 | Чіттаделла |
| 2022-04-18 | Чіттаделла | 1 - 2 | Алессандрія |
| 2022-04-09 | Комо | 1 - 2 | Чіттаделла |
| 2022-04-06 | Чіттаделла | 0 - 0 | Перуджа |
| 2022-04-02 | Чіттаделла | 1 - 2 | Тернана |
| 2022-03-20 | Піза | 1 - 0 | Чіттаделла |
| 2022-03-15 | Чіттаделла | 0 - 0 | Реджина 1914 |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 4 | 4 | 6 | 4 | 1 | |
| 33% | 33% | 33% | 50% | 33% | 8% |
Таблиця Серія B
| М | Команда | І | РМ | О |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Палермо | 2 | +2 | 4 |
| 2 | Асколі | 2 | +1 | 4 |
| 3 | Брешія | 1 | +2 | 3 |
| 4 | Чіттаделла | 1 | +1 | 3 |
| 5 | Дженоа | 2 | +1 | 3 |
| 6 | Козенца | 1 | +1 | 3 |
| 6 | Фрозіноне | 1 | +1 | 3 |
| 8 | Барі | 2 | 0 | 2 |
| 9 | Парма | 2 | 0 | 1 |
| 10 | Кальярі | 1 | 0 | 1 |
| 10 | Комо | 1 | 0 | 1 |
| 12 | Беневенто | 2 | -1 | 1 |
| 13 | СПАЛ | 2 | -2 | 1 |
| 14 | Перуджа | 2 | -2 | 1 |
| 15 | Піза | 1 | -1 | 0 |
| 16 | Венеція | 1 | -1 | 0 |
| 16 | Тернана | 1 | -1 | 0 |
| 18 | Модена | 1 | -1 | 0 |
| 19 | Зюдтіроль | 1 | -2 | 0 |
| 20 | Реджина 1914 | 1 | +2 | -2 |
Хронологія матчів у лізі
| Кальярі | |
| Чіттаделла | |
| Вдома | |
| В гостях |
Позиція в лізі
| Кальярі | Чіттаделла | |
| Позиція | 10 | 4 |
| Очки | 1 | 3 |
| Вдома | В гостях | |
| Позиція | 14 | 15 |
| Очки | 0 | 0 |
Форма в лізі
| Кальярі | Чіттаделла | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
0
1 0 |
1
0 0 |
| Вдома | В гостях | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
0
0 0 |
0
0 0 |
Голи в лізі
| Кальярі | Чіттаделла | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
1
1 |
4
3 |
| Вдома | В гостях | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
0
0 |
0
0 |
Загальна статистика для Серія B
| Матчі (14) | |
| Перемоги вдома | 29% |
| Нічиї | 43% |
| Перемоги в гостях | 29% |
| Зіграні матчі | 100% |
| Голи (33) | |
| Голи за матч | 2.36 |
| Голи вдома за матч | 1.21 |
| Голи в гостях за матч | 1.14 |
| Домашня команда забила в | 71% |
| Команда гостей забила в | 71% |
| Обидві Команди Заб'ють | 57% |
| Більше 1.5 | 71% |
| Більше 2.5 | 36% |
| Більше 3.5 | 21% |
Кальярі наступні 6 матчі
| 2022-08-27 | СПАЛ | - | Кальярі |
| 2022-09-02 | Кальярі | - | Модена |
| 2022-09-10 | Беневенто | - | Кальярі |
| 2022-09-17 | Кальярі | - | Барі |
| 2022-10-01 | Кальярі | - | Венеція |
| 2022-10-07 | Дженоа | - | Кальярі |
Чіттаделла наступні 6 матчі
| 2022-08-28 | Чіттаделла | - | Венеція |
| 2022-09-03 | Асколі | - | Чіттаделла |
| 2022-09-10 | Чіттаделла | - | Фрозіноне |
| 2022-09-17 | Реджина 1914 | - | Чіттаделла |
| 2022-10-01 | Чіттаделла | - | Тернана |
| 2022-10-08 | Брешія | - | Чіттаделла |
Коефіцієнти та Ймовірності
| Стандарт 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.90 | 3.30 | 3.80 |
| Ймовірність | 39% | 34% | 27% |
| 1 @ 1.90 | |||
| Подвійний шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.25 | 1.80 |
| Ймовірність | 68% | 32% |
| 1X @ 1.25 | ||
| Більше/Менше 1.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.36 | 3.00 | |
| Ймовірність | 90% | 10% | |
| Більше 1.5 @ 1.36 | |||
| Більше/Менше 2.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.15 | 1.66 | |
| Ймовірність | 45% | 55% | |
| Менше 2.5 @ 1.66 | |||
| Більше/Менше 3.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 4.00 | 1.22 | |
| Ймовірність | 40% | 60% | |
| Менше 3.5 @ 1.22 | |||
| Обидві Команди Заб'ють | Так | Ні | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.95 | 1.80 | |
| Ймовірність | 85% | 15% | |
| Так @ 1.95 | |||
*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2022-08-21 16:02. На даний момент можливі зміни!